dayıya sor 4 kere hacca gittim / Neydi loo ??? Aha dayıya sor. 4 kere hacca gittim. | By Yürüyen Mizah

Dayıya Sor 4 Kere Hacca Gittim

dayıya sor 4 kere hacca gittim

Sosyal medyada fenomen olan gaspçı 5 yıl hapis cezası aldı

Haberin Devamı

SOSYAL MEDYADA FENOMEN OLDU

Gaspçı Hüseyin Taşkıran sağlık kontrolünden geçirilmek için Adli Tıp Birimi’ne götürüldüğü sırada basın mensupları ile aralarında geçen diyalogla sosyal medyada fenomen olurken internete düşen görüntüler tıklanma rekorları kırmıştı. Hüseyin Taşkıran ile gazeteciler arasında geçen, ilgi çekici  konuşmalar şöyleydi:

- Neden gasp yaptın?

- Gasp etmedim Kuran satıyordum. Çocuk 5 lirayı kendi rızasıyla gönlünden koptuğu için verdi. Ben dua kitabı satıyorum. Çocuk geldi bana 5 lira para verdi. Babasının hayrına vermedi, dua kitabı satıyordum

- Uyuşturucu kullanıyorsunuz, ayakta duramıyorsunuz?

- Kim diyor uyuşturucu kullanıyorum diye, ayakta mı duramıyorum. Niye mi verdi 5 lirayı, bak kurban olduğum 5 liraya satmıyorum. 4 kere hacca gittik geldik. İşte dayıya sor. Gerçekten dua kitabı satıyorum

- Bebekken mi hacca gittin?

Haberin Devamı

- Boş versene 1 dakika dinle çocuk kendi çıkardı gönlünden 5 lira verdi. Arkamdan da gitti polise şikayet etmiş

- Dua kitabı satıyorsan Sübhaneke duasını okuyabilir misin?

- Dua okumayı neden bilmeyeyim ki, ben şurada kendi ismimi yazamıyorum. Tamam Allah’ın Kuranı’nı  satıyorum ama kendi ismimi bile yazamıyorum, okula gitmemişim ki ben

- "Besmele çekebilir misin?

- Besmele çekerim tabi, bismillah. (Yanındaki polise dönerek, soruyor) Besmele ilahi mi diyorduk, Eşhedü enla ilaha mı diyorduk?

“Aha dayıya sor” -2… Akıllara o video geldi

İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, kavşak ve trafik ışıklarında cam silip, para isteyerek sürücülere rahatsızlık veren kişilere yönelik uygulama yaptı. Kent genelinde ana arterlerde konuşlanan 148 ekip, şüphelileri takibe aldı. Ekiplere yakalanan 80 kişiye, Kabahatler Kanunu'na göre 22 bin 160 lira para cezası uygulandı.

Yüreğir ilçesi Karataş Bulvarı'nda cam silen A.Ö. de polis tarafından yakalanıp gözaltına alındı. A.Ö., polis aracına bindirildiği sırada kendisini görüntüleyen gazetecilere, "4 kere hacca gittik, geldik. İnanmıyorsan dayıya sor" dedi.

AKILLARA O VİDEO GELDİ

A.Ö’nün bu sözleri akıllara yıllar önce yine Adana’da gözaltına alınan Hasan Tanrıkulu’nu getirdi.

Tanrıkulu, işlediği bir suç için gözaltına alındığında, '4 kere hacca gittim, Aha dayıya sor' demesiyle internet fenomeni haline gelmişti.

Odatv.com

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir