gidipte birdaha gelmeyeceksen / Kıvırcık Ali & Yıldız Tilbe - Al Ömrümü - video Dailymotion

Gidipte Birdaha Gelmeyeceksen

gidipte birdaha gelmeyeceksen

Kıvırcık Ali - Al Ömrümü Şarkı Sözleri

Günü gelir sende benden çekip gidersen
Gidipte birdaha gelmeyeceksen
Al ömrümü koy ömrünün üstüne
Senden gelsin ölüm başım üstüne
Yüreğimi koy avcunun içine
Yüreğimi al avcunun içine
Ellerini ellerimden alıp gidersen
Gidipte bir daha dönmeyeceksen
Yüreğimi koy avcunun içine
Yüreğimi al avcunun içine
Bu şarkı sözü kere okundu.

Sanatçının Popüler Şarkıları

Yorumlar

Henüz yorum eklenmemiştir. Aşağıdaki form yardımı ile yorum ekleyebilirsiniz!

"Al Ömrümü" şarkı sözleri

You May Also Like

Ece Mumay - "Ax Pişti Te Yar"Hayat bi kum saati, yere düşen son tanesiyle Yarışır gibi, bak kaldım kan ter içinde Bi düş misali, düşüyorum kirpiğinden Barışır gibi, tutuyorum ellerinden Ax pişti te yar, bıla dunya xırabe Ax

Zeynep Bastık - "Kalbimi Kırdın"Alın beni yollar, aklım gidiyor Dağlar bana küsmüşse bu okyanusun sonu mu İçimde bir yer, içimde bir his var Sanki herkes bana çığlıklarla dans ediyor Kendimi arıyorum ama bulamıyorum Uzun gecelerin

Ozan Doğulu & Atiye - "Aşkistan"Gezdim tozdum Ezberi bozdum Herkese baktım Olmadı geç Kibriti çaktım Gönlüme attım Yalan ya tende Yanmadı geç Yazdım çizdim Ele güne kızdım Halimi kimse Sormadı geç Durdum denedim Olur mu bu

Merve Özbey - "Vuracak"Bu kadarı az mı, yeter, tükendi içim; zorsun, zor Şşt! Kenara çekil, biter burada, zorla değil Suçu günahı boynuma bırak, kabulüm Yeter ki düş yakamdan, aman, canım yoluna feda değil Kime böyle

Ece Seçkin - "Yastık"(Ta-Ta-Ta-Tanerman) Gel yaslan, olsun göğsüm sana yastık Al ömrüm senin, bütün derdi bana kalsın Gülmedi gülmez ki şu kara bahtım Aşkım beni değil bütün şehri yakacaksın Gel yaslan, olsun göğsüm

Günü gelir sende benden çekip gidersen Gidipte birdaha gelmeyeceksen Al ömrümü, koy ömrünün üstüne Senden gelsin ölüm başım üstüne Yüreğini koy avcunun içine Senden gelsin ölüm başım üstüne Yüreğini al avcunun içine Senden gelsin ölüm başım üstüne Ellerini ellerimden alıp gidersen Gidipte bir daha dönmeyeceksen Al ömrümü, koy ömrünün üstüne Senden gelsin ölüm başım üstüne Yüreğini koy avcunun içine Senden gelsin ölüm başım üstüne Yüreğini al avcunun içine Senden gelsin ölüm başım üstüne

Günü gelir sende benden çekip gidersen

Gidipte birdaha gelmeyeceksen

Al ömrümü, koy ömrünün üstüne

Yüreğini koy avcunun içine

Yüreğini al avcunun içine

Ellerini ellerimden alıp gidersen

Gidipte bir daha dönmeyeceksen

Al ömrümü, koy ömrünün üstüne

Yüreğini koy avcunun içine

Yüreğini al avcunun içine

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir