nutella fiyat migros / Migros Nutella Kampanyası

Nutella Fiyat Migros

nutella fiyat migros

Bu kampanya 30 Haziran  tarihine kadar Ara Gelsin,Yemeksepeti, Getir Yemek, Trendyol , Migros Yemek, seafoodplus.info ve Tıkla Gelsin® Mobil Uygulaması üzerinden verilen Burger King paket servis siparişlerinde geçerlidir. Görseldeki ürünler reklam amaçlı olup, restoranlara göre farklılık gösterebilir. Benim İkilim kampanya menüsü kapsamında seçilecek Tavukburger®  ürünü için fiyat farkı seafoodplus.info bir Köfteburger için 20 TL, King Chicken seçimlerinde 15 TL , Big King Jr.® seçimlerinde 25 TL, Double Köfteburger seçimlerinde  45 TL, Double King Chicken seçimlerinde 27 TL ve Big King® seçimlerinde ise 50 TL fiyat farkı uygulanmaktadır. Kampanya içeceklerine sadece 1 L. Coca-Cola, 1 L. Coca-Cola light, 1 L. Coca-Cola  Zero Sugar , 1 L. Fanta, 1 L. Sprite ve 1 L. Fuse Tea çeşitleri dahildir. Dağıtım alanları sınırlıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır. Görseller reklam amaçlıdır. Sağlığınız için aşırı şeker, yağ ve tuz tüketimini azaltın. TM & © Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek sahibidir. Coca-Cola, The Coca-Cola Company’nin tescilli markasıdır.

Migros Kakaolu Fındık Kreması G ( Nutella Mini 25 Gram Hediye ) VNCVRMGRSCKLEZMAA79

Migros Kakaolu Fındık Kreması G ( Nutella Mini 25 Gram Hediye )

KARGO BEDAVA

Kurumsal Fatura

Satıcı : Vancouver

Koleksiyona Ekle

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün Vancouver tarafından gönderilecektir.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Migros Kakaolu Fındık Kreması G ( Nutella MİNİ 25 GRAM hediye )
  • Bu üründen en fazla 20 adet sipariş verilebilir. 20 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere adetten fazla stok sunulmuştur.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Migros Kakaolu Fındık Kreması G ( Nutella Mini 25 Gram Hediye )

• İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Migros Kakaolu Fındık Kreması G ( Nutella MİNİ 25 GRAM hediye )
  • Bu üründen en fazla 20 adet sipariş verilebilir. 20 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere adetten fazla stok sunulmuştur.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

iPhone Ekran Görüntüleri

Açıklama

Nutella mobil uygulamasının sürprizlerle dolu dünyasına hemen adım atın;

benzersiz kampanyalar, sürprizler ve eğlenceli içeriklerle mutluluğa siz de ortak olun!

*Sürpriz ve kampanyalarımızdan herkesten önce haberdar olmak için bildirimlere izin vermeyi unutmayın.

Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri.

Oylar ve Yorumlar

Hediyeleri boş

Uygulamadaki hediye seçenekleri uğraşmanıza değmez. İşin daha da tuhaf yanı yüklediğimden beri tüm hediyeler tükendi yazıyor. Buna bir aylık blutv aboneliği de dahil ki böyle bir şeyin tükenme gibi bir durumu olmayacağını biliyoruz. Birileri krep tavası kazandığını yazmış, şu an öyle bir hediye görünmüyor ama olsa iyi olurmuş.
Lütfen yoruma basılı tutup yararlı der misiniz? Hediye seçeneklerini artık güncellesinler. Şu an hediye kısmına girmeye çalışırken uygulama takılıyor ve giremiyorsunuz, puanınız yetse bile hediye alamıyorsunuz

😍

Çok tatlı uygulama olmuş

Hayal kırıklığısın

Ailece Nutella severiz, oğlum ben eşim sürekli alırız hali hazırda evde bir sürü nutellamız var her alışverişe gittiğimizde alırız mutlaka. Bu gün uygulamayı yükleyerek şans çarkını oğluma çevirttim, 10 dan fazla kavanoz ile şansımızı denedik, 5 yaşındaki oğlum bana şu soruyu sordu baba neden sürekli telefon çekilişine katılma hakkı kazandınız diyor? Neden hediye kazanamadık? Ben istatistik bölümü mezunuyum aynı zamanda tecrübeli bir yazılımcıyım o çarkta hile var adı çark yani her dilim sözde eşit olasılığa sahip. Yazık koskoca nutella firması ülkemizde aşina olduğumuz şark kurmazlığına başvurmuş bu uygulamanın bu kısmından sorumlu kişi; oğlumu üzdün açıkcası ailemizi de enayi yerine koydun, sözde mutlu edecek uygulama tadımızı kaçırdın sabah sabah.. bir de bug var çark sonsuz döngüye girdi bir sefer hata verip kapandı neticede puanımızı da sistemden düştü teşekkürler oğlumu hayatın gerçekleri ile tanıştırdığınız için çocuk soruyor baba neden hediye vermiyor? Çünkü kazandıkları paradan bize bir hediye vermek istemiyorlar dedim, neden dedi, çünkü daha çok zengin olmak istiyorlar dedim, neden dedi, parayı seviyorlar demek ki bizim mutluluğumuzun bir önemi yok dedim

Ferrero adlı geliştirici, uygulamanın gizlilik politikasına göre verilerin aşağıda açıklandığı gibi işlenebileceğini bildirdi. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Sizi İzlemek İçin Kullanılan Veriler

Şu veriler, diğer şirketlere ait uygulamalarda ve web sitelerinde sizi izlemek için kullanılabilir:

Sizinle İlişkilendiri­len Veriler

Şu veriler toplanabilir ve kimliğinizle ilişkilendirilebilir:

Sizinle İlişkilendiril­me­yen Veriler

Şu veriler toplanabilir ancak kimliğinizle ilişkilendirilmez:

• Tanılar

Gizlilik uygulamaları, kullandığınız özellikler veya yaşınız gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı Bilgi

Bilgi

Sağlayıcı
Ferrero SpA

Boyut
28,8 MB

Kategori
Yaşam Tarzı

Uyumluluk
iPhone
iOS veya üst sürümünü gerektirir.
iPod touch
iOS veya üst sürümünü gerektirir.
Mac
macOS  veya üst sürümünü ve Apple M1 veya üzeri çipe sahip bir Mac gerektirir.

Yaş Sınırı
12+ Sık/Yoğun Derecede Yarışmalar

Telif Hakkı
© Ferrero

Fiyat
Ücretsiz

Diğer Beğenebilecekleriniz

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir