buca posta dağıtım merkezi telefon / PTT Kargo Buca Posta Dağitim Merkezi̇ Bilgileri

Buca Posta Dağıtım Merkezi Telefon

buca posta dağıtım merkezi telefon

Ptt Buca Posta Dağıtım Müdürlüğü

Buca Posta Dağıtım Müdürlüğü Ptt İletişim Bilgileri

Ptt Buca Posta Dağıtım Müdürlüğü Şubeleri için adres, telefon, çalışma saatleri, email gibi iletişim bilgileri bulabilir, koordinat bilgileri ile de yol tarifi alabilirsiniz. Ptt Buca Posta Dağıtım Müdürlüğü Şubeleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi de sayfamızın en altındaki yorum alınana yazarak, görüş ve şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Ptt İzmır Şubeleri

Adres Bilgisi : Buca Posta Dağıtım Müdürlüğü Yenigün Mah Sk. No 14 Buca İzmir

İlçe-Semt / İl : BUCA / İZMIR

Çalışma Saatleri: -

Ptt Buca Posta Dağıtım Müdürlüğü'nin adresiBuca Posta Dağıtım Müdürlüğü Yenigün Mah Sk. No 14 Buca İzmir'dir. Buca Posta Dağıtım Müdürlüğü İzmır ilinin Buca ilçesinde bulunmaktadır.Buca Posta Dağıtım Müdürlüğü çalışma saatleri - arasındadır.

Bu sayfa kez ziyaret edilmiştir.

Buca Dağıtım Toplama Merkezi PTT Kargo Şubesi Hakkında

PTT Kargo ile Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına ulaşın! Geniş şube ve dağıtım ağıyla PTT Kargo takip, kargo sorgulama, kargo gönderme işlemlerinizi bu şubeden yapabilirsiniz. Kargo ödemenizi PTT Bank hesabınızdan veya şubeden dilediğiniz yöntemle yapabilirsiniz. Ayrıca PTT Kargo’nun Turpex hizmetiyle yurtdışında ’ün üzerinde farklı noktaya kargo gönderebilirsiniz. Ambalajlama ve etiketleme hizmetini kullanarak gönderilerinizi yurtiçi ve yurtdışına güvenle kargolayabilirsiniz.

PTT Kargo Takip

Buca Dağıtım Toplama Merkezi PTT Kargo Şubesi Ürün ve Hizmetler

• PTT Kargo
  • PTT Lojistik
  • Kargo Gönderme
  • Kontrollü Teslim
  • Sigortalı Gönderi
  • APS Kurye Hizmeti
  • Turpex
  • Yurtdışı Kargo Gönderme
  • PTT Kargomat
  • Ambalajlama ve Etiketleme
  • Posta Kargosu
  • Adresten Alım
  • Ödeme Şartlı Gönderi
  • PTT Kargo Kampanyaları
  • PTT İş Yerinde Teslim
  • Ücreti Alıcıdan Tahsil
  • PTT Kargo Takip
  • PTT Kargo Sorgulama

Buca Dağıtım Toplama Merkezi PTT Kargo Şubesi İletişim Bilgileri

Buca Dağıtım Toplama Merkezi PTT Kargo Şubesi Adres

Yenigün Mahallesi /Sokak No Buca/İzmir

Buca Dağıtım Toplama Merkezi PTT Kargo Şubesi Telefon

0 () 75 91

Buca Dağıtım Toplama Merkezi PTT Kargo Şubesi
Nerede ve Nasıl Gidilir

Buca Dağıtım Toplama Merkezi PTT Kargo Şubesi

Buca Dağıtım Toplama Merkezi PTT Kargo Şubesi telefon numarası, adresi, açılış kapanış saatleri ve Haziran iletişim bilgileri Nerede'da!

İzmir şehrinde Buca ilçesinde bulunan Buca Dağıtım Toplama Merkezi PTT Kargo Şubesi nerede ve nasıl gidilir öğrenebilir, yol tarifi alabilirsiniz.

0 () 75 91 numaralı telefondan Buca Dağıtım Toplama Merkezi PTT Kargo Şubesi ile iletişime geçebilir, güncel fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Buca Dağıtım Toplama Merkezi PTT Kargo Şubesi Yorumlar (0 Değerlendirme)

Firmanızı Ücretsiz Ekleyin

İşletmenizi Nerede'a hemen ekleyin, yeni müşteriler sizi bulsun!

Firmanı Ekle

PTT Kargo İzmir Buca Posta Dağitim Merkezi̇

Bu sayfada PTT Kargo İzmir Buca Posta Dağitim Merkezi̇ hakkkında bilgiler yer almaktadır. İzmir Buca Posta Dağitim Merkezi̇ şubesine çalışma saatleri içinde 0() 75 91 numaradan ulaşabilirsiniz. PTT Kargo İzmir Buca Posta Dağitim Merkezi̇ hafta içi saatleri ve Cumartesi saatleri arasında hizmet vermektedir. Çalışma saatleri şehre ve şubeye göre farklılık gösterebilir.

Yol Tarifi Seçenekleri

Buca Posta Dağitim Merkezi̇ şubesine tarif almak için üstteki seçenekleri kullanabilirsin.

© 2024 Toko Cleax. Seluruh hak cipta.