ankara gölbaşı hasvak devlet hastanesi randevu alma / Ankara Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi - MHRS Randevu - Adres - Telefon - İletişim - Yol Tarifi

Ankara Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi Randevu Alma

ankara gölbaşı hasvak devlet hastanesi randevu alma

Ankara Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi

İç hastalıkları uzmanı, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı , Genel cerrah , Ortopedi ve travmatoloji uzmanı , Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru , Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı , Radyolog , Kulak burun boğaz doktoru , Nörolog , Fizik tedavi uzmanı , Biyokimya uzmanı , Psikiyatrist , Göz doktoru , Ürolog , Göğüs hastalıkları doktoru , Beyin ve sinir cerrahı daha fazla

69 görüş Gölbaşı, Seğmenler, Cumhuriyet Cd. no

Profilinizin kontrolünü alın

İç hastalıkları uzmanı, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı , Genel cerrah , Ortopedi ve travmatoloji uzmanı , Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru , Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı , Radyolog , Kulak burun boğaz doktoru , Nörolog , Fizik tedavi uzmanı , Biyokimya uzmanı , Psikiyatrist , Göz doktoru , Ürolog , Göğüs hastalıkları doktoru , Beyin ve sinir cerrahı daha fazla

69 görüş Gölbaşı, Seğmenler, Cumhuriyet Cd. no

Profilinizin kontrolünü alın

Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Ankara Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi Ankara ilinde Bahçelievler Mahallesi Sokak No:2 Gölbaşı adresinde bulunmaktadır.

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (69)

A

Doğrulanmış

Doktor: Op. Dr. Tuğrul Başar • Genital Estetik

Labioplasti için yıllarca süren araştırmalarım sonucunda bulmuştum Tuğrul Bey’i, ilk randevumdan itibaren hep çok ilgili, kibar ve güler yüzlüydü. Süreçle ilgili hiçbir detayı asla funduszeue.infoede beklentime karşı özellikle gerçekçi ve görüntü olarak şikayete odaklı yaklaşması beni sonuç için olabilire en yakın olarak hazırladı. Ameliyattan sonraki süreçte de her zaman iletişimdeydi. Sonuç olarak ben de görüntüden memnunum. Favori doktorum,teşekkürler Tuğrul Bey :)

Ş

Doğrulanmış

Doktor: Op. Dr. Esmanur Sert Çakır • Diğer

Ekim den doğum anıma kadar kendisinde takipliydim. Gölbaşı devlet hastanesinde yenidoğan ünitesi olmamasina ragmen doğum yaptım. Doğum sürecinden çok korkmama rağmen cesaret alıp normal doğum yaptım. Ebeler doğuma eşlik ediyorlardı. oğlum doktor hanımı bekledi. Gerek hastalara olan yaklaşımı gerek takibi gerek hastanedeki diğer doktorlarla olan iletişimi mukemmel. Doğum sonrasında da kontrolleri herşeyi detaylıca anlatması dikkatli olmasi nezaketi çok iyi. Herşey için kendisine teşekkürler

Y

Doğrulanmış

Doktor: Uzm. Dr. Hilmi Umut Tatlı • Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Randevusu

Doktorum Hilmi bey’e bel, boyun ,diz,omuz ağrısı için yaklaşık senedir funduszeue.infoa ve dizime prp, bel ve boyun ağrılarıma Nöralterapi diş sıkmam için botoks yaptı.Fibromiyalji olduğum için beslenme şeklini anlattı.Devlet hastanesinde bütün özveri ile çalışan,ilgili , güler yüzlü mükemmel bir doktor. Ağrısı olan herkese öfunduszeue.infoze teşekkür ediyorum.

F

Doğrulanmış

Doktor: Op. Dr. Tuğrul Başar • Sezeryan Doğum

Tuğrul hocam işinin ehli son derece başarılı bir hekim doğumuma kendisine denk geldiğim için oldukça şanslı hissediyorum iyiki tercih etmişim doğum öncesi riskleri görüp hastasını çok güzel bir şekilde yönlendiren biri sezaryan doğumum gayet başarılı geçti doğum sonrası ilgisi ve güler yüzü ile de takibimi yaptı son derece memnun ayrıldım herkese tavsiye ederim her şey için çok teşekkürler hocam iyiki varsınız

N

Doğrulanmış

Uzun zamandır labioplasti ameliyatı olmayı düşünüyordum ve internetten yaptığım araştırmalar sonucunda Tuğrul Beye ulaştıfunduszeue.infoşka hastaların yaptıkları yorumlar sonucunda çok korktuğum bu ameliyatı olmaya karar verdim. Bu ameliyatı olabilmek için taa Erzurumdan geldim ve doktor beye muayene funduszeue.infoat günüme karar verdik ve sonunda istediğim ameliyatı oldum. Şu anda üzerinden bir buçuk ay geçti ve sonuçtan çok memnunum. Kesinlikle o kadar yolu gittiğime değfunduszeue.infoğrul bey hem yaptığı işle hem de hastaya yaklaşımı,sabrı ve ilgisi ile tanıdığım en iyi doktorlardan. Ankara'da olanlar doktor beyin kıymetini biliniz..

C

Doğrulanmış

Doktor: Op. Dr. Tuğrul Başar • Gebe Takibi

Cümleme nasıl başlayacağımı bilmiyorum ilk defa internet sitesine girip bir doktora yorum yapma düşüncesi,isteği geldi çünkü Tuğrul hocanın o güzel kalbi,sakinliği,merhametli oluşu insanı çok iyi funduszeue.info tane boş gebelik geçirmiştim bundan beş ay önce şu an tekrar gebe olduğumu öğrendim ve Tuğrul beye gitme kararı aldım iyi ki de böyle güzel bir karar almışım!! İnanın gittiğim diğer hastahanelerde kimse bana bebeğin kesesini göstermezken fazla ilgilenmezken Tuğrul hoca bebeğimin kesesini gösterip benim hamilelik psikolojisiyle endişelerimi sakince dinledi ve çok güzel motive moral verdi.O kadar memnunum ki doğumu mu da Tuğrul beyin yaptırmasını istiyorum çok olgun,sakin,halden anlayan,merhametli bir doktor Tuğrul Hoca ve onun gibi merhametli diğer hekimler hep varolsunlar Ülkemizde…

K

Doğrulanmış

Doktor: Op. Dr. Tuğrul Başar • Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

Yaklaşık iki ay önce Tuğrul bey sezeryan doğumumu gerçekleştirdi ilk doğumum olduğundan dolayı endişeli ve çok heyecanlıydım ama endişelerimin boşuna olduğunu bizzat anladım kendisinin bilgisi tecrübesi kişiliği yaklaşımı yardımseverliği beni çok etkiledi gerçekten merhametli bir doktor çok güzel bir hamilelik süreci ve doğum yaşadım muhteşem doktoruma ameliyattaki güzel ekinine ne kadar teşekkür etsem ne desem azdıfunduszeue.infoe tavsiye ediyorum emin güvenilir ellerdesiniz içiniz rahat olsun. Tekrardan kendisine sonsuz teşekkür ederim iyi ki varsınız

N

Doğrulanmış

Doktor: Op. Dr. Tuğrul Başar • Gebe Takibi

Doktor arayışım Tuğrul Hocaya gidince bitti. ilk hamileliğimdi korkum vardi ama samimi,anlayışlı,kibar doktorum sayesinde rahat bi hamilelik geçirdim. Sezeryan oldu doğumum. Kendisine güvenim hiç boşa çıkmadı sagolsun çok rahat geçti bu süreç. En son doğum kontrol yöntemi olan implantı da takti çok funduszeue.infoine çok teşekkür ederim. Başarıları daim olsun.

G

Doğrulanmış

Yıllardır bana sıkıntı veren, hem fizyolojik rahatsızlığa sebep, hem özgüven eksikliğine neden olan durumumdan internet üzerinde yaptığım araştırmalar ve güzel yorumlar üzerine cesaretimi toplayarak Sn Doktorum Tuğrul Başar’a ulaştım. Ameliyat süreci ve sonucu ile ilgili tüm anlatımları net, anlaşılır ve bilgilendiriciydi. “Labioplasti” ameliyatımı planladık. Her hastanın fizyolojik durumu birbirinden farkılıdır benim ameliyatımın estetik kaygı yönünden oldukça zor olduğunun farkındaydım lakin Sn Doktorum beni muhteşem bir sonuca ulaştırdı, kendisine minnettarım. Daha azına bile razıyken böyle bir sonuç inanılmazdı. ameliyatım çok rahat geçti, sonrasıda çok konforlu idi şuan üzerinden çok kısa bir süre geçmesine rağmen çok hızlı iyileştim ve sanki hiç operasyon geçirmemiş kadar sağlıklıyım sonuçtansa çok memnunum. “Labioplasti “ ameliyatının bir kadın doğum Uzmanı tarafından yapılması benim için önemliydi zira fizyolojik olarak işlevselliğin en iyi kendileri tarafından sağlanacağına inanıyorum Tuğrul Bey’inde estetik yeteneği ve el becerisi şansım oldu, kendisinin çok sayıda hastası olduğunu, çok yoğun ameliyat programı olduğunu gördüm, tüm iyi dilek ve dualarım kendileriyle olsun herbir hastasıyla özenli ve dikkatli ilgilendiğine tanık oldum, hiçbir ayrıntıyı atlamıyor, ekibinede teşekkürlerimi memnuniyetimi belirtmeden geçemeyeceğim, ameliyat ve servis ekibi çok ilgili ve özenli bakım verdiler. günde yüzlerce hasta bakan Dr Bey ileri düzeyde tecrübeli ve sabırlıdır, şükürler olsun ki Dr Bey’e ulaşma şansım oldu ve birçok özel hastane, estetik kliniklerinden alabileceğimden çok daha iyi sonucu Gölbaşı Devlet Hastanesi’nden almak kısmet oldu. Farklı websitelerinden aldığım değerli yorumlar ve memnuyetler beni kendisine ulaştırdı, bende buradan başka insanlara öneride bulunarak faydalı olmayı borç bilirim. Çok Değerli Doktorum Tuğrul Bey size ne kadar teşekkür etsem azdır, Minettarım. Ameliyat dışında jinekolojik rutin muayeneler içinde kendisine gidiyor olacağım Dr Bey bu konudada danışmanlık veriyor ve koruyucu sağlık hizmetleri konusunda da meme muayenesi,smear…vs yönlendiriyor ve hiçbir noktayı atlamıyor…Saygı ve Şükranlarımla

E

Doğrulanmış

Öncelikte Tuğrul hocama teşekkürlerimi iletiyorum. Yaklaşık 1 ay öncesinde hocama labioplasti için başvurdum. Gerek muayene gerekse ameliyat sonrasında ki süreçte hastaya yaklaşımı anlatımı tavrı ilgisi tecrübesi bütün memnuniyetlerin üstündediydi. Ne kadar dile getirmeye çalışsam azdıfunduszeue.infoşme sürecim de dahi hocamı ne kadar sorularımla endişelerimle sıksamda sakin ve anlatımcı yaklaşımı hep moral funduszeue.infoatımsa gayet başarılı geçti henüz görselliği tam oturmamış hali bile beni gülümsetmeye başladı. Çocukluğumdan beri kendimde sakladığım sıkıntımı başarılı şekilde çözen Tuğrul hocamla karşılaştığım için şanslıyıfunduszeue.infoç endişe etmeden tercih etmenizi öneririm. İyi ki Tuğrul hocam.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Tümünü göster  

İletişim

Ankara Beypazarı Devlet Hastanesi

Ayvaşık Mahallesi, Beypazarı Devlet Hst. İç Yolu No:1, Beypazarı/Ankara

Ankara Topraklık Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Ankara Topraklık Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Orhun Sokak, Kıbrıs Cd., Çankaya/Ankara

Ankara Yıl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Şükriye Mah., Ulucanlar Cad., Ankara Hastanesi Yanı, Altındağ/Ankara

Ankara Kalecik Devlet Hastanesi

Ankara Kalecik Devlet Hastanesi

Yenidoğan Yeşilyurt Mahallesi, 56, Hüseyin Sağırkaya Blv., Kalecik/Ankara

Ankara Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi

Diğer Ankara Devlet Hastaneleri

Şükriye Mah., Ulucanlar Cad., Ankara Hastanesi Yanı, Altındağ/Ankara

Ankara Şehir Hastanesi

Üniversiteler Mahallesi Bilkent Caddesi No:1 ÇANKAYA / ANKARA

Ankara Atatürk Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Pınarbaşı, Sanatoryum Caddesi, Keçiören/Ankara

Ankara Balgat Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Oğuzlar Mh. Barış Manço Caddesi No Balgat Çankaya/Ankara

Ayvaşık Mahallesi, Beypazarı Devlet Hst. İç Yolu No:1, Beypazarı/Ankara

Diğer Benzer Kurumlar

Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü Ankara

Söğütözü Mahallesi, Kızılırmak Mahallesi, Cd. No,

Özel Akay Hastanesi Ankara

Kavaklıdere Mah., Akay Caddesi, Büklüm Sokak No:4, Kavaklıdere/Ankara

Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere

Atatürk Bulvarı, No: , Pk: , Kavaklıdere, Çankaya, Ankara, Türkiye

Özel Natomed Hastanesi Ankara

Tuzluçayır Mahallesi, Natoyolu Caddesı no , Mamak/Ankara

Özel Çankaya Hastanesi Ankara

Barbaros Mh., Bülten Sokak No, Çankaya/Ankara

Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi tahlil sonuçları; Laboratuvar ortamında gerçekleştirilen sonuçlarınızı veya randevu alabilmek için gerekli bilgilere aşağıdan ulaşılabilir. İletişim bilgileri alanında hastanenin adres, harita ve telefon bilgileri de bulunmaktadır.

• KurumANKARA GÖLBAŞI ŞEHİT AHMET ÖZSOY DEVLET HASTANESİ
  • Telefon0 ()
  • [email protected]
  • funduszeue.info
  • İlAnkara
  • İlçeGölbaşı
  • Adres:Haritada göster

Seğmenler Mah. Cumhuriyet Cad. No

Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi tahlil sonuçlarınız için aşağıdaki yönlendirmeleri izleyerek sonuçların çıkıp çıkmadığını öğrenebilirsiniz. Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi sonuç alma. Online Randevu alabilir veya yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesine gitmeden öğrenebilirsiniz. Çıkan sonuçlarınızı yorumlamak için doktorunuza başvurmanız gerekir. Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi olarak hizmet veren Devlet Hastaneleri Ankara Gölbaşı bölgesinde yer almaktadır. 0 () 03 22 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Seğmenler Mah. Cumhuriyet Cad. No adresinde bulunmaktadır. Aşağıda bulunan haritadan yol tarifi alabilir veya tam olarak konumunu öğrenebilirsiniz.

Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi bilgisi en son 6 ay önce güncellenmiştir.

Tahlil Sonuçları ve Randevu Linkleri

Randevu AlMhrs Online RandevuLaboratuvar SonuçlarıRadyoloji Tetkik SonuçlarıLaboratuvar Tetkik Sonuçları

Dikkat : Tahlil Sonuçları yada Randevu Alma tuşuna bastıktan sonra açılan ekrandan kimlik numaranız ve protokol no ile sistem'e giriş yapınız. Telefonla Randevu Alma Hattı "" Randevu Alma web sitesi funduszeue.info funduszeue.info dir. En sağlıklı ve güncel bilgiler için Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi, resmi web sitesini ziyaret ediniz yada telefon numarasından iletişim kurunuz.

Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi tahlil sonuçları için sitemizde buluan "Tahlil Sonuçları ve Randevu Linkleri" bölümünde bulunan linklere tıklayarak ulaşabilir. veya;

• Resmi internet sitesine erişmek için tarayıcınız aracılığıyla funduszeue.info sayfasına erişim sağlayın.
  • Giriş yaptıktan sonra, menüden "E-Sonuç" seçeneğine tıklayın.
  • Açılan sayfada T.C. kimlik numaranız ve barkod kodunuz ile sisteme giriş yapın.
  • Sisteme giriş yaptıktan sonra “tahlil sonuçlarım” seçeneğini seçin.
  • Doğrudan tahlil sonuçlarım seçeneğini seçme şansınız bulunmuyorsa tahlili yaptırdığınız hastaneyi sistem üzerinden seçerek de tahlil sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz.
  • Genellikle hastanelerden randevu almak için kullanılan bu sistemde randevu seçeneklerinden bağımsız olarak bulunan “tahlil sonuçlarım” seçeneği, tahlil sonucu sorgulama işleminizi halletmenizi sağlayacaktır.

Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi için MHRS(Merkezi Hekim Randevu Sistemi) üzerinden randevu alınırken aşağıdaki adımları izleyin:

• MHRS'nin web sitesine giriş yapın veya mobil uygulamasını indirin ve açın.
  • Giriş yaptıktan sonra, "Randevu Al" seçeneğine tıklayın.
  • Randevu almak istediğiniz tarih ve saatleri seçin.
  • Randevu almak istediğiniz sağlık hizmetini seçin.
  • Kendiniz veya bir başkası için randevu almak istediğiniz kişinin bilgilerini doldurun.
  • Doktorunuzun adını veya randevu almak istediğiniz kliniğin adını girin.
  • Eğer varsa, doktorunuzun özel bir randevu talebi olup olmadığını kontrol edin.
  • Randevu onayınızı alın ve randevu saatinde sağlık kuruluşuna gitmek için gerekli olan bilgileri not edin.

Laboratuvar tahlil sonuçları genellikle birkaç gün içinde çıkmaktadır. Ancak bazı durumlarda, özel testler veya yoğun bir test yükü nedeniyle sonuçlar daha uzun sürebilir. Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi Laboratuvar personeli tarafından çıkan sonuçlar, doktorunuz veya sağlık profesyoneliniz tarafından size iletilecektir. Dilerseniz 0 () numarasından ulaşıp tam zamanını öğrenebilirsiniz.

Tahlil sonuçlarını yorumlamak için, en iyi yöntem, tahlil sonuçlarınızı bir doktor veya sağlık uzmanına göstermektir. Bu kişi, tahlil sonuçlarınızın ne anlama geldiğini ve varsa bir sağlık sorununuz olup olmadığını size açıklayabilir. Eğer tahlil sonuçlarınızı kendi başınıza yorumlamaya çalışırsanız, yanlış yorumlamalar yapabilir veya ciddi sağlık sorunlarınızı fark etmeyebilirsiniz. Bu nedenle, tahlil sonuçlarınızı yorumlamak için bir sağlık uzmanına danışmanız önerilir.

Tahlil sonuçlarının nasıl yorumlanacağı, hangi tahlillerin yapıldığına ve neden yaptırıldığına göre değişebilir. Örneğin, bir kan tahlilinin amacı, vücuttaki bazı biyokimyasal parametreleri ölçmek olabilir. Bu parametreler, vücudun sağlıklı çalışıp çalışmadığı hakkında bilgi verir. Bu nedenle, kan tahlilinin yorumlanması, ölçülen parametrelerin normal değerlerinin üstünde veya altında olup olmadığına göre yapılır. Eğer bir parametre normal değerlerin üstünde ise, bu parametre için bir sağlık sorunu olabileceği anlamına gelebilir. Eğer bir parametre normal değerlerin altında ise, bu parametre için bir sağlık sorunu olabileceği anlamına gelebilir. Bu nedenle, tahlil sonuçlarının yorumlanması, ölçülen parametrelerin normal değerlerle karşılaştırılmasıyla yapılır.

Ana binamızın inşaatı yılında HASVAK tarafından tamamlanmış olup, yılında Sağlık Bakanlığı'na 49 yıllığına devri ile hizmete başlamıştır. (Aynı kampüs içerisinde mülkiyeti hem Sağlık Bakanlığı'na hem de HASVAK' a ait binalar bulunmaktadır.) Haymana Yolu Semt Polikliniği'nin yapım yılı olup kira yolu ile yılında hizmete başlamıştır. TOKİ Semt Polikliniğimiz ise yılında TOKİ tarafından yapılmış olup yine aynı yıl İl Sağlık Müdürlüğü'nden devirle alınarak Eymir Mahallesi Aile Hekimleri ile birlikte ortak kullanıma açılmıştır. Yılında da Halk Sağlığı Müdürlüğüne ait olan Gölbaşı 2 Nolu ASM'nin üst katında bulunan lojmanın 3 dairesi düzenlenerek ek hizmet binası olarak Hastanemizin İdari Birimleri taşınmıştır.

Yunus Emre Hizmet Derneği ve Gölbaşı Belediyesi'nin öncülüğünde, hayırsever Ülkü Ulusoy tarafından yaptırılan yeni poliklinik ve idari binamız tarihinde hizmete açılmıştır. Binamızda, 40 poliklinik mevcut olup, ayaktan hasta başvurularının tüm aşamaları burada gerçekleştirilecektir. Yaklaşık m2 lik kapalı alan içerisinde poliklinikler dışında, İdari Birimler, Görüntüleme Ünitesi, Kan Alma Birimi, Odyometri gibi tetkik birimlerinin yanı sıra kişilik Eğitim ve Konferans Salonu, Toplantı Salonu, Bayan ve Bay Mescitleri, hastalar için ferah bekleme alanları oluşturulmuştur.

Yeni poliklinik binamızın hizmete açılması ile birlikte Haymana Yolu Semt Polikliniğinde bulunan Fizik Tedavi Ünitemiz de, boşaltılan poliklinik binasına taşınmıştır.

Tahlil Yaptırma Ücretleri

Tahlil yaptırma ücretleri sorgulanıyor. saniye lütfen bekleyiniz..

Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi Ankara ilinin Gölbaşı ilçesinde bulunan Seğmenler Mah. Cumhuriyet Cad. No adresinden ulaşabilirsiniz.

Daha deyatlı bilgi için 0 () 03 22 nolu telefon üzerinden ulaşabilir veya funduszeue.info sitesini ziyaret edebilirsiniz.

• Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Genel Cerrahi
  • Göğüs Hastalıkları
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kardiyoloji
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Nöroloji
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Psikiyatri
  • Sigarayı Bıraktırma Kliniği
  • Üroloji
  1. Çankaya Devlet Hastaneleri(2)
  2. Ankara 29 Mayıs Devlet Hastanesi

Devlet Hastaneleri · ★★☆☆☆ · Çankaya / Ankara

Akıllı bina teknolojisi ile inşa edilen hastanemiz; birbirine tüp geçit ile bağlı iki blok olarak hizmet vermektedir. Bu bloklardan bir tanesi yatan hasta servisleri, diğeri ise ağırlıklı olarak poliklinik hizmetleri ola
  3. Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi

Devlet Hastaneleri · ★★★★★★ · Çankaya / Ankara

26 Aralık tarihinde Ankara-Beytepe&#;de Yataklı Jandarma Asker Hastanesinin inşaatı başlamış, 05 Mayıs tarihinde hasta bakımına yönelik hazırlıklar tamamlanmış, ilk hasta yapılan törenle kabul edilerek kayıtl
  4. Ayaş Devlet Hastaneleri(1)
  5. Ayaş Şehit Mehmet Çiftçi Devlet Hastanesi

Devlet Hastaneleri · ★★★☆☆ · Ayaş / Ankara

Ayaş Şehit Mehmet Çiftçi Devlet Hastanesi; yılında 75 yatak kapasitesiyle hastane olarak resmi açılışı yapılarak bölge halkına hizmet vermeye başlamıştır.Kızılay&#;dan Ulaşım: Sincan OSB-Törekent Metrosu ile Ulus Metr
  6. Beypazarı Devlet Hastaneleri(1)
  7. Beypazarı Devlet Hastanesi

Devlet Hastaneleri · ★★★★★★★ · Beypazarı / Ankara

30 Ağustos tarihinde yeni Hastaneye taşınan Beypazarı Devlet Hastanesi yataklı bölge hastanesi olması yanında, Nallıhan, Güdül, Mudurnu, Kıbrıscık, Mihallıçcık ve çevre ilçelerden gelen hastalara bakmaktadır.Bün
  8. Çubuk Devlet Hastaneleri(1)
  9. Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi

Devlet Hastaneleri · ★★★★★★★ · Çubuk / Ankara

Hastanemiz yılında Esenboğa Hava Limanına hizmet vermek üzere 30 yataklı karantina merkezi olarak faaliyete geçmiştir. Bakanlığımızca yılında 50 kadro yataklı Devlet Hastanesine dönüştürülmüştür. Bakanlığımız i
  10. Elmadağ Devlet Hastaneleri(1)
  11. Dr. Hulusi Alataş Elmadağ Devlet Hastanesi

Devlet Hastaneleri · ★★★★★ · Elmadağ / Ankara

Hastanemiz yılında 50 yataklı olarak hizmete açılmıştır. Acil ve idari birimler iki kattan ibaret olan eski binada hizmet verirken, bitişik olan yeni Hastane kısmı 5 katla hizmet sunmaktadır. Dahiliye, Genel Cerrahi
  12. Etimesgut Devlet Hastaneleri(1)
  13. Etimesgut Şehit Sait Ertürk Devlet Hastanesi

Devlet Hastaneleri · ★★★★☆ · Etimesgut / Ankara

Etimesgut Sait Ertürk Devlet Hastanesi metrekarelik bir arazi içerisinde konuşlanmış olup toplam metrekare kapalı alanda hizmet funduszeue.infon Etimesgut Asker Hastanesi olarak faaliyet gösteren hastane
  14. Haymana Devlet Hastaneleri(1)
  15. Haymana Devlet Hastanesi

Devlet Hastaneleri · ★★☆☆☆ · Haymana / Ankara

Haymana Devlet Hastanesi olarak; hastalarımızın kendilerini güvende hissedebileceği bir ortamda, günün koşullarına ve ihtiyaçlarına cevap verecek, sürekli öğrenmeyi ve iyileştirmeyi gerektiren bilimsel ilkeler, gelişen t
  16. Kalecik Devlet Hastaneleri(1)
  17. Kalecik Devlet Hastanesi

Devlet Hastaneleri · ★☆☆☆☆ · Kalecik / Ankara

&#;lı yıllarda yapılan 3 katlı ana binaya yılında Tekel binası kiralanmıştır. yılında Sağlık Ocağı Lojmanı tadilatı yapılarak Hastaneye dahil edilmiştir. yılında ana bina ile Sağlık Ocağı Lojmanından çev
  18. Kazan Devlet Hastaneleri(1)
  19. Kahramankazan Devlet Hastanesi

Devlet Hastaneleri · ★★★★☆ · Kazan / Ankara

Hastanemiz Kazanlı Hayırsever İş Adamlarımızdan dönem Milletvekillerinden Hamdi Eriştarafından yapılarak yılında teslim edilmiştir. yılında gerçekleşen törenle hizmete açılmıştıfunduszeue.info hizmet bina
  20. Akyurt Devlet Hastaneleri(1)
  21. Akyurt Devlet Hastanesi

Devlet Hastaneleri · ★★☆☆☆ · Akyurt / Ankara

Hastanemiz 25/01/ tarih ve sayılı makam onayı ile Akyurt Devlet Hastanesi adı altında hizmet vermeye başlamıştır. Hastanemizin toplam alanı m2 dir. m2 üzerine kurulu 4 kat hastane, m2 üzerine kurulu
  22. Kızılcahamam Devlet Hastaneleri(1)
  23. Kızılcahamam Devlet Hastanesi

Devlet Hastaneleri · ★☆☆☆☆ · Kızılcahamam / Ankara

Eski hizmet binamız yılında Ahmet Öztekin tarafından yaptırılarak Sağlık Bakanlığına hibe edilmiş olup, aynı sene hizmete sunulmuştur. tarihinde ek bina mevcut binaya eklenerek hastanemiz 55 yatak kapasit
  24. Nallıhan Devlet Hastaneleri(1)
  25. Nallıhan Devlet Hastanesi

Devlet Hastaneleri · ★★☆☆☆ · Nallıhan / Ankara

yılına kadar sağlık merkezi olarak hizmet veren hastanemiz aynı yıl içinde ek bina ilavavesi ile 40 yataklı devlet hastanesine dönüştürülmüştür. yılında Jandarma Komutanlığından alınan bina ilavesi ile 50 yatak
  26. Polatlı Devlet Hastaneleri(1)
  27. Polatlı Duatepe Devlet Hastanesi

Devlet Hastaneleri · ★★★☆☆ · Polatlı / Ankara

Hastanemiz yılında Polatlı Belediye Başkanlığınca tahsis edilen ilk binasında 20 yatak kapasitesi ile faaliyete geçmiştir. Kısa bir süre sonra Hastane Koruma Derneği&#;nin katkılarıyla yapılan ek bina ile yatak sayısı
  28. Pursaklar Devlet Hastaneleri(1)
  29. Pursaklar Devlet Hastanesi

Devlet Hastaneleri · ★★☆☆☆ · Pursaklar / Ankara

Hastanemiz, 5 Kasım tarihinde Ankara Ulus Devlet Hastanesinin kapatılmasıyla Pursaklar ilçesinde hizmet vermeye başlamıştır. Hizmet yelpazesi içerisinde genel poliklinik branşları, ameliyathane, yoğun bakımlar, acil
  30. Şereflikoçhisar Devlet Hastaneleri(1)
  31. Şereflikoçhisar Devlet Hastanesi

Devlet Hastaneleri · ★★★☆☆ · Şereflikoçhisar / Ankara

Şereflikoçhisar Devlet Hastanesi yılından itibaren E karayolu üzerindeki yeni modern binasında hizmet vermeye başlamıştır. Şereflikoçhisar Devlet Hastanemizin inşaatına yılında başlanmış ve yılında tama
  32. Sincan Devlet Hastaneleri(1)
  33. Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi

Devlet Hastaneleri · ★★★★☆ · Sincan / Ankara

Sincan Devlet Hastanesi; Yılında Ankara Numune Hastanesine bağlı bir Semt Polikliniği iken, tarihinde 50 yatak kapasitesiyle hastane olarak resmi açılışı yapılarak bölge halkına hizmet vermeye başlamıştır. Daha
  34. Keçiören Devlet Hastaneleri(1)
  35. Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi

Devlet Hastaneleri · ★★★★★ · Keçiören / Ankara

Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi, kuruluşu olan yılından bu yana meslek hastalıkları ve iş sağlığı alanlarında özelleşmiş hizmetler vermektedir. Meslek hastalıkları, Sigortalının çalıştırıldığı işin niteliğine g
  36. Yenimahalle Devlet Hastaneleri(1)
  37. Ankara Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi

Devlet Hastaneleri · ★★★★☆ · Yenimahalle / Ankara

&#;lu yıllarda TCDD&#;nin artan personel sayısına paralel olarak personelin sağlık hizmetleri ihtiyacı da artmaya başlamıştır. Bu artan talep o güne kadar TCDD personeline sağlık hizmeti sunan Eskişehir TCDD Hastanesi&#;ni

4/ 5

Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4 puanı aldı. Toplam 2 oy kullanıldı.

Yorumlarınızla değerlendirin. Yorum yapmak için burayatıklayınız.

Labim Sonuç

Labim sonuç alma hakkında bilgi edinmek isteyen okuyucular için hazırlanmıştır. Makalede, sonuç alma, sonuç sorgulama, sonuç öğrenme ve sonuç sorgul

oku..

Halklabim

Halklabim, hasta memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile Türkiye'deki tıbbi laboratuvar hizmetleri sektöründe öncü konumdadır. Online randevu alma

oku..

Kanser Kan Testi Sonuçları

Kanser kan testi sonuçları, kanser hücrelerinin vücutta varlığına işaret eden bir tür testtir. Kanser hücreleri, normal hücrelerden farklı olarak bel

oku..

Hastane Kan Tahlili Nedir?

Hastane kan tahlili, kanınızda bulunan bazı maddelerin seviyesini ölçmek için yapılan bir testtir. Bu test, çeşitli hastalıkların teşhisinde ve ted

oku..

SSK Tahlil Sonuçları

SSK (Sosyal Güvenlik Kurumu) tarafından yapılan tahlil sonuçları, bir kişinin sağlık durumunu belirlemek ve gerekli tedavilerin yapılmasını sağlamak

oku..

Aile Hekimliği Tahlil Sonuçları

Aile Hekimliği, toplumun sağlık ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bir hekimlik dalıdır. Bu alanda çalışan hekimler, toplumun tüm yaş gruplarının sağl

oku..

Biyopsi Sonucu, Tiroid, Rahim ve Memede Biyopsi

Biyopsi sonucu, bir biyopsi yöntemi kullanılarak alınan doku örneğinin mikroskop altında incelenmesi sonucu elde edilen raporun adıdır. Bu rapor, dok

oku..

Kemik Ölçümü Nedir ? Kemik Yoğunluğu Ölçümü Nasıl Yapılır?

Kemik ölçümü, kemik yoğunluğunun ölçülmesi işlemidir. Kemik yoğunluğu, kemiklerin birim hacimdeki ağırlığını gösterir ve kemiklerin sağlık durumunu

oku..

Hastanelerde Hangi Tahliller Yapılır?

Hastanelerde genel olarak kan tahlilleri, idrar tahlilleri, kalp ve damar sistemi tahlilleri, dahiliye tahlilleri, kulak burun boğaz tahlilleri, göz

oku..

Sağlık Ocağında Yapılan Tahlil Sonuçları Nasıl Öğrenilir?

Sağlık ocakları her aileye en yakın olan kurumlardan oluşmaktadır. Sağlık ocakları da son dönemlerde aynı hastaneler gibi randevulu olarak &cced

oku..
  1. Ankara Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi

Devlet Hastaneleri · ★★★★☆ · Yenimahalle / Ankara

&#;lu yıllarda TCDD&#;nin artan personel sayısına paralel olarak personelin sağlık hizmetleri ihtiyacı da artmaya başlamıştır. Bu artan talep o güne kadar TCDD personeline sağlık hizmeti sunan Eskişehir TCDD Hastanesi&#;ni
  2. Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi

Devlet Hastaneleri · ★★★★★★★ · Çubuk / Ankara

Hastanemiz yılında Esenboğa Hava Limanına hizmet vermek üzere 30 yataklı karantina merkezi olarak faaliyete geçmiştir. Bakanlığımızca yılında 50 kadro yataklı Devlet Hastanesine dönüştürülmüştür. Bakanlığımız i
  3. Dr. Hulusi Alataş Elmadağ Devlet Hastanesi

Devlet Hastaneleri · ★★★★★ · Elmadağ / Ankara

Hastanemiz yılında 50 yataklı olarak hizmete açılmıştır. Acil ve idari birimler iki kattan ibaret olan eski binada hizmet verirken, bitişik olan yeni Hastane kısmı 5 katla hizmet sunmaktadır. Dahiliye, Genel Cerrahi
  4. Etimesgut Şehit Sait Ertürk Devlet Hastanesi

Devlet Hastaneleri · ★★★★☆ · Etimesgut / Ankara

Etimesgut Sait Ertürk Devlet Hastanesi metrekarelik bir arazi içerisinde konuşlanmış olup toplam metrekare kapalı alanda hizmet funduszeue.infon Etimesgut Asker Hastanesi olarak faaliyet gösteren hastane
  5. Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi

Devlet Hastaneleri · ★★★★☆ · Gölbaşı / Ankara

Ana binamızın inşaatı yılında HASVAK tarafından tamamlanmış olup, yılında Sağlık Bakanlığı&#;na 49 yıllığına devri ile hizmete başlamıştır. (Aynı kampüs içerisinde mülkiyeti hem Sağlık Bakanlığı&#;na hem de HASVAK&#;
  6. Haymana Devlet Hastanesi

Devlet Hastaneleri · ★★☆☆☆ · Haymana / Ankara

Haymana Devlet Hastanesi olarak; hastalarımızın kendilerini güvende hissedebileceği bir ortamda, günün koşullarına ve ihtiyaçlarına cevap verecek, sürekli öğrenmeyi ve iyileştirmeyi gerektiren bilimsel ilkeler, gelişen t
  7. Kalecik Devlet Hastanesi

Devlet Hastaneleri · ★☆☆☆☆ · Kalecik / Ankara

&#;lı yıllarda yapılan 3 katlı ana binaya yılında Tekel binası kiralanmıştır. yılında Sağlık Ocağı Lojmanı tadilatı yapılarak Hastaneye dahil edilmiştir. yılında ana bina ile Sağlık Ocağı Lojmanından çev
  8. Kahramankazan Devlet Hastanesi

Devlet Hastaneleri · ★★★★☆ · Kazan / Ankara

Hastanemiz Kazanlı Hayırsever İş Adamlarımızdan dönem Milletvekillerinden Hamdi Eriştarafından yapılarak yılında teslim edilmiştir. yılında gerçekleşen törenle hizmete açılmıştıfunduszeue.info hizmet bina
  9. Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi

Devlet Hastaneleri · ★★★★★ · Keçiören / Ankara

Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi, kuruluşu olan yılından bu yana meslek hastalıkları ve iş sağlığı alanlarında özelleşmiş hizmetler vermektedir. Meslek hastalıkları, Sigortalının çalıştırıldığı işin niteliğine g
  10. Kızılcahamam Devlet Hastanesi

Devlet Hastaneleri · ★☆☆☆☆ · Kızılcahamam / Ankara

Eski hizmet binamız yılında Ahmet Öztekin tarafından yaptırılarak Sağlık Bakanlığına hibe edilmiş olup, aynı sene hizmete sunulmuştur. tarihinde ek bina mevcut binaya eklenerek hastanemiz 55 yatak kapasit

Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi ile ilgili bilgiler en son tarihinde güncellendi. Bize yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bildirmek için. .

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası