veyis baysal video / TRHaber - Veyis Baysal kimdir, aslen nereli? Veyis Baysal'ın görüntüleri

Veyis Baysal Video

veyis baysal video

etiket MHP, 'Kaseti' Ortaya Çıkan Belediye Başkanı Veyis Baysal'ın İstifasını İstedi

Haberler

Gündem

MHP, 'Kaseti' Ortaya Çıkan Belediye Başkanı Veyis Baysal'ın İstifasını İstedi

MHP yönetimi, sosyal medyada yayılan 'müstechen' görüntüleri gerekçe göstererek Aksaray Yeşilova Belediye Başkanı Veyis Baysal'ın istifasını istedi. Veyis Baysal 'Kumpas' dedi.

Anadolu Ekspres’ten Harun Atalay’ın haberine göre Genel Merkez'in kararını Veyis Baysal'a MHPAksaray İl Başkanı Mustafa Çölkesen iletti. Çölkesen “Bu konuda partimiz genel merkezinin tavrı nettir” diyerek “Biz de kendisine partiden istifasını talep ettiğimizi söyledik. Bugün mesai bitimine kadar Yeşilova Belde Belediye Başkanı’nın partimizden istifa etmesini beklemekteyiz. Neticede kendisi bağımsız belediye başkanı olarak devam edebilir. Partimizden istifa etmezse parti içi tüzüğümüz gereğince kendisini disiplin kuruluna sevk edeceğiz” diye konuştu.

"Partimize zarar vermemek için istifa ederim"

"Partimize zarar vermemek için istifa ederim"

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Akasaray Yeşilova Belediye Başkanı Veysi Baysal’a ait olduğu iddia edilen ve sosyal medyada yayılan görüntüler sornası MHP Yönetimi Veysi Baysal’ın istifasını istedi. Baysal “Bir kumpas söz konusu” dedi.

“İstifa etmezse disiplin kuruluna sevk edilecek”

MHP Aksaray İl Başkanı Mustafa Çölkesen konuyla ilgili açıklama yaparak “Bu konuda partimiz genel merkezinin tavrı nettir” diyerek “Biz de kendisine partiden istifasını talep ettiğimizi söyledik. Bugün mesai bitimine kadar Yeşilova Belde Belediye Başkanı’nın partimizden istifa etmesini beklemekteyiz. Neticede kendisi bağımsız belediye başkanı olarak devam edebilir. Partimizden istifa etmezse parti içi tüzüğümüz gereğince kendisini disiplin kuruluna sevk edeceğiz” diye konuştu.

“İstifa etmem gerekirse ederim”

Odatv’ye açıklamalarda bulunan Aksaray Yeşilova Belediye BaşkanıVeyis Baysal ise “Zamanı gelirse, istifa etmem gerekirse partimize zarar vermemek için istifa ederim. Bu benim şahsıma yapılan bir olay. Niye partim veya başkaları zor duruma düşsün” dedi.

“Videonun nasıl sızdığını bilmiyoruz”

Baysal, görüntülerin sahte olduğunu söyleyerek “Videonun nasıl sızdığını bilmiyoruz. Ama bir kumpas söz konusu burada. Sizi bir dakikada alıp başkası yerine koyuyorlar, oradaki kişi ben değilim. Bir görüntülü görüşme de değil haliyle. Tamamıyla bir kumpastı” diye konuştu.

" ayrı kişiye daha yapılmış"

Veyis Baysal, “Bu durum kimsenin başına gelmesin. Bana böyle bir şey yapıldığı gün Türkiye genelinde ayrı kişiye daha yapılmış” iddiasında bulundu.

MHPVeyis BaysalAksaray Yeşilova Belediye BaşkanıVeyis Baysal videoVeyis Baysal kaset

Videosu sızdırılan MHP&#x;li Başkan Odatv&#x;ye konuştu

Aksaray’ın Yeşilova Belediye Başkanı Veyis Baysal'a ait olduğu iddia edilen ve sosyal medya mecralarına düşen videonun ardından aynı gün içerisinde MHP Genel Merkezi partiden istifasını istedi.

BELEDİYE BAŞKANI ODATV’YE KONUŞTU

Yayınlanan görüntüler hakkında Odatv’ye konuşan Belediye Başkanı Baysal, görüntülerin sahte olduğunu söyleyerek “Videonun nasıl sızdığını bilmiyoruz. Ama bir kumpas söz konusu burada. Sizi bir dakikada alıp başkası yerine koyuyorlar, oradaki kişi ben değilim. Bir görüntülü görüşme de değil haliyle. Tamamıyla bir kumpastı” diye konuştu.

“KUMPAS HOLLANDA ÜZERİNDEN KURULDU”

Olayla ilgili olarak savcılığa “Özel hayatın gizliliği ihlalinden” suç duyurusunda bulunduğunu belirten Baysal,Suç duyurusunda bulunduk, özel hayatın gizliliğinin ihlalinden ve bize yapılanın kumpas olduğuna dair suç duyurusunda bulunduk. Fakat kimin yaptığını bilemiyoruz ki. Kimseyi zan altında bırakamayız. Ancak emniyetin verdiği bilgiye göre kaynak Hollanda” ifadelerini kullandı.

PARTİDEN İSTİFASI İSTENDİ

MHP Genel Merkezi tarafından istifası istenen Baysal’a bu talebi MHP Aksaray İl Başkanı Mustafa Çölkesen’in ilettiği öne sürüldü. Yeşilova Belediye Başkanı Veyis Baysal, “Zamanı gelirse, istifa etmem gerekirse partimize zarar vermemek için istifa ederim. Bu benim şahsıma yapılan bir olay. Niye partim veya başkaları zor duruma düşsün” dedi.

“AYNI GÜN KİŞİYE YAPILMIŞ”

Yayılan görüntülerin sahte olduğunu ve kendisine yapılan bir kumpas olduğunu iddia eden Veyis Baysal, “Bu durum kimsenin başına gelmesin. Bana böyle bir şey yapıldığı gün kişiye daha yapılmış Türkiye genelinde” şeklinde konuştu.

Talha Özmen

funduszeue.info

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası