erol evcil gülben aşkı / Gülben Ergenin eski mafya sevgilisi kim?

Erol Evcil Gülben Aşkı

erol evcil gülben aşkı

Magazin d&#;nyası G&#;lben Ergen'i konuşuyor: Seren Serengil'den yeni iddialar

M&#;ge Anlı'nın programında Asım Bayram cinayeti ile g&#;ndeme gelen G&#;lben Ergen hakkında kavgalı olduğu Seren Serengil'den yeni iddialar g&#;ndeme geldi.
Müge Anlı'nın programında Asım Bayram cinayeti ile gündeme gelen Gülben Ergen hakkında kavgalı olduğu Seren Serengil'den yeni iddialar gündeme geldi.
ATV ekranlarında yayınlanan M&#;ge Anlı ile Tatlı Sert programında &#;nl&#; şarkıcı G&#;lben Ergen'in bir cinayeti 12 milyon TL karşılığında azmettirdiği iddiası g&#;ndeme bomba gibi d&#;şt&#;. B&#;t&#;n bu olaylardan sonra ise Seren Serengil'den kavgalı olduğu G&#;lben Ergen ile ilgili yeni iddialar geldi.
ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ünlü şarkıcı Gülben Ergen'in bir cinayeti 12 milyon TL karşılığında azmettirdiği iddiası gündeme bomba gibi düştü. Bütün bu olaylardan sonra ise Seren Serengil'den kavgalı olduğu Gülben Ergen ile ilgili yeni iddialar geldi.
CİNAYETE AZMETTİREN KİŞİNİN G&#;LBEN ERGEN OLDUĞU İDDİA EDİLDİ M&#;ge Anlı ile Tatlı Sert programında ortaya &#;ıkarılan Asım Bayram cinayetinin zanlılarından Murat G&#;neş sorgusunda, bir &#;nceki işlediği cinayeti &#;nl&#; bir ismin azmettirdiğini ve 12 milyon dolara kiralık katil olarak g&#;rev aldığını anlatmıştı.
CİNAYETE AZMETTİREN KİŞİNİN GÜLBEN ERGEN OLDUĞU İDDİA EDİLDİ Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ortaya çıkarılan Asım Bayram cinayetinin zanlılarından Murat Güneş sorgusunda, bir önceki işlediği cinayeti ünlü bir ismin azmettirdiğini ve 12 milyon dolara kiralık katil olarak görev aldığını anlatmıştı.
Murat G&#;neş, bu cinayetin azmettiricisinin, T&#;rkiye'nin yakından tanıdığı bir &#;nl&#; isim olduğunu iddia etti. M&#;ge Anlı'daki Murat G&#;neş'in ifadesinden sonra herkes &#;nl&#; ismi araştırmaya başladı. Sosyal medyada o &#;nl&#; ismin G&#;lben Ergen olduğu iddia edildi.
Murat Güneş, bu cinayetin azmettiricisinin, Türkiye'nin yakından tanıdığı bir ünlü isim olduğunu iddia etti. Müge Anlı'daki Murat Güneş'in ifadesinden sonra herkes ünlü ismi araştırmaya başladı. Sosyal medyada o ünlü ismin Gülben Ergen olduğu iddia edildi.
İDDİALARA İSYAN ETTİ G&#;lben Ergen ise hakkında ortaya atılan iddialara Instagram hesabından "Romayı'da ben yakmış olabilir miyim?" şeklinde yanıt vermişti. Bu yanıtın ardından Seren Serengil'den yeni iddialar g&#;ndeme geldi.
İDDİALARA İSYAN ETTİ Gülben Ergen ise hakkında ortaya atılan iddialara Instagram hesabından "Romayı'da ben yakmış olabilir miyim?" şeklinde yanıt vermişti. Bu yanıtın ardından Seren Serengil'den yeni iddialar gündeme geldi.
G&#;lben Ergen'in mahkemelik olduğu Seren Serengil, Youtube kanalından yaptığı a&#;ıklamada " yılında ben onu sahneye &#;ıkarttım. Hatta bir televizyonun kapısından &#;ıkarken G&#;lben yanıma geldi 'Seren hanım sizi &#;ok seviyorum, ortak arkadaşlarımız var' gibi konuşma yaptı. Daha sonra hikayesini anlattı. Abisinin trafik kazasında &#;ld&#;ğ&#;n&#;, annesi ile beraber yaşadığını, kirasını &#;demekte zorluk &#;ektiğini i&#; &#;amaşırı defilesine &#;ıktığını' s&#;yledi. Ben de daha sonra baktığımda hakikaten 2. sınıf mankenlerden. Gece barlarda &#;ıkan bir kızdı ve benim &#;alıştığım gazinoda sahneye &#;ıkması i&#;in yardımcı oldum"
Gülben Ergen'in mahkemelik olduğu Seren Serengil, Youtube kanalından yaptığı açıklamada " yılında ben onu sahneye çıkarttım. Hatta bir televizyonun kapısından çıkarken Gülben yanıma geldi 'Seren hanım sizi çok seviyorum, ortak arkadaşlarımız var' gibi konuşma yaptı. Daha sonra hikayesini anlattı. Abisinin trafik kazasında öldüğünü, annesi ile beraber yaşadığını, kirasını ödemekte zorluk çektiğini iç çamaşırı defilesine çıktığını' söyledi. Ben de daha sonra baktığımda hakikaten 2. sınıf mankenlerden. Gece barlarda çıkan bir kızdı ve benim çalıştığım gazinoda sahneye çıkması için yardımcı oldum"
"ORGANİZE SU&#;LAR BİRİMİ HESAPLARINI İNCELEMEYE ALDI" 90'lı yılların başın G&#;lben Ergen'in Erol Evcil'in sevgilisi olduğunu s&#;yleyen Seren Serengil olayları ş&#;yle devam etti " Erol Evcil Nesim Malki cinayetinden g&#;zaltına alınınca organize su&#;lar birimi G&#;lben Ergen'in hesaplarını incelemeye aldı ve kara para aklama nedeniyle hesabına el konuldu.
"ORGANİZE SUÇLAR BİRİMİ HESAPLARINI İNCELEMEYE ALDI" 90'lı yılların başın Gülben Ergen'in Erol Evcil'in sevgilisi olduğunu söyleyen Seren Serengil olayları şöyle devam etti " Erol Evcil Nesim Malki cinayetinden gözaltına alınınca organize suçlar birimi Gülben Ergen'in hesaplarını incelemeye aldı ve kara para aklama nedeniyle hesabına el konuldu.
1 YILDA O KADAR PARA KAZANMASI İMKANSIZ G&#;lben Ergen yılında verdiği beyannamede 13 milyon geliri olduğunu s&#;ylemiş ancak yılında kendisini ben işe aldırdım. Yani 1 yılda o kadar para kazanması imkansız. &#;&#;nk&#; gecelik TL alıyordu. yılında milyon, 'te milyon geliri olduğunu s&#;ylemiş."
1 YILDA O KADAR PARA KAZANMASI İMKANSIZ Gülben Ergen yılında verdiği beyannamede 13 milyon geliri olduğunu söylemiş ancak yılında kendisini ben işe aldırdım. Yani 1 yılda o kadar para kazanması imkansız. Çünkü gecelik TL alıyordu. yılında milyon, 'te milyon geliri olduğunu söylemiş."
"PARALAR BAŞKA HESAPTAN GELMİŞ OLABİLİR" Seren Serengil, G&#;lben Ergen'in hesabına gelen paraların kendi kazancından değil de başka yerlerden gelmiş olabileceğini s&#;yleyerek a&#;ıklamasına s&#;yle devam etti " Ayrıca o yıllarda bir magazin gazetecisi ayağından seafoodplus.infoıma bir hikaye geldi. Bir g&#;n bu kadın zengin sevgilisine yine dramatize edilmiş şekilde aile hikayesini anlatarak ağlayıp sızlar kendini acındırır zengin sevgilisi de 'artık arkanda ben varım kanın yerde kalmayacak, bundan sonra sana kimse bir şey yapamaz' gibi s&#;zler s&#;yleyerek destek olur."
"PARALAR BAŞKA HESAPTAN GELMİŞ OLABİLİR" Seren Serengil, Gülben Ergen'in hesabına gelen paraların kendi kazancından değil de başka yerlerden gelmiş olabileceğini söyleyerek açıklamasına söyle devam etti " Ayrıca o yıllarda bir magazin gazetecisi ayağından seafoodplus.infoıma bir hikaye geldi. Bir gün bu kadın zengin sevgilisine yine dramatize edilmiş şekilde aile hikayesini anlatarak ağlayıp sızlar kendini acındırır zengin sevgilisi de 'artık arkanda ben varım kanın yerde kalmayacak, bundan sonra sana kimse bir şey yapamaz' gibi sözler söyleyerek destek olur."
NE OLMUŞTU? Antalya'da, yılında, G&#;lben Ergen'in ağabeyi Rıfat Ergen'i &#;ld&#;ren, kendisi de 'te &#;ld&#;r&#;len G&#;rinan Bayramoğlu'nun ağabeyi G&#;rcan Bayramoğlu, o d&#;nem mahkemede, kardeşini şarkıcı Ergen'in &#;ld&#;rtt&#;ğ&#;n&#; &#;ne s&#;rd&#;. Ergen ise iddialar ortaya atıldığında, doğru olmadığını s&#;yledi. Bayramoğlu'nu &#;ld&#;rd&#;ğ&#; gerek&#;esiyle 10 yıl hapis yattıktan sonra 'te tahliye edilen, 11 Mart'ta ise emlak zengini Asım Bayram'ı &#;ld&#;rmekten tutuklanan Murat G&#;neş'in kendisini bir &#;nl&#;n&#;n azmettirdiğini iddia etmesiyle G&#;lben Ergen'in adı, tekrar g&#;ndeme geldi. Bunun &#;zerine Ergen'in, Instagram'dan 'Roma'yı da ben yakmış olabilir miyim?' paylaşımında bulunması dikkat &#;ekti.
NE OLMUŞTU? Antalya'da, yılında, Gülben Ergen'in ağabeyi Rıfat Ergen'i öldüren, kendisi de 'te öldürülen Gürinan Bayramoğlu'nun ağabeyi Gürcan Bayramoğlu, o dönem mahkemede, kardeşini şarkıcı Ergen'in öldürttüğünü öne sürdü. Ergen ise iddialar ortaya atıldığında, doğru olmadığını söyledi. Bayramoğlu'nu öldürdüğü gerekçesiyle 10 yıl hapis yattıktan sonra 'te tahliye edilen, 11 Mart'ta ise emlak zengini Asım Bayram'ı öldürmekten tutuklanan Murat Güneş'in kendisini bir ünlünün azmettirdiğini iddia etmesiyle Gülben Ergen'in adı, tekrar gündeme geldi. Bunun üzerine Ergen'in, Instagram'dan 'Roma'yı da ben yakmış olabilir miyim?' paylaşımında bulunması dikkat çekti.

Erol Evcil kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Erol Eşrefoğlu Gülben Ergen aşkı

Şuc örgütü lideri olan Erol Eşrefoğlu bilinen adıyla Erol Evcil Ankara&#;da düzenlenen operasyon ile gözaltına alındı. Kara para aklama, cinayete azmettirme olayları ile bilinen Erol Evcil, bir dönem şarkıcı Gülben Ergen ile aşk yaşamıştı. Peki kidmir Erol Evcil, kaç yaşında, aslen nereli, Erol Eşrefoğlu evli mi, eşi var mı?

Abone ol

ANKARA'da yapılan operasyonla aralarında suç örgütü lideri olan Erol Evcil'in de olduğu 3 kişi gözaltında alındı. Bu haberin ardından bir dönemin karanlık isimlerinden olan, suç örgütü lideri Erol Eşrefoğlu bilinen adıyla Erol Evcil de yeniden merak konusu oldu. Kara para aklama ve cinayete azmettirme suçlarıyla sık sık gündeme gelen Erol Evcil bir dönem Gülben Ergen aşkıyla da çok konuşulmuştu. Peki kidmir Erol Evcil, kaç yaşında, aslen nereli, Erol Eşrefoğlu evli mi, eşi var mı?

Ankara Emniyeti Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Vergi Denetim Kurulu, MASAK, KOM Daire Başkanlığı personelinin katıldığı, Ankara merkezli 29 ilde eş zamanlı “Demir Yumruk” Operasyonu düzenlendi. Operasyonda şu ana kadar Erol Eşrefoğlu’nun (Evcil) da aralarında olduğu 3 ayrı suç örgütünün lideri ile birlikte şüpheli gözaltına alındı.

Demir Çelik fiyatlarını manipüle eden, milyar liralık sahte faturayla kamuyu 25 milyar zarara uğratan şirketlere Demir Yumruk operasyonu düzenlendi. Operasyonda Erol Eşrefoğlu’nun (Evcil) da aralarında olduğu 3 ayrı suç örgütünün lideri ile birlikte şüpheli gözaltına alındı. Operasyonda şahıs hakkında gözaltı kararı bulunurken, şu ana kadar şahıs gözaltına alındı. Gözaltına alınanlar arasında Erol Eşrefoğlu’nun (Evcil) da arasında olduğu 3 ayrı suç örgütü lideri de bulunuluyor. 14 fabrika, adreste arama ve el koyma işlemleri devam ediyor.

Erol Evcil kimdir: Erol Evcil, 2 Mayıs tarihinde Mudanya'da doğdu. Nesim Malki cinayetinin azmettiricisi olduğu ve kara para aklama gerekçesiyle yargılanan Bursalı iş adamı. Eşrefoğlu Turizm şirketiyle yılında iş hayatına atılan Evcil, yılında Cavit Çağlar'ın oğlu Mustafa Çağlar'la yakın ilişkisi sayesinde iplik işine girdi. Çağlar ve Ali Osman Sönmez'den iplik alarak piyasaya girdi. Uzun süre sahte pasaport alarak askerlikten kurtulmak için hile yaptığı gerekçesiyle gıyabi tutuklama kararıyla arandı.

Bu süre zarfında Türkiye İş Bankası'ndan kredi aldı. Asker kaçağı olarak yakalandıktan sonra İstanbul Barosu Yönetim Kurulu'nda yer alan Adil Öngen'in Türkbank'ın Evcil'e satışına engel olduğu için Alaattin Çakıcı'nın adamları tarafından taranması olayına adı karıştı. Bu olay ise aralarında geçen telefon görüşmeleri yüzünden patlak verdi.

Haziran 'de Orta Doğu ve Balkanlar'ın en büyük entegre zeytin fabrikasını kurduğunu kamuoyuna ilan eden Evcil'in, adı kısa sürede "Zeytin Kralı"na çıktı. Alaattin Çakıcı'nın arkadaşı olduğu bilinen Evcil'in bu ilişkileri sayesinde kamu bankalarından rahatlıkla kredi aldığı da ortaya çıktı.
Türkiye İş Bankası'nın, Evcil'in dev yatırımı Eze Zeytincilik'e milyon dolar kredi verdiği, ayrıca Evcil'in milyon dolarlık borcunu da karşıladığı ortaya çıktı. Bu süreç, yıllarca İş Bankası Genel Müdürlüğü görevini yürüten Ünal Korukçu'nun bankadan emekli olmasına neden oldu.
Türkbank'ın ise iş adamı Korkmaz Yiğit tarafından satın alınma girişiminden önce Evcil'e milyon dolarlık döviz kredisinin yanı sıra trilyon liralık da dövize endeksli kredi verdiği belirlendi.
Evcil ayrıca Adil Öngen'in arabasının kurşunlanması olayında Çakıcı'yı azmettirdiği gerekçesiyle suçlandı ve hakkında 8 yıl 9 ay hapis istemiyle dava açıldı.

İddianamede, Evcil'in Türkbank'ı almak istediği, banka müdür muavinlerinden Burhan Ünlüata'nın bu girişime engel olması üzerine Ünlüata'nın yakın arkadaşı borsacı Adil Öngen'e baskı yaptığı belirtildi. Evcil'in Öngen'i defalarca telefonla arayarak tehdit ettiği öne sürülen iddianamede, sanığın Çakıcı'yı devreye soktuğu da belirtildi.

Erol Evcil

G&#;lben ile ‘Zeytinci’nin aşkı bitti

Haberin Devamı

Gülben Ergen ve Çakıcı'yla yaptığı telefon konuşmalarının kayıtları geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan ‘‘Zeytin Kralı’’ sevgilisi Erol Evcil'in aşkı bitti. Ergen, geçtiğimiz ay biten ilişkisi hakkında, ‘‘Bizim ayrılığımıza kader diyebilirim, kader ayırdı bizi’’ dedi.

Kadir İnanır'la başrollerini paylaştığı ‘‘Marziye’’ dizisinin Şarköy'deki çekimleri sırasında görüştüğümüz Ergen, özel hayatı hakkında fazla bir açıklama yapmak istemediğini belirtti. Yoğun bir iş temposu içinde bulunduğunu vurgulayan Gülben Ergen, ‘‘O kadar meşgulüm ki, bunları düşünecek zamanım yok. Her şey yaşandı ve bitti. Hiçbir zaman aşklarım ve sansasyonel işlerimle gündeme gelmedim. Bu konuda çok titiz davrandım. Özel hayat halk için önemlidir ama bizler için de çok önem taşıyor’’ yorumunu yaptı.

‘‘Zaten uzun zamandır Erol Bey'le gürüşmüyorduk. Kendisi yurtdışında yaşıyor. Mutlu bir beraberliğimiz oldu ama sonunda kader bizi ayırdı’’ diyen Ergen, evli ve üç cocuk babası olan Erol Evcil'le büyük bir aşk yaşamıştı. Çift, sık sık Evcil'in özel uçağıyla yurt dışı seyahatlerine de çıkıyordu. Gülben Ergen şu sıralar ise ‘‘Marziye’’ dizisinde Anadolu kadınını oynuyor. Bu rol için kendisine teklif geldiğini söyleyen Ergen, ‘‘Benim oynadığım rol için Muazzez Ersoy, Türkan Şoray ve Demet Şener gibi isimler konuşuldu. Ama İbrahim Tatlıses'le oynadığım ‘Zeyno' rolü üzerine yine Anadolu kadını olarak izleyicinin karşısına çıkmam istendi. Ben de kabul ettim. Çalışmalarımız hızlı ve titiz bir şekilde devam ediyor. Kendime hiç zaman ayıramıyorum’’ dedi.

ÜYıllarca duyduk-gördük ve yaşadık bunları. Hatırlatmak da fayda var. Magazin haberlerini deyip geçmeyin.

Savaş haberlerinden daha zor koşullarda üretiliyor.

‘Gazetelerin genel yayın müdürleri beni severler. Hakkında kötü haber asla çıkmaz. Bir telefon ile o yazıyı tavana’

‘Gazete genel yayın müdürleri beni beğenir. Yemeğe çıkmak bile yeter. Veya gazetede odasına gider kahvesini içerim. Belki biraz elimi tutar. Ama gazeteden de kimse bana zarar veremez. Hele o muhabir takımı asla. Ben hep ailenizin iyi kalpli kızı kalacağım.’

’Hele o gazete benim için kötü bir şey yazsın. Kan kustururum onlara. Çünkü TV müdürü dizilerinde başrol oynamam için çiçekler ile evime gelirken… bir muhabir parçasının haberini mi koyarlar gazeteye..’

’Tv’lerin magazin haberlerinde bana asla kötü haber yapamazlar. Bilirler benim çevremi. Bir daha hiçbir mekandan içeri giremezler. Yer altı dünyasına yakınlığımı hepsi iyi bilir. Kaç tanesi enişteniz olur’

Şimdi tüm bunlar bitti. Ünlü şarkıcılar, oyuncular, Tv spikerleri kısaca ünlü kadınları artık zor günler bekliyor. Hatta ağabeylerine güvenen erkekler de… Yani ‘Ankara ki ağır ağabeyler beni özellikle eşimi çok severler. Biz saray davetleri protokolunda varız. Medya patronları da bizi sever. Evlerinde konuk ederler. Hangi muhabir bize kötü haber yapacak?’ diyen kendine çok güvenen son 15 yılın medyatik kişiler…

Evet biraz önce dediğim gibi bu havalar-masallar-pozlar-resimler bitti. Çünkü ‘adına ‘sosyal medya’ denilen bir olgu var. Twitter, facebook, instagram ‘denilen paylaşım siteleri kendine çok güvenen ünlü kişileri resmen cellat gibi…

Babanızın 30 gazete ve Tv si olsun, sosyal medyanın gücü yanında bir hiçsiniz. Bir gün içinde yok da olabilirsiniz, en tepedeki en sevilen kişi de. Yaptığınızı iyi veya kötü en fazla üç saat içinde milyonlarca insanın karşısındasınız. Bu gerçeği iyi hesap edemeyen, Türkiye’ yi eskisi gibi güçlülerin cenneti sanan birkaç kişiyi örnek göstermek gerekiyor.

Örneğin Gülben Ergen… Bu aleme ilk geldiği günlerde (Zorba taverna patronu İlyas ile çekilen bir video klip bu konuda ilk örnektir) çok kıza zamanda zirveye çıkmak istediğini belli eden, Hülya Avşar ablasına sataşarak çok akıllı bir strateji uygulayan Ergen’ nin başı pek çok kez belaya girdi.

Telsim patronu Hakan Uzan, Bursalı iş adamı Erol Evcil olaylarında olduğu gibi. Her halde en sessiz ve sakin kapattığı dosya, radyo patronu Emrah Hattat’ dır. Çünkü ikisi de bekar idi. Duygusal bir aşk öyküsü olarak kayıtlara geçti. Bütün belalardan yağdan kıl çeker gibi kurtuldu.

Medyadaki ağır ağabeyleri her zaman devreye girip, Gülben’i halkın gözünden düşmesini hatta rezil olmasını önledi. Buna çok küçük bir örek vereyim. Muazzez Ersoy’un 15 yıllık büyük bir aşkı vardı. Adam evli idi. Ama Ersoy’u şöhret yapan kişidir. Menejeri gibi her zaman yanında koşturdu.

Batmanlı bir iş adamı, Muazzez Emirgan, Etiler ve Bodrumda her biri servet sayılan evler aldıktan yani geleceğini garanti altına aldıktan sonra işlerinin başına döndü. Biz öyle biliyorduk. Bir de duyduk ki Gülben Ergen’ nin sevgili olmuş. Bu nasıl oldu? Tabii ki Gülben hanım bilir.

Şayet bu olay o günlerde yazılıp-çizilseydi, Muazzez de bira mağdur kadın rolü oynasa idi bugün Gülben Ergen diye birisi olmazdı. Hala hele Hürriyet de çakma röportajçı hiç olamazdı. İbrahim Tatlıses ile ‘Fırat’ dizisinin nasıl baş rolünü nasıl kaptığını anlatırsam… sanırım çok farklı şeyler düşünürdünüz. Bir sıçradı, iki, üç, beş sıçradı inanılmaz skandalları örttü ama… evli iken evli bir iş adamı ile arkadaş olmasını ‘sosyal medya’dan saklayamadı.

Gazetelere mahkemeden tedbir kararı aldırdı ama yüz binlerce genç kızın birbirine twitt atmasını engelleyemedi. Sonunda herkes olayı duydu. Hoş TRT spikeri eşi de bu olayda başrol oynadı. Sosyal medyadan yardım alarak Gülben’e ağır yara aldırdı.

İkinci büyük örnek de gazeteci Rasim Ozan Kütahyalı’nın Beyaz TV de kırdığı bir pot. Boşnak kardeşlerimize bir tekerleme ile seslenen Kütahyalı daha önce pek çok kişiye ilginç sözler göndermişti. ‘Nasıl ola bana medyadan zarar gelmez’ diyordu. O boş cümleyi ederken sanırım ülkemizdeki yüz binlerce Balkan Türkün karşısına dikileceğini hesap edemedi.

Protestolar günlerdir devam ediyor. İnternet deki mesajlara sessiz kalamayan RTÜK programa beş hafta ve ciddi bir para cezası verdi. Ağır darbe aldı. Bundan sonra ne olacağı merakla bekleniyor.

Sosyal medyanın, klavye silahşörleri son olarak sizin moda yarışmasında jüri olarak tanıdığınızı benim ise 30 yıldır terzi-modacı olarak tanıdığım Nur Yerlitaş’ın hayatını kaydırdılar. Yerlitaş bir davet de elinde şarap kadehi ‘Aman bıktık artık şehitler mehitler’ demiş.

Birisi de bunu cep telefonundan internete düşürmüş. Vay sen misin böyle diyen. 10 gündür solağa çıkamayan, evde ilaçlar ile devamlı uyutulan Yerlitaş, hakkında internette dolaşan küfür dolu mesajları söylemem gerek yok. Hadi gençler ‘sen gazilerimizi şehitlerimizi nasıl böyle tanımlarsın’ diyor da birçok ünlü kişi de Yerlitaş’ı hayatından çıkardı.

Örneğin Ajda Pekkan. Artık selamı-sabahı kesti. Cumhuriyet Savcısına suç duyurusunda bulunan ünlü kişiler de bulunuyor.

Kadere bakın, TV’de moda yarışmasında genç yarışmacılarla girdiği özel dialoglar sayesinde şöhret olan Nur Yerlitaş, yine TV deki bir monolog yüzünden geldiği yere hatta daha derinliklere döndü.

Güya bu hafta İbrahim Tatlıses’in rakibi gösterilen bir arabeskçi ile Tv programına başlayacaktı.

Resmen Tv programcısı olacaktı. Sanırım şu ortamda hiçbir Tv kanalı onu ekranlara çıkarmaz.

Şimdi başa dönüyorum. Arık nerede olursanız olun, ağzınızdan çıkan her kelimeye, attığınızı her adıma dikkat edin. Yoksa bir saat içinde yok olabilirsiniz. Bu sosyal medya çok başka bir şey.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir