nivea urban skin kullananlar / Nivea Urban Skin Detox + 48 Saat Nem Takviyesi Jel Gece Kremi - Hızlı Kargo | TuruncuKasa

Nivea Urban Skin Kullananlar

nivea urban skin kullananlar

Bu aralar cilt bakım rutinine fazlasıyla dikkat ettiğim dönemler. Çünkü bu mevsimlerde cilde daha iyi bakmak, cildi fazla yormamak lazım. Gündüz ve gece takviyesi ve nem bombası etkiliNivea Urban Skin gündüz kremi ve Nivea Urban Detox Jel Krem bu ara en severek kullandığım cilt bakım ürünlerim. Her ikisi de antioksidan etkili ve yeşilçay özlü. Yeşilçay olayını duyunca bende bi akan sular durdu zaten çünkü yeşilçayın cilde faydalarını saymakla bitmez. 

nivea urban skin kullananlar

Nivea Essentials Urban Skin Defense Gündüz Kremi; beyaz kapaklı yeşil tonlu bir ambalajda. Kremin rengi de yeşil çok fresh bir rengi ve mis gibi de bir kokusu var. Ki daha kapağı açar açmaz bu güzel kokuyu hissedeceksiniz. Valla itiraf edeyim kullanacağım cilt bakım ürünlerinin kokusuna çok takıntılıyım. Çok temiz içerikli bir ürün bile olsa koku noktasında kötüyse malesef onu kullanamıyorum, benim için koku önemli..

nivea urban detox gece kremi

Kremi yüzünüze uygularken bir serinlik hissedeceksiniz. Ve o serinlik o an o kadar iyi geliyor ki cildinizi bi rahatlatıyor. Nem noktasında gerçekten yoğun bir krem. Sabaha kadar kalmasa da belli saatler cildinize etki edecektir. 48 saat etkili olayına çok katılmasam da kremin cildime verdiği rahatlatıcı etkiyi sevdim ben! Cilde çabuk emilim sağlıyor. Fiyat olarak da bildiğim kadarı ile tl civarı.

nivea urban skin yorum

Nivea Essentials Urban Skin Detox Gece Kremi; mavi kapaklı bir ambalajda, renk olarak gündüz kremi ile aynı, jel krem diye geçen bir ürün. Rahatlatıcı ve serinletici etki aynen bu kremde de var ve diğer bahsettiğim tüm özellikler bu krem için de geçerli. Nemlendirici etkili çabuk emilen bi krem. 

Sonuç olarak cildinize yeşil çay özlü güzel bir bakım rutini oluşturmak isterseniz Nivea Urban Skin serisini deneyebilirsiniz. Ben bu seriyi sevdim ve size de tavsiye ederim.

blogluYORUM - Gökçe Bağtır  <div><h2>Nivea Urban Skin Detox 10 Dakika Kağıt Maske Yeşil Çay&Kömür </h2><div><p>Cildi temizlemeye yardımcı olur ve çevresel etkilere karşı detox yapar.</p><p>Kirlerden arındırmaya yardımcı olur; cildi temiz ve matlaşmış görünüme kavuşturur.</p><p>Cildi tazeler ve rahatlatır.</p><p>Temiz ve tazelenmiş bir his bırakır.</p><p><strong>Kullanım Şekli</strong></p><p>Maskeyi açın. Mavi koruyucu tabaka dışa gelecek şekilde beyaz maskeyi dikkatlice yüzünüze uygulayın.</p><p>Nzikçe mavi koruyucu tabakayı kaldırın.</p><p>Maskeyi cildinizi saracak şekilde ayarlayın.</p><p>Rahatlayın ve maske cildinize geri verirken 10 dakika boyunca bekleyin.</p><p>Maskeyi çıkarmak için köşelerinden tutarak kaldırın.</p><p>Kalan serumu nazikçe masaj yaparak cildinize yedirin veya pamuk yardımıyla temizleyin.</p><p>Kalan serumu dilerseniz boyun ve dekolte bölgesine masaj yaparak uygulayabilirsiniz.</p><p>Hassas ciltler için uygundur.</p></div></div></p>
            <span class=nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir