turabi survivor america / Turabi, ABD'de 'The Challenge' Programında Büyük Finale Kaldı!

Turabi Survivor America

turabi survivor america

Eski Survivor Yarışmacısı Turabi Çamkıran, Amerika’da Yayınlanan War of the Worlds Yarışmasında Kavga Etti

Geçtiğimiz yıllarda yarışmacı olarak katıldığı Survivor’daki başarısıyla hafızlara kazınan Turabi Çamkıran, ABD’nin izlenme rekorları kıran War of the Worlds isimli yarışmasındaki bir rakibiyle kavga etti. Olaydan sonra yarışmadan çekilmeyi tercih eden Turabi, sosyal medyadan bazı açıklamalarda bulundu.

Sert çıkışları ve rakiplerine gönderdiği imalı mesajlarla tanınan Turabi Çamkıran, Survivor maratonunun ardından War of the Worlds yarışmasına katılarak birinci olmuş ve büyük ödülü kazanmıştı. Aynı yarışmaya yeniden katılan Turbo Turabi lakaplı yarışmacı, yaşadığı bir anlaşmazlık nedeniyle yarışmadan gergin anların yaşanmasına neden oldu.

Öfkesine Yenik Düştü

Katıldığı yarışmalardaki azmi ve mücadelesiyle izleyenlere heyecanlı anlar yaşatan Turabi, War of the Worlds oyunları sırasında bir rakibinin gösterdiği tepki üzerine öfkesine yenik düşerek istenmeyen görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu. Yaşanan bu kavga, yarışmanın güvenlik personeli tarafından güçlükle yatıştırıldı. Olay sonrası yarışmadan çekilme kararı alan Çamkıran, sosyal medya hesabından olayın iç yüzünü anlattı.

“Onurum 1 milyon dolardan daha önemli.”

Yaşadığı gergin anlardan sonra Instagram’da yaptığı paylaşımla sevenlerine bilgi veren Turabi, “Onurum 1 milyon dolardan daha önemli. Eve kendi isteğimle dönüyorum. (Diskalifiye diye bir şey yok!) Çünkü bu kavgadan sonra yarışma evine dönersem etrafta korumaların olmadığı zaman o tavuğun bütün kemiklerini kırarım.” ifadelerini kullandı.

The Challenge Yarışmasında Birinci Olarak 5 Milyon TL’lik Büyük Ödülü Kazanmıştı

Döneme damga vuran Survivor macerasının ardından The Challenge isimli yarışmaya katılan Turabi Çamkıran, kendisi gibi dünyanın farklı yerlerinden yarışmaya katılan zorlu rakiplerini elemeyi başarmış ve 5 milyon TL’lik para ödülünün sahibi olmuştu.

Turabi Çamkıran AmerikaTurabi Çamkıran Kavga GörüntüleriWar of the Worlds Turabi

Turabi Çamkıran: 10 milyon TL kazandım ama günlük 30 lira harcıyorum

Güncelleme Tarihi:

Oluşturulma Tarihi: Kasım 18, 2019 14:47

LinkedinFlipboardE-postaLinki KopyalaYazı Tipi

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına Turabi Çamkıran konuk oldu. Survivor yarışmasıyla yıldızı parlayan Çamkrıan, ‘günlük 30 TL harcıyorum’ dedi.

1/17Turabi Çamkıran: 10 milyon TL kazandım ama günlük 30 lira harcıyorum
2/17Turabi Çamkıran: 10 milyon TL kazandım ama günlük 30 lira harcıyorum
3/17Turabi Çamkıran: 10 milyon TL kazandım ama günlük 30 lira harcıyorum
4/17Turabi Çamkıran: 10 milyon TL kazandım ama günlük 30 lira harcıyorum
5/17Turabi Çamkıran: 10 milyon TL kazandım ama günlük 30 lira harcıyorum
6/17Turabi Çamkıran: 10 milyon TL kazandım ama günlük 30 lira harcıyorum
7/17Turabi Çamkıran: 10 milyon TL kazandım ama günlük 30 lira harcıyorum
8/17Turabi Çamkıran: 10 milyon TL kazandım ama günlük 30 lira harcıyorum
9/17Turabi Çamkıran: 10 milyon TL kazandım ama günlük 30 lira harcıyorum
10/17Turabi Çamkıran: 10 milyon TL kazandım ama günlük 30 lira harcıyorum
11/17Turabi Çamkıran: 10 milyon TL kazandım ama günlük 30 lira harcıyorum
12/17Turabi Çamkıran: 10 milyon TL kazandım ama günlük 30 lira harcıyorum
13/17Turabi Çamkıran: 10 milyon TL kazandım ama günlük 30 lira harcıyorum
14/17Turabi Çamkıran: 10 milyon TL kazandım ama günlük 30 lira harcıyorum
15/17Turabi Çamkıran: 10 milyon TL kazandım ama günlük 30 lira harcıyorum
16/17Turabi Çamkıran: 10 milyon TL kazandım ama günlük 30 lira harcıyorum

Turabi, ABD'de 'The Challenge' Programında Büyük Finale Kaldı!

Turabi, ABD'de 'The Challenge' Programında Büyük Finale Kaldı!
Turabi Çamkıran... Dansçı, dövüş ustası, kafasına koyduğunu yapan biri. İki Survivor şampiyonluğu ve dizi oyunculuğu... Şimdi de ABD'nin ünlü yarışmasının finalisti... Haberimizde!

Sosyal Medya Hesabından Duyurdu!

Survivor yarışmasının 2014 ve 2015 yıllarında şampiyonu olmayı başaran Turabi Çamkıran, bu sefer Amerika'da şampiyonluk kovalıyor. Öyle ki Turabi, ülkenin en ünlü kanallarından MTV'de yayınlanan The Challenge'da mükemmel bir performansa imza atarak büyük final için hak kazandı. Önümüzdeki hafta şampiyonun belli olacağı yarışma için sosyal medya hesaplarından finale çıktığını duyuran Turabi, "Final yarışının ilk bölümünü ilk üçe girerek bitirdim ve haftaya olacak büyük final için yarışmaya hak kazandım! Gelecek hafta The Challenge’da şampiyon belli oluyor." ifadelerini kullandı.

The Challenge Nedir? 

The Challenge Amerika Birleşik Devletlerinde yayın yapan MTV ekranlarında yayınlanan ve seyirci tarafından büyük beğeniyle takip edilen bir yarışma programıdır. Program, zorlu yarışlardan ve gerçekçi şovlardan, gerçek dünyadan ve yol kurallarından oluşan bir televizyon programıdır. Her yıl düzenlenen yarışmanın zorluk derecesi oldukça üst düzeydedir.

Turabi Çamkıran Kimdir?

Turabi Çamkıran, 10 Mart 1988 yılında Mersin, Erdemli'de dünyaya gelmiştir. Çocukluğunu Mersin'de geçiren Turabi, lise eğitimini de Mersin'de tamamlamıştır. Lise yıllarında Break Dansa merak salmış ve bu yeteneğini geliştirmek için lisans eğitimini Mersin Üniversitesinde Güzel Sanatlar Bölümü okuyarak tamamlamıştır. Çocukluk yıllarında dans ile birlikte dövüş sporlarına da merak salan Turabi, dövüş eğitimleri almaya başladı. Türkiye'de düzenlenen Muay Thai maçına katılan Turabi buradaki yenilgisi sonucunda işi yerinde öğrenmek gerektiğini düşenerek Tayland'a gitti. Tayland'da gösteri amaçlı yapılan gerçek dövüşlere katılarak para kazandı. Hırslı ve azimli tavrı ile dikkatleri üzerinde toplayan Turabi, dövüş sporları ile ilgilenirken de dansa olan ilgisini kaybetmemiştir.

Ekran Macerası Başlıyor!

2008 yılında gerçekleşen Benimle Dans Eder Misin? yarışmasına katılmış, 6. haftada üçüncü olarak elenmiştir. Turabi 2013 yılında Acun Ilıcalı'nın hazırladığı, jüri üyeliğini Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler'in üstlendiği Yetenek Sizsiniz Türkiye adlı yarışmaya katıldı. Burada beklediği şampiyonluğu alamamasının ardından Türkiye'de birçok sanatçının klip ve konserinde dansçı olarak yer aldı. Turabi Çamkıran, 2014 yılının Mart ayında başlayan Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasında gönüllüler takımında yer alarak adını Türk halkına duyurmayı başardı. Buradaki yetenekli ve asi tavırları ile izleyicinin dikkatini kazandı. Kısa sürede çok sevilen Turabi Çamkıran, 2014 Survivor yarışmasının birincisi oldu. Survivor'da gösterdiği başarı ve halkın sevgisini kazanması sonucunda Acun Ilıcalı, 2015 yılında düzenlediği Survivor All Star kadrosuna da Turabi Çamkıran'ı dahil etti. Bu sezonda da birinciliği kazanan Turabi, Survivor yarışmasının korkulan ismi haline geldi.

17-05-2019 Yazar Hakkında
Emir Mete
1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı..mail

Survivor Turabi Çamkıran yeni işini açıkladı: ABD'li şirketle anlaştı!

Geçtiğimiz günlerde survivor All Star 2022'ye katılacağının sinyallerini veren Turabi Çamkıran, ABD'li eğlence şirketi wwe ile anlaştı. World Wrestling Entertainment'de ünlü güreşçi Rikishi'den eğitim almaya başlayan Çamkıran, paylaşımına ''Yok artık daha neler diyeceğiniz türden" notunu düştü.

turabi Çamkıran, ayrıca YouTube'daki yeni projesini de Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.
Survivor 2014 ve 2015 sezonlarında şampiyon olan Turabi Çamkıran, şimdilerde cüretkar sosyal medya paylaşımlarıyla gündemde. Bikinili kadınlarla verdiği pozlarla tepki çeken Turabi Çamkıran, ''Tamam sizden başka namuslusu yok bu dünyada, inandım. Hepiniz o kadar masum, hepiniz o kadar iyisiniz ki, sanarsın cehennemde bir tek ben yanacağım'' sözleriyle dikkatleri üzerine toplamıştı. Mersin doğumlu Turabi Çamkıran, Survivor programıyla milyonların tanıdığı bir isim haline geldi. 3 kez katıldığı Survivor'dan iki kez şampiyonlukla ayrılan Çamkıran, 2019 yılında ABD'de yayımlanan The Challenge: War of the Worlds yarışmasında da şampiyon olmuştu.  

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir