resul yeni rap / Rap sanatçısı Resul Aydemir Üsküdar Üniversitesi’nde

Resul Yeni Rap

resul yeni rap

Davette rap sanatçısı Resul Aydemir ile sohbet eden Erdoğan'ın tepkisi herkesi güldürdü: Raptiye rap rap

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetiyle ünlülerin katıldığı iftar yemeği konuşulmaya devam ediyor. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan rap sanatçısı Resul Aydemir, Erdoğan'la ilk karşılaşma anını anlattı. Aydemir, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "'Anlat bakalım raptiye rap rap' demez mi. Gönlünde yerimiz olması bize şereftir" dedi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dolmabahçe Sarayı'nda sanatçı, oyuncu ve ünlü isimlerle iftar yemeğinde buluştu. Bülent Ersoy, Orhan Gencebay, Hülya Koçyiğit, Coşkun Sabah, Demet Akalın, Hülya Avşar, Yavuz Bingöl, Umut Akyürek, Müşerref Akay, Yonca Evcimik, Ahmet Selçuk İlkan, Metin Şentürk, Gamze Özçelik, Şafak Sezer, Alişan ve Şükriye Tutkun gibi isimler davete akın etti. Ünlü isimlerin katıldığı davette eğlenceli anlar da yaşandı. "ANLAT BAKALIM RAPTİYE RAP RAP"İftara katılan rapçi Resul Aydemir ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan arasındaki diyalog ise herkesi gülümsetti. Haber

funduszeue.info

Rap sanatçısı Resul Aydemir Üsküdar Üniversitesi’nde

Rap sanatçısı Resul Aydemir Üsküdar Üniversitesi’nde

Yeni Medya Kulübü’nün Üsküdar Üniversitesi Merkez Yerleşke Nermin Tarhan Konferans Salonu’nda üçüncüsünü düzenlediği Sosyal Medya Sohbetleri etkinliğine Rap Sanatçısı Resul Aydemir konuk oldu.

Söyleşide gassallıkla başlayan meslek hayatından rap müziğe ve  ‘O Ses Türkiye’ finalistliğine uzanan başarı öyküsünü anlatan Resul Aydemir, rap müziğini yaşlarında şiir yazarken keşfedip âşık olduğu bir kültür olarak benimsediğini söyledi. Aydemir, “Abim şehit olduktan sonra müezzin oldum. Gassallık  asıl mesleğim. Şimdi ise İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde sanatçı olarak görev yapıyorum” dedi.

Rap sanatçısı Resul Aydemir Üsküdar Üniversitesi’nde 2“Sanat sempatik gösterdi, insanlar bir gassalı sevdi”

Ana akım medyanın etkisiyle icra ettiği sanatın sonuçlarına değinen Aydemir, “O Ses Türkiye’de finale kalmadan daha  ilk turda hayatım değişti. Medya sayesinde meselâ bir teyze torununu tanıyamıyor ama beni tanıyor, çünkü ben televizyondayım. Televizyonda gassal olduğumu söyledim. İki gün boyunca Türkiye’de google üzerinde en çok aratılan kelime gassallık olmuş. Bu sayede ana akım medyanın ne olduğunu anladım. Sanat sempatik gösterdi, insanlar bir gassalı sevdi” dedi.
O Ses Türkiye sürecini anlatan Resul Aydemir gassallık yaptığı zamanda yaşadığı bir anısını anlattı. Aydemir, “Cenaze olduğu bir gün gasilhanede üstümde doktor önlüğü ile görevimdeyken, cenaze sahibi kişiler benim yanıma gelip fotoğraf çektirmek istediler. Sonra beni müdürlükten çağırdılar. Sen buranın düzenini bozuyorsun, O Ses Türkiye’ye gitme dediler” dedi.

“Biz iyi bir çocuk olursak, şirinleri görebileceğimize inanan çocuklardık”

İletişim Fakültesi bölümlerinin çok önemli olduğunu vurgulayan Resul Aydemir, medyanın özellikle çocuklara yönelik bilinçaltı mesajlarının yeni nesilleri olumsuz etkilediğini dile getirdi. Aydemir, “Ben çevremde, çocuklarını medya ile ilgili bölümlere gönderen anne-baba hiç görmedim. Çocuklara hep doktor, mühendis olma düşüncesi benimsetildi. Bunun sonucunda da medya geliştikçe çocuklar için olumsuzluklar yarattı. Biz iyi bir çocuk olursak, şirinleri görebileceğimize inanan çocuklardık. Şimdi medya o kadar bilinçaltına yönelik ki 6 yaşındaki oğlum kırmızı pelerin giyince uçabileceğini sanıyor. Çocuklar pikachu diyerek camdan atlıyor ya da mavi balina adlı oyun yüzünden birçok çocuk intihar ediyor. Bu algıları engellemek adına medya bölümleri çok önemli. Bu bölümün değerini bilin” dedi.

Rap sanatçısı Resul Aydemir Üsküdar Üniversitesi’nde 3

Öğrencilerin sorularını yanıtlayan Aydemir’e son olarak Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya Kulübü tarafından okulun simgesi olan “Hisseden İnsan” ödülü takdim edildi.

Rap sanatçısı Resul Aydemir Üsküdar Üniversitesi’nde 4

Haber: Nilay Tuğçe Bostancı
Fotoğraf: Burak Demirbaş
ÜHA

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası