babyhope yatak yorumları / 90X BABYHOPE ORTOPEDİK YAYLI YATAK 90* M - funduszeue.info

Babyhope Yatak Yorumları

babyhope yatak yorumları

90X BABYHOPE ORTOPEDİK YAYLI YATAK 90* MOBİLYA BEŞİK YATAĞI

Ana SayfaEv DekorasyonEv TekstiliYataklar90X BABYHOPE ORTOPEDİK YAYLI YATAK 90* MOBİLYA BEŞİK YATAĞI

90X BABYHOPE ORTOPEDİK YAYLI YATAK

Bu ürüne henüz yorum yapılmadı.
World
Paraf
  • ,30 TL x 3 Ay Taksit
  • ,65 TL x 6 Ay Taksit
CardFinans
  • ,30 TL x 3 Ay Taksit
  • ,65 TL x 6 Ay Taksit

,91 TL

2 gün içinde kargoda

İndirimli son 10 ürün

ONLINE-YATAK

Kargo Bedava

Bu ürünün kargosundan ücret alınmayacak.

Toptan Fiyat İste

Ürünü 10 adetten fazla alacaksanız bizimle iletişime geçin

• Ürün Açıklamaları
  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Yorumları (0)
  • Taksit Seçenekleri
Babyhope Yaylı Yatak 70*

KARGO BEDAVA

Kurumsal Fatura

Son 2 ürün

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün Alpinde tarafından gönderilecektir.
  • Babyhope Yaylı Yatak 70*
  • Bu üründen en fazla 15 adet sipariş verilebilir. 15 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Babyhope Yaylı Yatak 70*

• Babyhope Yaylı Yatak 70*
  • Bu üründen en fazla 15 adet sipariş verilebilir. 15 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

Yatak güzel bekltimi karşıladı 3 kat paketleme için satıcıya tşk ederim kargo süresi normal satıcı ankaradan kargoluyor herkese tavsiye ediyorum dürüst satıcı

&#; &#; &#; &#; &#;

turgay ş**** Yozgat / SARAYKENT

Ürün de ne koku nede bi kötü yönü vardı bir tek iki yerinde 3er 4 er cm dikiş kaçırılmış çok takılmazsanız böyle şeylere yatak güzel ayrıca parasına göre de gayet iyi geldi

&#; &#; &#; &#; &#;

F****** K***** Ankara / YENİMAHALLE

Ürünü sipariş etmeden önce tereddüt ettim ama. Yatak çok kullanışlı duruyor. Çok beğendim

&#; &#; &#; &#; &#;

Fatih T**** İzmir / BORNOVA

Yatak bugün geldi. Ben yükseklik ve kalınlık olarak çok uygun buldum. Yorumlara bakarak almıştım. Vakumlu değil normal bir şekilde geldi. Poşetinden çıkardım hafif bir koku var biraz havalaninca çok rahat geçer gibi duruyor. Sonuç olarak ben beğendim ama ne beklediginize de bağlı. Maalesef bizim insanımız liralık yatak alayım ama liralık yatak kalitesinde olsun istiyor. Ürünü aldığınız zaman kaç paraya aldiginizi da lütfen unutmayın. Bu fiyatta bir yatak için oldukça kaliteli buldum.

&#; &#; &#; &#; &#;

E** T**** İstanbul / BEYLİKDÜZÜ

Ürünü satıcısı Babyhope olan firmadan aldım. Ürün elime sağlam olarak ve 1 günde ulaştı. Bebeğimiz 1 yaşına girdi, park yatak beşiği var. Park yatak yatağında yaramıyordu artık bebeğimiz, o sebeple bu ürünü aldık ve memnun kaldık. Park yatağa, bu yatağı koyduk, bu yatağın üstünede 5cm lik olan park yatak yatağını koyduk hayat güzel oldu. Bebeğimiz yadirgamadi ve rahatça uyudu. Alacak olanlara öneririm. Teşekkürler Hepsiburada.

&#; &#; &#; &#; &#;

C****** K*** Ankara / YENİMAHALLE

Güzel bir ürün teşekkür ederiz

&#; &#; &#; &#; &#;

g**** r****** İstanbul / ESENLER

Yatak siparişi bir hafta içinde elimize ulaştı, Fiyatına göre gayet güzel ve kaliteli ve vakumlu ambalajında gayet güzel bir sevkiyat oldu. Aynı hassasiyeti kargo şirketi için soyleyemesemde satıcı firmaya teşekkür ediyorum. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

&#; &#; &#; &#; &#;

Tacettin O**** Adana / SEYHAN

Yatağın rahatlığı, kumaşı fiyatına göre çok kaliteli hiç düşünmeden alın derim. Satıcı firma gereken tarihte ürünümüzü kargoladı ama kargomuz yaklaşık 8 günde geldi. Bu yüzden puan kırmayacağım çünkü yatakla alakası olmayan bir konu. Ambalajı çok kalındı asla zarar görme ihtimali yok. Teşekkür ederiz

&#; &#; &#; &#; &#;

E*** T**** İstanbul / KÜÇÜKÇEKMECE

Beşiğimizi yeni kurduk yatak tam ona göre oldu yumuşak görünüfunduszeue.info kullanmadık zamanını bekliyor inşallah.. Paketlenmesi de güzel

&#; &#; &#; &#; &#;

h***** g** Kırıkkale / MERKEZ

bu fiyata güzel kalite ama kapitone dikişlerinde problem var. kalite konrol ekibi yatak üzerinde kalan dikiş ipliklerini temizlememişler. bunlar sağa sola takılıp hemen çıkabilir. benim önerim çakmakla yakınız. bebek için yayları sert. En azından üst kaplama kapitonesi biraz daha dolgun olabilirdi.

&#; &#; &#; &#; &#;

İbrahim M**** Denizli / PAMUKKALE

60x besige sıfıra sıfır sığdı hatta biraz uc kısımlarda potluk oldu. Yani normali bu mu bilmiyorum ama bundan küçüğü de olmazdı zaten. 1 gün balkonda beklettim çok ağır bi kokusu yok zamanla geçer zaten. Çökme falan yapar mı bilmiyorum ama kotulenecek bir ürün. Şimdilik iyi duruyor. Kargo hızlıydı. Teşekkürler

&#; &#; &#; &#; &#;

T**** K****** İstanbul / BEYLİKDÜZÜ

Fiyatına göre iyi ve rahat bir yatak. Kafanızda soru işareti olmasın. Tedarikçi kısa zamanda gönderdi. Teşekkür ederim.

&#; &#; &#; &#; &#;

ilker k******** İstanbul / KÜÇÜKÇEKMECE

Daha önce ayni markanın oyun parkını aldığım için güvenerek aldım. Fakat beklenilenden iyi bir kalitesi var ve kullanışlı

&#; &#; &#; &#; &#;

y**** s***** Bursa / GEMLİK

Ürünü yorumlar yüzünden çekinerek aldım, Ancak ürün kalitesiyle olumsuz eleştirileri hiç hak etmiyor. Kaliteli bir ürün ayrıca iç içe iki poşetle ambalajlanmış ve iç poşet vakumlu olması harikaydı. %üzerinden

&#; &#; &#; &#; &#;

murat b***** Muğla / ORTACA

Fiyatına göre gayet güzel bir ürün vakumlu poşette gelmiyor ama paketleme güzeldi hasarsıZ geldi koku yoktu memnun kaldım

&#; &#; &#; &#; &#;

e**** k*** Bursa / GEMLİK

İlk anda yatağı yorumlamak zor, ancak paketlemesi zayıf bence, sadece poşetlenmiş olarak geldi kargo esnasında poşet yırtılsa veya delinse lekelenip zarar görebilirdi. Herkes gibi biz de açınca kokuyu aldık ve 1 gün hqvalandırdık.

&#; &#; &#; &#; &#;

a**** ö**** İstanbul / AVCILAR

Satıcı firmaya tşk ederim.Ürün gayet güzel ve funduszeue.info para da vermeye gerek funduszeue.info ürün de ihtiyacınızı karşılayacaktır.

&#; &#; &#; &#; &#;

Erdal A******* Kayseri / KOCASİNAN

Güzel yatak paketleme güzel çift seffaf naylonda geliyor rahat ölçüleri tam oldu rahat yatak

&#; &#; &#; &#; &#;

F**** A*** İstanbul / KAĞITHANE

Yatak 2 günde elime ulaştı. Fiyatına göre beklediğimden daha güzel geldi. Benimkinde koku falanda yoktu. Gönül rahatlığıyla kullanıyoruz. İleriki zamanda inşallah sıkıntı çıkarmaz.

&#; &#; &#; &#; &#;

Erdal D***** İstanbul / ESENLER

Guvenle alinabilir zamanindan once teslim edildi tesekkurler

&#; &#; &#; &#; &#;

D**** K***** İzmir / BUCA

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası