Yönetmen | Michael Mann |
Oyuncu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bud Cort Solenko, Restaurant Manager (uncredited) |
|
Mick Gould 1st SIS Detective in the Hallway (uncredited) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Üretim Hizmetleri |
Pieter Jan Brugge , Gusmano Cesaretti , Art Linson , Michael Mann , Arnon Milchan , Kathleen M. Shea |
İnşaat Koordinatörü |
Anthony Lattanzio |
Kameraman |
Gary Jay |
Set Fotoğrafçısı |
Frank Connor |
Işık Teçhizat Şefi |
Frank Dorowsky |
Teknik Sorumlu |
Mick Gould |
Senaryo Süpervizörü |
Cate Hardman |
Sanat Bölümü Koordinatörü |
Oscar Mazzola |
Birim Yapım Yöneticisi |
Christopher Cronyn |
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı |
David Le Vey |
Kostüm Sorumlusu |
Darryl M. Athons , Marsha Bozeman , Brenda Donoho , Beth Koenigsberg , David Le Vey , Lillian Lanette Little , Joseph T. Mastrolia , Tom Numbers , Lahly Poore , Tony Lipin |
Oyuncu Seçim Elemanı |
Alison E. McBryde |
Yardımcı Editör |
Mark S. Westmore |
Jenerik Mikser |
Stephen McLaughlin |
Müzik |
Elliot Goldenthal , Bill Abbott , Christopher Brooks , Budd Carr , Michael Connell , Chris Douridas , Amy Dunn , Robert Elhai , Matthias Gohl , Joel Iwataki , Stephen Lotwis , Richard Martinez , Stephen McLaughlin , Denise Okimoto , Jay B. Richardson , Lee Scott , Jonathan Sheffer , Curt Sobel , Tom Boyd , Michael Brook , Debbi Datz-Pyle , Page Hamilton , Jeffrey Kelly Miller , William Pearson , James Thatcher , Patti Zimmitti , Louise Di Tullio |
Diyalog Editörü |
Duncan Burns , Lauren Stephens , Hector C. Gika , Neal J. Anderson |
Sinematografi |
Dante Spinotti |
Yapım Sanatçısı |
Neil Spisak |
Makyaj Sorumlusu |
John Caglione Jr. , Ken Diaz , Leonard Engelman , Ilona Herman , Tim Jones , Vera Mitchell |
Operasyon Yöneticisi |
Christopher Cronyn , Kathy Virkler |
İkinci Birim |
Julie Herrin , Joel Kramer , Ami Canaan Mann , Rich Sickler , Michael Waxman , Douglas S. Ornstein |
Ses |
Gary Alexander , Nicholas R. Allen , Neal J. Anderson , John Arrias , Christopher Assells , Karen Baker , Ron Bartlett , Anna Behlmer , Bill W. Benton , Bob Bowman , Rick Bozeat , Duncan Burns , Chris Carpenter , Stuart Copely , Zack Davis , Richard Dwan Jr. , Ann Fisher , Scott Martin Gershin , Hector C. Gika , Mark Gordon , Tim Groseclose , Per Hallberg , Doug Hemphill , Philip A. Hess , Ellen Heuer , Holly Huckins , Bill Jackson , Chris Jenkins , David Jobe , Randy Kelley , Larry Kemp , Lou Kleinman , Mark R. La Pointe , Cliff Latimer , Judson Leach , Daniel J. Leahy , Peter J. Lehman , Horace Manzanares , Joseph A. Mayer , Dave McMoyler , Brian McPherson , Christopher Moriana , Philip D. Morrill , Rick Morris , Andy Nelson , Lee Orloff , Thomas A. Payne , Gregory F. Plotts , Ken S. Polk , Alan Rankin , Dan M. Rich , Mark Smith , Mary Ruth Smith , Lauren Stephens , Mark P. Stoeckinger , Peter Michael Sullivan , Robert Thirlwell , Kim Waugh , Jessica Goodwin , John Kudlacek , Philip Rogers , Andrew Somers , John Soukup , David Young |
Görsel Efektler |
Mimi Abers , Joe Gareri , Neil Krepela , Patrick Phillips , David Sosalla , Jeff Wells , Judith Bell , Olivier Sarda , Robin Saxen , Jennifer Lee Scheer |
Kamera Teknisyeni |
James W. Apted , David R. Christensen , Frank Connor , Pam Connor , Frank Dorowsky , David Galbraith , Gerrit Garretsen , Jim Grce , Daniel R. Haizlip , W.C. Chunky Huse , Gary Jay , Duane Manwiller , Larry Markart , Kelsey Shaw McNeal , Steven J. Mikolas , Chris Moseley , J. Michael Muro , Scot A. Nederman-Paul , Ron Newburn , Steve Alessi , Aldo Antonelli , Kirk Bloomberg , Adam Glick , Peter Gulla , Edward A. Gutentag , Paul Hazard , Steve Irwin , John Janusek , Bob Leitelt , Scott Medcalf , Dale Myrand , David Norris , David B. Nowell , Eric Parker , Daryl Dazz Reynolds , David Schmalz , Darrell B. Sheldon , Charles Smith , Henry Tirl , Neil Toussaint , John Trapman , Daniel L. Turrett , Rick Uva , Andrew Taylor |
Editoryal Hizmetler |
Andi Kasen Bergman , Ray Boniker , Matthew Booth , Andrea Bottigliero , Thomas R. Bryant , David Dresher , Mo Henry , Vicki Hiatt , Julie Janata , Nina Lucia , John Morrisey , David Orr , Kristina Trirogoff , Sondra Watanabe , Mark S. Westmore , Sean Albertson , Gena Bleier , Dawn Michelle King |
Mekan Yöneticisi |
Lori A. Balton , Ralph Coleman , Mike Fantasia , Peter Martorano , Janice Polley , Andrew L. Ullman |
Ulaşım Koordinatörü |
Howard Bachrach , Michael W. Broomer , Steve Duncan , Bryce Guy Williams , Tom Briggs , J. Armin Garza II , George Grenier |
Diğer |
Chuck Adamson , Edward Allen , Wendy Altman-Cohen , Judi Beecher , Carlo Bernard , Craig Borden , Jamie D. Boscardin , Mick Gould , Peter Haas , Shannon Hamed , Marc A. Hammer , David Hyman , Michael R. Kern , Selma Kora , Al Lewis , Harry Lu , Ami Canaan Mann , Jonathan McGarry , Andy McNab , Richard McQuilkin , Gilbert O. Parra , Howard R. Schuster , Ron Senkowski , Sharyn Shimada-Huggins , Jody Spilkoman , Cheryl A. Stone , Russ Tanaka , Rey Verdugo , Venessa Verdugo , Chris Winn , Edward Cass , Brendan Kyle Cochrane , Bill Daly , Michael Dorner , Tony Giglio , Vanessa Grayson , Ty Granderson Jones , Tom Lent , Michael Parkhurst , Tony Swatton , Lynnanne Zager , Johnny Kim , Ferruccio Amendola , Cynthia LaPointe , Michael Grasso |
Diğer |
Michael Mann |
Set Kostümcüsü |
Marsha Bozeman |
Yönetici yapımcı |
Arnon Milchan , Pieter Jan Brugge |
Senaryo |
Michael Mann |
Ortak Yapımcı |
Gusmano Cesaretti |
Yapımcı |
Michael Mann , Art Linson |
Editör |
William Goldenberg , Tom Rolf , Pasquale Buba , Dov Hoenig |
Oyuncu Seçimi |
Bonnie Timmermann , Jane Brody , Alison E. McBryde , Tammy L. Smith , Mariann H.W. Lee |
Müzik Editörü |
Bill Abbott , Michael Connell |
Set Dekorasyon |
Anne H. Ahrens |
Özgün Müzik Bestecisi |
Elliot Goldenthal , Brian Eno |
Prodüksiyon Tasarım |
Neil Spisak |
Kostüm Tasarımı |
Deborah Lynn Scott |
Kuaför |
Leonard Engelman , Ilona Herman |
Ses Yeniden Kayıt Mikseri |
Ron Bartlett , Andy Nelson , Chris Jenkins , Anna Behlmer , Mark Smith |
Sorumlu Ses Editörü |
Per Hallberg , Larry Kemp |
Görüntü Yönetmeni |
Dante Spinotti |
Sanat Yönetimi |
Margie Stone McShirley , Jeff Balsmeyer , Nigel A. Boucher , Larry Clark , Brad Curry , Robert Fechtman , Amy Feldman , Sean Hargreaves , Ross Harpold , Joe A. Hawthorne , John Hinkle , Robyn B. Holmes , David Hopkins , Teri Anne Kopp , Anthony Lattanzio , Charles R. Lipscomb , Douglas E. Maxwell , Oscar Mazzola , Alexandra Milchan , Tom Randol , Steven Schwartz , Mike Sforza , Paul Sonski , Charles Stewart , Dianne Wager , Amie McCarthy Winn , Patrick Ellis , Damon Hight , Jonathan Josell , Dave T. MacDonald , Dana McCall , Robert Misetich , Jason Sweers |
Makyaj Sanatçısı |
John Caglione Jr. , Ken Diaz |
Baş Kuaför |
Vera Mitchell |
Özel Efekt Koordinatörü |
Terry D. Frazee |
Özel Efektler |
Paul H. Haines Jr. , Donald Frazee , Eugene Crum , Terry D. Frazee , Bruce Y. Kuroyama , Rick Monak , Donald Myers , Ralph Winiger , Tony Chavez , Bill Davis , R.J. Hohman |
Görsel Efekt Sorumlusu |
Neil Krepela |
Dublörler Koordinatörü |
Joel Kramer |
Dublörler |
Tony Brubaker , Doug Coleman , Daniel OHaco , Tim Werner , Tom Elliott , Norman Howell , Joel Kramer , Gary McLarty , Cliff McLaughlin , Charles A. Tamburro , John Tamburro , Laura Albert , Rick Avery , Metin Bereketli , Joe Bucaro III , Chris Cenatiempo , John Cenatiempo , Laura Dash , Lisa Dempsey , Tom Glass , Jeff Imada , Kim Kahana Jr. , Thomas J. Larsen , David Lea , Lane Leavitt , David LeBell , Gary Littlejohn , Courtney Pakiz , Charlie Picerni , Peewee Piemonte , Nicholas Rich , Jimmy N. Roberts , John Rottger , Monty L. Simons , Pete Turner , Keith Woulard , Chuck Zito , Bobby Bass |
İlave Film Müziği |
Jimmy Webb |
Steadicam Operatörü |
J. Michael Muro |
Yardımcı Sanat Yönetmeni |
Dianne Wager |
1. Yardımcı Editör |
Matthew Booth , Thomas R. Bryant , Ray Boniker , Vicki Hiatt |
Müzik Süpervizörü |
Budd Carr |
Yardımcı Yönetmen |
Michael Waxman |
Görsel Efekt Sorumlusu |
Jeff Wells |
Müzik Jenerik Yapımcısı |
Matthias Gohl |
1. Kamera Asistanı |
Chris Moseley , Duane Manwiller |
Genel |
Nicholas Rich , Doug Coleman , Laura Dash , Tom Elliott , Tom Glass , Daniel OHaco , David LeBell , Pete Turner , Courtney Pakiz , Kim Kahana Jr. , Pasquale Buba , William Goldenberg , Dov Hoenig , Tom Rolf |