atatürk üni ikinci üni kayıt / Atatürk Üniversitesi

Atatürk Üni Ikinci Üni Kayıt

atatürk üni ikinci üni kayıt

Sınavsız ikinci üniversite kayıtları başladı! AÖF, AUZEF ve ATA AÖF kayıt tarihleri…

Herhangi bir yükseköğretim kurumundan lisans eğitimi alanlar, ikinci üniversite kapsamında sınavsız olarak açıköğretim lisans ya da önlisans programına kayıt yaptırabilecek. Sınavsız ikinci üniversite AÖF, AUZEF ve ATA AÖF bünyesinde gerçekleştirilebiliyor. İstanbul Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AUZEF) kayıtları başlarken, AÖF ve ATA AÖF ikinci üniversite kayıtları ilerleyen günlerde başlayacak.

Yayınlanma:

Sınavsız ikinci üniversite kayıtları başladı! AÖF, AUZEF ve ATA AÖF kayıt tarihleri…

Yeni öğrenim yılı yaklaşırken, sınavsız ikinci üniversite kayıt tarihleri de yaklaştı. İkinci Üniversite'de kayıtları başladı. Anadolu Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi ve Erzurum Atatürk Üniversitesi bünyesinde eğitim görmek isteyen öğrenciler için ön lisans ve lisans programlarına sınavsız başvurarak kayıt olma imkanı tanınıyor.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ (AÖF) KAYITLARI NE ZAMAN?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) sınav üniversite için eğitim öğretim dönemi kayıtları 22 Ağustos – 17 Ekim arasında gerçekleştirilecek.

Çevrimiçi başvuru işlemleri funduszeue.info​ adresinden e-devlet şifresi ile yapılacaktır. Adayların başvuru yapabilmeleri için öğrenim bilgilerinin MEBBİS/YÖKSİS sisteminde güncel olması gerekmektedir.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ (AUZEF) KAYITLARI NE ZAMAN?

İstanbul Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AUZEF) eğitim öğretim dönemi kayıtları 1 Ağustos – 16 Eylül arasında gerçekleştirilecek.

İstanbul Üniversitesi 2. üniversite kayıtları için başvurular ilgili tarihler arasında funduszeue.info adresinden hesap oluşturduktan sonra program tercihi yaparak tamamlanacak.

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ (ATA AÖF) KAYITLARI NE ZAMAN?

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (ATA AÖF) eğitim öğretim dönemi kayıtları 29 Ağustos – 2 Ekim arasında gerçekleştirilecek.

İkinci üniversite (Sınavsız ve belge göndermeksizin) kapsamında kayıt yaptıracak öğrencilerin öncelikle İkinci üniversite Kayıt Sayfası üzerinden ön kayıt işlemlerini yapmaları gerekir.

açıköğretimAnadolu ÜniversitesiAÖFAtatürkAtatürk Üniversitesie-devletErzurumistanbulİstanbul Üniversitesisınavüniversite kayıtÜniversite Kayıtları

ATA AÖF kayıt yenileme ne zaman? ATA AÖF ikinci üniversite ücretleri ne kadar, kayıtlar nasıl yapılır?

Atatürk Üniversitesi Açık ve Uzaktan Öğretim Fakültesi ikinci üniversite kayıtları devam ediyor.

ATA AÖF kayıt yenileme ne zaman?

Atatürk Üniversitesi Açık ve Uzaktan Öğretim Fakültesi kayıt yenileme tarihleri akadmeik takvimde yer alan tarihe göre yapılıyor. İşlemler ise Öğrenci Bilgi Sistemi (ÖBS) üzerinden yapılıyor.

Akademik Takvim

İkinci Üniversite ön kayıt:

Kesin kayıt: -

Güz Yarıyılı

Ders Kayıtları: 26 Eylül - 30 Eylül

Mazeretli ders kayıtlar: 3 Ekim - 7 Ekim

Dersler: 3 Ekim - 6 Ocak

Ara Sınav: 19 - 20 Kasım

Final Sınavı: 7 Ocak - 8 Ocak

Bütünleme: 11 - 12 Şubat

Bahar Yarıyılı

Ders Kayıtları: 13 - 17 Şubat

Mazeretli ders kayıtlar: Şubat

Dersler: 20 Şubat - 26 Mayıs

Ara Sınav: 8 - 9 nisan

Final Sınavı: Mayıs

Bütünleme: Temmuz

Mezuniyet üç ders sınavı: 13 Ağustos

KAYIT ÜCRETLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası