fatih özcan çorum / Fenerbahçe'nin yıldızı Mesut Özil, Çorum FK'yi satın almak istiyor | funduszeue.info Türkçe

Fatih Özcan Çorum

fatih özcan çorum

Çorum Futbol Kulübü'nde kötü gidişatın ardından başkanlık görevinden istifa eden ve kesinlikle geri dönmeyeceğinin belirten Fatih Özcan, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

Fatih Özcan'ın açıklamaları şu şekilde;

"Değerli Çorum FK taraftarları,
Herşey yazıldı, herşey çizildi
Herkes eteğindeki taşı fazlasıyla döktü
Sevgi gösteren de oldu, sitem eden de
Bugüne kadar kimseye cevap vermedim. Hiç bir açıklamada bulunmadım. Kimseye kırılıp, gücenmedim. Şahsıma yapılan yorumlar tek taraflı olsada sessiz kalmayı tercih ettim. Bundan sonra da sessiz kalmaya devam edeceğim.
Ancak;
Bu akşam itibariyle futbol sezonu transfer dönemi sona ermiştir.
Kıymetli dostlar,
Her ne kadar Fatih Özcan'ın şirketi, Fatih Özcan'ın takımı diyerek algı oluşturulmaya çalışılsa da, aslolanın Fatih Özcan değil, Çorum ve Çorum FK olduğu gerçeğini kimse değiştiremez!
Transfer döneminin sona ermesiyle bilirlikte, aktif başkanlık görevimi bıraktıktan sonra, şahsıma karşı yapılan yorumların sadece dedikodu, iftira ve yalandan ibaret olduğunu önce Allah, sonra sizler yakınen gördünüz ve şahit oldunuz.
Şimdi sadece susma zamanı
Naçizane sizlere hizmet etmiş bir kardeşiniz olarak sizlerden son bir isteğim olacak. Lütfen dedikodulara kulak asmadan, şampiyonluk mücadelesi veren bu takıma sahip çıkın. Son düdüğe kadar, gücünüzün yettiği ölçüde bu takımın yanında olun. Sitem edin, tepki gösterin ama bu takımı asla yalnız bırakmayın.
Her zaman söylediğim gibi, ben sizlerin başını asla öne eğdirmedim, bundan sonra da eğdirmeyeceğim.
Başkan olmasam da, maçlara gelmesem de, memlekete ayak basmasam da, bugüne kadar kırmızı siyah sevdama ihanet etmedim, bundan sonra da etmeyeceğim!
Bu çağrımı gözlerinizin içine bakarak söylemek isterdim ama şartlar malesef uzaklardan sizlere seslenmeye mecbur bıraktı beni. Bedenim uzaklarda olsa da, ruhum ve kalbim sizlerle.
Sezon sonuna kadar oluşturulan kıymetli yönetim kuruluna, değerli sportif direktörümüze, teknik ekibimize ve tüm kulüp çalışanlarımıza sahip çıkmanızı ve en önemli unsur olan, her biri bir birinden değerli futbolcu kardeşlerimin yanında olmanızı tekrar tekrar altını çizerek sizlerden rica ediyorum.
Ben onları bugüne kadar hiç yalnız bırakmadım, bundan sonra da asla yalnız bırakmayacağım. Artık başkanları olarak değil, abileri olarak gücümün yettiği ölçüde onların yanında olmaya devam edeceğim.
Büyük Çorum FK taraftarı,
Allah şahidim olsun ki; canım acısa da, yüreğim kanasa da, dost görenen insanlardan darbe üstüne darbe gelmeye devam etse de, ilk göz ağrımız Çorumspor'un başına gelenlerin, Çorum FK'nın da başına gelmesine asla müsade etmeyeceğim.
Başkanlık koltuğunda oturmadan, başkanınız olarak değil, kırmızı siyah'a gönül vermiş bir kardeşiniz olarak, kendi menfaatlerim uğruna sizleri asla üzmeyeceğim. Tekrar yüksek sesle haykırıyorum, ben sizlerin başını bugüne kadar hiç öne eğdirmedim, bundan sonra da eğdirmeyeceğim.
Sezon sonuna kadar görelim mevlam neyler, neylerse güzel eyler
Hepiniz Allah'a emanet olun!
Sevgi ve Saygılarımla"

İddia: Mesut Özil, Çorum Futbol Kulübü’ne talip oldu

ÇORUM - Türkiye 2. Lig K&#;rm&#;z&#; Grup futbol tak&#;mlar&#;ndan Çorum Futbol Kulübü Ba&#;kan&#; iken geçti&#;imiz günlerde istifa eden Fatih Özcan, konuyla ilgili bir bas&#;n toplant&#;s&#; düzenledi.

Özcan kulübü almak için talipler oldu&#;unu, bunlardan birinin de Fenerbahçeli futbolcu Mesut Özil’in oldu&#;unu ileri sürdü.

Ba&#;kan Özcan, yak&#;n bir zamanda Fenerbahçe’nin Çorumlu futbolcusu &#;rfan Can Kahveci arac&#;l&#;&#;&#; ile Mesut Özil'e tak&#;m&#; devretme konusunda bir görü&#;me yapt&#;&#;&#;n&#; belirterek, görü&#;melerin devam etti&#;ini aktard&#;. Çorum Futbol Kulübü’ne Süper Lig tak&#;mlar&#;ndan Göztepe’nin de talip oldu&#;unu kaydeden Özcan, bunlar&#;n d&#;&#;&#;nda kulübe ba&#;ka talipliler oldu&#;unu da sözlerine ekledi.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası