nissan navara çift kabin ikinci el fiyatları / Satılık İkinci El Nissan Navara Fiyatları ve Modelleri | OtoSOR

Nissan Navara Çift Kabin Ikinci El Fiyatları

nissan navara çift kabin ikinci el fiyatları

İkinci El Nissan Navara Modelleri

Nissan Navara, iyi bir değer sunan, iyi donanımlı Pick-Up segmentinde yer alan bir araçtır. Bu model; gelişmiş arazi kabiliyeti ve artırılmış yük kapasitesi, teknolojisi, eksiksiz güvenlik özellikleri paketi ve rafine iç mekânı ile her zamankinden daha sağlam bir yapı sunar. Çoğu görevin üstesinden kolaylıkla gelen araç şık görünümü ile öne çıkar.

Nissan Navara'yı Tanıyın

Nissan arazi araçlarında çok uzun bir deneyime sahiptir ve en üst modellerinden biri Nissan Navara’dır. Nissan'ın hafif kamyon geçmişi yılına kadar uzanır. Navara, adını kuzey İspanya'nın Navarre bölgesinden alır. Çağdaş Navara, ilk olarak yılında iki kapılı bir araç olarak tanıtılan Nissan Navara, özellikle Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya, Yeni Zelanda, İspanya ve Tayland'da dünya çapında popüler bir seçim olmaya devam eder.

Nissan, güçlendirilmiş Navara serisiyle, sürekli gelişen, ayırt edici özellikleriyle yeni modeller üretmeyi sürdürür.

Rahat Sürüş, Üstün Performans Nissan Navara Modellerinde

Nissan Navara, dünya çapında beğenilen araçlardan biridir. Sürüş rahatlığı ve çok daha fazla yük taşıma kapasitesine sahip olması ile dikkat çeker. Gövdesi güçlü ve yüksek çekmeye dayanıklı çelikten yapılır.

Nissan Navara, SUV serisinden tasarım temalarına ve mevcut kamyonet sektöründeki en araba benzeri kabinlerden birine sahiptir. Bol alanlı, rahat koltuklu, yüksek teknoloji çözümlü iç tasarım detaylarıyla öne çıkar. Sıfır yerçekimine sahip koltuk teknolojisinden esinlenerek NASA tarafından tasarlanan koltuklarda ekstra konfor sizi bekler. Bu rahat koltuklar, uzun yolculukları çok daha keyifli hale getirir. Akıllı tasarımı ile iç mekânı, kullanımda birçok saklama alanı yaratır.

Navara, özellikle ticari araçlar için geliştirilmiş litrelik dört silindirli bir dCi turbo dizel motordan güç alır. Yakıt açısından en verimli pikap olan Nissan Navara, çoğu Pick-Up tarafından kullanılan basit ve geleneksel yaprak yaylar yerine helezon yaylara sahip çok bağlantılı arka süspansiyon ile donatılır. Helezon yaylar sayesinde araç, benzersiz bir sürüş deneyimi sunar. Bu, direksiyon hassasiyetine ve yol tutuşuna yardımcı olur, virajlarda yalpalamayı azaltır ve Nissan'ı ani darbelerden etkilenmeye karşı daha duyarlı hale getirir. Ayrıca bu güçlü yaylar sayesinde yüksek taşıma kapasitesine de sahip olur.

Model, daha büyük ve güçlü ön disk frenlere sahiptir. Altı vitesli düz şanzımanı kullanımı daha keyifli hale getirir. İstenildiği takdirde yedi vitesli otomatik şanzıman seçeneği de tercih edilebilir. Yaptığı değişiklikler yük derecelendirmelerini ve güvenliği arttırır. Ortalama bir Pick-Up'dan daha keskindir ve iç özellikleri iyi belirlenmiştir. Ayrıca sınıfında lider yakıt ekonomisi ve 3,5 tonluk yük çekme kapasitesi sunar. Tüm Navara'lar da standart olarak dört tekerlekten çekiş bulunur.

Yeterince sessiz ve otoyoldaki performansı kesinlikle güçlüdür. Hafifliği, ekstra hıza sahip olmasını sağlar ve erken debriyaj aşınmasını önler.  Yükseltilmiş tüm bu özellikleri ve zenginleştirilmiş yapısı Nissan Navara'yı tercih etme sebeplerini arttırır. İyi arazi performansını tasarım ve teknoloji ile birleştiren modeller arayanlar için Nissan Navara farklı seçenekler sunar.

Üstün Destek ve Güvenlik Sistemlerine Sahip Nissan Navara Modelini Keşfedin

Keskin direksiyonundan güçlü motorlarına, gelişmiş destek ve güvenlik sistemlerine kadar, Nissan Navara sürmek için SUV tarzında sunulan başarılı Pick-Up'lardan biridir.

Yokuş kalkış ve iniş destek sistemleri güvenli sürüşe imkân verir. Kalkış sistemi eğimli yollarda kaymayı önler. İniş destek sistemi ise, frenleri kullanarak hızınızı sınırlamanıza ve yokuşları güvenle inmenize yardımcı olur.

4 tekerleğe etki eden ABLSD sistemi; karlı ve çamurlu araziler ve kaygan zeminlerde patinaj yapan araca fren uygulayarak performanslı sürüş yapmanızı sağlar.

Akıllı Çevre Görüş Sistemi, gövde de yer alan 4 kamera ile aracın kuşbakışı görüntüsünü verir. Ani fren sırasında direksiyon hâkimiyetinizi korumanıza yardımcı olan ABS fren sistemine sahiptir.

Çekiş Kontrol Sistemi, yola hâkim olmanızı sağlar. Motor gücünü azaltarak tekerleğe fren basıncı uygular. Bir başka şekilde gelen özelliği ESP ise, direksiyon hareketini ve frenleri izler. Şeritte kalmayı sağlamak için gerekli bir durumda yine aynı şekilde motor gücünü düşürür ve tekerleklere fren basıncı uygular.

Çok yönlü sağlam bir araç olan Nissan Navara çift bölgeli klima kontrol sistemi, sürücü ve yolcu sıcaklığını istenen şekilde ayarlamaya fırsat tanır.

Kolay anlaşılabilen düzeni ile üç boyutlu Gelişmiş Sürüş Yardım Ekranı, akıllı ve kullanıcı dostu bir bilgi-eğlence sistemini içerisinde barındırır.  Sistem, ihtiyaç duyduğunuz şeylere pratik bir şekilde hızlıca ulaşmanızı sağlar.

Size Hitap Eden 2. El Skoda Nissan Navara Modelleri Avantajlı Fiyat ve Taksit Seçenekleriyle OtoSOR’da!

Nissan Navara fiyatları; model ve donanım özelliklerine bağlı olarak değişir. Herkese uygun özelliklere sahip, beğenilen Navara modellerinin 2. el araç piyasasında da önemli bir yeri bulunur. Yerden yüksekliği, sudan geçme kabiliyetini artıran özellikleri ve performansı ile birçok beklentiye cevap verir. 2. el araçlar içerisinde oldukça sık tercih edilen Nissan Navara'nın ikinci el modellerini OtoSOR üzerinden inceleyebilir, avantajlı fiyat ve cazip taksit seçenekleri ile bu performans deneyimini yaşayabilirsiniz.

Beğendiğiniz ikinci el Nissan Navara'ya sahip olmak için sistemimizde yer alan ilanları inceleyin ve OtoSOR'un avantajlı vadeli otomobil satın alım sistemiyle tanışın.

KIBRIS'ın en büyük ve yaygın ikinci el ve sıfır araba ilan sitesi

KKTC'nin en büyük ve yaygın ikinci el ve sıfır araba ilan sitesi funduszeue.info'da onlarca farklı araç kategorisinde, sahibinden ve galerilerden binlerce ikinci el araç ilanı bir arada!
funduszeue.info 'da satılık araçlar arasından aradığınız kriterlere uygun binlerce ilanı inceleyebilir veya funduszeue.info farkıyla araba ilanı vererek aracınızı daha hızlı ve kolayca satabilirsiniz.

En Zengin İçeriğe Sahip Araba Sitesi

funduszeue.info araba ilan siteleri arasında içerik bakımından en zengin sitedir. Sahibinden ve galeriden araba ilanları arasında istediğiniz marka ve model otomobil ilanını bulabilir, oto haber sayesinde almak istediğiniz arabayı daha iyi tanıyabilir, Dünya ve KKTC oto piyasasındaki son gelişmeleri takip edebilirsiniz. İkinci el ve sıfır araba satış siteleri arasında aradığınız ilanları ve içeriği funduszeue.info 'da kolayca bulabilirsiniz.

Arabam kaç lira diye merak mı ediyorsunuz?

KKTC'deki satılık araba ilanları içerisinden arabanızın satılık fiyatını ve piyasa değerini öğrenmek için ARABAM KAÇ LİRA linkine tıklamanız yeterli.
Arabanızın özelliklerini girin KKTC deki satılık ilanlarla karşılaştırıp aracınızın satılık fiyatını size söylesin.

En çok aranan anahtar kelimeler
kktc araba, kıbrıs satılık araba, kıbrıs arabam, kıbrıs araba fiyatları, sahibinden kıbrıs araba, kıbrıs sahibinden, araba kiralama kıbrıs, kktc arabam, kıbrıs oto, kıbrıs araba ilanları, kktc araba, kktc arabam, kıbrıs araba fiyatları, kıbrıs arabam, kıbrıs oto, kıbrıs sahibinden, kıbrıs satılık araba, sahibinden kıbrıs araba

Kıbrıs Araba com - Araba ilanları. Oto Galeri, Bayi, Sahibinden satılık araç ilanları - KKTC

Nissan Navara

Sıfıraraçfunduszeue.info
X

Nissan Navara Renkleri

Nissan Navara Resimleri

Nissan Navara Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.

Nissan Navara Versiyonları

Nissan Navara Yorumları

Bu motor renoult'a mı ait?

Arkadaşlar bende de 4*4 platinium paketi var,aracı yeni aldım ama kırıkkale ankara arası 80 km yolda 10 litre ortalama ile gidebildim.Şehir i&#;i zaten felaket 15 litrenin altına d&#;ş&#;funduszeue.info kullanımda bilmem gereken birşeyler mi var? (Bu değerler 4*2 kullanımda bu şekilde!!!)

Arkadaşlar bende de 4*4 platinium paketi var,aracı yeni aldım ama kırıkkale ankara arası 80 km yolda 10 litre ortalama ile gidebildim.Şehir i&#;i zaten felaket 15 litrenin altına d&#;ş&#;funduszeue.info kullanımda bilmem gereken birşeyler mi var? (Bu değerler 4*2 kullanımda bu şekilde!!!)

4x2 lerin yıllık vergisi nekadar bilgi verirmisiniz teşekk&#;rler
Misafir tarafından cevaplandi

Aracın eski modelleri k&#;t&#;yd&#; ancak yeni modellerinde gayet konforlu ve kullanışlı bir ara&#; olarak geri d&#;nd&#; fakat şimdi fiyatı y&#;ksek

&#;tv muafiyetinden faydalanabiliryormuyuz bu ara&#;ta ?

Rapor ile indirimli alabiliyormuyuz?

Hen&#;z almadım ama, mtv fiyatları, hız limiti, her yıl, periyodik t&#;v, korkutuyor.

4x2 nissan navara otomotik vites dizel

Navara aynen andromeda fiatına vardı. bana bedava bitane verseniz şu depremde sığınacak bir yerim olurdu.

navara tekna almak istiyorum .hangi bayside var

model pilatinyum paketini aldım otomatik vites, kullanıyorum konforu ,dayanıklılığı,yoldaki rahatlığı olsun son derece memnunun yakıt evet fazla ama g&#;vende olmak istiyorsan NAVARAAAA
Hangi servise götürüyorsunuzBende 4x4 otomatik aldımServis bulamadım

bizzat platinyum otomatik modelini kullandığım bir ara&#;.son derece memnunum.aşağı yukarı t&#;m pikaplar aynı ancak konfor olarak bir adım daha &#;nde olan bir ara&#;funduszeue.infoıt t&#;ketimi funduszeue.info sehiri&#;i funduszeue.info yol tecr&#;bem ankara-istanbul ortalama yakıt kmile gidiş d&#;n&#;ş litre.
Bende crdi hp, nm tork dizel otomatik var, uzunyolda, deen aşa hiç düşmüyor,
Ayni sekilde lt beygir Navara kullanmaktayim. Ankara aegir ici lt. istanbula ceyrek deponun bir click altina iniyir yakit gostergem.
duy da inanma 60 km ile mi gittjniz?

aracın dayanıklığı ve fren sistemi harika

model navara aldım 4x4 otomatik mukemmel kusirsuz 10 numara

Benimde hiluksum var arkada oturanlar memnun degil &#;ok sallıyormuş bende nissan navara almak isdiyorum kullanan fikrini s&#;ylesin teşekk&#;rler
bende platınıum var4x4 aynı zamanda ford focus var şehir içinde dahi binek araca 5 çeker araxi şartları gayet iyi ve mükemmel konfor anlatılmaz yaşanır al navaranı nevaleni vur dağa bayıra allah herkezese nasip etsin inşaallah
navara tekna paket 4x2 yeni aldım ikinci el.. Pikap için motor sessiz.. Konfor güzel.. Vites geçişleri biraz sert yada ben daha alışamadım.. Yol tutuşu iyi.. bağajda kabin var 2 çuval kum ve dört adet yaz lastik 2 kişi ankaradan marmaris e en fazla km ye çıktım 7 litre km de tüketim,. Beni tatmin etti.. Tavsiye ederim..
aynı sorun bizde de var. çocuklar arabayı salıncak gibi kullanıyor

bir akrabamda var dehşet bir ara&#; ve &#;stelik bu ara&#; her zamanki gibi m&#;kemmel pişman olmayacaksınız kullanmaktan
Navara şikayet var com girdiğinizde millet ağlıyor alanlarin çoğu şikayetçi

rahatlıkta son numara m&#;kemmel

Navara kullanan arkadaşlar deneyimleriniz nasıl. Yakıt olarak rakiplerine g&#;re nasıl mesela. Bir de yol tutuşu arka koltıuktaki konfor gibi konuşlarda da bilgi verriseniz sevinirim.
Yakit olarak aegir ici 7lt I gecemedim.(Ankara) cm boyundayim, arkaya oturunca dizlerim ve kafa boyu mesafem cook iyi. Yorumlari degil, bir tanesine binip test etmenizi oneririm. Stop tutanlarin cogu maalesef bu araclari alamadigi icin stop tutuyorlar

bu segmentin yarış&#;ı pick-up'larından biri. benec hakettiği değeri bulmuyor hen&#;z.

Benim toyota hilux vardı satmam gerekti şimdi aynı segmentte bir arac arıyorum nissan sanki uygun gibi yakıt ve g&#;r&#;n&#;m başarılı umarım pişman olmam
Ankara marmaris yaptım. Bagajda kabin 2 çuval kum ve 4 adet yaz lastiği iki kişi km 7 litre yaktı.. Ama denizli akşam trafiğine yakalandık denizli merkezden 1 saatte çıkabildik.. Buda bir etken daha düşük de yakardı..

kullanıyorum ve muhteşem bir ara&#;
Hangi modeli dahaçok tutuloyo
Hangi modeli dahaçok tutuloyo

sağlamlıkta &#;st&#;ne tanımıyorum

bi tane 4x4 nissan navara alıcan hem arazide hem de d&#;z yolda dilediğin gibi geziceksin
  1. mitula

2.   >  
  3. nissan

4.   >  çift kabin nissan
8 araba ilanı bulundu
Nissan navara motorin model otomatik nissan navara
Açıklama nissan navara aracin ustunde extradan takilmis: dodikler Android teyp, parmak ledler, arka kabin, arka led stop isigi ve sinyaller
29 May - Kktc Arabam
Nissan navara motorin nissan navara 2 3
i̇lan detayi nissan navara fiyat fiyat yok durum plakasız 2 el motor cc i̇lan no i̇lan açiklamasi nissan navara ni̇ssan
19 Oca - KibrisAraba
Nissan skystar motorin nissan skystar 4 2 pickup ift kabin takas olur i htiya fazlasi
Kastamonu Merkez, Kastamonu
Araçta ekstra olarak kasada özel yapim ayarlanabi̇li̇r rollbar mevcuttur.İhti̇yaç durumuna göre rahatlikla 6 metreli̇k boru, profi̇l vs. Malzeme koyulabi̇lecek
Nissan cefiro motorin nissan klimali ift kabin pikap 4 2
Gaziantep Merkez, Gaziantep
Aracım temiz bakımlıdır motoru güzel lastikler yeni muayne sıfır alan arkadaşa hayırlı olsun
"çift kabin nissan" ile alâkalı benzer ilanlar
Ford transit motorin model otomatik ford transit
Açıklama? Ford transit çiftkabin damperli? model? genel bakış araç durumu: 2. El (plakasız) kasa tipi: panel van yıl:
2 gün, 12 saat önce - Kktc Arabam
Açıklama nissan navara np, yeni kasa, yeni model, yılın pick-up çeki demiri, elektrikli deri koltuklar, çift klima, 6 airbag, isitmalı koltuklar
5 gün, 12 saat önce - Kktc Arabam
Nissan navara motorin nissan navara 2 3
28 i̇lan detayi nissan navara fiyat fiyat yok durum plakasız 2 el Nissan navara ⭐⭐⭐ ni̇ssan navara tekna model ⭐⭐⭐ ⭐⭐⭐ cc di̇zel
Bir hafta, 6 gün önce - KibrisAraba
Nissan serena benzin model otomatik nissan serena
Açıklama nissan serena çift taraflı otomatik sürgülü kapılar ön arka çift klima derece kamera ön arka park sensörü karartılmış arka camlar
2 hafta, 2 gün önce - Kktc Arabam
Açıklama nissan navara tekna model cc dizel. Otomatik vites Full otomatik dijital çift klima hız sbitleme sistemi (cruise control
Nissan qashqai benzin model otomatik nissan qashqai
Açıklama nissan qashqai acenta premium model. 9, (orjinal ı s dahil cd+usb+aux+bluetooth+internet full otomatik dijital çift
Nissan serena hybrid model otomatik nissan serena
Açıklama serena en dolu paket kamera şerit takip oto pilot otomatik park çelik jant cift klima elektrikli çift yan sürme kapılar hali̇l meti̇n
2 hafta, 4 gün önce - Kktc Arabam
Açıklama nissan navara outlaw model 3,0 dizel v6 motor hp. 24, mil çift fonksiyonlu panaromik sunroof full otomatik dijital çift
31 May - Kktc Arabam
Ford transit motorin model duz ford transit
Açıklama ford transit ? çiftkabin? Arkasi tamperli̇ genel bakış araç durumu: 2. El (plakasız) kasa tipi: yarım canlı van yıl: kilometre
24 May - Kktc Arabam
İsuzu d max motorin model otomatik isuzu d max
️ lt çift turbo dizel, otomatik ️ geri kamera, bluetooth bağlantısı, xenon far, truckman marka kabin, çeki demiri, hız sabitleyici ve dahası…?
15 May - Kktc Arabam
Nissan navara motorin nissan navara outlaw 2 5
11 i̇lan detayi nissan navara outlaw araç fiyatı: tl Nissan navara outlaw ⭐⭐⭐ ni̇ssan navara outlaw model ⭐⭐⭐ 3,0 di̇zel
14 May - KibrisAraba
Nissan qashqai benzin nissan qashqai 1 2
15 i̇lan detayi nissan qashqai araç fiyatı: tl gbp motor cc i̇lan no i̇lan açiklamasi nissan qashqai
14 May - KibrisAraba
Açıklama full paket navara nissan navara np tekna serisi yılı çarpışma önleyici truckman kabin orjinal mil 0 - genel bakış araç durumu
29 Nis - Kktc Arabam
Toyota hilux motorin model otomatik toyota hilux
Özel yükseltme kiti mclimb marka çift egzoz global tight hareketli arka çeki topuzu trd roll bar orjinal toyota arka kabin koruyucu fuel grıpper
29 Nis - Kktc Arabam
Nissan bluebird sahibinden nissan bluebird model i stanbul km

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası