bolu 2 1 kiralık daire / 103 sonucu: Bolu Kiralık daire - Trovit

Bolu 2 1 Kiralık Daire

bolu 2 1 kiralık daire

Bolu Kiralık Daire

Bolu Kiralık Daire Bulmaya Yardımcı Olacak Bilgiler

Yeni başlangıçlar yaptığınızda, evlilik, iş, şehir değiştirme gibi sebeplerle ev değiştirmek zorunda kalırsınız. Bu durumda Bolu kiralık daire arayışına girersiniz. Evinizi kiralamak istediğiniz bölge belliyse bu süreç biraz olsun kolaylaşabilir belki. Ama sizin için belli bir mahalle, sokak yoksa işiniz çok zor demektir. İşte bu durumda da işinizi kolaylaştırıp, yükünüzü hafifletecek olan Zingat.com adresi var. Buradan istediğiniz özellikteki Bolu kiralık daireyi anında bulabilirsiniz.

- Kiralık daire arayışı içerisinde özellikle kalabalık bir nüfusa sahipseniz ilk dikkat edeceğiniz şey kiralık dairenin büyüklüğü ve oda sayısı olmalıdır. Her ne kadar bir aile olsanız da her bireyin kendine ait odası olması ve kendine ait zamanı olması gerekir. Bu yüzden kiralık daire seçerken 2+1, 3+1 ya da daha büyük olması tamamen ihtiyaçlarınızla doğru orantılı olmalı. Kiralık daire ararken oda sayısının çok olması sizi yanıltmasın. Çünkü odaların sayının yanı sıra, odaların genişliğine de dikkat etmelisiniz. Eşyalarınızı rahatlıkla koyabileceğiniz odalara sahip olması gerekir.
- Bolu kiralık daire ararken bütçenizi sıkıntıya sokmayacak, bütçenize uygun ilanlara bakmalısınız. Yüksek bedelli ilanlara bakmak, ancak zamanınızı boşa harcamanıza yol açar.
- Bakmakta olduğunuz kiralık dairenin kullanıma hazır ve kullanıma uygun olması gerekir. Yeni yapılmış olan sıfır bir daire alacaksanız ısınma, elektrik, su gibi tüm tesisatının döşenmiş olmasına içerisinde yaşamaya hazır olması gerekir.
- Araştırmakta olduğunuz kiralık daire yıllanmış bir yapıdaysa bakım ve onarım gibi tadilat giderlerinin olmamasına dikkat etmelisiniz. Yer döşemeleri, mutfak dolapları, tezgâhı, kapıları, pencereleri gibi eşyalarının sağlam ve sağlıklı olmasına dikkat etmelisiniz.
- Yaşayacağınız kiralık dairenin izolasyonu olmasına dikkat etmelisiniz. Hayatınıza konfor ve avantajlar sunan bu özellik ile kiralık dairenizi de çok seversiniz. Çünkü kiralık dairedeki ısı yalıtımı, evde ısı kaybı olmasını engeller ve iyi bir ısınma sağlar. Böylece faturalarınızda tasarruf etme imkânı da sunar. Isı yalıtımı kiralık daire duvarlarında rutubet sorunları yaşanmasına da engel olur.
- Kiralık dairede ses yalıtımı olması komşularınızla daha iyi bir iletişim içinde olmanıza yardımcı olur. Ayrıca dışarıdan gelen gürültülerin sizi rahatsız etmesine de engel olur.
- Baktığınız yerlerin cephesel özelliklerine dikkat etmelisiniz. Bolu kiralık daire güneş ışığından faydalanıyor olmalı. Böylece eviniz daha aydınlık olur ve daha kolay ısınır.
- Yaşayacağınız kiralık daire hinterlandını doğru seçmelisiniz. Çünkü seçtiğiniz kiralık dairenin işe, okula, hastaneye, markete, alışveriş merkezlerine ve toplu taşıma araçlarına, duraklarına yakın mesafede olması hayatınızı kolaylaştıracaktır.
- Kiralık daire ararken ayrıca aidat, bakım giderleri adı altında alınan aylık masrafları da araştırmalısınız. Ayrıca güvence bedeli, kapora gibi bedellerin bütçenizi aşmamasına dikkat etmelisiniz.
- Kiralayacağınız dairenin geçmiş dönemlere ait elektrik, su gibi fatura borçları olmamasına dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde mağdur olabilirsiniz.
- Yaşamak istediğiniz Bolu kiralık daire yeni yapılmış bir bina ise yapım malzemelerinin kalitesine ve deprem yönetmeliğine uygunluğuna dikkat etmelisiniz. Yıllanmış yapıların ise depreme dayanıklı olmasına dikkat etmelisiniz. Yıkık dökük, can güvenliğinizi tehlikeye atacak yapılardan uzak durmalısınız.
- Beğendiğiniz Bolu kiralık daire için gerçek mülk sahibi ile kira sözleşmesi yapmalısınız. Bu sözleşme noter onaylı olmalı. Çünkü resmi geçerliliği olması için noter onayı şarttır.
- Bu sözleşmede genel hükümler dışında dikkat etmeniz gereken konu kiralık daire için ödediğiniz her kalemi sözleşmeye yazdırmanız ve yıllık kira artış oranınızı belirleyip sözleşme maddeleri arasında yerini almasını sağlamanızdır. Yıllık kira artış oranını net rakamlar üzerinden anlaşmanız sizi daha avantajlı kılacaktır.
- Göz önünde bulundurulması gereken bir diğer konu ise kiralık dairenin kira bedelini elden ödememelisiniz. Kira tutarını bankalar üzerinden ödemelisiniz. Böylece hem yasalara uygun davranmış hem de kendinizi güvenceye almış olursunuz.

43 adet kiralık emlak Bolu içinde

Yeni emlaklar için uyarı mesajları alınız

adet kiralık Emlak Bolu içinde
  • İlk e-posta uyarınız yarın gelicektir!
  • Eğer e-posta gelmezse spam dosyanızı kontrol ediniz
  • İlgilendiğiniz özelliklere sahip yeni bir emlak ilanına ulaştığımızda size e-posta yolu ile bilgi vereceğiz.
  • İstediğiniz zaman abonelikten çıkın - her e-postada verilen bağlantıyı tıklamanız yeterlidir
  • E-posta adresinizi kimseyle paylaşmayacağız.
  • Daha fazla bilgi için e-posta uyarı yardım sayfasını okuyabilirsiniz.
  • Daire kiralamak, Merkez, Bolu
    Daire kiralamak, Merkez, Bolu
    Bolu · 90 m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire · Balkon
    Yüksek giriş 90 m² güney batı cephe balkon yok detaylı bilgi için arayınız
    ilk 2 gün önce görüldü - Hepsiemlak  > Altundağli İnşaat Gayri̇menkul
  • Alpağut Mahallesi, Bolu Merkez
    Alpağut Mahallesi, Bolu Merkez
    Bolu · 90 m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire · Bahçe
    Bolu alpagut mh. Bati cephe bahçe kati önü açik bahçe ve karşisinda çocuk bahçesi̇ ana yol üzeri̇ merkezi̇ konumda 2 oda 1 salon 90 m² brüt 85 m² net ki̇ralayanin kamu personeli̇ yada kefi̇l verebi̇lecek öğrenci̇ olabi̇li̇r
    ilk 2 önce görüldü - Emlakjet  > Altındağ Gayrimenkul
  • Daire kiralamak, Bolu Merkez
    Daire kiralamak, Bolu Merkez
    Bolu · 65 m² · 1 Oda · Daire
    Umut şenduygu gayri̇menkul yatirimdünyasinin şeffaf markasisümer mahallesi̇li̇fe i̇n 374 karşisindaara katgüney doğu cepheli̇sifir eşyali1+150 metrekare netbi̇reysel kombi̇li̇olan dai̇remi̇z ki̇raliktir. İşletme adi:umut şenduygu gayri̇menkul yatirimve danişmanlik hi̇zmetleri̇taşinmaz ti̇careti̇...
    ilk geçen hafta görüldü - Zingat  > Umut Şenduygu Gayri̇menkul Danişmanlik
    Bolu · 99 m² · 1 Oda · 1 Banyo · Daire
    Açıklama bolu vali̇li̇ği̇ hemen arkasi eşyali geni̇ş temi̇z dai̇re aboneli̇kleri̇ açiktir sifirlanmiş olup ki̇raci baoneli̇k yapmayacaktir devam edecekti̇r 2-3 aylikta ki̇ralanabi̇li̇r süre sikintisi yoktur askerli̇k şubesi̇ yan tarafidir i̇zzet baysal caddesi̇ karşisidir cadde üzeri̇ 1+1 mutfak ...
    ilk 2 gün önce görüldü - Hepsiemlak  > Güven Gayri̇menkul
  • Daire kiraliyorum, Merkez, Bolu
    Daire kiraliyorum, Merkez, Bolu
    Bolu · 100 m² · 1 Oda · 1 Banyo · Daire · Balkon · Kapalı Balkon
    Bolu merkez tabaklar mh bolu vali̇li̇ği̇ arkasi askerli̇k şubesi̇ karşisi nüfus müdürlüğü çok yakin 95 m² cadde üzeri̇ 85 m² kombi̇li̇ 1+1 mutfaği ayri genel temi̇zli̇ği̇ yapilmiş mutfak eşyasi mevcuttur kapali balkonlu güney cepheli̇ ara kat 3.Kattir kisa zamanlida ki̇ralanabi̇li̇r 2-3 aylik gi̇...
    ilk 2 gün önce görüldü - Hepsiemlak  > Güven Gayri̇menkul
    Bolu · 138 m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire · Balkon · Asansör · Doğalgaz · Kombi
    Turyap güvencesi̇yle ki̇ralik not: daire sahibinin talebi olan; memur aileye ki̇ralanacaktir. Dai̇remi̇z i̇çi̇ndeki̇ ki̇raci̇ tarafindan hazi̇ran sonunda boşaltilacaktir. Bolu merkez karamanlı mah. D 100 karayolunun bir alt sokağı ile konuralp caddesi arasında bolu şehir stadına 50 metre uzaklıkt...
    ilk 3 gün önce görüldü - Hepsiemlak  > Turyap Bolu Cumhuri̇yet Caddesi̇ Temsi̇lci̇li̇ği̇
  • Daire kiralık, Merkez, Bolu
    Daire kiralık, Merkez, Bolu
    Bolu · 120 m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire
    Bahçelievler mahallesi'nde temiz 3+1 dairemiz kiralıktır. Okul, sağlık, ocağı, hastahane, ulaşım, valilik, i̇zzet baysal caddesi yürüme mesafesinde
    ilk 3 gün önce görüldü - Hepsiemlak  > Özcan Emlak
    Bolu · 110 m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire
    İzzet baysal cad. Cepheli̇ bankalara, cami̇lere, marketlere, okullara, vali̇li̇ğe, cafelere çok yakin eşyali
    ilk 4 gün önce görüldü - Hepsiemlak  > Bi̇len Gayri̇menkul Danişmanlik
  • Ev kiralık, Merkez, Bolu - Kombi
    Ev kiralık, Merkez, Bolu - Kombi
    Bolu · 210 m² · 3 Odalı · 3 Banyo · Ev · Kalorifer · Eşyalı · Kombi · WiFi
    Manzaralı bolu merkezde full eşyalı abonelikleri açık tertemiz sıfır eşyalı yepyeni villalar manzaralı abant yolu üzerinde yenisefa köyü ve kalorifer sistemi hazır elektrikli kombili internet ve benzeri tüm abonelikler vardır
    ilk 4 gün önce görüldü - Hepsiemlak
    Bolu · 100 m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire
    Yeni bina, detaylı bilgi için arayınız
    ilk 4 gün önce görüldü - Hepsiemlak
    Bolu · 72 m² · 1 Oda · 1 Banyo · Daire
    Bolu merkez sümer mh 1+1 mutfak ayri aboneli̇kler açik mudurnu yoluna yakin servi̇slere yürüme 5 dk merkez yürüme 10dk mesafede l salon boyasi temi̇z masrafsiz dai̇re 1 ki̇ra bedeli̇ depozi̇to alinacaktir
    ilk 4 gün önce görüldü - Hepsiemlak  > Güven Gayri̇menkul
    Bolu · 105 m² · 1 Oda · 1 Banyo · Daire · Balkon · Kapalı Balkon
    Bolu merkez vali̇li̇k arkasi cadde üzeri̇ 3.Kattir elektri̇k suyu ve doğalgazi açiktir ki̇raci ayni şeki̇lde devam edebi̇li̇r 3.Katta kapali balkon mevcuttur güney cepheli̇ geni̇ş kullanişlidir tüm ev eşyasi mevcuttur vi̇deo ve fotoğraflar dai̇reye ai̇tti̇r bugün çeki̇lmi̇şti̇r 2-3 aylikta ki̇ral...
    Bolu · 88 m² · 1 Oda · 1 Banyo · Daire
    Bolu vali̇li̇ği̇ hemen arkasi eşyali geni̇ş temi̇z dai̇re, aboneli̇kleri̇ açiktir sifirlanmiş olup ki̇raci aboneli̇k yapmayacaktir devam edecekti̇r. 2-3 Aylikta ki̇ralanabi̇li̇r süre sikintisi yoktur askerli̇k şubesi̇ yan tarafidir i̇zzet baysal caddesi̇ karşisidir cadde üzeri̇ 1+1 mutfak ayri 2+...
    Bolu · 15 m² · 1 Oda · 1 Banyo · Daire
    Yağmur emlak 0541 511 36 82 karamali mahallesi̇ 1+1 ki̇ralik 1+1 2.Kat ful eşyali alişveri̇ş merkezi̇ne yakin beledi̇yeye yakin şehi̇r merkezi̇ne yakin i̇lkokul-ortaokula yakin sağlik ocağina yakin 5000 tl detayli bi̇lgi̇ i̇çi̇n arayiniz
    ilk 5 gün önce görüldü - Hepsiemlak  > Yağmur Emlak
    Bolu · 100 m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire
    Içi full yapılı 2+1 2. Kat 95 m² daire bolu'nun merkezinde öztürklerin arkası her yere yakın bizzat baysal caddesi 3 katlı binanın 2 katı ayı kafe'nin yanı
    ilk 5 gün önce görüldü - Hepsiemlak  > Yonca Emlak
    Bolu · 85 m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire
    Karaçayırda migrosa yakın 3. Kat 2+1 dairemiz kiralıktır. Merkeze çarşıya 3-5 dk yürüme mesafesindeki dairemiz kiralıktır
    ilk geçen hafta görüldü - Hepsiemlak  > Ovali Emlak
  • Daire kiralık, Merkez, Bolu - Asansör
    Daire kiralık, Merkez, Bolu - Asansör
    Bolu · 85 m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire · Balkon · Asansör · Eşyalı · Doğalgaz
    Asansör kapalı cam balkon bireysel doğalgaz eşyalı detaylı bilgi için arayınız
    ilk geçen hafta görüldü - Hepsiemlak  > Ondört Gayri̇menkul Danişmanlik
    Bolu · 172 m² · 4 Odalı · 2 Banyo · Daire
    Dairemiz bolunun kültür mahallesinde bulunuyor. Sabahtan aksama kadar güneş aliyor. 3 Cepheli̇ güney doğu bati cephe. Bina da 10 daire var ve hepsi bolunun sayılı esnaflarından belli başlı kişiler. Bina huzurunu bozmayacak kalite de insanlara kiralik
    ilk geçen hafta görüldü - Hepsiemlak
    Bolu · 60 m² · 1 Oda · 1 Banyo · Daire · Balkon · Asansör · Kombi
    Önü açık açık balkonlu bireysel kombili not: asansör çalışmıyor
    ilk 2 önce görüldü - Hepsiemlak  > Sezer Gayri̇menkul
    Bolu · 95 m² · 2 Odalı · 2 Banyo · Daire · Bulaşık Makinesi · Fitness Alanı · Otopark · Çamaşır Makinesi · Fırın
    Şehrin gürültü ve stresinden uzak, orman içinde, doğal, termal tatil için, bolu'nun çam ormanları içinde, bol oksijenli, temiz havası, soğuk ve sıcaktermal suları, büyüleyici mesire alanları ve modern dinlenme tesisleriyle harika bir tatil üstelik de aile için çok cazip bir fiyata. Dairemiz havuz...
    ilk 2 önce görüldü - Hepsiemlak
    Bolu · 130 m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire
    Kafeler sokağinda her yere yürüme mesafesi̇nde dai̇rede asansör yoktur
    ilk 2 önce görüldü - Hepsiemlak  > Candemi̇r Emlak
    Bolu · 100 m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire · Asansör
    İhsani̇ye mahallesi̇nde 2+1 eşyali dai̇re merkezi̇ konumda 100 m² 4. Kat kuzey bati cepheli̇ merkezi̇ doğalgazli asansörlü yapi
    ilk 2 önce görüldü - Hepsiemlak  > Olacak Emlak Ofisi
  • Borazanlar Mahallesi, Bolu Merkez
    Borazanlar Mahallesi, Bolu Merkez
    Bolu · 115 m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire
    Borazanlar mahallesi̇lütfü usta tatlicisinin arkasizemi̇n katmüstaki̇l bi̇naaboneli̇kleri̇ açikeşyali 2+1 ki̇ralik dai̇redetayli bi̇lgi̇ i̇çi̇n arayiniz.
    ilk 2 önce görüldü - Emlakjet  > Ezel Gayri̇menkul
  • Karaçayır Mahallesi, Bolu Merkez
    Karaçayır Mahallesi, Bolu Merkez
    Bolu · 70 m² · 1 Oda · 1 Banyo · Daire
    Karaçayir mahallesi̇caddeye 1 daki̇kalik yürüme mesafesi̇ndemerkezi̇ konumdaara katameri̇kan mutfak1+1 ki̇ralik dai̇redetayli bi̇lgi̇ i̇çi̇n arayiniz.
    ilk 2 önce görüldü - Emlakjet  > Ezel Gayri̇menkul
    Bolu · 135 m² · 3 Odalı · 2 Banyo · Daire
    Realty world emlak dünyasinin güveni̇li̇r markasi aşağisoku haci nakkaş cami̇i̇ arkasinda kuzey-bati 3 katli bi̇nanin 3.Kati asansörsüz boyali bakimli temi̇z ki̇ralik 3+1 dubleks dai̇re hayalleri̇ni̇zi̇ gerçeğe dönüştürüyoruz i̇şletme adi: i̇lyas özçeli̇k gayri̇menkul yatirim ve danişmanlik hi̇zm...
    ilk 2 önce görüldü - Hepsiemlak  > Realty World İlyas Özçeli̇k Gayri̇menkul
  • Image

3 Gece 4 Gün 2 kişi 3780 TL

Aile Boyu Sağlıklı Tatil

DETAYLAR

Sarot Hotels Vadi, Park, Palace

• Image

Sarot Palace Termal Tatil Köyü

Odalarda balkon, Jakuzi ve Termal Su

DETAYLAR

• Image

Gölcük , Abant , Göynük Çok Yakın

Doğanın Merkezinde

DETAYLAR

Hakkımızda

Doğa ve Termal Tatilin Merkezinde..  Sarot oteller grubu mutlu misafir, kaliteli hizmet anlaşıyla termal turizm alanında, projelendirdiği Sarot Park , Sarot Palace , Sarot vadi devremülk ve otel konseptinde 10.000 metrekare spa alanı 30 termal havuz çocuk oyun alanları doğa yürüyüş alanları doğa ile iç içe abant, gölcük, ve göynük gibi doğa harikası lokasyonlara ...

DAHA FAZLA

HİZMETLERİMİZ

Termal Havuzlar

AÇIK TERMAL HAVUZ Yarı açık termal havuzumuz sayesinde kışın üzerinize kar yağarken ya da yazın güneşin altında ...

Restaurant

Pastane Hem sağlıklı hem de özlemle beklediğiniz lezzetler...   Açık Hava Piknik Alanları Temiz havanın ...

Aktiviteler

Çocuk Oyun Parkı Çocukların eğlenebileceği oyun alanları...   Saunalar Tüm yorgunluğunuzu saunalarda ...

Masaj Spa

Masajlar İsveç masajı - 40 dak, Aroma therapy masajı - 45 dak. Reflexology (ayak) masajı - 30 dak. Medikal sırt masajı - 30 dak. ...

Sosyal Yaşam

SAROT TATIL KÖYÜN'DE SOSYAL YAŞAM   Binlerce yıllık tarihi ile Sarot Kaplıcaları ,doğal termal suyu ve ...

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir