kaç tane memur var / Kamuda çalışan sayısı belli oldu! İşte Toplam çalışan sayısı! - Sosyal Güvenlik Haberleri

Kaç Tane Memur Var

kaç tane memur var

kaynağı değiştir]

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın açıkladığı istatistiklere göre Türkiye'de yılı itibarıyla kişi memur olarak görev yapmaktadır.[1]

Memur hukuku[değiştir kaynağı değiştir]

Memur hukuku esas olarak memuru inceleyen bir hukuk disiplinidir. Özel kanunlara sahip kamu personellerini incele de esas çalışma alanı Sayılı Devlet Memurları Kanunudur.

Benzer ve karıştırılan kavramlar[değiştir

Sendikalar

12T&#;RK EĞİTİM-SEN
T&#;rkiye Eğitim, &#;ğretim ve Bilim Hizmetleri Kolu Kamu &#;alışanları SendikasıTalat Paşa Bulvarı No Cebeci/ANKARATel:
Faks: T&#;RKİYE KAMU-SEN14EĞİTİM-SEN
Eğitim ve Bilim Emek&#;ileri Sendikası Cinnah Cad. Willy Brant Sok No &#;ankaya/ANKARATel:
Faks: KESK28EĞİTİM-BİR-SEN
Eğitimciler Birliği SendikasıZ&#;beyde Hanım Mh Sebze Bah&#;eleri Cd No Kat Altındağ/ANKARATel:
Faks: MEMUR-SEN43TEM-SEN
T&#;m Eğitimciler ve Eğtim M&#;fettişleri SendikasıMeşrutiyet Cad. Hatay Sk. 5/8 Kızılay/ANKARATel:
Faks: BAĞIMSIZ&#;ZG&#;R EĞİTİM-SEN
&#;zg&#;r Eğitim ve Bilim &#;alışanları SendikasıNecatibey funduszeue.info &#;ankaya/ANKARATel:
Faks: BAĞIMSIZANADOLU EĞİTİM SENDİKASI
Anadolu Eğitim, &#;ğretim ve Bilim Hizmetleri SendikasıKızılay Mah. İzmir 2 Cad. Turtes İş Hanı No K:4 Kızılay-&#;ankaya/ANKARATel:
Faks: BASKATASEN
Ata Eğitim ve Bilim &#;alışanları SendikasıTuna Cad. Halk Sokak No/12 Kızılay &#;ankaya/ANKARATel:
Faks: BAĞIMSIZEĞİTİM-İŞ
Eğitim ve Bilim İşg&#;renleri SendikasıZiya G&#;kalp Cad. Ata&#; 2 Sok. No/4 Kızılay/ANKARATel:
Faks: BİRLEŞİK KAMU-İŞTE&#;-SEN
T&#;m Eğitim &#;alışanları SendikasıK&#;lt&#;r funduszeue.info Eldem Sk No/9 &#;ankaya/ANKARATel:
Faks: BASKEĞİTİM HAK-SEN
Eğitim, &#;ğretim ve Bilim &#;alışanları Hak SendikasıK&#;lt&#;r Mah Y&#;ksel Cd No/9 &#;ankaya/ANKARA Tel:
Faks: -HAK-SENAND-SEN
Anadolu Eğitim &#;alışanları Birliği SendikasıSağlık funduszeue.info B Kızılay/ANKARA Tel:
Faks: -BAĞIMSIZT&#;M EĞİTİM-BİR-SEN
T&#;m Eğitimciler Birliği SendikasıŞirinevler Mah /1 Sk No:2 Kat:2 Nazilli/AYDINTel: -
Faks: -BAĞIMSIZBE&#;-SEN
Bağımsız Eğitim,&#;ğretim ve Bilim Hizmet Kolu Kamu G&#;revlileri SendikasıSağlık 1 Sokak No/1 Kızılay/ANKARATel: -
Faks: -BAĞIMSIZDES
Demokrat Eğitimciler SendikasıKızılay Mh Menekşe Sk No:8/A PK &#;ankaya/ANKARATel: 0
Faks: -BAĞIMSIZBİRLİK EĞİTİM SEN
Eğitim, &#;ğretim ve Bilim Hizmetleri &#;alışanları Birliği Sendikası&#;arşı Mh Kahramanmaraş Cd No/10 TRABZONTel: 0
Faks: -T&#;M MEMUR-SENBİLGE&#;
Bilin&#;li ve Gelişimci Eğitim &#;alışanları SendikasıTepek&#;y Mah Marmara Cad No/13 İzmit/KOCAELİTel: 0
Faks: BAĞIMSIZEĞİTİM S&#;Z-SEN
Eğitim ve Bilim &#;alışanlarının S&#;z&#; SendikasıAltınoluk Mah İstiklal funduszeue.info Edremit/BALIKESİRTel:
Faks: -BAĞIMSIZDEMOKRATİK EĞİTİM-SEN
Demokratik Eğitim &#;alışanları SendikasıEtiler funduszeue.info funduszeue.info:5/15 Sıhhiye/ANKARATel: -
Faks: -BAĞIMSIZMETESEN
Mesleki ve Teknik Eğitim, &#;ğretim ve Bilim Hizmet Kolu Kamu G&#;revlileri SendikasıSokak No/2 Beştepeler Yenimahalle/ANKARA Tel:
Faks: -BAĞIMSIZBAĞIMSIZ EĞİTİM-SEN
Bağımsız Eğitim &#;ğretim ve Bilim Hizmetleri Kamu G&#;revlileri SendikasıKızılbey Sk funduszeue.infoıflar İşhanı No:3 Kat:4 Daire Ulus/ANKARATel:
Faks: -BAĞIMSIZEŞİT HAKLAR SENDİKASI
Eğitim ve Bilim &#;alışanları Eşit Haklar SendikasıKemalpaşa Mah H&#;rriyet Cad Kervansaray İş Hanı Kat:4 No İzmit/KOCAELİTel:
Faks: -BAĞIMSIZEKSEN EĞİTİM-SEN
Eğitimci Kamu &#;alışanları SendikasıAtat&#;rk Bulvarı No/13 Kızılay/ANKARATel: -
Faks: -BAĞIMSIZEĞİTİM İLKE-SEN
İlkeli Eğitim ve Bilim &#;alışanları Dayanışma SendikasıAkşemsettin Mah Sarıg&#;zel Cad No/2 Fatih/İSTANBULTel:
Faks: -BAĞIMSIZSAY-SEN
Eğitim ve Saymanlık &#;alışanları SendikasıKızılay Mah S&#;mer 1 Cad No:5/10 &#;ankaya/ANKARATel:
Faks: -BAĞIMSIZYURT EĞİTİM SEN
Yurt Eğitim &#;alışanları SendikasıAşağı Nohutlu funduszeue.info Cad.Tıp funduszeue.info:4 No YOZGATTel:
Faks: YURT-SENT&#;M EĞİTİM-SEN
T&#;m Eğitim ve Bilim &#;alışanları Sendikası Yeni Mahalle Bankalar Cad No/A SİİRT Tel:
Faks: -BAĞIMSIZ&#;GESEN
&#;ğretim Elemanları Sendikası GMK Bulvarı No/23 &#;ankaya/ANKARATel:
Faks: -BAĞIMSIZT&#;S
T&#;m &#;ğretmenler Sendikası Sağlık Mh Ata&#; 1 Sk No:5/5 &#;ankaya/ANKARATel: -
Faks: -BAĞIMSIZ&#;Nİ-PER-SEN
&#;niversite İdari Personel Sendikası Mustafa Kemal Mah. Sok. Barış Sitesi No:4 &#;ankaya/ANKARATel:
Faks: BAĞIMSIZANADOLU EKSEN
Anadolu Eğitim Kurumları &#;alışanları Sendikası Korkut Reis Mh GMK Bulvarı No/10 &#;ankaya/ANKARA Tel:
Faks: -ANADOLU-SENOSMANLI EĞİTİM-SEN
Osmanlı Eğitim &#;alışanları Sendikası Rabiaana Tebrizkapı Cad 2 Vakıf İş Hanı Kat: 4 No Yakutiye/ERZURUMTel:
Faks: -BAĞIMSIZİDEAL EĞİTİM-SEN
İdealist Eğitim ve Bilim &#;alışanları Sendikası D&#;nya Ticaret Merkezi Egs Business Park B2 Blok No:8/ Yeşilk&#;y/İSTANBULTel:
Faks: BAĞIMSIZEĞİTİMDE BİRLİK SEN
Eğitimde &#;alışanlar Birliği Sendikası GMK Bulv. No/ Maltepe/&#;ankaya/ANKARATel:
Faks: -&#;ALIŞAN-SENLİYAKAT-SEN
Liyakatli, Eğitim ve Bilim &#;alışanları Sendikası Sağlık Mh S&#;leyman Sırrı Cd No/8 &#;ankaya/ANKARATel:
Faks: -BAĞIMSIZDİRİLİŞ EĞİTİM SEN
Eğitim ve &#;ğretim Birliği Sendikası İstanbul Ticaret Sarayı Kat: 9 No Giyimkent Esenler/İSTANBULTel:
Faks: -BAĞIMSIZŞEHİT GAZİ-SEN-EĞİTİM
Gazi, Gazi ve Şehit Yakınları İle Vatansever Kamu G&#;revlileri Sendikası Eğitim &#;arşı Mah. Antik Sok. No:6/A Kat:1 Merkez/ELAZIĞTel:
Faks: -BAĞIMSIZMİL MAARİF-SEN
Maarif &#;alışanları Sendikası Saray Cumhuriyet Mah. &#;zal Bulvarı No: /15 Pursaklar/ANKARATel:
Faks: -MİL-SENŞEHİT GAZİ EĞİTİM BİRLİK-SEN
Şehit Yakınları, Gazi ve Gazi Yakınları Eğitim-&#;ğretim ve Bilim Hizmetleri &#;alışanları Birlik Sendikası Cumhuriyet Mh Libadiye Cad. No/2 &#;sk&#;dar/İSTANBULTel:
Faks: -BAĞIMSIZŞEHİT GAZİ VE ENGELLİ EĞİTİM SEN
Şehit Gazi ve Engelliler Eğitim Kamu Kuruluşu Sendikası Kızılay Mh İzmir 2 Cad No/16 &#;ankaya/ANKARATel:
Faks: -BAĞIMSIZMİL EĞİTİM-SEN
Manevi, İlkeli ve Liyakatli Eğitim &#;alışanları SendikasıYeşilova Mh Cd No/57 Etimesgut/ANKARATel:
Faks: -BAĞIMSIZT&#;B-SEN
T&#;m &#;ğretmenler Birliği Sendikası G&#;ll&#;bah&#;e Mh Saray Cd Sakarya İşhanı No/6 Antakya/HATAYTel:
Faks: -BAĞIMSIZEĞİTİM MİL-SEN
Eğitim Manevi, İlkeli ve Liyakatli &#;alışanlar SendikasıKorkutreis Mah. İlkiz Sok. No Kat:5 Daire &#;ankayaTel:
Faks: -MİL-SENT&#;M KAMU-SEN EĞİTİM
T&#;m Kamu &#;alışanları Eğitim Sendikası Hacı Halil Mah. /2. Sokak G&#;k&#;em Plaza 2 No Kat:4 Daire Gebze/KOCAELİTel:
Faks: -BAĞIMSIZVATANSEVER-SEN-EĞİTİM
Vatansever Kamu G&#;revlileri Eğitim SendikasıBalgat Mah Ziyabey Cd No/5 &#;ankaya/ANKARATel:
Faks: -ŞEHİT GAZİ-SENHUZUR EĞİTİM SEN
Huzur Eğitim &#;ğretim ve Bilim Hizmetleri SendikasıRızaiye Mh Şehit Binbaşı Sabri Sk No/4 ELAZIĞTel:
Faks: -BAĞIMSIZEĞİTİM G&#;C&#; SEN
Eğitim ve Bilim G&#;c&#; Dayanışma SendikasıAnıttepe Mh GMK Blv No/4 Maltepe &#;ankaya/ANKARATel:
Faks: -BAĞIMSIZH&#;RRİYET&#;İ EĞİTİM SEN
H&#;rriyet&#;i Eğitim Ve Bilim &#;alışanları SendikasıMustafa Kemal Mah. Cad. No K/17 &#;ankaya/ANKARATel:
Faks: -BAĞIMSIZYES
Yenilik&#;i Eğitim &#;alışanları SendikasıŞahincili Mah. Sok. No/5 Altınordu/ORDUTel:
Faks: -BAĞIMSIZ&#;ĞRETMEN-SEN
&#;ğretmenler Sendikasıİn&#;n&#; Mah. Minber Sok. No/3 Sancaktepe/İSTANBULTel:
Faks: BAĞIMSIZ&#;ĞRET SEN
&#;ğretmenler Odası Eğitim, &#;ğretim ve Bilim Hizmetleri Sendikasıİzzetbey Mah. Dumlu Cad. No/F &#;umra/KONYATel:
Faks: BAĞIMSIZBEDAS
Bağımsız Eğitim &#;alışanları Dayanışma SendikasıSahibata Mah. Zafer &#;arşısı Kat:2 No meram/KONYATel:
Faks: BAĞIMSIZANADOLU UMUT SEN
Anadolu Umut SendikasıFatihler Mah. Kemal &#;nyurt Cad. Ezgi Apt. No/B Onikişubat KAHRAMANMARAŞTel:
Faks: BAĞIMSIZ
kaynağı değiştir]

Türkiye'de Devlet Memuru sayılmanın tek ölçütü, sayılı kanuna tabi olmaktır. Bu nedenle bu kanunun kapsamı dışında kalanlar Devlet Memuru değildir, Kamu Personeli veya Kamu Görevlisidir.

Kaynakça[değiştir

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası