opel servis şaşmaz / OPEL-OZEL-SERVISI

Opel Servis Şaşmaz

opel servis şaşmaz

Ankarada Özel Opel Servisi Tavsiye ?

• Teğmen
    Arkadaşlar Ankaraya yabancıyım burda arabamı 2 kere Opaş &#;zel opel servisine g&#;t&#;rd&#;m. Memnun kalmadım. SOn susturucuyu 2 saatte &#;eki&#;leye &#;eki&#;leye s&#;kt&#;ler yenisini taktılar bu arada kataliz&#;r hasar aldı sanırım 2 hafta sonra garip sesler &#;ıkarmaya başladı. Triger setini değiştirdim aynı yerde araba su ka&#;ırmaya başladı geri g&#;t&#;rd&#;m contasını değiştirdiler araba hala su ka&#;ırıyor. Şİmdi katalizore baktırmaya g&#;t&#;receğim ama aynı yere gitmek istemiyorum. Tavsiye edebileceğiniz ankarada merkeze yakın &#;zel opel servisi var mı? &#;ok teşekk&#;rler

Aradan uzun zaman ge&#;mesine rağmen gelişmeleri yazıyorum. En son egzos arızasından sonra bir egzoscuya gittim orda orta susturucuda problem olduğunuı s&#;ylediler ve değiştirdiler. Daha sonra Opaş a geri gittim hala su ka&#;ırdığını ilettim incelediler ve kal&#;rifer musluğundan su ka&#;ıyor deyip onu değiştirdiler. 1 hafta sonra farkettim ki hala araba su ka&#;ırıyor. Biraz da yağ damlatmaya başladı. 5. Kez opaşa g&#;t&#;rd&#;m bu seferde kal&#;rifere giden hortum ile direksiyon hidrolik yağı ile ilgili bir kısımı değiştirilmesi gerekiyor dediler. Zamanım yoktu birazda sıkıldım artık 5 kere servise git her seferinde saat bekle yaptır arabayı hi&#; bir problem d&#;zelmesin,kalsın dedim bir daha da gitmedim. &#;zerinden ay ge&#;ti Opaştan sayın Hacı odabaşı beni aradı. Herhalde forumdan g&#;r&#;p s&#;ylemişler. Arabadaki problemler konusunda yardımcı olacaklarını s&#;yledi. En kısa zamanda arabayı servise getirin dedi. Bakalım işten fırsat bulunca g&#;t&#;receğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdargurlek -- 5 Aralık ; >

• Yarbay
    ADAM NE KADAR FAYDALI BİR TOPİC A&#;MIŞ , , YAZSANIZA ARKADAŞLAR GİTTİĞİNİZ SERVİSLERİ,

HELAL SANA serdargurlek, G&#;RD&#;Ğ&#;M EN FAYDALI SORULARDAN BİRİSİNİ SORMUŞSUN,

SA&#;MA SAPAN KONULARDA BİN TANE YAZARLAR, YOK ŞU İYİ, BU K&#;T&#;, VSVS DİYE
    OLABİLECEK EN FAYDALI KONUYA KİMSE YAZMAMIŞ, VALLA ARABA YOK BENDE ŞU AN, OLSAYDI İNAN YAZARDIM,
    BELKİ YAZARLAR DU BAKALIM
  • Yüzbaşı
  • Yüzbaşı
    İsim olarak bilmiyorum fakat Şaşmaz oto sanayii inde bi ka&#; tane g&#;rm&#;şl&#;ğ&#;m var bakım ve yedek par&#;a i&#;in opis i tercih ediyorum..
  • Yüzbaşı
  • Şahin Opel Servis Şaşmaz'da. Ustaları ger&#;ekten iyi ve samimi bir ortam var. Fiyatları da geyt makul. En son bakımımda yağdeğişimi+yağ filtresi+benzin filtresi+hava filtresi+samzıman yağı değişimi+i&#;-dış temizlik+iş&#;ilik ytl idi.
    Saygılar
  • Teğmen
    20 Mesaj
    Ostimin girişinde OPAK var. Gayet iyiler ve Fiziksel olarakta &#;ogu servisten b&#;y&#;kler. Sadece opel bakılıyor.
  • Er
    2 Mesaj
    bu opaş odabaşı ndan bende muzdaribim benim arabamında direksiyon ke&#;esinden yağ ka&#;ırıyordu tamir ettiler g&#;ya sapasağlam olan i&#;eriye ses vermeyen direksiyon kutusu bunlar tamir ettikten sonra ses vermeye başladı tekrar g&#;t&#;rd&#;m bana s&#;yledikleri de direksiyon kutusu ağlıyor dediler. değişmesi lazımmış direksiyon kutusu tl ymış. şunu da belirteyim ben asla ve katta hakkımı helal etmiyorum allah &#;ıkartsın inşallah. kimseyede tavsiye etmiyorum bunları
  • Teğmen
    Opel Garage Servis tavsiye edebilceğim g&#;zel bir servistir.
    Oto Sanayi sitesi funduszeue.info Şaşmaz /Ankara
    21 96

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esser -- 17 Mart ; >
  • Teğmen
    Tavsiye &#;zerine gen&#; akıncılara gitmiştim şaşmazda, par&#;a fiyatları iyi ama usta malesef o kadar iyi &#;ıkmadı, zaten son oldu aracı oraya g&#;t&#;r&#;ş&#;m de.

Eğer bildiğiniz opel servisi varsa d&#;zg&#;n &#;alışan, paylaşırsanız seviniriz.
  • Teğmen
    Ostim'de Opak var, yetkili servis oldular ger&#;i ama fiyatları uygundur ustalarıda iyidir..
  • Binbaşı

Orijinalden alıntı: esser

Opel Garage Servis tavsiye edebilceğim g&#;zel bir servistir.
    Oto Sanayi sitesi funduszeue.info Şaşmaz /Ankara
    21 96

Sahibi Hakan beydir. Gayet samimi, ilgi alaka s&#;per, iş&#;ilik makul. Sizden bizden biri işte.
    Astra cdti aracım son 3 senedir bakımlarımı ona yaptırıyorum. ben şahsen memnunum.
  • Yüzbaşı
    6 Mesaj
  • yeni mesaja gitYeni mesaj

Benzer içerikler

BABACAN OTO OPEL ÖZEL SERVİS

HİZMETLERİMİZ VE DETAYLARI

OPEL PERİYODİK BAKIM - YAĞ BAKIMI TL DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

• ÜCRETSİZ CHECK-UP
  • MOTOR YAĞI DEĞİŞİMİ
  • YAĞ FİLTRESİ DEĞİŞİMİ
  • HAVA FİLTERİ DEĞİŞİMİ
  • POLEN FİLTRESİ DEĞİŞİMİ
  • YAKIT FİLTRESİ / BUJİ KONTROLÜ / DEĞİŞİMİ
  • ÖN TAKIM KONTROLÜ
  • FREN, BALATA KONTROLÜ
  • YAĞ KAÇAĞI KONTROLÜ
  • ANTİFİRİZ KONTROLÜ VE ÖLÇÜMÜ 
  • FREN HİDROLİK ÖLÇÜMÜ
  • KLİMA HAVA YOLU DEZENFEKTESİ 
  • BİLGİSAYARLI ELEKTİRİK/ELEKTRONİK ARIZA KONTROLÜ
  • YOL SÜRÜŞ TESTİ
  • ROT AYARI KONTROLÜ
  • FİYATA İŞÇİLİK DAHİL
  • PARÇA VE İŞÇİLİĞE 1 YIL  GARANTİ

FİYAT TEKLİFİ AL

01 05

&

01 05

&

WHATSAPP

OPEL TRİGER, ZİNCİR, KAYIŞ DEĞİŞİMİ TL DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

• TRİGER/ZİNCİR DEĞİŞİMİ
  • KAYIŞLARIN DEĞİŞİMİ 
  • TRİGER/EKSANTİRİK ZİNCİRİ ÖZEL APARATLA MONTE EDİLMESİ
  • DEVİRDAYIM POMPASI KONTROLÜ
  • V KAYIŞI VE BİLYELERİN KONTROLÜ VE DEĞİ
  • ÖN TAKIM KONTROLÜ
  • FREN, BALATA KONTROLÜ
  • YAĞ KAÇAĞI KONTROLÜ
  • FREN HİDROLİK ÖLÇÜMÜ
  • YOL SÜRÜŞ TESTİ
  • ROT AYARI KONTROLÜ
  • FİYATA İŞÇİLİK DAHİL
  •  PARÇA VE İŞÇİLİĞE 1 YIL GARANTİ 

FİYAT TEKLİFİ AL

01 05

&

01 05

&

WHATSAPP

OPEL BASKI_BALATA DEĞİŞİMİ TLDEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

• ŞANZUMANIN SÖKÜLMESİ
  • VOLAN KONTROLÜ
  • BASKI BALATA VE RULMAN DEĞİŞİMİ
  • ŞANZUMAN YAĞI DEĞİŞİMİ
  • ÖN TAKIM KONTROLÜ 
  • FREN, BALATA KONTROLÜ
  • YAĞ KAÇAĞI KONTROLÜ
  • FREN HİDROLİK ÖLÇÜMÜ
  • YOL SÜRÜŞ TESTİ
  • ROT AYARI KONTROLÜ
  • FİYATA İŞÇİLİK DAHİL
  • PARÇA VE İŞÇİLİĞE 1 YIL GARANTİ

FİYAT TEKLİFİ AL

01 05

&

01 05

&

WHATSAPP

OPEL BALATA DEĞİŞİMİ TL DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

• FREN BALATA DEĞİŞİMİ
  • FREN MERKEZ BAKIMI/TAMİR/ONARIMI
  • FREN HİDROLİK ÖLÇÜMÜ
  • ÖN TAKIM KONTROLÜ
  • YAĞ KAÇAĞI KONTROLÜ
  • YOL SÜRÜŞ TESTİ
  • ROT AYARI KONTROLÜ
  • FİYATA İŞÇİLİK DAHİL
  • PARÇA VE İŞÇİLİĞE 1 YIL GARANTİ VEYA KM GARANTİSİ

FİYAT TEKLİFİ AL

01 05

&

01 05

&

WHATSAPP

OPEL ARAÇLARDA ALT/ÖN TAKIM PARÇA DEĞİŞİMİ TL DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

• ARAÇ YOL SÜRÜŞ TESTİ
  • ARAÇ KALDIRILIP, HASARLI PARÇA TESPİTİ
  • Z ROTLARIN KONTROLÜ
  • ROT BAŞLARIN KONTROLÜ
  • ROT KOLLARININ KONTROLÜ
  • TABLALARIN KONTROLÜ
  • VİRAJ DEMİR LASTİKLERİNİN KONTROLÜ
  • AMORTİSÖRLERİN KONTROLÜ
  • DİREKSİYON KUTU KONTROLÜ
  • AKİS VE TEKERLEK BİLYE KONTROLÜ
  • AKİSLERİN KONTROLÜ
  • BALATA KONTROLÜ
  • LASTİK ARASINA GİREN TAŞ KONTROLÜ
  • MÜŞTERİYE BİLGİ VERİLMESİ

FİYAT TEKLİFİ AL

01 05

&

01 05

&

WHATSAPP

OPEL ARAÇLARDA ARIZA TESPİTİ ÜCRETSİZ

• 35 YILLIK BİLGİ BİRİKİMİ VE TECRÜBE
  • GEREKLİ İSE YOL SÜRÜŞ TESTİ
  • MOTOR SES KONTROLÜ
  • BİLGİSAYARLI ARIZA TESPİTİ
  • MOTOR DA ARIZALI PARÇA DEĞİŞİMİ VEYA ONARIMI
  • ELEKTİRİK-ELEKTRONİK 

-ARIZA YAPILIR İSE ARIZA TESPİT ÜCRETİ ALINMAMAKTADIR

FİYAT TEKLİFİ AL

01 05

&

01 05

&

WHATSAPP

OPEL SERVİSİNDE KAPORTA-BOYA VE BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME TL DEN BAŞLIYOR

• ARAÇ KAPORTA ONARIMI
  • ARAÇ BOYA HİZMETİ
  • FIRINLI OTO BOYA HİZMETİ
  • KAZALI ARAÇ ONARIMI
  • SİGORTA & KASKO HASAR ONARIMI
  • PASTA & CİLA
  • TAMPON TAMİRİ VE BOYANMASI
  • FAR TEMİZLEME VE TAMİRİ
  • ARACINIZIN KAPORTASI ORJİNAL KALSIN DEĞERİ DÜŞMESİN
  • GÖZ İLE GÖÇÜK/HASAR KONTROLÜ
  • BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME
  • DOLU HASAR ONARIMI
  • MİNİ HASAR ONARIMI
  • DOLU HASAR ONARIMI
  • TAŞ İZİ ONARIMI
  • ÇİZİK ONARIMI
  • ONARIMLAR SONRASI GEREKLİ İSE RÖTUŞ

FİYAT TEKLİFİ AL

01 05

&

01 05

&

WHATSAPP

OPEL ARAÇLARIN KAPORTA/BOYA MOTOR TESTİ TL DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

• TEST CİHAZI İLE KAPORTA BOYA TESPİTİ 
  • +EXSTRA GÖZ İLE KAPORTA BOYA TESPİTİ
  • ÖN TAKIM KONTROLÜ
  • FREN, BALATA KONTROLÜ
  • YAĞ KAÇAĞI KONTROLÜ
  • AMORTİSÖR KONTROLÜ
  • MOTOR SES KONTROLÜ
  • YOL SÜRÜŞ TESTİ

FİYAT TEKLİFİ AL

01 05

&

01 05

&

WHATSAPP

OPEL ARAÇLARIN MOTOR YENİLENMESİ TL DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

• MOTOR YENİLEME/REKTİFİYE
  • SİLİNDİR KAPAĞI YENİLEME/REKTİFİYE
  • SİLİNDİR KAPAK CONTASI DEĞİŞİMİ
  • SEGMANLARIN DEĞİŞİMİ/REKTİFİYESİ
  • YATAKLARIN DEĞİŞİMİ/REKTİFİYESİ
  • PİSTONLARIN DEĞİŞİMİ/REKTİFİYESİ
  • SİBOPLARIN DEĞİŞİMİ/REKTİFİYESİ
  • FİYATA İŞÇİLİK DAHİL
  • PARÇA VE İŞÇİLİĞE 1 YIL GARANTİ

FİYAT TEKLİFİ AL

01 05

&

01 05

&

WHATSAPP

Resimlerde opsiyonel ekipmanlar görülebilir.

Stellantis Otomotiv Pazarlama A.Ş., bu web sitesinin içeriğinin doğru ve güncel olması için gerekli çabayı gösterecektir. Stellantis Otomotiv Pazarlama A.Ş. 
tarafından web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kendi virüs koruma sisteminizi tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlü olduğunuzu belirtiriz. Bu itibarla, funduszeue.info web sitesine giriş yapmanız nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinizde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından Stellantis Otomotiv Pazarlama A.Ş.'nin sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz. Bu sitedeki bazı bilgiler, sitenin kullanıma sunulmasından sonra yapılmış olabilecek ürün değişiklikleri sebebiyle fiili durumu yansıtmayabilir. Sitede yer alan bazı ekipmanlar, sadece belirli ülkelerde bulunuyor ya da sadece ekstra ücret karşılığında sunuluyor olabilir. Stellantis Otomotiv Pazarlama A.Ş., bu web sitesinin içeriğini ve sağlanan hizmeti dilediği zaman değiştirme ya da sona erdirme ve funduszeue.info web sitesinde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar. Stellantis Otomotiv Pazarlama A.Ş., web sitesinin hatasız olması için her türlü tedbir almış olmakla birlikte, sitede mevcut ya da oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti vermemektedir.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası