part time oyun ablası iş ilanları istanbul / İstanbul Oyun Ablası İş İlanları

Part Time Oyun Ablası Iş Ilanları Istanbul

part time oyun ablası iş ilanları istanbul

EMAAR SQUARE Oyun 

Palyaço

Özgüvenli İletişimi Kuvvetli Çocuklarla anlaşabilen, Çocuklarla ilgilenmekten hoşlanan Eğlenmeyi seven Animatör Oyun ablası Oyun abisi aranmaktadır. Yaş sınırı: dir Ücret yüz yüze konuşulacaktır. Öğrenci arakadaşlar tercihimizdir 

Ümraniye'de Oyun Ablası Arıyorum

yaş bebeğim icin oyun ablası arıyorum. Hafta içi sabah - arası çalışma olacaktır.

Büyükçekmece'de Oyun Ablası Arıyoruz

Merhaba haftada 2 gün saat oğlumla ilgilenecek oyun ablası arıyorum . Büyükçekmece/ mimar oba

Avcılar'da Oyun Ablası Arıyorum

Haftada gün saat şeklinde kızım ile İngilizce konuşup , oyunlar oynayabilecek , çocuk gelişimi konusunda eğitimli birini arıyorum.4 yaşında kızım 

Şile'de Oyun Ablası Arıyorum

TL

Şile'de 5 yaşındaki oğlum için haftada 3 gün iki saat oyun ablası arıyorum

Ümraniye'de Oyun Ablası Arıyorum

24 aylık kızım için haftanın bir kaç günü saat gelecek oyun ablası arıyorum. Sevgi dolu, Güler yüzlü, çocuk gelişimi alanında bilgili oyun oynayacak birini arıyorum.

Arnavutköy'de Oyun Ablası Arıyorum

Haftanın 5 günü saatlerinde çalışabilecek, yaşındaki çocuğumla ilgilenecek bir bakıcı arıyorum.

İstanbul'da İş Mi Lazım?

İstanbul Avrupa ve İstanbul Anadolu iş ilanlarına seafoodplus.info ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak İstanbul'da istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

İstanbul'da yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz İstanbul Oyun Ablası iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Haziran tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

İstanbul'da İlçelere Göz Atın?

• Adalar,
  • Arnavutköy,
  • Ataşehir,
  • Avcılar,
  • Bağcılar,
  • Bahçelievler,
  • Bakırköy,
  • Başakşehir,
  • Bayrampaşa,
  • Beşiktaş,
  • Beykoz,
  • Beylikdüzü,
  • Beyoğlu,
  • Büyükçekmece,
  • Çatalca,
  • Çekmeköy,
  • Esenler,
  • Esenyurt,
  • Eyüp,
  • Fatih,
  • Gaziosmanpaşa,
  • Güngören,
  • Kadıköy,
  • Kağıthane,
  • Kartal,
  • Küçükçekmece,
  • Maltepe,
  • Pendik,
  • Sancaktepe,
  • Sarıyer,
  • Şile,
  • Silivri,
  • Şişli,
  • Sultanbeyli,
  • Sultangazi,
  • Tuzla,
  • Ümraniye,
  • Üsküdar,
  • Zeytinburnu,
  • Tüm İstanbul iş ilanları

İstanbul Kadıköy Part Time Oyun Ablası Arıyorum

İLAN DETAYI

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Anadolu) - Kadıköy ilçesinde Oyun Ablası pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadıseafoodplus.info ki 2+1 evimizde ben , eşim ve 6 aylık bebeğimiz ile birlikte yaşıyoruz. Ben anneyim , evden çalışıyorum. Beklentim bebeğime ablalık yapması , oyunlar oynaması , aktiviteler yapması ingilizcesi olursa da iyi olur. Ev işi beklentim yok. Salı , çarşamba , cuma günü çalışacak. Sabah 9 öğlen 2 saatleri arasında çalışacak. Maaş tl + yol ücreti vereği Pozisyon Bilgileriİl/İlçe: İstanbul(Anadolu) - KadıköyPozisyon: Oyun AblasıÇalışma Şekli: Yarı Zamanlı / Part TimeÜcret: TL AylıkENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun

EKLENME TARİHİ

10+ gün önce / T

BAŞVURU İÇİN

FİRMA ADI:enuygunbakıcı
BÖLGE:İstanbul

Bu iş ilanına başvurmak için; aşağıda linki bulunan Yenibiriş resmi web sayfasından üye olmanız gerekmektedir.

İLAN SAYFASINA GİT

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir