yks tercih kılavuzu 2022 acikogretim / YKS Ek Yerleştirme: Kılavuz ve Tablolar

Yks Tercih Kılavuzu 2022 Acikogretim

yks tercih kılavuzu 2022 acikogretim

Açıköğretim üniversite bölümleri: 2 yıllık ve 4 yıllık Anadolu Üniversitesi AÖF açıköğretim bölümleri kodları

Anadolu Üniversitesi açıköğretim bölümleri neler? YKS tercih işlemleri başladı. Eğitimini açıköğretim üzerinden devam ettirmek isteyen öğrenciler, açıköğretim bölümleri ve kodlarını araştırmaya başladı. ÖSYM tarafından yayımlanan tercih kılavuzu ile birlikte açıköğretim bölümleri belli oldu. Peki, 2 yıllık ve 4 yıllık Anadolu Üniversitesi AÖF açıköğretim bölümleri kodları nedir? İşte açıköğretim üniversite bölümleri

funduszeue.info

Giriş Tarihi: Güncelleme Tarihi:

BU ALBÜMÜ PAYLAŞ

ABONE OL

GALERİ DEVAM EDİYOR

A&#;ık&#;ğretim &#;niversite tercihleri ne zaman? İşte A&#;F tercihlerinde son durum

Güncelleme Tarihi:

Oluşturulma Tarihi: Temmuz 25,

LinkedinFlipboardE-postaLinki KopyalaYazı Tipi

YKS Tercih Kılavuzu yayımlandı. Toplam kontenjanın 1 milyon 61 bin olarak açıklandığı kılavuza göre, tıp için ilk 50 bin, diş hekimliği için ilk 80 bin, eczacılık için ise ilk binde yer almak gerekiyor. Daha önce ilk binle öğrenci alınacağı açıklanan hukuk ise ilk bine giren adayları kabul edecek. Öte yandan merak edilen bir diğer alan ise açıköğretim olarak bilinen AÖF'lerdeki tercih durumu. Peki, açıköğretim üniversite tercihleri ne zaman yapılacak?

1/3Açıköğretim üniversite tercihleri ne zaman İşte AÖF tercihlerinde son durum
2/3AÇIKÖĞRETİM TERCİHLERİ NE ZAMAN

Anadolu Üniversitesi (Eskişehir)

İnsan Kaynakları Yönetimi (Açıköğretim)ÖnlisansTYT, AdayCoğrafi Bilgi Sistemleri (Açıköğretim)ÖnlisansTYT, AdayMenkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası (Açıköğretim)ÖnlisansTYT, AdayElektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı (Açıköğretim)ÖnlisansTYT, AdayFotoğrafçılık ve Kameramanlık (Açıköğretim)ÖnlisansTYT, Adayİşletme Yönetimi (Açıköğretim)ÖnlisansTYT, AdayLojistik (Açıköğretim)ÖnlisansTYT, AdayRadyo ve Televizyon Programcılığı (Açıköğretim)ÖnlisansTYT, AdaySpor Yönetimi (Açıköğretim)ÖnlisansTYT, AdayKültürel Miras ve Turizm (Açıköğretim)ÖnlisansTYT, AdayMedya ve İletişim (Açıköğretim)ÖnlisansTYT, AdayHalkla İlişkiler ve Tanıtım (Açıköğretim)ÖnlisansTYT, AdayBüro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (Açıköğretim)ÖnlisansTYT, AdayÇağrı Merkezi Hizmetleri (Açıköğretim)ÖnlisansTYT, AdayTıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Açıköğretim)ÖnlisansTYT, AdayYaşlı Bakımı (Açıköğretim)ÖnlisansTYT, AdayAşçılık (Açıköğretim)ÖnlisansTYT, AdayÇocuk Gelişimi (Açıköğretim)ÖnlisansTYT, AdayWeb Tasarımı ve Kodlama (Açıköğretim)ÖnlisansTYT, AdayAcil Durum ve Afet Yönetimi (Açıköğretim)ÖnlisansTYT, AdayEngelli Bakımı ve Rehabilitasyon (Açıköğretim)ÖnlisansTYT, Adayİlahiyat (Arapça)(Önlisans)(Açıköğretim)ÖnlisansTYT, AdaySağlık Kurumları İşletmeciliği (Açıköğretim)ÖnlisansTYT, AdayTurizm ve Otel İşletmeciliği (Açıköğretim)ÖnlisansTYT, AdayYerel Yönetimler (Açıköğretim)ÖnlisansTYT, AdaySosyal Hizmetler (Açıköğretim)ÖnlisansTYT, AdayMarka İletişimi (Açıköğretim)ÖnlisansTYT, AdayMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (Açıköğretim)ÖnlisansTYT, AdayBankacılık ve Sigortacılık (Açıköğretim)ÖnlisansTYT, AdayDış Ticaret (Açıköğretim)ÖnlisansTYT, AdayEv İdaresi (Açıköğretim)ÖnlisansTYT, Adayİlahiyat (Önlisans)(Açıköğretim)ÖnlisansTYT, AdayLaborant ve Veteriner Sağlık (Açıköğretim)ÖnlisansTYT, AdayPerakende Satış ve Mağaza Yönetimi (Açıköğretim)ÖnlisansTYT, AdayFelsefe (Açıköğretim)LisansEA, AdaySosyoloji (Açıköğretim)LisansEA, AdayTürk Dili ve Edebiyatı (Açıköğretim)LisansSÖZ, AdayTarih (Açıköğretim)LisansSÖZ, AdayHalkla İlişkiler ve Reklamcılık (Açıköğretim)LisansSÖZ, AdaySosyal Hizmet (Açıköğretim)LisansEA, AdaySağlık Yönetimi (Açıköğretim)LisansEA, AdayYönetim Bilişim Sistemleri (Açıköğretim)LisansEA, Adayİş Sağlığı ve Güvenliği (Açıköğretim)ÖnlisansTYT, AdaySosyal Medya Yöneticiliği (Açıköğretim)ÖnlisansTYT, AdayTarım Teknolojisi (Açıköğretim)ÖnlisansTYT, AdayEmlak Yönetimi (Açıköğretim)ÖnlisansTYT, AdayGörsel İletişim Tasarımı (Açıköğretim)LisansSÖZ, AdayBilgisayar Programcılığı (Açıköğretim)ÖnlisansTYT, AdaySivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği (Açıköğretim)ÖnlisansTYT, Aday

Anadolu &#;niversitesi a&#;ık&#;ğretim b&#;l&#;mleri ! ATA A&#;F taban puanları kontenjanları! 2 yıllık / 4 yıllık a&#;ık&#;ğretim b&#;l&#;mleri

YKS tercihleri i&#;in beklenen g&#;n geldi &#;attı. &#;ğrenciler tercihlerini 27 Temmuz - 5 Ağustos tarihleri arasında yapabilecek. Bu bağlamda a&#;ık&#;ğretim &#;niversitleri lisans ve &#;nlisans b&#;l&#;mleri hakkında araştırmalar hız kazandı. Adaylar aldıkları puanlara g&#;re tercih yapmak i&#;in kolları sıvadı. Peki, Anadolu &#;niversitesi A&#;ık&#;ğretim b&#;l&#;mleri nedir? 2 yıllık / 4 yıllık a&#;ık&#;ğretim b&#;l&#;mleri neler? İşte A&#;ık&#;ğretim ATA A&#;F taban puanları !

- Son Güncelleme:

BU GALERİYİ PAYLAŞ
Anadolu Üniversitesi açıköğretim bölümleri ! ATA AÖF taban puanları kontenjanları! 2 yıllık / 4 yıllık açıköğretim bölümleri

YKS tercihleri için geri sayım sona erdi. 27 Temmuz - 5 Ağustos tarihleri arasında tercih yapacak öğrenciler açıköğretim bölümleri hakkında araştırmalar yapmaya başladı. YKS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu'nda yer alan kurallara göre, vatandaşlık numaraları ve şifreleriyle "funduszeue.info" sayfasından ve ÖSYM AİS mobil uygulamasından yapabilecek. Peki, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim bölümleri nedir? 2 yıllık / 4 yıllık açıköğretim bölümleri neler? İşte Açıköğretim ATA AÖF taban puanları

GALERİ DEVAM EDİYOR

Anadolu Üniversitesi açıköğretim bölümleri ! ATA AÖF taban puanları kontenjanları! 2 yıllık / 4 yıllık açıköğretim bölümleri

YKS TERCİHLERİ NE ZAMAN?
Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından YKS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu yayımlandı.

AÖF TABAN PUANLARI AÇIKLANDI MI?

Eskişehir Anadolu Üniversitesi AÖF taban puanları ve başarı sıralamaları açıklandı. ÖSYM Başkanı Halis Aygün, 19 Temmuz tarihinde Twitter'dan yaptığı açıklamayla YKS Tercih kılavuzunun yayınlandığını ifade etmişti. Buna göre, AÖF taban puanları da belli oldu. İşte yeni oluşan AÖF taban puanları, kontenjanları ve başarı sıralamaları

Acil Durum ve Afet Yönetimi (Açıköğretim) 2 TYT 30 13
Aşçılık (Açıköğretim) 2 TYT 38 13
Bankacılık ve Sigortacılık (Açıköğretim) 2 TYT 35 13
Bilgisayar Programcılığı (Açıköğretim) 2 TYT 15 13
Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (Açıköğretim) 2 TYT 25 13
Coğrafi Bilgi Sistemleri (Açıköğretim) 2 TYT 13 13
Çağrı Merkezi Hizmetleri (Açıköğretim) 2 TYT 10 13
Çocuk Gelişimi (Açıköğretim) 2 TYT 70 13
Dış Ticaret (Açıköğretim) 2 TYT 23 13

Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı (Açıköğretim) 2 TYT 20 13
Emlak Yönetimi (Açıköğretim) 2 TYT 12 13
Engelli Bakımı ve Rehabilitasyon (Açıköğretim) 2 TYT 43 13
Ev İdaresi (Açıköğretim) 2 TYT 25 13
Fotoğrafçılık ve Kameramanlık (Açıköğretim) 2 TYT 17 13
Halkla İlişkiler ve Tanıtım (Açıköğretim) 2 TYT 64 13
İlahiyat (Önlisans) (Açıköğretim) 2 TYT 13
İlahiyat (Arapça) (Önlisans) (Açıköğretim) 2 TYT 8 13, 14, 15
İnsan Kaynakları Yönetimi (Açıköğretim) 2 TYT 28 13
İş Sağlığı ve Güvenliği (Açıköğretim) 2 TYT 30 13

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası