yıldız tilbe menajer numarası / ​Yıldız Tilbe'nin Ramazan tweetine binlerce beğeni

Yıldız Tilbe Menajer Numarası

yıldız tilbe menajer numarası

kaynağı değiştir]

Tempa Müzik ile Foneks tarafından satışa sunulmuştur. Sanatçının bu albümünde toplam 10 parça bulunmaktadır. Albümdeki dört şarkının söz ve müziği Yıldız Tilbe'ye aittir. 10 numaralı Mühür Gözlüm türküsü, bir Ali İzzet Özkan[1] ve Neşet Ertaş eseridir. Ayrıca "Vazgeçtim" ve "Gittin" isimli 2 şarkının bestecisi Ozan Doğulu'dur. Albümde dikkat çeken şarkılardan biri de söz ve bestesi Tarkan'a ait Havalımdır.

Şarkı listesi[değiştir

Sen saygısızlık yapma, ben senin yerine de yaparım

Yıldız Tilbe&#;nin İbo Show&#;da yaşadığı talihsiz olayı duymayanınız kalmamıştır. Olay ekibimizi de o kadar rahatsız etti ki, Tilbe&#;ye ulaşmaya ve onunla konuşmaya karar verdik. Menajeri Muzaffer Kılıç&#;ı aradım önce. Muzaffer Bey, Yıldız Tilbe&#;nin cep telefonu numarasını verdi. Yıldız hanımla ertesi güne bir randevu saati ve yeri belirledik: Kadıköy Savcılığı, saat

Yıldız Tilbe ve Muzaffer Kılıç&#;la buluştuk. Avukatı da oradaydı Yıldız Hanım&#;ın. Savcılığa suç duyurusunda bulunmaya gelmişlerdi. Önce dosya açıldı, avukatı Tilbe&#;ye kısa bir özet geçti. Dosyadaki başlıklar şunlardı: Şarkılarını İbrahim Tatlıses&#;in kullanmaması (zaten kendisi &#;Eger bir daha şarkısını söylersem haysiyetsiz ve onursuzum. Öleceğimi de bilsem bir daha onun şarkısı burada çalmayacak&#; dememiş miydi?), program öncesi izinsiz kaydedilmiş telefon konuşmaları (özel hayata müdahale), &#;jilet parası bile istedi&#; tarzında çıkan çirkin haberler ve aldığı tehditler.

&#;

Birkaç kurşunluk hakkın var!

Evet orada net bir şekilde öğrendim ki, Yıldız Tilbe tehdit telefonları alıyormuş. Savcılığa başvurduktan sonra bir çay içtik beraber. Ardından da Tilbe&#;nin arabasıyla Avrupa Yakası&#;na geçip Levent&#;te yemek yedik. Beraber geçirdiğimiz tüm saatler boyunca hep konuştuk. Kimi &#;off the record&#;du, kimi değildi. Tilbe, Tatlıses&#;in programındaki sakin halini hala sürdürüyordu. Başına gelen olaylara rağmen sükunetini koruyordu. Önce tehditlerden konuştuk. &#;Senin de birkaç kurşunluk hakkın var. Senin ve ailenin sonu geldi&#; gibi telefonlar alıyormuş gizli numaralardan. Ne hikmetse, tam da Tatlıses ile yaşadığı gerginlikten sonra başlamış bu aramalar. Ne yapacaktım diyor bana, &#;Benim onun gibi başkalarına başvuracak halim yok ki. Memleketin yasası var, devleti var, polisi var, savcısı var&#; diyor. Sonra da ekliyor, &#;Kendime olacak hiçbir şeyden korkum yok aslında. Ben ailem için endişeleniyorum, can güvenliklerinden emin olmak istiyorum. Bana olacak her şeye hazırlıklıyım ama aileme Çünkü karşımdaki dürüst değil&#;.

Sonra giriyoruz olayın detaylarına. Öncelikle şunu söylemeliyim; Tilbe yaşananların başından beri planlı olduğunu düşünüyor. Programdan önce kaydedilen konuşmalar da buna bir işaret. Ayrıca program boyunca Tatlıses&#;in kendisini sinirlendirmeye çalıştığını anlattı. &#;Off the record&#; örneklerle Tatlıses&#;in onu çıldırtmaya ve izleyicilerin önünde kötü göstermeye çalıştığını söyledi. Tabii bunları o anda değil, sonradan olayın üzerine düşününce fark etmiş. Hatta arkadaşlarıyla konuştukça. Şarkılarını defalarca kez yarıda kesmesinin, bir parçasını söylerken tonu 3 kez yukarı çekmesinin nedeninin bu olabileceğine karar vermiş. Programda ise şaşkınmış Tilbe. &#;Nedir içindeki bana karşı olan bu büyük öfkenin kaynağı&#; diye düşünmüş hep. Tilbe tüm olanlar karşısında efendiliğini bozmayınca, Tatlıses ani bir çıkış yapıyor ve başlıyor birbirinden ağır cümlelerine. Ortada pek de bir neden yokken. İzleyip izleyip &#;Neye bu kadar sinirlendi de, bu laflar çıktı ağzından&#; diye düşünüyordum hep. Meğer beklediğini bulamamanın hırsıymış tümü. Her nedense Tilbe&#;nin üstüne saldırmasını ve izleyicilerin gözünde kötü görünmesini sağlamak istemiş.

&#;

"Nasıl sakin kalabiydim?"

&#;Peki niye?&#; diyorum Tilbe&#;ye. O da çok düşünmüş, &#;ama net olarak bildiğim tek günlük bir olay değildi yaşananlar&#; diyor ve ekliyor: &#;Hiç doğru değildi yaptıkları. Ne diyeyim ki Hep sebep aradım, niye böyle davranıyor, neden böyle şeyler söylüyor diye ama hiç bir neden bulamadım&#;. O sözleri işitip nasıl o kadar sakin kalabildiğini de soruyorum. O yine aynı sakin tavrıyla yanıtlıyor: &#;Hiçbir şey söylemedim. Sadece bulunduğum yeri terk ettim. Onu alkışlayarak, &#;bravo&#; diyerek çıktım. Ama kendisini tanımıyorum bundan böyle&#;.

&#;

"Elleri her yere uzanır, ama korkmuyorum"

Uzun sohbetimiz sırasında Asena ve Derya Tuna gibi &#;İbrahim Tatlıseszedeler&#;den de bahsettik. Onların yaşadığı tatsız olaylardan yola çıkarak, işlerinin azalmasından, İbrahim Tatlıses hegemonyasının Tilbe&#;nin konserlerine ve programlarına engel olmasından korkup korkmadığını sordum. &#;Onun elleri her yere uzanır. Ama hiçbir şeyden korkmuyorum&#; diyerek cesaretini gösterdi bir kez daha. Söz döndü dolaştı, Tatlıses&#;in sonrasında çıkardığı çirkin belgelere geldi. Arada yaşananlar her ne olursa olsun, bir kadına &#;Jilet parası bile istedi&#; denilir mi diye çok düşünmüştüm çıkan haberlerin ardından. Nitekim Tilbe de çok içerlemiş o haberlere ve konuyu savcılığa iletmiş. Konunun detaylarını da anlattı. Yüzündeki et bende çıkan tüyleri çekmesinin tehlikeli olduğunu, kansere sebebiyet verebiyeceğini söyledi. Bunları burada asla yazmazdım aslında çünkü bir kadının tüylerinden bahsetmek için başka hiç işimizin, gücümüzün kalmamış olması gerekir. Ama konuya derinlemesine bir giriş yapılmış bir kere, çirkin bir giriş üstelik. Özel hayatı, mahremiyeti fazlasıyla ihlal edilmiş. Haliyle Tilbe de düzeltmek istiyor yaşanan sevimsiz olayları.

Yıldız Tilbe bir şarkıcı Ama o her şeyden önce bir kadın! Bir kadına böyle davranılmaz, bir kadına o cümleler kurulmaz. Hele ki milyonların önünde Bu durumda bir kadının düştüğü kötü duruma mı üzüleceğiz, yoksa herhangi birinin bu sözleri söyleme hakkını kendinde nasıl gördüğünü mü sorgulayacağız bilmiyorum. Ya da mahremiyet ve özel hayat bırakmayan birine sadece &#;Bu kadar insanın önünde benimle bu şekilde konuşmayın, ayıp ediyorsunuz&#; diyen kadını takdir mi edeceğiz? Yok, yok en iyisi, &#;Saygıda kusur etme&#; derken &#;saygısızlığın&#; dibine vuranı eleştirelim. Evet, evet, &#;Ben adapta, edepte kusur yapmadım. Sen bazen haddini aşıyorsun&#; diyerek bir yandan yaptığı densizliği fark etmeyen adamı sorgulayalım.

Yıldız Tilbe

olarak, menajerlik hizmetlerini yürüttüğümüz Yıldız Tilbe için bize numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Yıldız Tilbe için tüm Sahne, Konser, Belediye Konseri, Festival konseri, Otel Organizasyonları ve diğer tüm özel Organizasyon menajerliği için bizi arayabilirsiniz.

Yıldız Tilbe Menajeri İletişim Bilgileri

Yıldız Tilbe Menajeri:Selçuk Yazıcı
Yıldız Tilbe Menajeri Telefon Numarası: 54 30
Yıldız Tilbe Menajeri Whatsapp: 54 30

Bizi Hemen Arayın.
  • Yıldız Tilbe menajer
  • Yıldız Tilbe menajeri
  • Yıldız Tilbe menajerliği
  • Yıldız Tilbe menajerlik
  • Yıldız Tilbe menajerlik İletişim
  • Yıldız Tilbe menajeri kim
  • Yıldız Tilbe menajeri kimdir
  • Yıldız Tilbe menajer İletişim
  • Yıldız Tilbe menajer Numarası
  • Yıldız Tilbe menajerlik Numarası
  • Yıldız Tilbe menajerlik İletişim Bilgileri
  • Yıldız Tilbe nerede sahne alıyor
  • Yıldız Tilbe nerde çıkıyor
  • Yıldız Tilbe nerde çıkıyor
  • Yıldız Tilbe menajeri
  • Yıldız Tilbe resmi menajeri
  • Yıldız Tilbe yetkili menajeri
  • Yıldız Tilbe nasıl ulaşırım
  • Yıldız Tilbe kimdir
  • Yıldız Tilbe iletişim
  • Yıldız Tilbe sahne fiyatı
  • Yıldız Tilbe telefonu
  • Yıldız Tilbe telefon numarası
  • Yıldız Tilbe nerede yaşıyor
  • Yıldız Tilbe yılbaşı
  • Yıldız Tilbe yılbaşı programı
  • Yıldız Tilbe yılbaşı programı
  • Yıldız Tilbe yılbaşında nerede çıkıyor?
  • Yıldız Tilbe yılbaşında nerede sahne alıyor?
  • Yıldız Tilbe konser fiyatı
  • Yıldız Tilbe düğün fiyatı

1. Yıldız Tilbe biyografi
  2. Yıldız Tilbe biyografisi
  3. Yıldız Tilbe şarkıları
  4. Yıldız Tilbe albümleri

Yıldız Tilbe Menajer İletişim
0 54 30

Bu kategoriden diğerleri: « Yeşim Salkım Yonca Evcimik »

Yıldız Tilbe - out of 5 based on 2 reviews

Kurumsal

Yılında Selçuk Yazıcı Tarafından Kurulan Fox Ajans Organizasyon Bugün 30 ülkede aktif Olarak organizasyonlar düzenlemektedir.

Sosyal Medya

Sosyal Medya Hesaplarımız Resmi Web Sitemizde Açıkça Belirtilmiş ve Paylaşılmıştır. Sosyal Medyada Adımızı Kullanarak Sahte Hesap Açanlar Olabilir, Bu Yüzden Sosyal Hesaplarımızı Sitemizden Teyit Ederek Kullanmanız Önemle Rica Olunur.

Fox AjansFox AjansFox AjansFox Ajans

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası