saç ekmiyoruz çoğaltıyoruz / Beauty Türkiye February

Saç Ekmiyoruz Çoğaltıyoruz

saç ekmiyoruz çoğaltıyoruz

Beauty Türkiye February

ISSN: <br />

<strong>February</strong> <strong></strong><br />

MAY YOUR HAIR<br />

GROW HEALTHILY<br />

SAÇLARINIZ SAĞLIKLA<br />

UZASIN<br />

YOUTH ENERGY OF<br />

YOUR SKIN<br />

CILDINIZIN GENÇLIK<br />

ENERJİSİ

Publisher<br />

H. Ferruh IŞIK<br />

on behalf of<br />

İSTMAG Magazin Gazetecilik<br />

İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.<br />

Managing Editor<br />

(Responsible)<br />

Mehmet SÖZTUTAN<br />

[email protected]<br />

Editors<br />

Dilara CICA<br />

[email protected]<br />

Recep ARSLANTAŞ<br />

[email protected]<br />

Graphic & Design<br />

Tayfun AYDIN<br />

[email protected]<br />

Advertising Coordinator<br />

Recep ARSLANTAŞ<br />

[email protected]<br />

16<br />

20<br />

Psychological intervention<br />

after earthquake is<br />

important<br />

Deprem sonrası psikolojik<br />

müdahale önemli<br />

If your acne does not go away the reason<br />

may be HS disease!<br />

Sivilceleriniz geçmiyorsa sebebi HS<br />

hastalığı olabilir!<br />

Target, expands beauty<br />

assortment with<br />

‘thousands’ of new<br />

products<br />

Foreign Relations Manager<br />

Ayça SARIOĞLU<br />

[email protected]<br />

Web Developer<br />

Emre YENER<br />

[email protected]<br />

Accounting Manager<br />

Cuma KARAMAN<br />

[email protected]<br />

Finance Manager<br />

Yusuf DEMIRKAZIK<br />

[email protected]<br />

Subscription<br />

İsmail ÖZÇELİK<br />

ismail.ö[email protected]<br />

Head Office<br />

İstanbul Magazin Grubu<br />

İHLAS MEDIA CENTER<br />

Merkez Mahallesi 29 Ekim Caddesi<br />

No Medya Blok Kat:1<br />

Yenibosna / İstanbul / Turkey<br />

Tel: 22 22<br />

Faks: 22 93<br />

Printing<br />

İhlas Gazetecilik A.Ş<br />

Merkez Mahallesi 29 Ekim Cad.<br />

İhlas Plaza NO: 11/A 41<br />

Yenibosna / İstanbul / TURKEY<br />

Tel: 0 30 00<br />

35<br />

52<br />

Anti-edema skin care tools from<br />

Aurelia Geneve<br />

Aurelia Geneve’den ödem atıcı<br />

cilt bakım aletleri<br />

Target, güzellik ürün<br />

yelpazesini “binlerce”<br />

yeni ürünle genişletiyor<br />

32<br />

Makeup brand by Ariana<br />

Grande: r.e.m beauty<br />

Ariana Grande imzalı<br />

makyaj markası: r.e.m<br />

beauty

funduszeue.info

We will heal together…<br />

The earthquake in <strong>Türkiye</strong>’s shook 11 provinces deeply and claimed lives of thousands. While the<br />

number of casualties is increasing, it is an undeniable fact that we are all worn out psychologically…<br />

Yes, it will take a long time for wounds to heal, we know that. Whatever it is, we have to accept<br />

it without denial. We went through a very difficult process, we didn’t know anyone, whoever<br />

experienced this disaster, we were sad together, we cried together. As <strong>Türkiye</strong>, we are tied to each<br />

other. Everyone mobilized for our country, rushed to heal our wounds with the spirit of solidarity.<br />

Dilara CICA<br />

from<br />

the<br />

editor<br />

Unfortunately, the earthquake is a reality of our country… During this period, we may feel<br />

scared, anxious, fussy, helpless or very angry. As with other natural disasters, we can be affected<br />

by earthquakes and experience acute stress disorder. Acute stress disorder is a syndrome that<br />

occurs after experiencing or hearing an extreme traumatic stressor. It is very important that people<br />

who are physically safe in the earthquake are supported psychologically by expert teams after<br />

the earthquake. The Turkish Psychological Association started to serve voluntarily from the first<br />

moment of the earthquake. However, most of our psychologists provide services online.<br />

Do not hesitate to seek psychological support, the mood we feel may increase gradually and we may<br />

find it difficult to cope. Remember that you can seek support from a mental health professional<br />

before you take it further. Big congratulations to all of us. Maybe it will take some time, but we will<br />

heal our wounds and heal together, my beautiful country<br />

Birlikte iyileşeceğiz…<br />

<strong>Türkiye</strong>’de yaşanan deprem 11 ili derinden sarsarak binlerce canımızı aldı. Can kayıplarımızın<br />

sayısı git gide artış gösterirken, psikolojik açıdan hepimizin yıprandığı yadsınamaz bir gerçek…<br />

Evet, yaraların iyileşmesi uzun bir zaman alacak, bunu biliyoruz. Ne olursa olsun inkara gerek<br />

olmadan bunu kabul etmemiz gerekiyor. Çok zor bir süreç yaşadık, tanıdık tanımadık orada bu<br />

felaketi yaşayan kim varsa birlikte üzüldük, birlikte ağladık. <strong>Türkiye</strong> olarak birbirimize kenetlendik.<br />

Herkes ülkemiz için seferber oldu, dayanışma ruhuyla yaralarımızı sarmak için koşturdu.<br />

Maalesef deprem ülkemizin bir gerçeği… Bu dönemde kendimizi korkmuş, endişeli, telaşlı, çaresiz<br />

veya çok sinirli hissedebiliriz. Diğer doğal afetlerde olduğu gibi depremden de etkilenebilir ve<br />

akut stres bozukluğu yaşayabiliriz. Akut stres bozukluğu, aşırı travmatik bir stres yaşadıktan<br />

veya duyduktan sonra ortaya çıkan bir sendromdur. Depremde fiziksel olarak güvenliği sağlanan<br />

kişilerin deprem sonrasında psikolojik olarak uzman ekipler tarafından desteklenmesi oldukça<br />

önemli. Türk Psikologlar Derneği deprem anından itibaren gönüllü olarak hizmet vermeye başladı.<br />

Bununla birlikte çoğu psikoloğumuz online olarak hizmet veriyor.<br />

Psikolojik destek almaktan çekinmeyin, hissettiğimiz duygu durum giderek artabilir ve baş<br />

etmekte zorlanabiliriz. Daha ileri boyutlara taşınmadan önce bir ruh sağlığı uzmanından<br />

destek alabileceğinizi unutmayın. Hepimize büyük geçmiş olsun. Belki biraz zaman alacak ama<br />

yaralarımızı saracak ve birlikte iyileşeceğiz güzel ülkem…<br />

My Favor ites<br />

May your hair grow<br />

healthily<br />

Target, expands<br />

beauty assortment<br />

with ‘thousands’ of<br />

new products<br />

Youth energy of<br />

your skin

4 th International Exhibition for Cosmetics, <strong>Beauty</strong>, Hair<br />

Home Care, Private Label, Packaging and Ingredients<br />

September , <strong></strong><br />

Istanbul Congress Center - Lutfi Kirdar Congress Center<br />

Taksim - Istanbul - Turkey<br />

funduszeue.info<br />

Tel: +90

İlan yayından kaldırılmıştır!

Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, İzmir, Konya, Samsun, Van

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

En az 3 yıl tecrübeli

Başvuru Sayısı

başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

En az 3 yıl tecrübeli

Başvuru Sayısı

başvuru

Departman

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Türkiye'de ve Dünya'da saç seyrelmesi, dökülmesi sorunlarını biyolojik kök hücre yöntemi ile patenti bize ait olan ‘’EKMİYORUZ, ÇOĞALTIYORUZ’’ sloganıyla bir ilke imza atan S'CLINIC ailesi olarak, sağlıklı güzelliğin insan yaşamına değer kattığına inanmaktayız. S'CLINIC ruhunu ve tecrübesini bu işe adayan profesyonel ekibi ile en yeni teknolojik cihazlar eşliğinde etkili ve bilimsel yöntemler kullanarak danışanlarımıza hizmet sunmaktayız.  

• Uzman Estetisyen, Hemşire veya Güzellik uzmanlığı diploması olan 
  • Sağlık sektörününde Dermapen ,Cilt bakımı konularında en az 2 yıl deneyimli olan,hedef odaklı çalışmış
  • Dış görünümüne özen gösteren, bakımlı, prezantabl,
  • İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim yeteneği güçlü,
  • Diksiyonu düzgün,
  • Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi,
  • Ekip çalışmasına yatkın,
  • Müşteri memnuniyetine önem veren,
  • Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden,
  • İletişim becerileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek
  • Tecrübeli Uzman Estetisyen takım arkadaşları,
  • MS Office programlarına iyi derecede hakim,
  • Diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren, sorumluluk sahibi,
  • Detaylara önem veren, titiz, dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş,

Ekip arkadaşları arıyoruz.

Aday Kriterleri

Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun)

s clinic

• hakkında bilgisi olanlar yeşillendirsin hele bi artık.. o kadar iyi mi google da neden yorum yok hiç o zaman kötü veya iyi ?

• bir cacık değil sanırım deneyenler tecrübelerini paylaşırsa güzel olur

• kliniğinde doktor çalışıp çalışmadığı belli değil. (doktor olsaydı özellikle söylerlerdi diye düşünüyorum) sağlıkçı kıyafeti giyen kişiler işlem yapıyor. aynı zamanda lazer epilasyon da yapıyorlar. saç çıkardığı söylenen, size uyguladıkları ilacı söylemiyorlar. kore'de icat edildiğini türkiye'de bir eczacının tedarik ettiğini belirtiyorlar. (ithalat mı imalat mı hatırlamıyorum.) seanslar boyunca kullandığınız şampuanları kendileri ücretsiz veriyor. (o kadar para veriyorsunuz, normal)

ücretsiz analiz diye gittiğiniz ilk seans aslında köprüden önceki çıkışı geçtiğiniz an. saç dökülmesi probleminiz varsa, size gösterilen başarı hikayelerine (başkalarının öncesi sonrası resimleri) karşı koymak çok zor. maddi durumunuz el veriyorsa, e bir deneyeyim diyorsunuz. tabi sonucu görmek için de seans gitmeniz gerekiyor.

esasa dönersek, kullandıkları tedavinin ne olduğunun belli olamaması en büyük handikap. tedavinin yeterliliğinin ispatı ise fotoğraflar. bir araştıfunduszeue.info yok, ya da bana söylemediler.

sonuca gelirsek, 8 seans sonunda herhangi bir gelişme olmadı. zaten bunu onlar da tespit edemiyor, yani belli bir alandaki saç teli sayısını veya saç teli kalınlığını ölçemiyorlar. tek yaptıkları ipad ile fotoğraf çekip saç dipleri kapanmış mı kapanmamış mı onu görmek. başkalarının fotoğrafları ilham verici, adam tepesi açık gelmiş çoğu kapanmış fakat bizim çektirdiklerimizde hiçbir değişiklik yoktu.

kaldı ki ipad ile çekilen fotoğraf saç dökülmesini ya da çıkmasını ne kadar tespit edebilir. sonuçta bu cihazlar çektikleri görüntüyü (hepimiz grup fotoğraflarında daha güzel çıkalım diye) otomatik olarak düzelten ve sıkıştırarak saklayan cihazlar. amaçları saç sayısını ölçmek değil.

sonuca gelirsek benim açımdan başarısız bir tedavi/terapi yöntemidir.

• hakkında bilgisi olan yeşillendirirse sevinirim

• tedavi metodları hakkında yeterli bilgi olmayan. güvenilir mi yan etkileri var mı belli olmayan klinik. ekibi kadrosu nedir ne değildir. bu konularda eksikliklerini tamamlamaları lazım.

• ben bunları ve gidenlerin tecrübelerini çok merak ediyorum sözlük, deneyimi olan yeşillendirirse sevinirim.

tanım: bir güzellik merkezi

• insanların pahalı diye bir şey sandığı ne olduğu bilinmeyen ilaçları kafanıza zerk eden , saç gelişmelerini bilimsel olarak takip etmeyen firma diye algıladım.

kafaya hormonu bastırıp testesterondan olmayalım sonra.

• ben gecen gittim görüştüm izmirde. ilk girdiğimde o reklamlardaki güleryuz falan pek yoktu. neyse biraz bekledikten sonra odaya gectim biraz bilgi verdiler işlemimiz böyle söyle diye tablete kamera takmislar onla baktilar analizmis yani ki neyse fiyatı sordum 12 seans seans başına lira söylediler. ilk iki seansı pesin verirsen kendi yaptıkları güya dogal ilaclar bedavaya gelecekmis. hemen işte baslatacaklar görseniz. ne bilim içime sinmedi nakit cekip gelirim dedim ciktim gitmedim.

• kalıcı ve devamlı olarak saç çıkışını artıracak mevcut bir peptid kürü bulunmamaktadır,sadece belli klinik deneylerde başarı elde etmiş biyoteknoloji firmaları var onlarda henüz satışa çıkarmadı bu ürünleri yani insan düşünüyor kafama ne sıkacaklar acaba diyekeriz mi düzüyorsun babuş madem böyle alternatif bir iş yapıyorsun söz konusu kürün içeriğini belirtte aydınlanalım mezoterapi yapıp yollayacaksan onu bi bilelim.

• henüz iki seansına gittiğim uygulama. henüz bir fark oluşmadı ve zaten dördüncü seansta belli olacağını söylediler. sonucu buraya ekleyeceğim.

edit: 4 seans bitti hala bir fark görünmüyor.

edit 2: 4. seansta bıraktım ve prp yaptırmaya gittim. prp yapan kişi yeni saçlarımın çıktığını söylediğinde bunun sclinic sayesinde olabileceğini düşündüm fakat hala dökülmeler de devam ediyordu. prp yaptırdıktan sonra dökülmelerim inanılmaz şekilde durdu. normalde çalışma masamın üzerinde her gün akşama kadar onlarca saç teli birikirken bir tane bile dökülmemeye başladı. bu yüzden şimdi ayda bir kez prp yaptırmaya başladım. gelişmeleri yazacağım.

• nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası

© 2024 Toko Cleax. Seluruh hak cipta.