düğün davetiyesi yazıları 2015 / Yeni Davetiye Sözleri | Mert Davetiye

Düğün Davetiyesi Yazıları 2015

düğün davetiyesi yazıları 2015

ben hede; ben hödö
biz olmaya karar verdik. sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız.

hoşuma gitmişti bu benim. gayet sade ve hoş. **

artık oldukca klasikleşen sözlerdir. kendi düğünümde bi değişiklik yaparak "gelirsen ekime gelmezsen s*ikime kadar" yazdıracağımdır.

"dugunumuzde ferhat gocer den ilan i ask sarkisini calmiyacagimaza soz veriyoruz" ile biten davetiyeler hos olabilir.
Edit: efendim kutsi de soyluyormus bu parcayi. Ben zaten kimse soylemesin istiyorum.

bazıları falım sakızının manilerinden daha sinir bozucu olan sözlerdir. okuduktan sonra bu sözleri beğenen bir çiftin aile kavramının içine ne kadar edebileceğini düşünürüm, sonra da bana ne lan derim.

kimsenin dikkate almadığı sözler. küçük çocukların getirilmemesi getirilse bile kapıda bırakılması rica olunur. *

Bi bok yedik evlenmeye karar verdik. bu kötü günümde sizleride aramızda görerek daha kötü olmak istiyoruz

Leyla ile Mecnun'u görmemiş,
Kerem ile Aslı'yı duymamış,
Ferhat ile Şirin'i bilmiyor olabilirsiniz.
Titanic'i de seyretmediyseniz,
Bu fırsatı kaçırmayın.
Büyük aşkın düğün gecesinde
Bizlerle olmanız dileğiyle.
**

"devlet onaylı sevişiciğiz. tüm sevdiklerimizi bekleriz. düğüne yani."

olsa güzel olurdu bence.

bu akşam çakış var düğünümüze sizleri de bekleriz izlemeye utanmıcaksanız gelin.

"Bu mutlu günümüzde sizleri de aramızda görmek isteriz."

Paranız lazım ayarlayın öyle gelin icabında.

evlilikten iyice soğutan sözlerdir:

soruyordunuz bize ne zaman evleneceksiniz diye. evleniyoruz işte bekleriz sizleri bu mutlu günümüze.

Varsa şekliniz duğune bekleriz.

Çok yakında evleniyoruz. Düğünümüzün evliliğimizden daha iyi olacağını garanti ediyoruz. Güzel müzik, bedava yemek ve sürpriz aktivitelerimiz var. Çocuklarınızı yanınızda getirmeyin. Hala vakit varken uzak durmaya çalışıyoruz.

Gereği düşünüldü. Birbirine karşı mutluluk suçunu ika etmiş olduklarından, Medeni Kanun’un Maddesi’ne göre evlilik cezasına çarptırılmışlardır. Sizleri de aralarında görürlerse suçları ömür boyu mutluluğa dönüşecektir.

Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi
umut ve dileği ile ortak yaşama adım attığımız
bu günde sizlerle birlikte olmaktan
mutluluk duyacağız.

Sen benim; Yaradan'dan ötürü yaradılanı sevişim, bir adım gelene on adım gidişimsin
Sen benim, bugünüme şükür, yarınıma dua edişim ve kapanmayan avuç içimsin
Sen benim; sonsuz sadakatim, merhametim, hissiyatım, şefkatimsin
Sen benim; her şeye rağmenim, asla pes etmeyişim, başımı öne eğmeyişim ve ümidimi yitirmeyişimsin

Gereği düşünüldü. Birbirine karşı mutluluk suçunu ika etmiş olduklarından, Medeni Kanun&#;un Maddesi&#;ne göre evlilik cezasına çarptırılmışlardır. Sizleri de aralarında görürlerse suçları ömür boyu mutluluğa dönüşecektir.

Sevdik seviyoruz
Allah'tan mutluluk diliyoruz
Bu mutlu günümüze
Tüm dostlarımızı bekliyoruz

Birbirleri için çarpan 2 kalpte sımsıcak bir sevgi.
Kendi ayakları üzerinde durmaya karar veren
2 genç insan.
Yavrularının kendi kanatları ile uçmasından
mutluluk duyan 2 aile.
Böyle bir mutluluk tablosuna dahil olmasını
istediğimiz dostlarımızı aramızda görmekten
mutluluk duyarız.

Gördü gözlerimiz sevdi kalplerimiz, hayatın baharında birleşti ellerimiz. Bu mutlu günümüze sizleri de bekleriz.

Ve bu inançla
Birbirimizi sevip sayarak
Sadakat alevini canlı ve sıcak tutarak
Sürekli bir ilgiyle birbirimize yakın olarak
Anlayış ve sabırla destek vererek
Yüzlerimiz sevgiye dönük
Ellerimiz iç içe
Güzel bir yolculuğa hazırlanıyoruz
Düğün törenimizi onurlandırırsanız
Mutlu oluruz

Gördük,beğendik,gönül verdik birbirimize,
Söz verdik ömür boyu beraberliğimize.
İşte o an geldi,biz evleniyoruz.
Hayat limanından kalkan vapura biniyoruz.
Ömür boyu sürecek bu yolculuğa çıkarken,
Bizi uğurlamanızı istiyoruz..
Biz çok mutluyuz.
Yerimizi bizim gibi sevenlere bırakıyoruz.

Sevdik birbirimizi
Evlendirin dedik bizi
Kırmadılar sözümüzü
Yapıyorlar düğünümüzü
Bu mutlu günümüzde
Bekleriz hepinizi

Filmin adı : MUTLULUK
Süresi : ÖMÜR BOYU
Başrollerde : S & S
Bilet Ücreti : SADECE ALKIŞ
Sevgili Dostlar, 7/ 7/ Salı günü Saat : 20 &#; 24 Arası
Mutluluk oyununda sahneleri birleştirdik. Ve bugün perdeyi açıyoruz.
Tek perdelik bu oyun siz salonu terk ettikten sonra da sürüp gidecektir
Ve perde, yaşam bizi ayırıncaya kadar inmeyecektir.
Bu iki kişilik oyunun galasında hep birlikte olalım.

funduszeue.infoşe efendimiz funduszeue.info nasıl seviyorsun dedi efendimiz sav ise kördüğüm gibi funduszeue.info zaman geçince hz aişe ey allahın resulu kördüğüm ne durum da efendimiz sav ilk gün gibi dedi.. kördüğm gibi bir başlangıç ilk günde sizlerin de şahitliğini istiyoruz..

Davetiye Sözleri

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası