küsmek ayrı kırılmak ayrı ben soğuyorum / #soğuyorum - TikTok Hashtag

Küsmek Ayrı Kırılmak Ayrı Ben Soğuyorum

küsmek ayrı kırılmak ayrı ben soğuyorum

Acıklı sözler: Birbirinden hüzünlü sözler

Hayat, içerisinde her çe&#;it duyguyu bar&#;nd&#;r&#;r. Kendinizi kötü hissetti&#;iniz zamanlar&#;n olmas&#; da gayet normaldir. Hislerden kaçmak yerine onlar&#; kabullenmek daha sa&#;l&#;kl&#; olacakt&#;r. Sizin için listeledi&#;imiz ac&#;kl&#; sözler ile hislerinizi ortaya ç&#;karabilirsiniz. Buyurun ba&#;layal&#;m.

Ac&#;kl&#; Sözler

Birbirinden ac&#;kl&#; sözler ile sözcüklerin hislerinize tercüman olmas&#;na izin verin.

• Gözlerden akan ya&#;lar hiçtir, insan&#; as&#;l ruhunda kalan, ak&#;tamad&#;&#;&#; ya&#;lar zehirler.
  • Sonra bir bakars&#;n; sayfalar dolusu kelimeler döktü&#;ün insan, bir cümlene bile de&#;mezmi&#;.
  • Senin tek nefeste kurdu&#;un bir cümle, benim kaç gece nefesimi kesti bilmiyorsun.
  • Ba&#;&#;ma ne geliyorsa ac&#;lara ra&#;men hala ya&#;ama çabamdan geliyor.
  • Yoruldum, kald&#;ramayaca&#;&#;m yükleri kald&#;rmak zorunda olmaktan, kalabal&#;klar aras&#;nda bir serçe kadar yaln&#;z olmaktan yoruldum.
  • Art&#;k kafam&#; yast&#;&#;a koydu&#;umda hayalini kurabilece&#;im bir &#;ey kalmad&#;.
  • Zaten bütün hayal k&#;r&#;kl&#;klar&#;n&#;, hayalleri birlikte kurdu&#;un insanlar ya&#;at&#;r sana.
  • Baz&#; insanlar ya&#;muru hisseder, baz&#;lar&#;ysa sadece &#;slan&#;r.
  • Ac&#;; üç kelimedir, yaz&#;lmas&#; ve okunmas&#; çok kolayd&#;r ama ya&#;amas&#; çok zordur.
  • Bazen en ac&#;kl&#; anlarda bile gülmen gerekir, i&#;te bu ac&#;lar&#;n en derin olan&#;d&#;r.
  • Ben üzülmeyeyim diye bir &#;eylerden vazgeçen olmad&#; hiç hayatta.
  • Gerçek ac&#; ne zaman ba&#;lar biliyor musun? Ya&#;&#;n kadar ya&#;amad&#;&#;&#;n&#; anlad&#;&#;&#;n an.
  • &#;nand&#;&#;&#;m her &#;eyin yalan oldu&#;unu gösterdin bana. Seni unuturum da bunu unutmam ben art&#;k.
  • Ne çok yaram&#;z var de&#;il mi? Üstünü kapatt&#;&#;&#;m&#;z, bo&#; ver diyerek geçti&#;imiz ne çok yürek s&#;z&#;m&#;z var. Belki de bundan böyle uzun sessizliklerimiz.
  • K&#;rmaktan sevmeye zaman bulamad&#;&#;&#;n&#;z insanlar&#;n hakk&#;n&#; ödeyemeyeceksiniz.
  • Konu&#;muyor, anlatm&#;yor diye hissetmiyor de&#;il ya. Kimisi ç&#;&#;l&#;klar&#;n&#; sessiz atar, kimse duymas&#;n diye.
  • &#;nsanlar güçsüz olduklar&#; için a&#;lamazlar, çok uzun süredir güçlü olduklar&#; için a&#;larlar.
  • Çünkü müzi&#;in sesini k&#;sarsam yüre&#;imin ç&#;&#;l&#;klar&#;n&#; duyar&#;m.

En Ac&#;kl&#; Sözler

En ac&#;kl&#; sözler ile insanlar&#; etkileyebilir, onlar ile güçlü ba&#;lar kurabilirsiniz.

• Mezarl&#;&#;a gidiyorum, pek bir fark&#;m yok. Ya&#;arken ölenlerde ölüden say&#;lmal&#;.
  • Bir papatyan&#;n ac&#;s&#;n&#; dinliyorum. Gökyüzü gitgide geni&#;liyor. Hüzün kapl&#;yor her yan&#;, bir papatyay&#; bile nas&#;l incite biliyor bu dünya?
  • Ve art&#;k insana, nefes almak için açt&#;&#;&#; pencere bile fayda etmiyor.
  • Çünkü korkuyorum, tekrar yar&#;m kalmay&#; kald&#;ramaz yüre&#;im.
  • Deneyim denilen &#;ey, ke&#;kelerimizin toplam&#;d&#;r.
  • Hiçbir &#;ey yapmadan da yorulabiliyor insan, dü&#;ündükleri a&#;&#;r geliyor mesela.
  • Belki de gökyüzü, insanlardan uzak oldu&#;u için bu kadar güzeldir.
  • Sevginin bu kadar alçalt&#;lm&#;&#; oldu&#;u bir ça&#;a denk gelmek istemezdim.
  • Çok gülen insanlara yaln&#;z kald&#;klar&#;nda iyi bak&#;n, gözlerini bir yere sabitleyip öylece dal&#;&#;lar&#;n&#; seyredin. &#;&#;te o zaman anlayacaks&#;n&#;z.
  • Ke&#;keler can&#;m&#; yak&#;yor.
  • &#;nsan bazen büyük hayallerini, küçük insanlarla ziyan eder.
  • &#;zler kal&#;r, izler kal&#;rs&#;n.
  • Zaten ne olduysa ç&#;kars&#;z olmaktan, içtenlikle yakla&#;maktan ve sevdi&#;imiz birileri yorulmas&#;n diye çabalamaktan oldu. &#;nsan&#; hep bu iyi dü&#;ünmeler mahveder.
  • Birini sevmem ne i&#;e yarayacak? Kalbimde k&#;r&#;lacak yeni bir parça m&#; gerekiyor bunun için?
  • Gülü&#;ü güzel olan insanlar, içten içe derin bir ac&#; çeken insanlard&#;r.

K&#;sa Ac&#;kl&#; Sözler

Birbirinden k&#;sa sözler ile mesajla&#;&#;rken de etkili sözler kullanabilirsiniz.

• Önce hayaller ölür, sonra insanlar topra&#;a gömülür.
  • Bir foto&#;raf bile ma&#;lup edebilir insan&#; bazen.
  • Anlat&#;l&#;r, hatta a&#;lan&#;r da, ama gülünmez bir daha eskisi gibi.
  • Umut tükenirse, mutluluk gemilerinin hepsi batar.
  • Masallar, bu dünyada sonu mutlu biten tek &#;eydir.
  • Bazen d&#;&#;ar&#; ç&#;k&#;p kendimi anlayana kadar yürümek istiyorum.
  • Uçmay&#; ö&#;renemeden göçmeye mecbur kalm&#;&#; bir ku&#; gibi kalbimiz.
  • &#;mkans&#;zl&#;&#;&#;n&#; bilerek sevmenin hiçbir ç&#;k&#;&#; kap&#;s&#; yoktur.
  • Küsmek ayr&#;, k&#;r&#;lmak ayr&#;. Ben so&#;uyorum ve sonras&#; olmuyor.
  • Ac&#;yor ama yüz yüze gelsek sesimi ç&#;karmam.
  • O gün can&#;m çok ac&#;m&#;&#;t&#;. Can&#;m bile bana ac&#;m&#;&#;t&#;.
  • Sadece korkuyorum, tekrar ba&#;lanmaktan ve yine olmayacak hayaller kurmaktan.
  • Güzel &#;eyler, büyük ac&#;lar do&#;urur.
  • Sen hiç odanda avaz&#;n ç&#;kt&#;&#;&#; kadar susarak a&#;lad&#;n m&#;?
  • Ne zaman bir dü&#; kursam ertesi gün hayal k&#;r&#;kl&#;klar&#; topluyorum kalbimde.
  • Ya&#;mur ya&#;&#;yor, &#;slan&#;yor etraf. A&#;lasak kimse fark etmez de&#;il mi?
  • &#;imdi foto&#;raf çekilsek; gözlerimiz ya&#;l&#;, gülü&#;ümüz buruk ç&#;kar.
  • Kendimi yitirdim, kendi içimde.

Sevgiliye Ac&#;kl&#; Sözler

Sevgiliye ac&#;kl&#; sözler ile partnerinize duygular&#;n&#;zdan bahsedebilirsiniz.

• Beni sana ''&#;yi geceler'' diyemeden uyumak zorunda b&#;rakan bu hayata k&#;rg&#;n&#;m.
  • Bana diken gibi batarken ba&#;kas&#;na çiçek aç&#;&#;&#;n&#; unutmam art&#;k.
  • Ben bir daha sevmemeyi, en sevdi&#;imden ö&#;rendim.
  • Hiç bilmedi&#;im o kokunu özledim.
  • Kokusu çok güzeldi ama bunu bilen ba&#;kalar&#; da vard&#;.
  • Sen yorulursun onu sevmekten ama o seni üzmekten bir türlü yorulmaz.
  • Can&#;m ç&#;kt&#; da sen ç&#;kmad&#;n can&#;mdan. O kadar ki bende benden ötesin.
  • Ben seni unutmak için sevmedim.
  • Tan&#;d&#;&#;&#;m gibi kalsayd&#;n dü&#;ündü&#;ün gibi severdim seni.

Ayr&#;l&#;kla &#;lgili Ac&#;kl&#; Sözler

Ayr&#;l&#;kla ilgili ac&#;kl&#; sözler ile ayr&#;l&#;k sonras&#; ya&#;ad&#;&#;&#;n&#;z durumu kelimelere dökebilirsiniz.

• Anlat, bu kadar k&#;r&#;lmana ra&#;men ondan nas&#;l vazgeçemedi&#;ini anlat.
  • Sar&#;lsak geçerdi, dar&#;ld&#;k ve öyle kald&#;.
  • Göz göze geliyoruz, i&#;te ben böyle mahvoluyorum.
  • Senden gitmeye çal&#;&#;mak beni çok yoruyor, sen nas&#;l becerebildin akl&#;m alm&#;yor.
  • Öyle ya Giden de sen oldun, ho&#;ça kalan da.
  • Koskoca odan&#;n bir kö&#;esine çöküp gözya&#;lar&#; ve titreme içinde gidi&#;ini izledim.
  • Bir tek bana vaktin yoktu, herkese ömrünü harcad&#;n.
  • Özlüyorsun sonra Anlatam&#;yorsun, zaten anlam&#;yorlar da.

ANASAYFAYA DÖNMEK &#;Ç&#;N TIKLAYINIZ

Kırılmak İle İlgili Sözler

Kırılmak İle İlgili Sözler, Kırılmakla İlgili Sözler, Kırılmak İle İlgili Güzel Sözler, Kırgınlık Üzerine Sözler, Duygusal Kırgınlık Sözleri Uzun, Anneye Kırgınlık Sözleri, Kırıldığını Belirten Sözler, Kırılmak İle İlgili Sözler Resimli

Reklamlar

Kırılmak istemiyorsan kimseye ayna olma! (Dücane Cündioğlu)

Benim kalbim, kırılmak içindir; başkalarının kalbiyse okşanmak için. (Necip Fazıl Kısakürek)

Kalbin ya paramparça kırılmak ya da taş gibi katılaşmak zorunda kaldığı bu dünya da yaşamaktan yoruldum.

Herkes kırılmaz; ince bir dal olmak gerekir kırılmak için ama dünya kütüklerin. (Yılmaz Odabaşı)

İçten kırılmak ince bir sestir. Onu sadece Allah duyar.

Küsmek ayrı, kırılmak ayrı. Ben soğuyorum ve sonrası imkansız.

Kızgınlığım geçer de kırgınlığıma çare bulamıyorum.

Reklamlar

Kırılmak ayrı, küsmek ayrı. Ben seni sildim.

Bazı insanlar kırmaktan korkar, çünkü kırılmak ne demek iyi bilirler. (Dostoyevski)

Kimseden bir şey bekleme, böylece asla hayal kırıklığı yaşamazsın.

Gerçekleştirmeye yüreğin yetmiyorsa lütfen benimle hayal kurma! Karşındaki bir kişilik ve kırdığın şey bardak değil kalp!

Kime ne emanet ettiysek, ya kırdı ya da kaybetti. Anladım ki emanete en güzel bakan Allah idi.

Kırdıysa; sessiz kal. Sessizliğinden kırıldığını anlamıyorsa onsuz kal.

Kalbini kırıyor diye üzülme; beklide hak etmediği yerden çıkmaya çalışıyordur.

Kırılmış bir kalp; yanmış kül olmuş evin, cepte kalan anahtarlarına benzer.

İnsanların hayatlarına sorgusuz sualsiz girip sonra da darmadağın edip hiç bir şey söylemeden çekip gidenlerden nefret ediyorum. Böyle misin sende gerçekten gitmek mi istiyorsun?

Ben kusursuz doğmadım, acemi ve sakardım. İyi bir insan olmaya, vicdanımı temiz tutmaya çabalarken kırıldım. Hayat çok ince çok kırılgan. (İnci Aral)

Reklamlar

Bazı kalpler kırılır ama bir daha kırılan kalp düzelmez.

Bir kalbin içinde ne olacağını asla tam olarak bilemezsin kırmadan önce iyi düşün belki içindeki sensin.

Kıskanılmaktan rahatsız olan birini hiç sevmeyin. Ne demek kıskanılmaktan rahatsız oluyor, sevilmekten de rahatsız olur o. Değer bilmez mal.

Halimi hatırımı sorma iyiyim buralarda. Biraz hatırım kaldı gitmelere, Biraz da halim yok artık seni sevmelere.

Kalp kırmak o kadar kolay ki bir hata yaparsın hemen kırılır peki ya o kırılan kalbi düzeltmek kırmak kadar kolay mıdır?

Hani derler ya; insan sevdiğine hiç kırılır mı? Aslında insan en çok sevdiğine kırılır.

Kimseye kırılma ve suçlama! Suçlanacak biri varsa o da sensin. Sonuçta o sana küçük bir umut verdi sen ise ona her şeyini verdin.

Belki de susmak, gerçeği anlatmanın tek yoluydu!

Bana masal anlatma sıkıldım dinlemekten…

Garip değil mi? Ulaşamayacağımız kadar yüksekte sandığımız kişiler, aslında eğilemeyeceğimiz kadar alçaktadır. V. Hugo

Reklamlar

Bilirsin; kimsenin hakkı kalmaz kimsede.. Ne bir milim ileri, ne bir milim geri, tam beni kırdığın yerden; kırarlar seni.

Kırgınım. Kime olduğunu, neden olduğunu bilmeden&#; Belki hayata, belki kendime, belki de kıymet bilmeyen herkese…

Birçok kişinin hayaliyken, senin gerçeğin olabilirdim.

Benimle konuştun, benimle gülümsedin. Şimdi bunları bu kadar çabuk unutabiliyor olmandan nefret ediyorum.

Eğer gerçekten önemseniyorsan, bir şekilde seninle ilgilenmenin bir yolunu bulur. Bahanelerle falan uğraşmaz.

Kızgınlık çok gürültülüdür, oysa kırgınlık ne kadar da sessiz.

Artık gelme. Çünkü hayallerim bile sana kırgın.

Bazen kırılsam da susuyorum, Kırmaktan korktuğum için… Mevla kalbi kırık eylesin de; Kalp kıran eylemesin.

İnsan sadece sevdiğini değil onu sevenleri de kırar.

Bir süre sonra anladım ki; Vazgeçilmez olan sen değilsin. Vazgeçmeyi bilmeyen benim.

Ben, senin ilkokul yıllarında durmadan yere düşürdüğün kurşun kalem gibiyim. Dışı sapasağlam, içi paramparça!

Kalbim ağrıyor canım yanıyor gönlüm kırık… Sen nasılsın bilmiyorum ama ben iyi bakamadım kendime. Allah’a emanetim.

Hiç bir sevap mutlu etmedi ki beni, seninle girdiğimiz günahlar kadar.

Dal rüzgarı affetse bile dal kırılmıştır bir kere.

Gittim! Şimdi bir mevsim değil, bir hayat girdi aramıza, ne sen dönebilirsin artık geriye, nede ben kapıyı açabilirim sana.

Artık kopardığın papatyalara sorarsın ‘ Hani sevecekti! ‘ diye.

Kırgınlık değil içimdeki sevgilim sadece sözlerin dokundu yüreğime inceden… Dal kırıldığı yerden, insan da kırıldığı kalpten koparmış.

Ben zamansız girdim hayatına, sense zamanla çıktın hayatımdan. Aramızdaki fark buydu sadece.

Gönül ne kadar affet dese de, kırgınlık baki kalıyor bazı konularda.

Beni kırmaktan nefret ettiğini söyleyenler, parçalarken zevk mi aldı merak ediyorum. ruhumda…

Gözlerimden tut da ciğerlerime kadar kırgınım Can Yücel

“En çok sana kırılıyorum” diyemediğimizden, “Bir tek sana kızamıyorum” dediğimiz anlar vardır.

Ne mi yapıyorum? Alçalan insanların, yükselen değerlerinden ‘uzak’ duruyorum.

Küskünlüğüm hayata değil, içindeki beş para etmez insanlara. Bıkkınlığım ise, onların yüzüne bakmak zorunda kalmam aslında. (Cemal Süreya)

Seni o kadar çok seviyorum ki aşkım, kırgınlık olsa da aramızda, bu can sana feda bir tanem.

Hadi elindeki bardağı yere at. Sonra özür dile. Onu kırmak istemediğini ve onunla tekrar su içmek istediğini söyle. Komik değil mi?

Ne kadar kırgın olsam da sana bir şey diyemiyorum

Madem ki ben sana yazmıyorum bende buraya yazıyorum kırıldım sana bir kere.

Hıçkıra hıçkıra ağlattın ya beni ölsem de unutmam seni.

Güvensiz kalplerimizi karakteri bozuk insanlara borçluyuz.

Ve seni asla affetmeyeceğim. Ciğerimi söken bu kırgınlıkları bana yaşattığın için!

Ağladıktan sonra gider aynaya bakarsın, aslında olanlara değil de haline üzülürsün.

Kendime tüm yalanlarım tükendi! Yeni yalanım ol, Tut elimden kandır beni.

Kırılan yürekler düzelir elbet, yüreği kıran kelimeler akıldan gitmez buda bir gerçek!

İnsan en çok sevdiğine kırılır.

Hayatımın özeti: Ne yapalım, kısmet değilmiş.

Ne kadar iyileşirse iyileşsin bir kere kırılınca bir daha ki sefere sakınıyor insan kendisini.

Ne yürek kaldı sana verecek, nede inancım kaldı seninle bu yolda gidebilcek, kızgınlıklarım içimde kor oldu seni toprağa gömecek.

Her şeyin kadar değil değeri kadar seveceksin. Çünkü beklentin ne kadar çok olursa o kadar kırılırsın.

Ne olursa olsun kırgın kalmayalım, kırgınlık olmasın aramızda canım sevgilim.

Geç de olsa anlamıştım, Benim için hiçbir şey senden eski değildi.

Şimdiki kalplerde öyle kırgınlıklar var ki Japon yapıştırıcısı bile düzeltemez.

Artık yazdıklarımda arama kendini! Çünkü ben, suskunluğuma gömdüm seni.

Bir hayal uğruna bin hayal kırıklığına uğradım. En sonunda öğrendi kalbim, kırıldığı halde atabilmeyi.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası