super glue in turkish / Japon yapıştırıcısı in English - Turkish-English Dictionary | Glosbe

Super Glue In Turkish

super glue in turkish

Do not share my Personal Information.

Examples of using Superglue in a sentence and their translations

Superglue. You know of a use for superglue in the drug world?
Yapıştırıcı. Uyuşturucu dünyasında yapıştırıcı kullanılır mı, sen bilirsin?
Tell us about Benedetto making you sit on a toilet seat covered in superglue.
Making you sit on a toilet seat covered in superglue. Tell us about Benedetto.
He's way too smart for superglue or-or powders.
Do you happen to have superglue remover? Um… Just a shot in the dark.
Yapıştırıcıyı çıkarmak için bir şeyin var mı? Karanlıkta vuruldum.
Look, I need you to get some Superglue and some whiskey.
Bak, bana biraz yapıştırıcı ve biraz da viski getirmeni istiyorum.
A plan that involved superglue and food coloring.
Ben de bir plan yaptım… yapıştırıcı ve gıda boyasının dahil olduğu bir plan.
Do you happen to have superglue remover? Um… Just a shot in the dark?
Karanlıkta vuruldum. Yapıştırıcıyı çıkarmak için bir şeyin var mı?
Um… Just a shot in the dark. Do you happen to have superglue remover?
Karanlıkta vuruldum. Yapıştırıcıyı çıkarmak için bir şeyin var mı?
The superglue that was applied to this insignia was all gobbed on.
Logo eklemede kullanılan bu yapıştırıcı herkese bulaşabilir.
Look, I need you to get some Superglue and some whiskey.
Biraz da viski getirmeni istiyorum Bak, bana biraz yapıştırıcı ve.
The last time I used superglue, I accidentally glued my wiener to my remote control helicopter.
Süper yapıştırıcıyı en son kullandığımda yanlışlıkla sosisi uzaktan kumandalı helikopterime yapıştırdım.
Yapıştırıcının, saç jölesi olduğunu sanmış.
There is one use for superglue that most people don't think of.
Japon yapıştırıcısının bir kullanım alanı daha vardır ki çoğu insanın aklına gelmez.
why there was only the killer's blood on the superglue cap.
Niye sadece yapıştırıcının kapağında… katilin kanını bulduğumuzu açıklıyor bu.
Results: 66, Time:

Evo Bond Super Glue Süper Yapıştırıcı 20gr (Orjinal)

Evo Bond Super Glue Süper Yapıştırıcı 20gr (Orjinal)

"Japon Yapıştırıcısı" olarakta adlandırılan, 20 gr lık tekrar kullanılabilir tüplerde paketlenmiş, plastik, ahşap, seramik, kauçuk, deri, metal ve daha birçok yüzeyde kullanılabilen bir "hızlı apıştırıcı" dır.

evobond''u kullanırken, uygulama yapılacak yüzeyin temiz, kuru ve düzgün olduğuna emin olunuz. Yapıştırma yapılacak yüzein sadece tek bir tarafına evobond japon yapıştırıcısı nı sürünüz. 1 damla yapıştırıcı 2,5cm 2 alana yeterli olacaktır. Yüzeye uygulandıktan sonra birbirine temas halinde birkaç saniye beklenmelidir.

Uyarılar:

• Ten ile temas ettiğinde anında kürleşir.

• Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir.

• Güneş ışığına maruz bırakılmamalıdır.

• Serin ve kuru yerde muhafaza edilmelidir.

PAKET İÇERİĞİ
1 AdetEvo Bond Super Glue Süper Yapıştırıcı 20gr (Orjinal)

Do not share my Personal Information.

Bir cümlede Super glue kullanım örnekleri ve çevirileri

Süper yapıştırıcın var mı?- Tanrım!
Televizyondaki süper yapıştırıcıyı gördün mü?
Süper yapıştırıcın var mı?- Tanrım?
Tanrım…- Süper yapıştırıcın var mı?
Tanrım…- Süper yapıştırıcın var mı?
Süper yapıştırıcıymış, kıçıma anlatsınlar.!
I suspect the inventors of super glue never imagined that,
when heated up and applied to surfaces in gaseous form, its bonding capabilities would enable us to obtain fingerprints from a human leg.
Herhalde Süper Zamkın mucitleri, ısıtılıp gaz formunda uygulandığında
bir insan bacağından parmak izi çıkartabileceğini hiç düşünmemiştir.
A bottle cap, a balloon, and some super glue. All you will need is a CD.
Tüm ihtiyacınız olan bir CD… bir şişe kapağı, bir balon ve biraz yapıştırıcı.
All you will need is a CD, a bottle cap,
Tüm ihtiyacınız olan bir CD… bir şişe kapağı,
This meltdown head that I built, but, to me it was this big huge thing we were building.
it was simple mechanisms with toothpicks and super glue and dental acrylic and it was just thrown together.
Kürdan ve süper yapıştırıcı ve diş akrilik ile basit mekanizmalar oldu ve sadece birlikte atıldı, Yaptığım bu erime başı, ama bana göre, inşa ettiğimiz bu büyük muazzam şeydi.
The moment he attacks, you and Scoob will hurl your donut trays, knocking down the front door that will tip a bucket of donut batter onto the seesaw,
which will trigger a water cannon to spray super glue disguised as jelly filling.
Size saldırdığı anda sen ve Scoob donat tepsilerinizi fırlatacaksınız. Bir kova numarasıyla, tahterevallinin üzerindeki donatlı ön kapı devrilir.
Were you born with that knife super glued onto your hand, or what?
Sonuçlar: 91, Zaman:

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası