kendimi sakladım görmeyi bilenlere / Ajda Pekkan - Vitrin Şarkı Sözleri

Kendimi Sakladım Görmeyi Bilenlere

kendimi sakladım görmeyi bilenlere

PDF      Playlist   

Ajda PekkanAjda Pekkan 

Become A Better Singer In Only 30 Days, With Easy Video Lessons!

İçime attım ne varsa Anlamaya çalıştım herkesi Aşkı da sevdim kavgayı da Anlatamadım ki Hiç korkmadım çelişkiden Onaylanmayan ilişkiden Ne çoğaldım övgüden Ne azaldım yergiden Hiç korkmadım yasaklardan Korunmadım tuzaklardan Kalktım güvenli kucaklardan Hep denedim, bilerek göstermedim Kendimi sakladım görmeyi bilenlere Vitrinime değil iklimime gelenlere Deliyim aslında Allah'ına kadar deliyim Kalbimi vereceğim aslımı görenlere İçime attım ne varsa Anlamaya çalıştım herkesi Aşkı da sevdim kavgayı da Anlatamadım ki Hiç korkmadım çelişkiden Onaylanmayan ilişkiden Ne çoğaldım övgüden Ne azaldım yergiden Hiç korkmadım yasaklardan Korunmadım tuzaklardan Kalktım güvenli kucaklardan Hep denedim, bilerek göstermedim Kendimi sakladım görmeyi bilenlere Vitrinime değil iklimime gelenlere Deliyim aslında Allah'ına kadar deliyim Kalbimi vereceğim aslımı görenlere

Become A Better Singer In Only 30 Days, With Easy Video Lessons!

Written by: CAN ALGEC, FATMA SEZEN YILDIRIM, KIVANC OSMAN KUTLUMUS

Lyrics © Universal Music Publishing Group

Lyrics Licensed & Provided by LyricFind

İçime attım ne varsa
Anlamaya çalıştım herkesi
Aşkı da sevdim kavgayı da
Anlatamadım ki

Hiç korkmadım çelişkiden
Onaylanmayan ilişkiden
Ne çoğaldım övgüden
Ne azaldım yergiden

Hiç korkmadım yasaklardan
Korunmadım tuzaklardan
Kalktım güvenli kucaklardan
Hep denedim, bilerek göstermedim

Kendimi sakladım görmeyi bilenlere
Vitrinime değil iklimime gelenlere
Deliyim aslında Allah'ına kadar deliyim
Kalbimi vereceğim aslımı görenlere

Song & Lyrics Facts

Ajda Pekkan's "Vitrin" is a song from her album, Süperstar. The track was written by Ajda Pekkan and Özdemir Erdoğan and produced by Onno Tunç.

It has become one of the most popular songs in Turkish music history. With its catchy melody and classic lyrics, it has been covered by many artists over the years. The lyrics tell a story of longing for love, with references to a glass window separating two lovers. Released on October 1st , “Vitrin” remains an iconic hit that still resonates with listeners today.

Translate Ajda Pekkan - Vitrin lyrics to:

Please select your language from the drop-down list to see the translation for Ajda Pekkan - Vitrin lyrics.

We have 6 Ajda Pekkan's song lyrics which you can see on the right or by clicking on the artist's name.

Vitrin

İçime attım ne varsa
Anlatamadım ki

Hiç korkmadım çelişkiden
Onaylanmayan ilişkiden
Ne çoğaldım övgüden
Ne azaldım yergiden

Korunmadım tuzaklardan
Hep denedim bilerek göstermedim

Ajda Pekkan şarkı sözleri,Ajda Pekkan Vitrin şarkı sözleri,Ajda Pekkan Vitrin şarkı sözü,Ajda Pekkan Vitrin sözleri,Vitrin şarkı sözleri,Vitrin şarkı sözü,Ajda Pekkan Vitrin Dinle,Ajda Pekkan Vitrin İndir,Vitrin İndir

Vitrin Şarkı Sözleri

Ajda Pekkan

Vitrin

İçime attım ne varsa

Anlatamadım ki

Hiç korkmadım çelişkiden

Onaylanmayan ilişkiden

Ne çoğaldım övgüden

Ne azaldım yergiden

Korunmadım tuzaklardan

İçime attım ne varsa

Anlatamadım ki

Hiç korkmadım çelişkiden

Onaylanmayan ilişkiden

Ne çoğaldım övgüden

Ne azaldım yergiden

Korunmadım tuzaklardan

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası