kavakpınar ismek spor salonu / How to get to Arif Nihat Asya Spor Salonu in Pendik by Bus, Train, Cable Car, Ferry or Metro?

Kavakpınar Ismek Spor Salonu

kavakpınar ismek spor salonu

Kavakpınar hızla değişiyor ve dönüşüyor

Yapımına geçtiğimiz Mart ayında başlanıla  Kavakpınar Kültür Merkezi’nin kaba inşaatı tamamlanarak, iç mekan çalışmalarına geçildi. 4 bin metrekare inşaat alanına sahip kültür merkezinin bünyesinde  aile sağlığı merkezi, etüt ve gençlik merkezi, İSMEK, fitness, minder  sporları ve konferans salonları, sergi alanı ve kafeterya bulunacak. Merkezin yılı içerisinde tamamlanması hedefleniyor.  

5 yeni park

Kavakpınar Mahallesi ‘nde  bu yıl tamamlanan parklar, zengin donanımıyla dikkat çekiyor.  Albayrak Caddesi’nin ardından Farazi ve Küme sokaklardaki parklar da tamamlandı. Farazi Sokak’ta toplam alanı metrekare olan parkta halı sahanın yanı sıra çocuklar için oyun grubu, spor tutkunları için fitness alanı ve koşu parkuru ile dinlenme alanları da bulunuyor. Küme Sokak’ta ise toplam metrekare alana sahip olan park, oyun,  fitness ve dinlenme gruplarıyla çevre halkına hizmet vermeye başladı. Ekipler, Prenses Sokak’ta halı saha ve parkı  ile Şirintepe Cami yanına bir parkın daha projesini tamamlayarak, yakında  yapım çalışmalarına başlayacak.  

Kaldırımsız yol kalmayacak

İmar uygulaması ile çehresi değişmeye başlayan Kavakpınar Mahallesi’nde kaldırımı olmayan tüm sokaklara kaldırım yapılıyor. Kaldırım çalışmalarında dağılma ve su birikintisinin önüne geçmek amacıyla beton kullanılıyor.

Pendik İSMEK

Anadolu yakasında bulunan ve bilinen en eski adı Pantikapeun olan Pendik&#;in tarihi çok eskilere kadar gitmektedir. İlçede bulunan Sabiha Gökçe Havalimanı ve İstanbul&#;un üçüncü büyük marinasıyla ilçenin gelişimine epey katkı sunmaktadır. Doğal güzellikleri barındıran İstanbul&#;un en büyük tepesi Aydos&#;a komşu olması ise hem doğal bir güzellik hem de doğa yürüyüşleriyle şehirden uzak güzellikler barındırıyor.

Pendik&#;te yer alan 11 farklı kurs merkezine online başvuru yapabilirsiniz, 16 yaş üzeri herkesin başvuru yapabileceği kursları bulabileceksiniz.

Kurtköy İSMEK

Aydos&#;un eteklerinde kurulmuş olan bu mahalle önceleri Kartal&#;a bağlıyken artık Pendik&#;e bağlı bir mahalle olmuştur. Ömerli Barajının havzasının büyük kısmını da barındıran bu mahallede yer alan ismek kurs merkezinde verilen eğitimler ise şu şekildedir;

Adres: Eski Ankara Caddesi, Çinili Sokak, No:2 Kurtköy Jandarma yanı/ Pendik

Telefon: 27 75

Süsleme Sanatları

• Dekoratif Ev Aksesuarları Hazırlama
  • İpek Kozası El Ürünleri Yapımı
  • Mobilya Geri Dönüşüm
  • Sepet Örücülüğü

Ahşap Tasarımı ve Teknolojileri

• Ahşap Boyama Temel Teknikleri
  • Ahşap Yakma Tekniği(Pyrogravure)
  • Dekoratif Ahşap Süsleme

Örgü ve İşleme Sanatları

• Amigurumi Oyuncak Yapımı
  • Dantel Anglez Ajurlar
  • Dantel Anglez Aplike Tekniği
  • Dantel Anglez Yapımı
  • Dekoratif Dantel Anglez Tasarımları
  • Dekoratif Fantazi İğne Teknikleri
  • Elde Kurdele İşi
  • Hazır Gereçlerle Yapılan Nakışlar
  • iğne oyası Çiçek Yapımı
  • İğne oyası Teknikleri
  • Nallıhan İğne Oyası Yapımı
  • Pratik Süsleme Teknikleri Atölyesi
  • Şiş Örücülüğü
  • Tel Kırma Yapımı

Müzik

• Bağlama(Bağlama Düzeni)funduszeue.info
  • Gitar Eğitimi funduszeue.info
  • Türk Sanat Müziği Korosu funduszeue.info

Muhasebe ve Finans

• Vergi Dairesi Belediye Ve Kurum İşlemleri
  • Excelde Ön Muhasebe Uygulamaları
  • Genel Muhasebe
  • Muhasebeye Giriş
  • Ticari Hesaplamalar

Dil Eğitimleri

• İngilizce A1 ve A2
  • İngilizce B1
  • Türk İşaret Dili
  • Yabancılar İçin Türkçe A1 ve A2
  • Yabancılar İçin Türkçe B1

Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri

• Cilt Bakımı ve Epilasyon
  • Doğal Ürünlerle Cilt Bakımı
  • El ve Ayak Bakımı
  • Makyaj Yapma Teknikleri
  • Saça Geçici ve Kalıcı Şekil Verme Teknikleri
  • Temel Makyaj
  • Yüz Şekillendirme Makyajı(Modlaj)

Yönetim ve Hizmet

• Hasta Kabul İşlemleri
  • Sağlık Okuryazarlığı

Moda Tasarımı ve Tekstil Teknolojisi

• Giyim Üretiminde Temel İşlemler
  • Kadın Giysileri Dikimi
  • Pratik Giysi Dikimi

Tekstil Tasarımı

• Dekoratif Örtü Dikimi
  • Nevresim Takımları Dikimi
  • Pike Dikimi
  • Turistik ve Hediyelik Eşya Yapımı

Sanat ve Tasarım

• Karakalem Eğitimi funduszeue.info
  • Resim funduszeue.info(Guaj Boya Resim)
  • Resim 2. seviye(Yağlı Boya Resim)
  • Temel Resim funduszeue.info

Pendik Kavakpınar

Pendik&#;te bulunan Kavakpınar İSMEK kurs merkezinde 21 programda eğitim verilmektedir. Süsleme sanatlarından moda tasarımına, çocuk gelişiminden tekstil tasarımına kadar birbirinden güzel eğitimler verilmektedir.

Adres: Kavakpınar Mahallesi, Abdi İpekçi Caddesi, No Ahmet Hani Kültür Merkezi

Telefon: 26 95

Hasan İzzettin Dinamo Kütüphanesi

6 programda eğitim verilmektedir. Bilinçli okuma atölyesi, editörlük, metin çözümleme atölyesi, İngilizce A1 ve A2 seviyesi konuşma pratiği ve kulübü, yazarlığa giriş kursları verilmektedir.

Adres: Batı Mahallesi, Erol Kaya Caddesi, No

Pendik Bahçelievler

Örgü ve İşleme Sanatları, Bilişim Teknolojileri gibi alanlarda en fazla eğitimin verildiğini söylemekle birlikte birçok alanda daha eğitimler verilmektedir.

Adres:Yeni Mahalle, Plevne Caddesi, Zişan Sokak, No:4 Kat:2/3

Telefon: 33 67

Ahmet Yesevi

Tuzla ilçesine sınır olan ve Pendik&#;in en büyük mahallesi olan Ahmet Yesevi Mahallesinde bulunan İSMEK kurs merkezinde 45 programın bulunduğu ve ağırlıklı olarak moda tasarımından bilişim teknolojilerine birçok eğitim sizi bekliyor.

Adres: Ahmet Yesevi Mahallesi, Yorulmaz Sokak, No Mevlana Camii yanı Ahi Evran Kültür Merkezi

Telefon: 41 66

Kaynarca İSMEK

Adres: Fevzi Çakmak Mahallesi, İnönü Caddesi, Anibal sokak, No/1

Telefon: 51 15

Sülüntepe İSMEK

32 programda eğitim verilen bu kurs merkezinde çocuk gelişimi, örgü ve el sanatları alanlarında aradığınız eğitimi bulabilirsiniz. Birçok alanda eğitim verilen kurs merkezinin adresi ise şöyle;

Adres:Sülüntepe Mahallesi, Hacıbektaş Veli Caddesi, No B Blok

Telefon: 10 69

Velibaba İSMEK

28 programın bulunduğu bu kurs merkezinde ağırlık Gastronomi ve Mutfak Sanatlarına verilmiştir. Pastacı çırağı, dünya mutfağı, geleneksel Türk mutfağı gibi birbirinden değerli eğitimler burada verilmektedir.

Adres: Velibaba Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Caddesi, Akşemsettin Kültür Merkezi No

Telefon: 85 57

Yeni Mahalle ismek

Gastronomi ve Mutfak Sanatları, Kuyumculuk ve Takı Tasarım, Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri alanlarında yoğun eğitimlerin bulunduğu bu kurs merkezinde toplamda 69 farklı programda eğitimler verilmektedir.

Adres:Yeni Mahalle, Abdulhalik Renda Caddesi, No

Telefon: 30 25

Orhantepe İSMEK

Adres: Orhangazi Mahallesi, Alparslan Türkeş Caddesi, Görsel Sokak, No:1

Telefon: 58 35

Pendik&#;te Ücretsiz Yararlanabileceğiniz Kursları Şu Şekilde Sıralayabiliriz;

Halk Eğitimi Merkezleri; Halk eğitimi ülkemizin her yanında, en ücra köşelerine dahi ulaşmış yaygın eğitim kurumlarındandır. İstanbul&#;da da her il ve ilçesinde bulunan halk eğitim merkezleri ile eğitim hizmetleri devam etmektedir. Pendik Halk Eğitimi Merkezi ile istediğiniz kurslara başvuru yapabilirsiniz.

Pendik Belediyesi Kursları; Pendik belediyesinde el sanatları, görsel sanatlar ve enstrüman kursları düzenlenmektedir. Ekim ayı ile başlayan kurslar yıl boyunca devam eder, kurslara katılımın devam zorunluluğu bulunduğu ve 15 yaş üzeri herkesin yararlanabileceği kurslar ücretsizdir.

AÇEM; Aile Çocuk Eğitim Merkezleri ile aile bütünlüğünde verilen eğitimlerde çocuklarımızı destekleyen eğitim projeleri bulunmaktadır. Müzik dersleri, okula hazırlık dersleri, değerler eğitimi, satranç eğitimi gibi verilen eğitimlerle çocuklarımız desteklenmektedir.

profilresim

Fatma Aydın

Merhaba ben Fatma Aydın. Bu site ile birlikte Türkiye&#;nin her yerindeki kurs bilgileri detaylarını öğrenecek, ücretsiz kurs bilgisi, İŞKUR kursları, halk eğitim ve İSMEK kursları ile ilgili merak ettiğiniz bilgiye ulaşabileceksiniz.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası