dün gece seyrim içinde karaoke / Ezim Ezim Eziliyor Yüreğim - song and lyrics by Grup Abdal | Spotify

Dün Gece Seyrim Içinde Karaoke

dün gece seyrim içinde karaoke

Playlistlerim

Demo: Feryadı İsyanım

Ekleyen:
cesurca
Ne Zaman?:
25.01.2014 23:40:50
Tür:
Klasik
Demo hakkında:
telefon kaydı

Dinle:
Dinlemeler: 101

İçerik Kısa Linki:

Embed Kodu ile Sitenize Ekleyip Paylaşabilirsiniz:

Aramalar: FERYADI İSYANIM KARAOKE, feryadı isyanım akmor, emre aydın feryat dinle, feryadı isyanım dinle, feryadı isyanım akor, feryadi isyan akor, feryadı isyan dinle, feryadı isyanım tab, feryadı isyanım, Feryadım ol dinle

cesurca kullanıcısının diğer demoları:

Henüz buraya yazan çizen olmamış. Yorum yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Siz de Görüş Bildirin

Yorum yazma alanı Akor Merkezi üyelerine özel bir bölümdür. (Giriş Yap / Üye Ol / Şifremi Hatırlat)

Anket

kar.d soruyor:
Sadece Gitar Çalmak Yeterli Midir Ses de Gerekli Midir?

ÖNE ÇIKANLAR
  • Firma: Ada Müzik
  • Format Türü: Plak
  • Format: 1 LP
  • Ülke: Türkiye
  • Yayınlanma Tarihi: 13 Aralık 2022
  • Tür: Yerli Müzik , Yerli Müzik / Halk Müziği

LP 1

• 1. Çıktım Yücesine Seyran Eyledim
  • 2. Gam Elinden Benim Zülfü Siyahım
  • 3. Divan (Şem'i Baba'dan)
  • 4. Şu Kanlı Zalimin Ettiği İşler
  • 5. Ben De Şu Dünya ya Geldim Sakinim
  • 6. Gel Benim Derdime Bir Derman Eyle
  • 7. Gelin Canlar Bir Olalım
  • 8. Gözleyi Gözleyi
  • 9. Sordum Sarı Çiğdeme
  • 10. Dün Gece Seyrimde
  • 11. Yürü Bire Hızır Paşa
Yorum Yayınlama Kriterleri

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

zuhalmuzik.com'da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında, yorum sahibinin adı ve soyadının yalnızca ilk harfleri yayımlanır.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

SİPARİŞİNİZ NASIL GELECEK?

Zuhal Müzik
SİPARİŞİNİZ NASIL GELECEK?

zuhalmuzik.com’dan yaptığınız tüm  alışverişler Zuhal güvencesiyle teslim edilir. Tüm siparişleriniz özenle paketlenir ve paketin içeriğine göre alınması gereken önlemler titizlikle alınarak siparişiniz hazırlanır.

• Ücretsiz Kargo
  • Zuhal Özel Kutusu
  • Özenli Paketleme ve Teslimat
  • Garanti Belgeleri
  • Kolay İade ve Değişim
  • Hediye Notu (opsiyonel)
%100 Memnuniyet Sözü

Alışverişiniz sırasında ya da sonrasında koşulsuz mutluluğunuz için yanınızdayız. Her ne sebeple olursa olsun 15 gün boyunca iade ve değişim garantisi Zuhal Müzik güvencesinde.

Herkes için Müzik

Profesyonel seviyeden başlangıç seviyesine, müzik dünyasının yıldızlarının tercih ettiği en prestijli modellerden başlangıç seviyesi için en doğru seçeneklere… Onbinlerce enstrüman Zuhal Müzik’te.

Dünyaca Ünlü Markalar Zuhal’de

Fender, Kawai, Ibanez, Roland, Tama, Pearl gibi dünyanın en prestijli markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Zuhal Müzik.

%100 MEMNUNİYET SÖZÜ

Alışverişiniz sırasında ya da sonrasında koşulsuz mutluluğunuz için yanınızdayız. Her ne sebeple olursa olsun 15 gün boyunca iade ve değişim garantisi Zuhal Müzik güvencesinde.

HERKES İÇİN MÜZİK

Profesyonel seviyeden başlangıç seviyesine, müzik dünyasının yıldızlarının tercih ettiği en prestijli modellerden başlangıç seviyesi için en doğru seçeneklere… Onbinlerce enstrüman Zuhal Müzik’te.

DÜNYACA ÜNLÜ MARKALAR ZUHAL'DE

Fender, Kawai, Ibanez, Roland, Tama, Pearl gibi dünyanın en prestijli markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Zuhal Müzik.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

OKUDUM / KAPAT

Amatör Demolar

Demolar Anasayfası

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası