rota gayrimenkul mamak / ROTA GAYRİMENKULDEN SATILIK 3+1 GAZİ MAHALLESİNDE UYGUNN #4601107

Rota Gayrimenkul Mamak

rota gayrimenkul mamak

Kentsel dönüşüm projelerini başarıyla sürdüren Mamak Belediyesi emlak sahiplerinin yüzünü güldürüyor. Uygulanan projelerin yanı sıra temeli atılan ve açılışı yapılan tesisler Mamak'ta emlak fiyatlarına doping etkisi yaptı. Mamak'ta temeli atılan yüzme havuzu, gençlik merkezleri, mahalle konakları, bilim ve sanat merkezleri gibi projeler bölgede hem dönüşüme öncülük ediyor hem de büyük çaplı sosyo-ekonomik hareketlilik sağlıyor. Bölgeye ciddi istihdam imkanı doğuran yatırımların yatırımcıların da dikkatini çektiğini kaydeden Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, 'Mamak`ı cazibe merkezi haline getirmek için stratejik bir plan izliyoruz. Mahallelerimizde hangi noktaya bakarsanız orada belediyemizin ayrı bir yatırımını görürsünüz. Her mahalleye özel bir yatırım planlıyoruz. Mamak Belediyesi olarak yaptığımız projeler Mamak'ın çehresini değiştiriyor bu da yatırımcıların dikkatini çekiyor. Yapılan yatırımların bölgeyi bir çekim merkezi haline getirdiğini görüyoruz' dedi.

HER MAHALLEYE YATIRIM

Mamak'ın daha da büyümesi için hizmet ve yatırımlara devam edeceklerinin altını çizen Köse, her mahalleye özel yatırım planlandığını ve yapılan yatırımların da bölgeyi bir çekim merkezi haline getirdiğini söyledi. Mamak'ın 3-4 yıl sonra vatandaşın hayal edemeyeceği noktaya ulaşacağını kaydeden Köse, 'Kentsel dönüşüm Mamak'ta konutların güvenliğini artırıyor, ilçenin görünümünü değiştiriyor ve dönüşümle birlikte bölgemizin değerinin de ne kadar arttığını da görüyoruz. Gayrimenkul sektörü ekonominin lokomotif sektörlerinden, kentsel dönüşüm de bu sektöre canlılık ve hareket katıyor' dedi.

57 adet satılık daire Harman Mahallesi, Mamak içinde

Yeni emlaklar için uyarı mesajları alınız

adet satılık Daire Harman Mahallesi, Mamak içinde
  • İlk e-posta uyarınız yarın gelicektir!
  • Eğer e-posta gelmezse spam dosyanızı kontrol ediniz
  • İlgilendiğiniz özelliklere sahip yeni bir emlak ilanına ulaştığımızda size e-posta yolu ile bilgi vereceğiz.
  • İstediğiniz zaman abonelikten çıkın - her e-postada verilen bağlantıyı tıklamanız yeterlidir
  • E-posta adresinizi kimseyle paylaşmayacağız.
  • Daha fazla bilgi için e-posta uyarı yardım sayfasını okuyabilirsiniz.
  • Daire satiyorum, Mamak, Ankara
    Daire satiyorum, Mamak, Ankara
    Harman Mahallesi, Mamak · 110 m² · 10.682 TL/m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire · Otopark
    Arar emlakgüvencesi̇yle '9'yildir mamak'ta güvenli̇ bi̇r çalişmayla si̇zlerleyi̇z dai̇reni̇n özelli̇kleri̇ kapali otopark mutfak dolapari, duşakabi̇n, ulaşim, semt pazari, koşu yolu, park, hastane,tren yolu, konum temsi̇li̇di̇r. Portföy no:20202683
    ilk 2 gün önce görüldü - Hepsiemlak  > Arar Emlak
  • Harman Mahallesi, Mamak - Asansör
    Harman Mahallesi, Mamak - Asansör
    Harman Mahallesi, Mamak · 205 m² · 17.073 TL/m² · 4 Odalı · 1 Banyo · Daire · Balkon · Asansör · Otopark
    Emlak meydani portföy no:12501 harman mahallesi̇nde 4+2 200 m² kombi̇-petek çi̇ft gi̇ri̇ş 3 balkon teras hi̇lton lavabo ankastre vesti̇yer ki̇ler asansör duşakabi̇n mantoloma otopark teras balkon alti dai̇re i̇skan konum temsi̇li̇di̇r! Emlak yetki̇ belge numarasi: 0601327 i̇leti̇şi̇m: 369 55 55 3...
    ilk 3 önce görüldü - Emlakjet  > Emlak Meydanı
    Harman Mahallesi, Mamak · 210 m² · 8.095 TL/m² · 5 Odalı · 2 Banyo · Daire
    Önü açık masrafsızdubleks
    ilk 2 gün önce görüldü - Hepsiemlak  > Turanj Emlak
    Harman Mahallesi, Mamak · 105 m² · 17.810 TL/m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire · Balkon · Asansör · Otopark
    Güney emlak natoyolu şube portföy özelli̇kleri̇ portföy no:2418 2+1 105 m² kombi̇ petek takili hi̇lton lavabo ankastre vesti̇yer asansör duşakabi̇n cam balkon balkon i̇skan otopark mantolama konum temsi̇li̇ i̇şaretlenmi̇şti̇r pazarliklarimiz mal sahi̇bi̇ i̇le bi̇rebi̇r yapilmaktadir. Güney emlak ...
    ilk 4 gün önce görüldü - Hepsiemlak  > Güney Emlak Natoyolu Şube
  • Daire satılık, Mamak, Ankara - Fırın
    Daire satılık, Mamak, Ankara - Fırın
    Harman Mahallesi, Mamak · 110 m² · 17.227 TL/m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire · Asansör · Fırın
    Cemax emlak portföy no:2837 mamak harman mahallesi̇nde beledi̇ye yakininda manzarali şömi̇neli̇ asansörlü ultra lüks vesti̇yerli̇ gardroplu gömme dolapli ankastreli̇ mi̇kro firinli duşakabi̇nli̇ yatak oda aynali 2+1 satilik dubleks konum temsi̇li̇ i̇şaretlenmi̇şti̇r. Pazarliklarimiz tapu sahi̇bi̇...
    ilk 4 gün önce görüldü - Hepsiemlak  > Cemax Emlak Merkez
  • Daire satmak, Mamak, Ankara - Balkon
    Daire satmak, Mamak, Ankara - Balkon
    Harman Mahallesi, Mamak · 160 m² · 11.844 TL/m² · 3 Odalı · 2 Banyo · Daire · Balkon · Asansör · Ebeveyn Banyosu · Otopark · Parke Zemin
    Arar emlakgüvencesi̇yle '10'yildir mamak'ta güvenli̇ bi̇r çalişmayla si̇zlerleyi̇z dai̇reni̇n özelli̇kleri̇ yeni̇ bi̇na asansör cadde üzeri̇, geni̇ş, yapili, aydinlik, ferah ebeveyn banyosu duşakabi̇n ve banyo dolabi duvar kağidi vesti̇yer i̇skan otopark mantolama isi yalitim mutfak dolaplari, çi...
    ilk 6 gün önce görüldü - Hepsiemlak  > Arar Emlak
    Harman Mahallesi, Mamak · 125 m² · 12.600 TL/m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire · Balkon · Asansör · Otopark · Otopark
    Cemax emlak portföy no:2706 mamak harman mahallesi̇nde beledi̇ye yakininda ara katta ön cephede asansörlü duşakabi̇nli̇ kapali otoparkli cam balkonlu vesti̇yerli̇ 3+1 satilik dai̇re konum temsi̇li̇ i̇şaretlenmi̇şti̇r. Pazarliklarimiz tapu sahi̇bi̇yle bi̇rebi̇r yapilmaktadir. Gayri̇menkul bulmaya ...
    ilk geçen hafta görüldü - Hepsiemlak  > Cemax Emlak Merkez
    Harman Mahallesi, Mamak · 85 m² · 11.412 TL/m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire · Balkon · Asansör
    Arar emlak güvencesi̇yle '7' yildir mamak'ta güvenli̇ bi̇r çalişmayla si̇zlerleyi̇z dai̇reni̇n özelli̇kleri̇- asansör manzara kotta olmasina rağmen kat konumunda altinda dai̇re var duşakabi̇n balkon mutfak dolaplari dai̇reni̇n konum özelli̇kleri̇ ulaşim tren ulaşimina ve durağina yakin okullar ec...
    ilk geçen hafta görüldü - Hepsiemlak  > Arar Emlak
    Harman Mahallesi, Mamak · 95 m² · 11.000 TL/m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire · Balkon · Asansör · Parke Zemin
    Krc gayri̇menkul dai̇remi̇z 2+1 95 metrekare 2.Katta kuzey doğu cephe 15 yillik bi̇na asansör mantolamali 1 balkon pvc cam lami̇nant parke çeli̇k kapi serami̇k islak zemi̇n bulunmaktadir. Konum temsi̇li̇ i̇şaretlenmi̇şti̇r pazarliklarimiz mal sahi̇bi̇yle bi̇rebi̇r yapilmaktadir. İyi̇ bi̇r hayat ...
    ilk geçen hafta görüldü - Hepsiemlak  > Krc Gayri̇menkul (merkez)
  • Daire satmak, Mamak, Ankara - Asansör
    Daire satmak, Mamak, Ankara - Asansör
    Harman Mahallesi, Mamak · 160 m² · 22.812 TL/m² · 3 Odalı · 2 Banyo · Daire · Asansör
    İş değişikliği nedeni ile özenerek yaptırdığımız evimizi satıyoruz. Güney batı cephe asansörlü güneş sürekli i̇çinde üzerine nakit alabileceğim otomatik araç ile takas değerlendirilir
    ilk geçen hafta görüldü - Hepsiemlak
    Harman Mahallesi, Mamak · 105 m² · 10.952 TL/m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire · Balkon
    Dai̇remi̇z 3+1 yüksek gi̇ri̇ş.İki̇ balkonlu. Alta üç kat var. Güney doğu cephe olan dai̇remi̇z. Caddeye yakin. Toplu ulaşima yakin. Okul. Ai̇le sağlik merkezi̇ne. Camiye. Semt pazarina. Marketlere. Parklara. Beledi̇ye. Kaymakaliğa yakinbi̇r konumdadir
    ilk geçen hafta görüldü - Hepsiemlak  > Ycl Emlak
    Harman Mahallesi, Mamak · 105 m² · 20.000 TL/m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire · Balkon · Parke Zemin
    Krc gayri̇menkul dai̇remi̇z 3+1 105 metrekare 2.Katta güney bati cephe 15 yillik bi̇na 1 balkon duşakabi̇n pvc cam lami̇nant parke çeli̇k kapi panel kapi vesti̇yer serami̇k islak zemi̇n bulunmaktadir. Pazarliklarimiz mal sahi̇bi̇yle bi̇rebi̇r yapilmaktadir. İyi̇ bi̇r hayat i̇yi̇ bi̇r fi̇yat yepy...
    ilk geçen hafta görüldü - Hepsiemlak  > Krc Gayri̇menkul (merkez)
  • Daire satmak, Mamak, Ankara - Asansör
    Daire satmak, Mamak, Ankara - Asansör
    Harman Mahallesi, Mamak · 150 m² · 20.000 TL/m² · 3 Odalı · 2 Banyo · Daire · Balkon · Asansör · Otopark
    Arar emlak güvencesi̇yle. '9' Yildir mamak'ta si̇zlerle. Dai̇re'ni̇nözelli̇kleri̇ dai̇re borçsuz ve tapuludur bi̇na 15 katli si̇te i̇çeri̇si̇nde çocuk oyun alanlari, ai̇leler i̇çi̇n oturma ve di̇nleme alanlari i̇skan mantolama asansör si̇te i̇çersi̇nde manzarali açik otopark mutfak dolaplari balk...
    ilk 2 önce görüldü - Hepsiemlak  > Arar Emlak
    Harman Mahallesi, Mamak · 130 m² · 13.462 TL/m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire · Balkon
    Dai̇remi̇z harman mahallesi̇nde 3+1 full yapili temi̇z kullanilmiş çi̇ft balkolu odalari geni̇ş önü açik ön cephe cam balkonlu pazarlik payi vardir daha fazla bi̇lgi̇ almak i̇çi̇n adres seç gayri̇menkul.
    ilk 2 önce görüldü - Hepsiemlak  > Seç Gayri̇menkul
  • Daire satmak, Mamak, Ankara
    Daire satmak, Mamak, Ankara
    Harman Mahallesi, Mamak · 110 m² · 10.727 TL/m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire
    Mamakta full yapili katta kombi̇li̇ ana cadde üzeri̇nde net 100 m² bi̇lgi̇ i̇çi̇n lütfen arayiniz 05323784880
    ilk 2 önce görüldü - Hepsiemlak  > Başak Emlak
    Harman Mahallesi, Mamak · 220 m² · 9.045 TL/m² · 6 Odalı · 3 Banyo · Daire · Otopark · Otopark · Su Deposu
    Mamak kaymakamliği ve beledi̇yesi̇ni̇n çok yakininda okul banka market ve çarşiyla i̇çi̇çe tren banli̇yö duraği ve otobüs duraği yakininda her türlü i̇şi̇ni̇zi̇ yürüyerek halledebi̇leceği̇ni̇z muhteşem lokasyonda 6 oda 3 banyo 3 tuvalet kapali terasli kapali otoparkli su deposu mevcut geni̇ş ai̇l...
    ilk 2 önce görüldü - Hepsiemlak  > Remax Rota
    Harman Mahallesi, Mamak · 155 m² · 9.677 TL/m² · 4 Odalı · 1 Banyo · Daire · Balkon · Otopark
    Güney emlak portföy no:2820 dai̇re özelli̇kleri̇ 4+1 155 m² hazir mutfak kombi̇ petek takili hi̇lton lavabo duşakabi̇n balkon ki̇ler i̇skan mantolama otopark konum temsi̇li̇ i̇şaretlenmi̇... İrti̇bat numaralarimiz 0 312 369 17 17 0552 639 17 17 adres: bahçeleri̇çi̇ mahallesi̇ mamak caddesi̇ no:247a
    ilk 2 önce görüldü - Hepsiemlak  > Güney Emlak Merkez Şube
  • Harman Mahallesi, Mamak - Asansör
    Harman Mahallesi, Mamak - Asansör
    Harman Mahallesi, Mamak · 100 m² · 9.980 TL/m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire · Asansör
    Ana caddeye yakın 2. Asansörlü 3. Ara dublex 4. ÖN cephe, üst kat 5. Full yapılı 6. Pazarlık payı vardır
    ilk 3 önce görüldü - Emlakjet  > Ceren Emlak
  • Daire satılık, Mamak, Ankara
    Daire satılık, Mamak, Ankara
    Harman Mahallesi, Mamak · 140 m² · 20.571 TL/m² · 3 Odalı · 2 Banyo · Daire · Asansör · Ebeveyn Banyosu
    Dai̇emi̇z hürel mahallesi̇ yamaçevler si̇tesi̇nde 17.Katta full yapili ankara manzarali ebeveyn banyolu bi̇r dai̇redi̇r. Lokasyon olarak mamak beledi̇yesi̇ne çok yakin hemen önünden dolmuş otobüs geçen marketler i̇le i̇ç i̇çe bi̇r konumdadir. Bi̇na 5 yillik bi̇r bi̇nadir. Bi̇nada 3 adet asansör b...
    ilk 3 önce görüldü - Hepsiemlak  > Genç Emlak
    Harman Mahallesi, Mamak · 140 m² · 17.714 TL/m² · 3 Odalı · 2 Banyo · Daire · Asansör · Ebeveyn Banyosu
    Dai̇emi̇z hürel mahallesi̇ yamaçevler si̇tesi̇nde 5.Katta full yapili ankara manzarali ebeveyn banyolu bi̇r dai̇redi̇r. Lokasyon olarak mamak beledi̇yesi̇ne çok yakin hemen önünden dolmuş otobüs geçen marketler i̇le i̇ç i̇çe bi̇r konumdadir. Bi̇na 5 yillik bi̇r bi̇nadir. Bi̇nada 3 adet asansör bu...
    ilk 3 önce görüldü - Hepsiemlak  > Genç Emlak
    Harman Mahallesi, Mamak · 115 m² · 10.870 TL/m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire · Balkon · Asansör
    Cemax emlak portföy no:2909 mamak harman mahallesi̇nde mamak beledi̇ye yakininda asansörlü balkonlu 3+1 ankastreli̇ duşakabi̇nli̇ 3+1 satilik dai̇re konum temsi̇li̇ i̇şaretlenmi̇şti̇r. Pazarliklarimiz tapu sahi̇bi̇yle bi̇rebi̇r yapilmaktadir. Gayri̇menkul bulmaya deği̇l hayalleri̇ni̇zi̇n evi̇ni̇ ...
    ilk 3 önce görüldü - Hepsiemlak  > Cemax Emlak Merkez
  • Harman Mahallesi, Mamak
    Harman Mahallesi, Mamak · 125 m² · 10.560 TL/m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire
    Cemax emlak portföy no:2892mamak harman mahallesi̇nde beledi̇ye ve tren yakininda katta ön cephede bağimsiz salon full yapili çi̇ft mantolamali 3+1 satilik dai̇rekonum temsi̇li̇ i̇şaretlenmi̇şti̇r. Pazarliklarimiz tapu sahi̇bi̇yle bi̇rebi̇r yapilmaktadir. Gayri̇menkul bulmaya deği̇l ha... Mamak cad.
    ilk geçen ay görüldü - Emlakjet  > Cemax Emlak
  • Daire satılık, Mamak, Ankara
    Daire satılık, Mamak, Ankara
    Harman Mahallesi, Mamak · 110 m² · 14.545 TL/m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire · Asansör · Su Deposu
    Toki̇ aydoğdu si̇tesi̇nde 2. Katta güneybati cephe tamgün güneş alir konumda;su deposu ki̇lerli̇, mutfak banyo dolaplari ve zemi̇nler çeli̇k kapisi vs yapili masrafsizdir
    ilk geçen ay görüldü - Hepsiemlak
    Harman Mahallesi, Mamak · 170 m² · 16.324 TL/m² · 3 Odalı · 2 Banyo · Daire · Balkon · Asansör · Ebeveyn Banyosu
    Cemax emlak portföy no:2888 mamak harman mahallesi̇nde cemax emlak'tan tepe gold si̇tesi̇nde asansörlü full yapili ebeveyn banyolu duşakabi̇nli̇ kapali teras balkonlu 3+1 satilik dai̇re konum temsi̇li̇ i̇şaretlenmi̇şti̇r. Pazarliklarimiz tapu sahi̇bi̇yle bi̇rebi̇r yapilmaktadir. Gayri̇menkul bulm...
    ilk geçen ay görüldü - Hepsiemlak  > Cemax Emlak Merkez
    Harman Mahallesi, Mamak · 76 m² · 20.000 TL/m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire · Bahçe
    Sahibinden satılık 2+1 daire aydoğdu toki̇ sitesi, binaasansörlüveısı yalıtımlıdır,daireninbulunduğu parselada bahçeler ve otoparkı ve oyun alanı ile oldukça büyükve sitedeki diğerlerinden farklı olarak parselde 3 blok hak sahibidir. Binayapı yönetmeliklerine uygunolarak inşa edilmiştir. Ulaşım o...
    ilk bir ay önceden görüldü - Hepsiemlak

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası