feyza altun onedio / Avukat Feyza Altun: '12 Yaşına Kadar İstismara Uğradım'

Feyza Altun Onedio

feyza altun onedio

Avukat Feyza Altun: '12 Yaşına Kadar İstismara Uğradım'

Haberler

Gündem

Avukat Feyza Altun: '12 Yaşına Kadar İstismara Uğradım'

Avukat Feyza Altun, 7 yaşından 12 yaşına kadar N.Ç. isimli bir akrabası tarafından istismara uğradığını anlattı. Elinde şahsın itiraflarına dair ses kayıtları olduğunu ifade eden Altun, 'Ses kaydını burada yayınlayacağım. Aman sanılmasın unuttum, adli tıp raporunu bekliyorum' dedi.

Avukat ve aktivist Feyza Altun, sosyal medya hesabından yayınladığı bir dizi tweetle çocuk yaşta uğradığı istismarı anlattı. N.Ç. isimli akrabası tarafından 7 yaşından 12 yaşına kadar istismara uğradığını beliren Altun, elinde istismarın itiraf edildiği ses kayıtlarının da olduğunu ifade etti.

Ses kaydını ve istismarcı akrabasının ismini açıklayacağını kaydeden Altun, “Aman sanılmasın unuttum, adli tıp raporunu bekliyorum” dedi.

Altun şunları kaydetti:

Beni çocukken istismar eden akrabam N.Ç. (Ne zaman adımı açıkça yazacak diye uykuların kaçsın çünkü yazacağım).Ses kaydında itiraf edip “Ben çocuktum (19) cahildim ama sen (7) de beni severdin” dediğinde deliye dönmüştüm.

Sonra onun kız kardeşleri ablam dediğim insanlar benim o yaşta ona sarıldığım fotoları bulup dava hazırlığı yapmışlar. Bir tanesi de bilinçli anne takılıyor kızıyla bloglar falan ama bilinçten zerre eser yok. Söylediğimde beni her yerden engellemişti. Onu da konuşacağız.

'Kimse bir şey yapmadı'

Hani bak sarılıyor, olduysa gönlü vardır gibisinden. Tekrar ediyorum başladığında yediyim, ki sanırım daha öncesi de var hayal meyal bende… 12 yaşımda artık tepki verip ondan kaçıp evimize girmesini anneme yasaklattım ve akrabalarıma anlattım. Kimse bir şey yapmadı. Bu sene olayı ortaya çıkardığımda (konuşmak hiç de kolay değildi) şey dediler o sene evlendi NÇ; kıskançlığından yaptı. Ben o sıra 11/12 yaşındayım.

"Ses kaydını yayınlayacağım"

"Ses kaydını yayınlayacağım"

Tabi götümle güldüm ve o savunmayı yapacakları günü bekliyorum. Ses kaydını burada yayınlayacağım. Sadece ne kadar ileri gidip ne kadar saçmalayacaklar onu bekliyorum. Aman sanılmasın unuttum, adli tıp raporunu bekliyorum.

Ses kaydında şöyle bi kısım var , konuşma başlıyor asla fiil dile getirilmiyor ben soruyorum: Senin kızına yapsalar ne yapardın? “Çeker vururdum Feyza hala geceleri uyuyamıyorum, çek vur beni Feyza…. Gençtim, cahildim. Sen sanıyor musun ben huzurluyum, yüz yüze görüşelim.

O ablaları o akrabaları bunları dinleyince ne olacaaaaak göreceğim, bekliyorum. Hepiniz bu yaptıklarınızla rezil olacaksınız. Unutmayın, rehavete kapılmayın. O zaman akrabalarımı da tek tek yazacam kim ne dedi. Sizler de birer çocuk istismarcısısınız. Öyle ya bu güzel günde aklıma geldi de keyfinizi kaçırayım dedim.

O yüzden arkadaşlar hangi kadın ve erkek çocukluğuna dair böyle bir şey anlatsa inanırım. Kimi unutmaya çalışır kimi anlatmaya korkar. Ben senelerce terapi gördüm. Hala yazarken elim ayağım titriyor. Ben ona aynı acıyı yaşatacağım çünkü tek isteğim pişmanlık görmekti, özürdü. Sen de beni severdin dedi. Benim sevgimi sen çok yanlış anlamışsın. Sen benim abimdin.

Feyza Altun'dan Reha Muhtar Hakkında Çok Konuşulacak İddia: 'Tacizlerine Maruz Kalıyorum'

Haberler

Gündem

Feyza Altun'dan Reha Muhtar Hakkında Çok Konuşulacak İddia: 'Tacizlerine Maruz Kalıyorum'

Adliye'ye bebeğiyle gelmesiyle tanınan, aktivist ve kadın hakları savunucusu avukat Feyza Altun, televizyon programcısı ve haber sunucusu olan Reha Muhtar hakkında çok konuşulacak bir iddia ortaya attı. Altun, 'Neredeyse 8 aydır Reha Muhtar’ın tacizlerine maruz kalıyorum' dedi.

'Eğer babamdan şikayetçi olursan beni öldürür'

'Eğer babamdan şikayetçi olursan beni öldürür'

Kızına şiddet uyguladığı iddiasıyla hakkında dava açılan ve sıklıkla şiddet olayıyla gündem gelen eski televizyoncu Reha Muhtar hakkında yeni bir iddia daha ortaya atıldı.

Geçtiğimiz aylarda oyuncu Deniz Uğur, 13 yaşındaki kızının babası Reha Muhtar tarafından şiddete maruz kaldığını iddia etmişti. Reha Muhtar'ın kızını dövdüğünü ileri sürerek mahkemeye başvuran Uğur, dilekçesinde çocuğunun kendisine, ''Eğer babamdan şikayetçi olursan beni öldürür'' ifadeleri yer aldı.

'Neredeyse 8 aydır Reha Muhtar’ın tacizlerine maruz kalıyorum'

'Neredeyse 8 aydır Reha Muhtar’ın tacizlerine maruz kalıyorum'

Reha Muhtar’a karşı velayet davası açan eski eşi Deniz Uğur, kızıyla ilgili darp raporu alarak mahkeme başvurdu. Dava süreci devam ederken, avukat Feyza Altun'dan Reha Muhtar hakkında iddia geldi.

'Hepsini anlatacağım bir gün, korku filmi gibi'

'Hepsini anlatacağım bir gün, korku filmi gibi'

Avukat Feyza Altun, Twitter hesabından Reha Muhtar hakkında yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

'Neredeyse 8 aydır Reha Muhtar’ın tacizlerine maruz kalıyorum. Velayet davasına benim siyasi tweetlerimi koyuyor, dosyada avukat olduğumu taraf olmadığımı kestiremiyor. Aylardır dosyaları bırakmam için yapmadığını bırakmadı. Hepsini anlatacağım bir gün, korku filmi gibi. Aylardır sürekli benimle ilgili tweet atıyor. Dosyada gerekeni yapmamam için sürekli sözlü saldırıda bulunuyor. Duruşmalara gözlemci talep ediyorum yazılı olarak da barodan talep ettim'

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası