bim biryağ 5 lt fiyatı 2021 / Bim Yağ Fiyatları Biryağ, Sole, Yudum 5 Litre Fiyatı 13 Mayıs

Bim Biryağ 5 Lt Fiyatı 2021

bim biryağ 5 lt fiyatı 2021

BİM, A, ŞOK, MİGROS, CarrefourSA'da Ayçiçek yağı fiyatları ne kadar? İşte 21 Aralık Salı günü 1, 2 ve 5 lt, yağ fiyatları

Ayçiçek yağı fiyatları gün geçtikçe cep yakmaya devam ediyor. Marketlere gidenler ayçiçek yağı fiyatları karşısında 1 kere daha düşünüyor. Alışveriş öncesi merak edilen BIM, A, ŞOK, MİGROS, CarrefourSA 1 litre, 2 litre ve 5 litre ayçiçek yağı fiyatları haberimizde. İşte tüm ayrıntılar

Zamlarla en çok gündeme gelen ürünlerden biri olan ayçiçek yağı fiyatları artık tüm evlerin ana gündemi haline geldi.

Ayçiçek yağı fiyatları ile gündemdeki yerini uzun süre korurken ilerleyen günler de daha yüksek fiyatlarla tepkilerin odağında olmaya devam edecek.

Ayçiçek yağı fiyatı artışında plastik, kapak, kutu gibi girdi maliyetlerinin de artışının da etkili olduğu söyleniyor.

Geçtiğimiz aylarda “fahiş fiyat” cezası yiyen BİM, A, ŞOK, Migros ve CarrefourSA gibi marketlerin ayçiçek yağı fiyatları sürekli merak ediliyor.

Haberimizde sizler için 21 Aralık Salı günü ayçiçek yağı fiyatları toparladık.

Alışveriş öncesi 1 litre, 2 litre ve 5 litre ayçiçek yağı fiyatlarını merak edenler için farklı markaların ayçiçek yağı fiyatlarını liste halinde sunulmuştur.

Öte yandan bazı zincir marketlerde ise 5 litrelik ayçiçek yağı bulunmamakta.

Geçtiğimiz günlerde Bitkisel Yağ Sanayicileri Derneği Başkanı Tahir Büyükhelvacıgil, son dönemde tartışmaların odağındaki ayçiçek yağı fiyatları hakkında yaptığı açıklamada, ayçiçek yağı arzında bir sıkıntının olmadığını yağ bulunmamasının nedeninin sevkiyattan kaynaklı olabileceğini söylemişti. 

File Market Sıvı Yağ Fiyatları

• Orkide Ayçiçek Yağı 3Lt 77,00 ₺
  • Yudum Ayçiçek Yağı 1Lt 30,90 ₺
  • Yudum Ayçiçek Yağı 4Lt ,00 ₺
  • Biryağ Ayçiçek Yağı 1Lt 27,90 ₺
  • Biryay Ayçiçek Yağı 5Lt ,90 ₺
  • Marmara Birlik Sızma Zeytinyağı 1Lt 59,00 ₺

Harras Sıvı Yağ Fiyatları

• Harras Ayçiçek Yağı 1Lt 25,90 ₺
  • Harras Ayçiçek Yağı 2Lt 49,90 ₺
  • Harras Ayçiçek Yağı 5Lt ,00 ₺

Harras Zeytinyağı Fiyatları

• Harras Soğuk Sıkım Zeytinyağı Lt 89,90 ₺
  • Harras Riviera Zeytinyağı 1Lt 34,90 ₺
  • Harras Riviera Zeytinyağı 2Lt 66,90 ₺
  • Harras Naturel Sızma Zeytinyağı ml 29,90 ₺
  • Harras Naturel Sızma Zeytinyağı 1Lt 42,90 ₺
  • Harras Naturel Sızma Zeytinyağı 2Lt 84,50 ₺
  • Harras Organik Sızma Zeytinyağı ml 34,00 ₺

BİM 20 Aralık Pazartesi AYÇİÇEK YAĞI FİYATLARI

• Sole Ayçiçek Yağı 5lt ,00 TL‘dir.
  • Sole Ayçiçek Yağı 2lt  49,90 TL‘dir.
  • Sole Ayçiçek Yağı 1lt 25,90 TL‘dir.
  • Sırım Riviera Zeytinyağı 2lt67,50 TL‘dir.
  • Sırım Sızma Zeytinyağı 1lt45,50 TL‘dir.

(BİM ayçiçek yağı fiyatlarında internet fiyatları baz alınmıştır. Zamanla değişkenlik gösterebilir. Bazı markalar şubelerde satılmıyor olabilir.)

A 21 Aralık Salı AYÇİÇEK YAĞI FİYATLARI

• Abalı Ayçiçek Yağı 2 L 74,90 TL
  • Abalı Ayçiçek Yağı Pet 5 L ,90 TL
  • Ayçiçek Yağı 1 L Komili 42,90 TL
  • Ayçiçek Yağı 2 L Komili 74,90 TL
  • Ayçiçek Yağı 4 L Komili 79,95 TL
  • Biryağ Ayçiçek Yağı 1 L 42,90 TL
  • Biryağ Ayçiçek Yağı 2 L 74,90 TL
  • Biryağ Ayçiçek Yağı 5 L 66,50 TL
  • Biryağ Ayçiçek Yağı Pet 5 L ,90 TL
  • Orkide Ayçiçek Yağı 1 L 42,90 TL
  • Orkide Ayçiçek Yağı 1,25 L 49,95 TL
  • Orkide Ayçiçek Yağı 2 L 74,90 TL
  • Orkide Ayçiçek Yağı Pet 5 L ,90 TL
  • Sırma Ayçiçek Yağı 4 L 79,95 TL
  • Vera Ayçiçek Yağı 1 L 25,50 TL
  • Vera Ayçiçek Yağı 2 L 48,50 TL
  • Vera Ayçiçek Yağı 4 L 72,95 TL
  • Vera Ayçiçek Yağı Pet 5 L ,00 TL
  • Yudum Ayçiçek Yağı 1 L 30,90 TL
  • Yudum Ayçiçek Yağı 1,25 L 49,90 TL
  • Yudum Ayçiçek Yağı 1,25 L 2 adet 99,80 TL 85,85 TL
  • Yudum Ayçiçek Yağı 2 L 74,90 TL
  • Yudum Ayçiçek Yağı 4,5 L ,90 TL

(A ayçiçek yağı fiyatlarında internet fiyatları baz alınmıştır. Zamanla değişkenlik gösterebilir. Bazı markalar şubelerde satılmıyor olabilir.)

ŞOK 21 Aralık Salı AYÇİÇEK YAĞI FİYATLARI

• Evin Ayçiçek Yağı 1lt 25,90
  • Evin Ayçiçek Yağı 2 lt 49,90

(ŞOK ayçiçek yağı fiyatlarında internet fiyatları baz alınmıştır. Zamanla değişkenlik gösterebilir. Bazı markalar şubelerde satılmıyor olabilir.)

MİGROS 21 Aralık Salı AYÇİÇEK YAĞI FİYATLARI

• Kırlangıç Ayçiçek Yağı 1 L 36,95 TL
  • Kırlangıç Ayçiçek Yağı 2 L 67,90 TL
  • Komili Ayçiçek Yağı 1 L 37,90 TL
  • Komili Ayçiçek Yağı 2 L 68,90 TL
  • Komili Ayçiçek Yağı 4 L Pet ,90 TL
  • Migros Ayçiçek Yağı 1 L 25,90 TL
  • Migros Ayçiçek Yağı 2 L 49,90 TL
  • Migros Ayçiçek Yağı 5 L ,00 TL
  • Orkide Ayçiçek Yağı 1 L (Pet Şişe) 30,90 TL
  • Orkide Ayçiçek Yağı 4 L 86,90 TL
  • Turna Ayçiçek Yağı Pet 4 L 99,90 TL
  • Zade Ayçiçek Yağı 2 L 64,90 TL
  • Zade Ayçiçek Yağı Pet 1 L 36,90 TL

(MİGROS ayçiçek yağı fiyatlarında internet fiyatları baz alınmıştır. Zamanla değişkenlik gösterebilir. Bazı markalar şubelerde satılmıyor olabilir.)

CARREFOURSA 21 Aralık Salı AYÇİÇEK YAĞI FİYATLARI

• Biryağ Ayçiçek Yağı 1 lt 31,95 TL
  • Biryağ Ayçiçek Yağı 2 lt 62,95 TL
  • Carrefour Ayçiçek Yağı 1 lt 25,90 TL
  • Carrefour Ayçiçek Yağı 18 lt ,90 TL
  • Carrefour Ayçiçek Yağı 2 lt 49,90 TL
  • Carrefour Ayçiçek Yağı Pet 5 lt ,00 TL
  • Yudum Ayçiçek Yağı 1 lt 39,90 TL
  • Yudum Ayçiçek Yağı 2 lt Pet 68,95 TL
  • Yudum Ayçiçek Yağı 3 L ,90 TL

(Carrefour ayçiçek yağı fiyatlarında internet fiyatları baz alınmıştır. Zamanla değişkenlik gösterebilir. Bazı markalar şubelerde satılmıyor olabilir.)

© Tüm Hakları Saklıdır.
Sitedeki içerikler izinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. funduszeue.info ile bir bağlantı kurulamaz, site sorumlu değildir.

BİM Yağ Fiyatları ; Son dönemde artan ve sık sık değişen yemeklerin vazgeçilmezi arasında olan yağ fiyatları herkes tarafından merak edilen bir konudur. Ucuz marketlerden biri olan BİM yağ fiyatları en çok araştırılan konulardandır.

Türkiye&#;de binlerce şubesi bulunan ve en çok bilinen zincir marketlerden biri olan “BİM&#;de ayçiçek yağı fiyatları ne kadar?”, sorusunun cevabını vatandaşlar merak etmektedir. Herkes tarafından merak edilen yağ fiyatları ile ilgili detaylar aşağıda yer almaktadır.

BİM Yağ Fiyatları İndirim Var Mı

BİM yağ fiyatları, ekonominin durumuna göre, markasına göre ve litresine göre değişiklik göstermektedir. Özellikle son günlerde artan yağ fiyatları bir çok kişinin indirimli yağ arayışı içine girmesine neden olmuştur. Uygun fiyat politikası ile uygun fiyata satış yapan BİM yağ fiyatlarında indirim var mı sorusu bir çok kişinin araştırdığı konuların başında gelmektedir.

ÖNEMLİ: BİM Yağ fiyatları yılında çok fazla yükselmesine karşın BİM tarafından yapılan kampanya kapsamında BİM Sole Yağ Fiyatı yılında kısa süreliğine TL olarak belirlenmiştir.

BİM Yağı Fiyatları Güncel

Fiyatı en çok değişen temel gıda ürünlerinden biri olan yağın fiyatı sizlere güncel olarak paylaşmak istiyorum. İşte BİM yağ fiyatları güncel listesi;

• Yudum Ayçiçek Yağı 5 litre: TL .
  • Yudum Ayçiçeği Yağı 2 litre 92 TL.
  • Sole Ayçiçek Yağı 5 litre: TL.
  • Orkide Ayçiçek Yağı 5 Litre TL.
  • Sole Ayçiçek Yağı 2 litre: 89 TL.
  • Sole Ayçiçek Yağı 1 litre: 42 TL.
  • Abalı Ayçiçek Yağı 5 Litre TL.
  • Abalı Ayçiçek Yağı 2 litre: 85 TL .
  • Biryağ Ayçiçek Yağı 2 litre: 81 TL
  • Sırım Riviera Zeytinyağı 2 litre: TL.
  • Sırım Riviera Zeytinyağı 1 litre: 95 TL.
  • Sırım Natürel Sızma Zeytinyağı 1litre: TL
  • Sunar Mısır Yağı 2 litre: 90 TL

BİM 5 LT Sole Yağ Fiyatı

BİM Sole yağı en çok satılan uygun fiyatları yağlardan biridir. Bir çok kişinin ilk tercihi olan BİM SOLE yağı 5 LT fiyatı güncel olarak TL satılmaktadır.

• BİM Sole Ayçiçek Yağı 5 litre: TL
  • BİM Sole Ayçiçek Yağı 2 litre: 89 TL
  • BİM Sole Ayçiçek Yağı 1 litre: 42 TL

BİM 5 LT Sole yağ fiyatı tüm BİM mağazaların aynı fiyat politikası ile satılmaktadır. Fiyat değişikliği olması durumunda sizinle güncel fiyatı paylaşacağım.

BİM Sole yağ fiyatı yılında yapılan kısa süreli kampanya ile TL olarak satışa sunulmuştur.

BİM 1 LT Ayçiçek Yağı

BİM 1 Litre Ayçiçek yağı fiyatı markasına göre değişiklik göstermektedir. Yudum, Sole ve Abalı yağ markalarını satan BİM 1 Litre yağ fiyatı ise;

• BİM 1 Litre Sole Marka Ayçiçek Yağı  42 TL
  • BİM 1 Litre Yudum Yağı Fiyatı 45 TL

BİM 1 Litre sole yağı güncel fiyatı sizinle paylaştım. Fiyat değişikliği olduğunda sizinle güncel fiyatı paylaşacağım.

BİM&#;de Sole Yağ Fiyatları

BİM mağazalarında satılan bir çok yağ markasın arasında bulunan SOLE Ayçiçek yağları en çok tercih edilen yağ markalarından biridir. BİM Sole Ayçiçek yağı 1 L, 2L, ve 5L fiyatı ise;

BİM Yağ Fiyatları Yudum

Bir çok markette satılan bilen markalardan biri olan YUDUM Ayçiçek BİM mağazalarında satılmaktadır. Kaliteli yağlardan biri olan Yudum Ayçiçek yağı fiyatı TL olarak BİM mağazalarında satılmaktadır.

• Yudum Ayçiçek Yağı 5 litre: TL

BİM Sıvı Yağ Fiyatı Ne Kadar?

BİM sıvı yağ fiyatları herkesin en çok araştırdığı konuların başında gelmektedir. BİM Ayçiçek yağ fiyatları yılında güncel olarak aşağıdaki gibi satılmaktadır.

Bim Ayçiçek Yağ ÇeşitleriMiktarıBim Yağ Fiyatı:
Bim Yudum Ayçiçek Yağı Fiyatı 5 LT TL
Bim Orkide Ayçiçek 5 LT Yağ Fiyatı5 LT TL
Sole Ayçiçek Yağı1 LT42TL
Abalı Ayçiçek Yağı2 LT81 TL
Bim Sırım Zeytinyağı Riviera2 LT TL
Sırım Sızma Zeytinyağı1 LT85 TL
Sole Ayçiçek Yağı5 LT TL
Biryağ Ayçiçek Yağı2 LT85 TL

En Ucuz Ayçiçek Yağı 5 LT

Hayat pahalılığı ve ekonomik koşullardan dolayı bir kişi en ucuz yağ nerede satılır ve en ucuzu 5 litre yağ hangisi sorusu sıkça sorulmaktadır. En ucuz Ayçiçek yağı satan BİM mağazalarından satılan en ucuz 5 Litre yağı ise SOLE 5 Litrelik yağdır.

Fiyatı oldukça hızlı yükselene 5 LT yağ en ucuz bim&#;de satılmaktadır. BİM Sole yağ  5 LT fiyatı TL olarak satılmaktadır.

bim yağ fiyatlari

BİM Yağ Ne Kadar

Bim&#;de yağ ne kadar ve Güncel BİM Ayçiçek yağ fiyatları sizinle paylaşmak istiyorum. İşte güncek BİM yağ ne kadar sorusunun cevabı.

• BİM Yudum Ayçiçek Yağı 5 litre: TL
  • Abalı Ayçiçek Yağı 2 litre: 85 TL
  • Biryağ Ayçiçek Yağı 2 litre: 81 TL
  • Sırım Riviera Zeytinyağı 2 litre: TL
  • Sırım Riviera Zeytinyağı 1 litre: 95 TL
  • Sırım Natürel Sızma Zeytinyağı 1litre: TL
  • Sunar Mısır Yağı 2 litre: 90 TL

BİM Yağ Fiyatları Güncel Mi?

Yukarıda belirtilen yağ fiyatları günceldir. Fakat BİM yağ fiyatları sürekli olarak değişmektedir. Bu nedenle fiyat bilgisi değişiklik göstermektedir.

BİM bazen yağ fiyatlarına indirim yapmaktadır. İndirimleri funduszeue.info linkine tıklayarak takip edebilirsiniz.

Diğer Marketlerin yağ fiyatları için

ŞOK Yağ Fiyatları

Tarım Kredi Kooperatifi Yağ Fiyatları

BİM Yağ Fiyatları Düştü Mü

En ucuz yağı arayan bir çok kişi internet üzerinden araştırma yaparak güncel yağ fiyatlarını takip etmektedir. BİM yağ fiyatları ise en çok takip edilen ve yağlardan biridir. Bim yağ fiyatları ise belli aralıklarla indirime girdiğiniz sitemizde sizinle paylaşacağım.

Arkadaşlar son güncelerde BİM yağ fiyatları , BİM sıvı yağ fiyatları ve BİM Ayçiçek yağ fiyatları değişiklik gösterdiği için mümkün oldukça güncel fiyatları paylaşmaya çalışacağım. Eğer BİM Yağ fiyatlarında değişim olursa sizlerde yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Ayçiçek yağı fiyatları ne kadar? BİM, ŞOK, A 1 litre, 2 litre, 5 litre ayçiçek yağı fiyatları ARALIK

Ayçiçek yağı fiyatları ne kadar ve BİM, ŞOK, A ayçiçek yağı fiyatları, döviz kurunun düşmesi sonrası merak ediliyor. Peki Aralık ayı ayçiçek yağı ne kadar oldu? 1 litre, 2 litre, 5 litre ayçiçek yağı kaç TL?

Türkiye'de döviz kurlarının yükselişi ile zam yağmuruna tutulan gıda ürünleri gündemden düşmüyor. Vatandaşların bütçelerini sarsan bu zamların dolar kurundaki düşüşlerin ardından geri alınması büyük bir beklenti haline dönüştü. Marketlerin ve gıda üreticisi firmaların zamlara gerekçesi kalmazken indirimler yavaş yavaş market raflarına yansımaya başladı.

AYÇİÇEK YAĞI FİYATLARINA İNDİRİM YAPILDI MI?

Son dönemde ayçiçek yağı fiyatları zam şampiyonu olarak vatandaşların bütçelerini sarsmıştı. Bundan dolayı da vatandaşların indirim beklentilerinin ana odak noktası ayçiçek yapı fiyatları oldu. Ay çiçek yağı fiyatlarında yapılacak olan indirimler büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Vatandaşlar her gün marketlerin ayçiçek yağı fiyatlarını kontrol ederek haklı olarak fiyat indirimlerinin gerçekleşip gerçekleşmediğini takip ediyorlar. Peki ay çiçek yağı fiyatlarına indirim yapıldı mı? Hangi marketler ay çiçek yağı fiyatlarını düşürdü? En ucuz ayçiçek yağı hangi markette?

TARIM KREDİ AYÇİÇEK YAĞI FİYATI DÜŞTÜ

Market indirimleri ile alakalı olarak ilk adımı Tarım Kredi Kooperatifleri'nin marketi olan Kooperatif Market attı. Çok sayıda üründe indirim uygulanan Tarım Kredi Kooperatif Market'te ay çiçek yağı fiyatına da indirim yapıldı. Yayınlanan yeni fiyat listesine göre Tarım Kredi Anadolu Ayçiçek Yağı 5 Litre ,50 TL'den ,90 TL'ye düşürüldü. Buna göre göre 5 litrelik ayçiçek yağında yüzde 10,63 oranında indirim yapılmış oldu.

ŞOK AYÇİÇEK YAĞI FİYATLARINA İNDİRİM YAPTI

Ay çiçek yağı fiyatlarında indirim yapan markatlerden birisi de ŞOK oldu. ŞOk tarafından yapılan fiyat güncellemesine göre 1 litrelik Evin Ayçiçek Yağı 25,90 TL'den 23,90 TL'Ye, 2 litrelik Evin Ayçiçek Yağı 49,90 TL'den 45,90 TL'ye ve 5 litrelik Evin Ayçiçek yağı TL'den ,90 TL'de indirildi. Şok marketlerde uygulamaya giren bu indirimlerle müşteriler ayçiçek yağını daha düşük fiyatlarla satın alabilecekler. İndirimlerin tüm ŞOK marketlerde geçerli olacağı bildirildi.

A AYÇİÇEK YAĞI FİYATLARI

A tarafından şu anda ay çiçek yağı fiyatlarında herhangi bir indirim yapılmadı. Ancak marketin internet sitesinde 5 litrelik Biryağ ayçiçek yağının fiyatı olarak 66,50 TL yer alıyor. Müşteriler bu ayçiçek yağını satın almaya kalktıklarında ise stoklarda kalmamıştır uyarısı ile karşılaşıyorlar. İşte A ayuçiçek yağı fiyatları:

Yudum 1,25 litre ayçiçek yağı: 49,90 TL

Komili 2 litre ayçiçek yağı: 74,90 TL

Torku 5 litre ayçiçek yağı: ,90 TL

Orkide 5 litre ayç,çek yağı: ,90 TL

Vera 5 litre ayçiçek yağı: TL

BİM AYÇİÇEK YAĞI FİYATLARI

BİM de ay çiçek yağı fiyatlarında indirim yapmadı. buna gör BİM ay çiçek yağı fiyatları da şöyle oluştu:

-Sole 1 litre ayçiçek yağı: 25,90 TL

-Sole 2 litre ayçiçek yağı: 49,90 TL

-Sole 5 litre ayçiçek yağı: TL

#

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası