lg smart tv sinyal yok sorunu / Lg TV Sinyal Yok Sorunu | DonanımHaber Forum

Lg Smart Tv Sinyal Yok Sorunu

lg smart tv sinyal yok sorunu

LG tv sinyal yok diyor ne yapmalıyım?

İçindekiler:

1. LG tv sinyal yok diyor ne yapmalıyım?
  2. Beko TV Kaynak ayarı nasıl yapılır?
  3. Beko televizyon radyoya geçti nasıl düzeltirim?
  4. Türksat Tkgs esnek nasıl yapılır Beko?
  5. ABA TV nasıl bulunur?

LG tv sinyal yok diyor ne yapmalıyım?

LG Smart Yada Düz Televizyonda Sinyal Yok Hatası Giderilmesine Başlamadan Önce İlk Yapacağımız konu Kendinden Uydulu Dahili Uydu alıcısı Olan Smart Tv nin Anten Kablosunu Sökün Anten Kablosunun Ucuna bakın Eğer Çanak anten Kablosunun Ucunda Siyahlaşma Yada Sararma Oksitlenme Var İse Kablo Ucundaki Konnektörü Çıkartın

Beko TV Kaynak ayarı nasıl yapılır?

Beko Led TV Kanal Yükleme Uydu Ayarları Resimli

1. Beko led tv televizyon kumandasından “MENÜ” tuşuna basıyoruz.
  2. KAYNAK” sekmesinden sonra “ELLE KANAL ARAMA” OK tuşu ile seçiyoruz.
  3. “UYDU” Sekmesini seçiyoruz.
  4. Merkezi uydu sistemi yada birden fazla çanak anten kullanıyorsanız Açılan menüden, alt kısımda “Mavi” tuşa basarak Diseqc ayarı yapmanız gerekir.

Beko televizyon radyoya geçti nasıl düzeltirim?

Kumandanızın "OK" tuşuna, ardından mavi renkli tuşuna basarak televizyon kanalları bölümüne geçirebilirsiniz.

Türksat Tkgs esnek nasıl yapılır Beko?

"TKGS Ayarları" yazısı üzerine gelerek OK tuşuna basın. Aşağı yön tuşuna basarak "TKGS Mod" üzerine gelin ve sağ-sol yön tuşlarıyla ayarı "Esnek" şekline çevirin.

ABA TV nasıl bulunur?

EBA TV televizyon kanalları yayın akışlarına nereden ulaşabilirim? Yayın akışlarına ebafunduszeue.info ana sayfasından ve TRT internet sitesinden günlük ve haftalık yayın akışına ulaşılabilecektir. Ayrıca, her akşam yayın sonlandıktan sonra ve sabah yayın başlayana kadar televizyon ekranından görüntülenebilecektir.

Lg TV Sinyal Yok Sorunu

• Er
    10 Mesaj
    Konu Sahibi
    Arkadaşlar bende lg tv var, ona bağlı 3 cihaz var(ps3, digit&#;rk, teled&#;nya) bu cihazlar &#;alışır vaziyette olduğu halde alttaki uyarıyı alıyorum televizyondan, hdmi kablolarını değiştirdim yine olmadı, tamirci digit&#;rk voltaj diğerlerini de bozabilir anakarttadır sorun y&#;zde 90 dedi fiyat olarak da lira dedi ne yapabilirim başka yol yok mu?
     Lg TV Sinyal Yok Sorunu

• Yüzbaşı
    tıpatıp aynı sorunu ben de yaşıyorum şuan model 47las 2 g&#;n &#;nce aldım.

kanal ayarladığımda zaten bazı kanalları &#;ekmiyordu. bug&#;n ise hi&#;bir kanal yok

aynı şekilde sinyal yok yazıyor. bu arada benim tv ye hi&#;birşey bağlı değil, yani sorun bişeyleri bağlı olmasından kaynaklanmıyor sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwertyaxe -- 29 Ocak ; >
  • Binbaşı

Orijinalden alıntı: qwertyaxe

tıpatıp aynı sorunu ben de yaşıyorum şuan model 47las 2 g&#;n &#;nce aldım.

kanal ayarladığımda zaten bazı kanalları &#;ekmiyordu. bug&#;n ise hi&#;bir kanal yok

aynı şekilde sinyal yok yazıyor. bu arada benim tv ye hi&#;birşey bağlı değil, yani sorun bişeyleri bağlı olmasından kaynaklanmıyor sanırım.
    >Ben de Lg tv almayı planlıyordum ama bu yorumları okuyunca vaz ge&#;tim. Herhalde d&#;z sıradan bir Led tv almak en akıllıcası olacak gibi.
  • Yarbay

Orijinalden alıntı: erdemirci

>Ben de Lg tv almayı planlıyordum ama bu yorumları okuyunca vaz ge&#;tim. Herhalde d&#;z sıradan bir Led tv almak en akıllıcası olacak gibi.

Alıntıları Göster
    bu olay bir kez basıma geldi.
    elektrikler birkac kez gidip geldikten sonra t&#;m kanallarda sinyal yok uyarısı aldım.
    Tvyi kapattım, fisi cektim, uydu girisini cıkarttım tvyi actım. (Bu sefer gercekten sinyal yoktu) Sonra Tvyi kapatıp uydu kablosunu taktım ve tvyi actım, biraz bekledim sinyal yok yazıyordu halen. Smarta girip youtube actım, bir kac dakika birseyler izledim. Sonra exit ile tvye d&#;nd&#;m ve kanallar acıldı komple.

• Yüzbaşı
    quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Bende de bu sabah itibari ile hata veriiyor ne yapsam olmadi.
    Sadece hdmi ile bagli olan player calismakta
    sinyal yok uyarısında hdmi ı g&#;rm&#;yor olabilir tvyi yada uyduyu kapatıp a&#;ın gelecek mi
  • Yarbay

Orijinalden alıntı: azazel

sinyal yok uyarısında hdmi ı g&#;rm&#;yor olabilir tvyi yada uyduyu kapatıp a&#;ın gelecek mi

Alıntıları Göster
    D&#;n bir ara d&#;funduszeue.info yine yapıyor aynı şfunduszeue.info yi onlarca kez kapatıp a&#;tım yok funduszeue.info servis &#;ağıralım bari.
  • Teğmen

Orijinalden alıntı: eyoruk

D&#;n bir ara d&#;funduszeue.info yine yapıyor aynı şfunduszeue.info yi onlarca kez kapatıp a&#;tım yok funduszeue.info servis &#;ağıralım bari.

Alıntıları Göster
    funduszeue.info de lg lav kullanıcısıyım.d&#;n tv ye gelen yazılım g&#;ncellemelerini kurdum tv funduszeue.info sonra bazı kanallarda gidip gelmeler olmaya başladı.defalarca sinyal yok uyarısı aldım ne yapabilirim bu konuda yardım l&#;tfen..
  • Onbaşı
    15 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: smartboom

funduszeue.info de lg lav kullanıcısıyım.d&#;n tv ye gelen yazılım g&#;ncellemelerini kurdum tv funduszeue.info sonra bazı kanallarda gidip gelmeler olmaya başladı.defalarca sinyal yok uyarısı aldım ne yapabilirim bu konuda yardım l&#;tfen..

Alıntıları Göster
    Selamlar;

Farklı bir başlıkta yazdıktan sonra bu başlığı g&#;rd&#;m. Benim de LG led televizyonumda hdmi kafasına g&#;re takılıyor. Bazen sorunsuz &#;alışırken yarım saat sonra sinyal yok yazısı ile karşılaşabiliyorum. Ya da hi&#; a&#;ılmıyor bende scartla tv izleyip yarım saat bir saat sonra hdmi yı denediğimde sorunsuz &#;alışıyor. Bir arkadaş anakart sorunu olabileceğini s&#;yledi. Farklı fikri olan var mıdır. Bir de anakart ise fiyatını tahmini bilen varsa yardımcı olursa sevinirim. TV: LG LE

• Yüzbaşı

Orijinalden alıntı: yvm

Selamlar;

Farklı bir başlıkta yazdıktan sonra bu başlığı g&#;rd&#;m. Benim de LG led televizyonumda hdmi kafasına g&#;re takılıyor. Bazen sorunsuz &#;alışırken yarım saat sonra sinyal yok yazısı ile karşılaşabiliyorum. Ya da hi&#; a&#;ılmıyor bende scartla tv izleyip yarım saat bir saat sonra hdmi yı denediğimde sorunsuz &#;alışıyor. Bir arkadaş anakart sorunu olabileceğini s&#;yledi. Farklı fikri olan var mıdır. Bir de anakart ise fiyatını tahmini bilen varsa yardımcı olursa sevinirim. TV: LG LE

Alıntıları Göster
    Bu sorunu an itibariyle ben de yaşıyorum &#;&#;z&#;m buldunuz mu ? Ne bilgisayar ,ne digit&#;rk 3 hdmi girişine de takıyorum men&#;de hdmi aktif oluyor bağlanıyor diyor ama sinyal bulunamıyor .

• Er
    5 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: herrss1

Bu sorunu an itibariyle ben de yaşıyorum &#;&#;z&#;m buldunuz mu ? Ne bilgisayar ,ne digit&#;rk 3 hdmi girişine de takıyorum men&#;de hdmi aktif oluyor bağlanıyor diyor ama sinyal bulunamıyor .

Alıntıları Göster
    Merhaba,

Aynı sorunu ben de yaşamaktayım. LG 32LBV modeli var evimde ve TVnin kendi uydu alıcısnı kullanıyorum, herhangi bir başka cihaz bağlı değil. Daha &#;nce sadece Turksat kanallarından birinden Hotbird kanallarına ge&#;ip, tekrar Turksata d&#;nd&#;ğ&#;mde sinyal yok sorunu alıyordum. Ayrıca ChanSort ile kanalları d&#;zenlediğim i&#;in bu sorun ile birlikte kanal sıralaması vs de değişiyordu (ChanSortun son versiyonunda bu problemden bahsediliyor). Ancak son zamanlarda TV durup duruken sinyal yok hatası veriyor ve yine kanal sıralamaları vs değişiyor. Bununla ilgili LGnin yabancı sitelerinin destek sayfalarında makaleler olduğunu g&#;rd&#;m (sanırım ABD sitesiydi). Ancak siteye girmek istediğimde hata verdiği i&#;in (farklı bilgisayar ve tarayıcılar ile denediğim halde) makale i&#;eriğini g&#;remiyorum. Anladığım kadarıyla kronik bir sorun gibi duruyor LG TVler i&#;in.

Sanırım g&#;ncelleme beklemek ya da servis &#;ağırıp bilgi almak gerekiyor. Maalesef LG TVler i&#;in &#;ok fazla yardım sayfası, &#;&#;z&#;m, vs yok.

İyi akşamlar.

• Çavuş
    93 Mesaj
    orsedo kullanıcısına yanıt
    ayni tv var bizde bazi kanallar funduszeue.info yok diyordu 15 20 saniye bekledikten sonra acilirdi filan simdi digiturk kullaniyorum sorun yok ama dahili uydu neden boyle yapiyor merak ediyorum bende.
  • Yarbay
    D&#;n benim lg tv ninde başına funduszeue.info yok yazısı funduszeue.info4 ve xbox g&#;rm&#;funduszeue.info a&#;tığımda g&#;r&#;nt&#; geliyor ama kesikli geliyor kanal değiştirikende renkler kayıyor izlenmiyor.g&#;ncelleme yaptım kere kapatıp a&#;tım olmadı, ana kartımı yandı tvnin,&#;&#;z&#;m bulan var mı
  • Çavuş
    41 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mehmetius

D&#;n benim lg tv ninde başına funduszeue.info yok yazısı funduszeue.info4 ve xbox g&#;rm&#;funduszeue.info a&#;tığımda g&#;r&#;nt&#; geliyor ama kesikli geliyor kanal değiştirikende renkler kayıyor izlenmiyor.g&#;ncelleme yaptım kere kapatıp a&#;tım olmadı, ana kartımı yandı tvnin,&#;&#;z&#;m bulan var mı
    1 haftadır ben de bu sorunla karşılaşıyorum 47LAs &#;&#;z&#;m bulabilen var mı ?
  • Er
    5 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Empoz3

1 haftadır ben de bu sorunla karşılaşıyorum 47LAs &#;&#;z&#;m bulabilen var mı ?

Alıntıları Göster
    ARKadaşlar bende lgs 55 ekran var aynı sorunları yaşıyorum ay &#;nce oluyordu fakat bitmişti o zaman kış ayları idi ve ben lnb den zannediyordum şuan ay ğe&#;ti halen bazı g&#;nler s&#;rekli yapıyor bazı g&#;nler hi&#; yapmıyor bence nedeni lg nin kendi &#;ydu alıcısının sorunlu olması ama &#;&#;z&#;m&#; olarak ayrıbir uydu alıcsı kullanmak sorunu &#;&#;zer diye d&#;ş&#;n&#;yorum

• Er
    5 Mesaj
    AYRI ALICI İLE &#;ALIŞTIRDIM AMA YİNE YAPTI ACABA UYDU KABLOLARI VE LNB Mİ DEGİŞMELİ SERİVİSE SORMAK LAZIM.
  • Yarbay

Orijinalden alıntı: yvm

Selamlar;

Lg Tvler de b&#;yle kronik bir sorun var galiba .
  • yeni mesaja gitYeni mesaj

Benzer içerikler

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası