philips epilasyon aleti kullananlar / Epilasyon Aleti Nasıl Kullanılır? | Philips

Philips Epilasyon Aleti Kullananlar

philips epilasyon aleti kullananlar

Epilasyon aleti nasıl kullanılır? Faydalı ipuçları ve etkili yöntemler

Epilatör cihazınızdan en iyi verimi almak ve epilasyon tecrübesini en iyi hale getirmek için yapabileceğiniz bazı şeyler mevcuttur. Epilasyon makinesi nasıl kullanılır dediğinizde şu önerileri uygulayın:

1.    Öncelikle tüyleri en fazla 5 mm olacak şekilde kısaltın. Merak etmeyin Satinelle Prestige geniş seramik başlığı sayesinde en kısa tüyleri, hatta ağdanın aldığından 4 kat daha kısa tüyleri bile yakalar. 

2.    Tüyleri almadan önce ölü deri hücrelerini uzaklaştırmak diğer yöntemler gibi epilatör kullanırken de iyi bir fikirdir. Bunun için ölü derilerden arındırma özellikli bir jel ya da cihazınızın peeling başlığını kullanabilirsiniz. 

3.    Tüyleri almaya başlamak için uygun başlığı takın ve cihazı cildinizle 75 derece açı yapacak şekilde tutun. Tüylerin büyüme yönünün tersine doğru ilerleyin. İlk kez epilatör kullananlar için makineyle bacak alma veya epilasyon aleti ile kol alma daha doğru bir başlangıç olabilir. Böylece hassas bölgelere daha deneyimli bir şekilde geçebilirsiniz.  

4.    Özellikle koltuk altı ve bikini bölgesi gibi daha zorlu bölgelerde döner disklerin cildinizi kapmaması için derinizi germeyi ihmal etmeyin. Satinelle Prestige’in cilt germe aparatı bu konuda işinize yarayacaktır. Işık özelliği ise hiçbir tüyün gözünüzden kaçmaması için idealdir.

5.    İstediğiniz tüm bölgelerdeki tüyleri aldıktan sonra cihazınızın peeling ve masaj başlığıyla cildinizi rahatlatabilir ve ışıldamasını sağlayabilirsiniz. Hafif bir nemlendirici ürün de bölgenin ferahlamasına yardımcı olacaktır. 

Epilatör kullanımını daha acısız kılan bir ipucu cihazın disklerinin hızlı bir şekilde dönmesidir. Böylelikle tüyler hızlı bir şekilde alınır ve daha konforlu bir deneyim sunulur. Ayrıca cildiniz hassas ve kolay bir şekilde tahriş oluyorsa epilasyonu duşta yapabilirsiniz. Epilatör cihazınızı seçerken bu özellikleri sunup sunmadığını inceleyin.

İstenmeyen tüylerden epilatör kullanarak kurtulmak bu kadar hızlı ve kolay. Bu ipuçlarıyla siz de uzun süreli pürüzsüzlük elde edebilir, tüy problemine kökten çözüm elde edebilirsiniz.

Philips Lazer Epilasyon Aleti Kullananlar Memnun Mu?

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için en etkili yöntemlerden biri de lazer epilasyon yöntemidir. Günümüz çağında lazer epilasyon uygulamaları klinik ortamlarda yapıldığı gibi, evde kendi başınıza lazer epilasyon yapmanız artık mümkündür. Philip Lumea epilasyon aleti evde kullanım için oldukça pratik ve etkili yöntemlerden biridir.

Philip Lumeanın üzerinde cilt tonuna uygun atış seviyeleri bulunmakta olup, cildiniz analiz ettikten sonra size uygun atış seviyesini belirler ve tüylerinizden kurtulmanıza yardımcı olur. Yazımızın devamında Philips Lumea lazer epilasyon aleti kullananların olumlu ve olumsuz yorumlarına yer verdik.

Philips Lumea Lzer Epilasyon Aleti Kullananların Olumlu Ve Olumsuz Yorumları

Yaklaşık 1 senedir philips lumea kullanıyorum. Evde rahatlıkla kullanabiliyorum, zamanımdan gitmiyor, acıtmıyor ve çok pratik. Tüm yaz boyunca rahat ettim ve herkese tavsiye ederim.

Bende phlips lumea aldım ve denedim. Tüylerim çok uzun süre çıkmadı. Ancak ıpl sistem çalıştığından dolayı kıl köklerin uyumasını sağlıyormuş ve daha sonra tüyler çıkabiliyormuş. Benim tenim beyaz renkli olduğu için lazer yaptıktan sonra kıl köklerim minik gri noktacıklar halinde görünmeye devam etti ve açıkçası bu görüntü pek hoşuma gitmedi. Şayet pürüzsüz bir görüntü elde edebilseydim kullanmaya devam edecektim, ancak bıraktım.

Philips lumeayı 2 defa kullandım ve 2. Kullanımım üzerinden de 15 gün geçti. Bacaklarımın neredeyse yarısında hiç tüy çıkmadı.  Koltuk altı tüyleri de keza aynı şekilde çıkmadı. Aynı zamanda hiç acıtmadan pratik bir şekilde uygulayabiliyorum. Sadece bikini bölgesinde çok azıcık acı oluyor onda da seviyesini düşürdüğümde acı vermiyor. Bütün kızlara tavsiye ederim.

Philips lumea almadan önce bir araştırma yapmadım. Bu yüzden lazer gibi uzun süreli tüylerimin çıkmayacağını düşünmüştüm. Ancak philips lumeanın tüyleri uyuttuğunu ve geç çıkmasını sağladığını öğrendim. Yani bu aleti düzenli olarak kullanmanız gerekiyor. Philips lumea tüyleri geç çıkartıyor bu konu da yazın çok rahat ettim ve başarı buldum. Ancak philips lumeanın kullanım ömrü bittiğinde tüylerinizden  tamamen kurtulmayacağını ve ilerleyen zamanlarda tüylerinizin çıkabileceğini bilmenizi isterim.

Philips lumea lazer aletinin çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Yaklaşık 2 hafadır kullanıyorum ve 3 defa yapmama rağmen vücudumdaki tüylerin %20 oranında azaldığını görebiliyorum. Verdiğim parayı tamamıyla hak eden bir ürün, mutlaka tavsiye ederim.   

Philips lumeanın atışları biraz zayıf geldi. İlk kullandığımda 5 numaralı seviyeyle atış yapmama rağmen etkisinin zayıf olduğunu düşünüyorum.

Philips lumea alarak zamandan tasarruf yaptığımı düşünüyorum. Çok pratik ve acısız bir şekilde tüylerden kurtuluyorum ve kısa sürede farkı gözlemleyebiliyorsunuz. Aynı zamanda cilt tonuna göre cihaz sizi yönlendiriyor. Phlips lumea almayı düşünene kızlara sesleniyorum, tereddüt etmeden satın alabilirsiniz.

Philips lumea kullanmadan evvel uzunca bir araştırma yaptım ve o şekilde aldım. Ben buğday tenliyim ve yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Kullanmaya başladıktan sonra 3. Seansta gözle görülür bir fark oluyor. Kıllar daha geç çıkıyor ve daha az bölgelerde çıkıyor. Özel bölgede ise daha pek bir etkisini görmedim. Hemen etki etmeyişini öncesinde jilet kullanıp tüylerimin daha sert oluşuna veriyorum. Şunu da belirtmek isterim, lumea philips özel bölgenin her yerine uygulanmıyor, kırmızı alarm veriyor yani özel bölgenin yüzeysel kısmındaki tüylere lazer yapabiliyorsunuz. Bir de philips lumeayı kullanıp  memnun kalmayanların gelişi güzel yaptıklarını düşünüyorum. Bir de cilt tonuna uygun seviyede yapmadıkları için işe yaramadığını düşünüyorlar. Eğer düzenli kullanır ve cilt tipinize uygun seviyede atışlar yaparsanız acısız, pratik bir şekilde tüylerden kurtulmak mümkün. Herkese tavsiye ederim.

etiket Kullananların Önerdiği En İyi Lazer Epilasyon Aleti Tavsiyeleri

Haberler

Vitrin

Elektronik, Ev Yaşam

Kullananların Önerdiği En İyi Lazer Epilasyon Aleti Tavsiyeleri

Gelişen teknolojiyle birlikte artık güzellik salonlarına gitmek için zaman ayırmak yerine, evde pratik kullanımla istenmeyen tüylere kalıcı çözüm sunan lazer epilasyon aletleri, herkesin yeni gözdesi olmuş durumda.

Birçok model ve marka arasından seçim yaparken en merak edilen sorulardan biri '' En iyi evde lazer epilasyon aleti hangisi? '' oluyor. Biz de bu konuda detaylı bir araştırma yapıp, en iyi epilasyon aleti yorumlarından ve evde lazer epilasyon aleti kullananların tavsiyelerinden yola çıkarak, en iyi lazer epilasyon aletlerini bir araya topladık. En iyi epilasyon aleti fiyatlarının da bulunduğu bu içeriğimize gelin birlikte göz atalım.

Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir. Stok durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilir.

Bu içerik tarihinde oluşturulmuştur, bu içeriğe erişim sağladığınız zamana göre listelenen ürün fiyatlarında değişiklikler olmuş olabilir.

“Bu içerik marka iş birliği içeriyor olabilir.” 

1. Braun Silk Expert Pro 5 Yeni Nesil IPL PL

1. Braun Silk Expert Pro 5 Yeni Nesil IPL PL

2. Braun Silk Expert Pro 5 Lazer Epilasyon PL

2. Braun Silk Expert Pro 5 Lazer Epilasyon PL

3. Philips Lumea Prestige IPL Tüy Alma Cihazı BRI/00

3. Philips Lumea Prestige IPL Tüy Alma Cihazı BRI/00

4. Philips Lumea Advanced IPL Epilasyon Cihazı BRI/00

4. Philips Lumea Advanced IPL Epilasyon Cihazı BRI/00

5. Braun Silk Expert Pro5 Yeni Nesil IPL PL

5. Braun Silk Expert Pro5 Yeni Nesil IPL PL

6. Arzum Sateen Touch Pro IPL Cihazı AR

6. Arzum Sateen Touch Pro IPL Cihazı AR

7. Medisana Lazer Epilasyon Cihazı

7. Medisana Lazer Epilasyon Cihazı

8. ZenginTen Akana IPL Gelişmiş Buz Lazer Epilasyon Aleti

8. ZenginTen Akana IPL Gelişmiş Buz Lazer Epilasyon Aleti

9. Yasomi IPL Lazer Epilasyon Cihazı AI18

9. Yasomi IPL Lazer Epilasyon Cihazı AI18

Xiaomi İnface IPL Epilasyon Cihazı ZHD

Xiaomi İnface IPL Epilasyon Cihazı ZHD

Medisana IPL Lazer Epilasyon Cihazı

Medisana IPL Lazer Epilasyon Cihazı

Yasomi Buz Başlıklı IPL Lazer Epilasyon Cihazı TM

Yasomi Buz Başlıklı IPL Lazer Epilasyon Cihazı TM

Fakir SatinSkin Pro System IPL Tüy Alma Sistemi

Fakir SatinSkin Pro System IPL Tüy Alma Sistemi

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası