behzat ç 81 bölüm anlamadım / Behzat Ç Ankara Yanıyor Filmi Eleştirisi

Behzat Ç 81 Bölüm Anlamadım

behzat ç 81 bölüm anlamadım

kaynağı değiştir]

Harun Sinanoğlu
İlk görünüm 1. Bölüm - Pilot Bölüm
Son görünüm Bölüm - Son Hesaplaşma
YaratanEmrah Serbes
CanlandıranFatih Artman
Doğum tarihi 1 Mart
Bilgileri
Takma ad(lar)ı Tosun Paşa
Cinsiyet Erkek
Meslek Komiser
Unvan Cinayet Büro Komiseri
Aile Yalçın Sinanoğlu (babası)
Aslı Sinanoğlu (kardeşi)
Evlilik(ler) Eda Akkaya
Önemli ilişkileri Hayalet
Akbaba
Behzat Ç.
Cevdet
UlusTürk

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinde Fatih Artman tarafından canlandırılan karakterdir.

30 yaşlarında, kaba bir karakterdir. Normal hayatta saf fakat cinayet işlerinde zeki bir duruşu vardır. 1,91 boyundadır. Mizah anlayışı iyi değildir. Sekiz yıldır Behzat Ç. ile beraber çalışmaktadır. Komiserdir. Yardımcı komiser denmesine sinir olur. Arkadaşları arasında "Tosun Paşa" olarak anılır. Zira iri yarı bir vücudu, uzun boyu ve fazla kiloları vardır. İnisiyatifini sonuna dek kullanır. İyi koşmak ve dövüşmek gibi fiziksel özellikleri vardır. İyi bir sürücü ve motorlu taşıtlar uzmanıdır. Ankaragücü taraftarıdır. Babası emekli bir otobüs şoförüdür. Aynı büroda çalıştığı Eda'ya aşıktır. Bir gün Eda ile sinemaya gitmek için plan yapar. Akbaba ve Hayalet de sinemaya gelir ama cinayet ihbarı geldi deyip geri dönerler. Sinemadan çıkınca Eda Harun'a Selim'den hoşlandığını söyler. Derinden yaralanan Harun, telsizden içkili bir şekilde "Seviyorum Merkez!" diye bağırarak anons yapar.

Harun'un kız kardeşi Aslı, Harun'la birlikte cinayet büroda çalışan Cevdet'le ilk 3 ay boyunca Harun'dan gizlice ilişki yaşamışlardır. Harun'un bu ilişkiyi fark ettikten sonra bu birlikteliğe tepkisi çok sert olmuş, Cevdet'i dövmüş ve ilişkiyi kabullenmemiştir. Ancak daha sonra razı olmuş ve Cevdet'ten özür dilemiştir.

Hareketli bir aşk hayatı yaşayan Harun, Eda'ya olan sevgisini defalarca belirtmiş fakat belli bir süre karşılık görememiştir. Bir ara Larissa adında Ukraynalı bir kızla tanışmış fakat kız kendisini dolandırıp onu terk etmiştir. Kendisi sonunda sırf inadından Meliha isminde bir kızla nişanlanmıştır. Nikah sırasında Eda'nın Selim'i terk ettiğini Cevdet'ten öğrenen Harun nikâhtan kaçmıştır. Babası nikahtan kaçtığı için Harun'u evden kovar. Behzat ve ekip arkadaşları da Harun'u bir güzel fırçalar. Olaydan bir süre sonra yanına gelen Eda'yı ise dudağından öpmüştür. Sonrasında 20 kilo vermiştir. Eve dönüp babası tarafından affedilince tekrar yemeye başlamıştır. Daha önceki sevgilisi Larissa tekrar meydana çıkmış ve annesinin hasta olduğu yalanını söyleyerek Harun'u inandırmıştır.

Larissa kendisine sürekli baskı yapan başındaki adamı öldürüp suçunu Harun'a söyler. Larissa, cinayet neticesinde hapse girer. Bu olaydan sonra Eda ile çıkmaya başlamıştır. Eda başta herkese söylemek istemez. Sadece Cevdet'e söylerler. Cevdet'te bunu Selim'e söyler. Harun'un Eda ile sevgili olduğunu Cevdet'ten öğrenir. Cevdet'e "umurumda değil unuttum ben Eda'yı" dese de bu olaya çok öfkelenir. Memduh Başgan'dan Harun'a zarar vermesini ister. Memduh da Selim'in istediğini yapar ve Selim, Memduh Başgan'ın adamlarıyla beraber Harun'u dövmüştür. Harun'u dövdüğünü Cevdet ile konuşurken ağzından kaçırır. Cevdet bunu Harun'a söyler. Harun, Selim tarafından pusuya düşürülüp dayak yemeden önce Eda ile sevgili olduğunu Hayalet ve Akbaba'ya anlatır. Harun bunu ilk önce Cevdet'e söylediği için Hayalet ve Akbaba Harun'a tavır yapar. Bir süre sonra ise Eda ile yaşamaya başlamıştır. Daha sonra, birlikte yaşamaya başlayan Aslı ve Cevdet'e komşu olmuşlardır. Cevdet ile Aslı'nın yakınlaşmasına artık sıcak bakmaya başlamıştır.

Bir akşam vakti Harun'la birlikte tüm ekip Akbaba'nın evinde toplanırlar. Akbaba'nın geçmişteki Kesik Parmak Cinayetleri ile ilgili bağlantısını anlatır. Bu olayı Cevdet ve Hayalet bilmektedir. Bu olay ile ilgili hiçbir şey anlatılmadığı için tavır yapar.

Harun'un en bilinen özelliklerinden biri cimri olmasıdır. Sürekli hesabı arkadaşlarına ödetmeye çalışır. Bu durum sebebiyle bazen Behzat'tan fırça yediği de olur.

Hayalet (Sabri)[değiştir GAZETE VATAN (funduszeue.info#.UJqG_pjaZFQ)

BEHZAT Ç 9 KASIM BÖLÜM FRAGMANI - YouTube (funduszeue.info?v=Cw7doMIwj6I&feature=related)

denk geldikce izliyorum güzel dizi :)

GokhanRS

,

yeni bölüm başlasınnn.

Bende sabirsizlikla bipsiz bolumunu beklicem.

GokhanRS

,

yav sacma sapan diziyi erken saate koymuslar. geç saate kadar bizi bekletiyorlar izlenmeyen saçma dizileri öne koyup.

En güzeli birkaç gün sonra bipsiz izlemek.

En güzeli birkaç gün sonra bipsiz izlemek.

+ aynen +++

Bölüm Fragmanı;

Behzat Ç. - Star TV - Türkiye'nin ilk özel televizyonu (funduszeue.info)

Emrah Serbes'in "Behzat Ç. : Bir Ankara Polisiyesi" romanından televizyona aktarılan ve üçüncü sezonunda ilgiyle takip edilen Behzat Ç.'de önümüzdeki cuma bir ilk yaşfunduszeue.info Mehmet Erdem'in kaleme aldığı,Serdar Akar'ın genel yönetmenliğini üstlendiği dizide,cinayet büro ekibi bu kez sokaklarda değil evde toplanacak.

"Evde" adıyla yayınlanacak bölümde sadece Erdal Beşikçioğlu,Fatih Artman,Berkan Şal,İnanç Konukçu ve Berke Üzrek rol funduszeue.info,Harun,Akbaba,Hayalet ve Cevdet, Akbaba karakterinin evinde toplanacak ve tüm bölüm tek mekanda sadece 5 erkek oyuncuyla geçecek.

Aslında bu bölümde Serdar Akar'ın daha önce çektiği "Gemide","Barda" filmlerine atıfta funduszeue.info "Evde" adıyla başlayıp finalinde "Son" yazacak.Böylece "Evde"yle Serdar Akar'ın üçleme serisi tamamlanmış ve film tadında bir dizi yayınlanmış olacak.

HT - Oya Doğan.

Bipsiz 77;

Eylül ile Behzat ç. için çok ilginç bir teori var.

ipuçlarını önce yazdım ama dizin tadı kaçmasın diye vazgeçtim .

2. fragman;

SOMEONESPECIAL

,

Yayından kaldıramazsınız!

Behzat Ç.’nin yazarı Serbes, “Hodri meydan. İsterseniz bunu yayınlamayın” dedi

KCK tutuklularıyla ilgili sahneler kaleme aldıklarını açıklayan Behzat Ç.’nin yazarı Serbes, “Hodri meydan. İsterseniz bunu yayınlamayın” dedi

Önümüzdeki haziran ayında bitmesi planlanan fenomen dizi “Behzat Ç.”nin yazarı Emrah Serbes, bölümde çarpıcı bir konuyu ele alacaklarını açıkladı. Konuk olduğu “Memleketin Hali” programında diziye yapılan baskılara dikkat çeken Serbes, KCK tutuklularıyla ilgili sahneler yazdıklarını belirtti ve yayınlanmama ihtimaline karşı da ilgililere meydan okudu. Üçüncü sezonuna başlayan dizinin ilk yılında saat ’de ekrana geldiğini hatırlatan Serbes, şöyle konuştu:

“Bize sürekli baskı yapıyorlar. Diziye başladığımızda saat ’de yayınlanıyorduk. Ondan sonra 2’nci sezonda saat ’ye attılar. Bu sezon da saat ’e Ayrıca ‘13+’ sınırı getirdiler. Ondan sonra sabah kuşağına doğru atacaklar. Bu gidişle Seda Sayan’dan önce yayınlanacağız. Ama bu halk her şeye rağmen izlenmez sanılan dizimizi izliyor.

‘Seyirci sahip çıksın’

Şimdi biz bölümde KCK tutuklularına değiniyoruz, bunu yazıyoruz. İsterseniz bunu yayınlamayın. Hodri meydan, yayınlamayın. Ne yapacaksınız, bizi kaldıracak mısınız? Kaldıramazsınız. Seyircimize de söylüyorum, bize sahip çıkın. Eğer yayınlamazlarsa üstüne gidin diyorum.” Dizinin bu cuma ekrana gelecek olan bölümü ise bir ilke imza atacak. Dizi baştan sona Berkan Şal’ın hayat verdiği Akbaba’nın evinde geçecek. Erdal Beşikçioğlu’nun oynadığı Behzat Ç. başta olmak üzere bütün karakterler bu evde hesaplaşacak.

Yayından kaldıramazsınız!

Behzat Ç.’nin yazarı Serbes, “Hodri meydan. İsterseniz bunu yayınlamayın” dedi

KCK tutuklularıyla ilgili sahneler kaleme aldıklarını açıklayan Behzat Ç.’nin yazarı Serbes, “Hodri meydan. İsterseniz bunu yayınlamayın” dedi

Önümüzdeki haziran ayında bitmesi planlanan fenomen dizi “Behzat Ç.”nin yazarı Emrah Serbes, bölümde çarpıcı bir konuyu ele alacaklarını açıkladı. Konuk olduğu “Memleketin Hali” programında diziye yapılan baskılara dikkat çeken Serbes, KCK tutuklularıyla ilgili sahneler yazdıklarını belirtti ve yayınlanmama ihtimaline karşı da ilgililere meydan okudu. Üçüncü sezonuna başlayan dizinin ilk yılında saat ’de ekrana geldiğini hatırlatan Serbes, şöyle konuştu:

“Bize sürekli baskı yapıyorlar. Diziye başladığımızda saat ’de yayınlanıyorduk. Ondan sonra 2’nci sezonda saat ’ye attılar. Bu sezon da saat ’e Ayrıca ‘13+’ sınırı getirdiler. Ondan sonra sabah kuşağına doğru atacaklar. Bu gidişle Seda Sayan’dan önce yayınlanacağız. Ama bu halk her şeye rağmen izlenmez sanılan dizimizi izliyor.

‘Seyirci sahip çıksın’

Şimdi biz bölümde KCK tutuklularına değiniyoruz, bunu yazıyoruz. İsterseniz bunu yayınlamayın. Hodri meydan, yayınlamayın. Ne yapacaksınız, bizi kaldıracak mısınız? Kaldıramazsınız. Seyircimize de söylüyorum, bize sahip çıkın. Eğer yayınlamazlarsa üstüne gidin diyorum.” Dizinin bu cuma ekrana gelecek olan bölümü ise bir ilke imza atacak. Dizi baştan sona Berkan Şal’ın hayat verdiği Akbaba’nın evinde geçecek. Erdal Beşikçioğlu’nun oynadığı Behzat Ç. başta olmak üzere bütün karakterler bu evde hesaplaşacak.

"Dizinin bu cuma ekrana gelecek olan bölümü ise bir ilke imza atacak. Dizi baştan sona Berkan Şal’ın hayat verdiği Akbaba’nın evinde geçecek. Erdal Beşikçioğlu’nun oynadığı Behzat Ç. başta olmak üzere bütün karakterler bu evde hesaplaşacak."

Bu cok iyimis, sabirsizlikla bekliyorum..

Ayrica yoruma diyecek birseyde bulamiyorum.

Bipsiz bolum bambaskaydi, sonundaki haram geceler dingirtisina bittim.

halilcan

,

bu bölüm tam benlik olacak
her zamanki gibi cumartesi günü internetten izleyeceğim.
cumartesi doğum günüm.Üniversite nedeniyle tek başıma odamdayıfunduszeue.info te akbabanın evinde onlarla birlikte yiyip içicem :D

bu bölüm tam benlik olacak
her zamanki gibi cumartesi günü internetten izleyeceğim.
cumartesi doğum günüm.Üniversite nedeniyle tek başıma odamdayıfunduszeue.info te akbabanın evinde onlarla birlikte yiyip içicem :D

Hep Akbaba'nin evinde nasil donecek bu seri acaba?

Ozgurr61

,

bu haftaki bolum super olcak gibi bakalim

halilcan

,

Hep Akbaba'nin evinde nasil donecek bu seri acaba?

Bilmiyorum.
ancak bir ilk olacağı kesin 1 bölüm=1 sahne.

bu bölüm süper olacak biraları koydum dolaba :D

bu bölüm süper olacak biraları koydum dolaba :D

erken koymuşsun yarın behzat :)

Akl nin amk spor gazetesi..

tuzluyarak ver la :D sesli güldüm

bütün bölüm ev de geççek herhalde

Anasinin Offf yarildim su ana kadar bombaaa

benim hayatım kavga la, amirim yardırdı.

İbrahim33

,

Yardırıyorlar bu akşam

Vtec-SEDAN

,

nasıl bir kafa bu behzat reyiz :D

Cok iyi mukemmel bi bolum uzun zamandir bu kadar keyifli izlememistim

Hiyar isteyip tuzlayarak ver dediginde ev halkindan sadece benim gulmem ne kadar pislik bi insan oldugumu gosterdi ahauahuhahau

poşetçay

,

behzat ç cd yi fena çizmiş çok psikolojiye girince sıkıyo

Hiyar isteyip tuzlayarak ver dediginde ev halkindan sadece benim gulmem ne kadar pislik bi insan oldugumu gosterdi ahauahuhahau

hahahha alemsin abi :hahaha:

Hukumete cok saglam gecirdi mahalle baskisi muhabbetine :)

Alinti: behzat vtec acti :) :) :)

Aynisi bizde de oldu hanim bana bakio ne oldu die:)

Bi insan bu kadar alkol alabilirmi damacan ictiler resmen , bence biraz icmislerdir bu kadar iyi rol yaoilamaz saygi duydum

SOMEONESPECIAL

,

Hepsi içini boşaltsında rahatlasınlar akü
Behzat gene yardırıyo. Sırtındaki cop izimidir nedir ?

SOMEONESPECIAL

,

Bitti ya la

BURAKALTAC

,

senin yakaladığın fare kadar benim skt.m kedi var dedi ben orda koptum veya en azından bipli kısmı ben öyle algıladım :D

lethaldoze

,

arkadaşlar siz ne izliyorsunuz. 77 bipsizmi yoksa 78 mi ?

exvitermini

,

bölüm
gerçekten çok keyifli bir bölümdü güzel muhabbet döndürdüler

timucintt

,

sezonun en iyi bölümüydü bu kadarmı doğal oynanır muhteşemdi

muhteşem bölümdü behzat takır takır boşalttı içini

ulasoztas1

,

sadece evde geçmesine rağmen en keyifli bölümlerden biriydi. bipsiz olarak tekrar izlicem :D

behzatın mala bağlamasına kadar bugüne kadarki en iyi bölümlerden biriydi :D

lnd_samet

,

ahahahhahaha

aynen:D:D:D

Hukumete cok saglam gecirdi mahalle baskisi muhabbetine :)

cok cok güzel oldu.
helal olsun.
sıkıyorsa kaldırsınlar demişti yönetmen helali hoş olsun.

bipsiz izlemek için başka bir film izliyordumki film bitince behzata döndüfunduszeue.info yarısı bile yetti:) güzel bölümdü:)

harunun,edayla zina yapıyoz diyince koptu kayış bende:D

Bir dizi ancak bu kadar muhalif olabilirdi herkeze heryere giydirdiler helal olsun diyorum , van ünitersitesinde ki olayı da atlamadılar bu arada

Hiçte cinayet işlenmedi :D :D

lethaldoze

,

Yahu ben hep internetten izlediğim için gününü tam bilmiyorum ama cumartesi oynamıyormuydu bu dizi. Ben bekleyip bipsiz izliyorum çok keyişfli oluro :D

karsiyakaliozi

,

behzatın oyunu çok başarılıydı bence özellike son bölüm direk canlı tıyatro performansı gibi olmuş kamera arkasını görmek isterdim muhalif kısmı oldukça ıddalıydı en beğendiğim bölüm diyebilirim .

Çok güzel bir bölümdü.Yemek yaparkenki muhabbet de çok güzeldi.:D

CasabLanca

,

bölümü şu an 2. kez izliyorum tekrardan bu bölümü banko sansürsüz izlemeliyim :D

İbrahim33

,

Son bölümü izledim ve ben bu diziyi neden daha önce izlemedim diye kendime kızdımŞimdi ilk bölümden başlayacağım izlemeye

Bipsiz Bölüm

Painkiller

,

Şu "dila hanım" dizisine her hafta mütemadiyen sövüyorum, bitse de amirim başlasa.

Shadow_Dancer

,

Şu "dila hanım" dizisine her hafta mütemadiyen sövüyorum, bitse de amirim başlasa.

Sen mi ben mi arkadaş.. tv açık duruyor nolur nolmaz diye, sesine bile tahammül edemiyorum..

Painkiller

,

Sen mi ben mi arkadaş.. tv açık duruyor nolur nolmaz diye, sesine bile tahammül edemiyorum..

Behzat Ç. sayesinde reyting yapıyor pkler.:) Bende de aynı durum söz konusu, arada fear factor'e bakıyorum ya kaçarsa diye geri:)

Germanian

,

Su dila rizaya versede dizi bitse kurtulsak.

GokhanRS

,

behzat gene lafı koydu. ne zamandan beri bu ülkede hak arayanlar terorist oldu diyerek :D

Germanian

,

Bide metro konusunda ta ordan izmire boruyu uzattilar ya helall

SOMEONESPECIAL

,

Öldürelim gömelim amk. Biz biraz basit olalım diyo eleman

Painkiller

,

Eleman güzel yardırdı.:)

Biz amerikan katili miyiz, sen de ne mesaj kaygılı adammışsın abi ya. ahuhah iyiydi:D amerikan katili derken Dexter'a da selam çaktırlar.:)

SOMEONESPECIAL

,

Bu yeni elemanda bişeyler var

BURAKALTAC

,

Behzat bu yeni cinayetçi elemanın g.tünü keser :D

Diziye 5 yildiz sart:)

Biz mesaj veriyoruz da kim anlıyor :D

yeni cinayetcide birşey varda çözemedim. bu bölüm iyiydi

lethaldoze

,

Bipsiz çıksada izlesek merak ediyorum bu bölümü

Bipsiz 79 ;

Star TV - Behzat Ç. - Bipsiz Bölüm (funduszeue.info)

torrent linki var mi?

ben gençlerden yanayım en kötü uefa diyorum
çok iyiydi:D:D:D

ahmetsahin

,

bipsiz bölümleri hangi gün çıkıyo

Pazar akşamı çıkıyordu sanırım.

+

Bölüm Fragmanı;

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi Bölüm Fragmanı - Dailymotion video (funduszeue.info#.UMNx0-QicYl)

exvitermini

,

bu yeni eleman funduszeue.info vakası yada şulenin kardeşi,behzatın başka bi kadından oğlu :D

bolumde verilmek istenen mesaj neydi? Tam anlamiyla izleyemedim henuz ama az birsey izledikten sonra kurt halkinin turkce degilde, kendi dillerindeki, yani kurtce egitim ve savunma hakkini destekledigini dusunuyorum.

Sizin bu bolumden bu konuda anladiginiz neydi? Bu durum beni rahatsiz etmedi degil

Bir cok kisiyi rahatsiz edicek bir bolumdu ztn onlarda rahatsiz ediceklerini biliyorlardi amac anadilde wgitim hakkina ve kck yargilamalarinin nasil isledigine dikkat cekmekti

Bir cok kisiyi rahatsiz edicek bir bolumdu ztn onlarda rahatsiz ediceklerini biliyorlardi amac anadilde wgitim hakkina ve kck yargilamalarinin nasil isledigine dikkat cekmekti

Yani Behzat C bu yapilanmayi destekleyenlerden mi?

yapılanma derken kck diyorsan sanmıyorum ama bence bu bölümde amaç ''kcknın yargılamaları işte böle adaletsiz ve anadilde eğitim ile savunma haktır'' demekti

türkiyenin %70 bu konuya tamamen karşı ama behzatın yani emrah serbesin %70in yanında durmak gibi bir amacı yok diye düşünüyorum

bence daha sert bölümler gelicek toplumum büyük kesimine hitap etmeyen ama bu konuları okuyp araştıran ve hülkümet karşıtlarının hoşuna gidicek bölümler

çok seyirci kaybedicekler bence ama ne de olsa son sezon diye geri adım atmicaklar

Yani Behzat C bu yapilanmayi destekleyenlerden mi?

dizi bu yahu, dunyadisi varliklarin tartisildigi programlar daha vahim..

yapılanma derken kck diyorsan sanmıyorum ama bence bu bölümde amaç ''kcknın yargılamaları işte böle adaletsiz ve anadilde eğitim ile savunma haktır'' demekti

türkiyenin %70 bu konuya tamamen karşı ama behzatın yani emrah serbesin %70in yanında durmak gibi bir amacı yok diye düşünüyorum

bence daha sert bölümler gelicek toplumum büyük kesimine hitap etmeyen ama bu konuları okuyp araştıran ve hülkümet karşıtlarının hoşuna gidicek bölümler

çok seyirci kaybedicekler bence ama ne de olsa son sezon diye geri adım atmicaklar

Turkiyemizin ana dili Turkce degil mi? Behzat Ç bu sefer beni sasirtti, tek dil, tek vatan, tek bayrak diyenlerden saniyordum.

Turkiyemizin ana dili Turkce degil mi? Behzat Ç bu sefer beni sasirtti, tek dil, tek vatan, tek bayrak diyenlerden saniyordum.

Behzat Ç.'de tek vatan tek bayrak,tek vatan konusuna aykırı bişey olduğunu görmedim fakat insanların kendisini istediği dilde ifade etmesi yönünde bir bölüm yaptıklarını düşünüyorum

suphesiz resmi dil türkçe'dir ama orda tartisilan baska bisey zaten konuyu siyasete bulasmadan olayi bitirdiler;
anti kahraman genelin beklentilerini karsilamaz bunu gosterdi tekrar komiserim

not: en son skyfall icindeki istanbul sahneleri begenilmedi mesela bizi gelismemis gosteriyormus, kurgu bu bosverin, calisin ulkenizi temsil edin guzelliklerle

emrah serbes bdpli bı kac vekılle yakın arkadasdır. onlrın da etkısı olabılır bu tarz bı senaryo cıkarmasına

emrah serbes bdpli bı kac vekılle yakın arkadasdır. onlrın da etkısı olabılır bu tarz bı senaryo cıkarmasına

Direk sana sölemiyorum lütfen üstüne alınma bu yazcaklarımı sadece görünce aklıma geldi..

Bazı arkadaşlar ölümüne behzat ç.'ci ama hala senaryoyu emrah serbes'in yazmadıgını funduszeue.info Mehmet Erdem Behzat Ç.'nin senaristidir.

Behzat Ç Bölüm Sansürsüz (Tek Parça)

CEa87ZNJWrw
Behzat Ç Bölüm Sansürsüz (Tek Parça) - YouTube (funduszeue.info?v=CEa87ZNJWrw&feature=g-high-u)

Behzat Ç. Bölüm Full HD p (Tek Parça)

RCyt35xcaGw
Behzat Ç. Bölüm Full HD p (Tek Parça) - YouTube (funduszeue.info?v=RCyt35xcaGw)

lethaldoze

,

Ben bi izleyeyim :D

Arkadaslar dun aksam komple izledim bolumu fakat dusuncelerim degismedi, bu bolumde cidden ne savunuldu konusmak isteyen var mi?

lnd_samet

,

behzat bir fikir beyan etmedi.
etmemesinin yanındada konu olarak işlendiği içinde sanki anadilde savunma hakkının savunulduğu yansıtıldı(hakimin davayı kestirip atmasıçünkü hakim aksi bir adam, cinayeti işleyen adli tıp doktorunun kayınbabası)

behzatın susup bu konuda hiç yorum yapmamasıda onaylıyor gibi görünmüş doğrusu.

fakat anadilde savunma isteyenlerin(sadece bu istekte bulunanların)direk pkk lı olarak yansıtılmasını eleştirildi:)
fakat pkklılar masumların yanına sıgınıpta prokovasyon yaptıgıda aşikar.

--

tamam bu ülkenin böyle bir sorunu var ama,gereksiz bir yansıtmaydı(belkide anadillerinde savunmayı kabul etmediğimiz içinde olabilir)

bölümde bariz bir şekilde süreyya sırrı önder imzası var. biliyorsunuz kendisi de sinemacı. emrah serbes'in de sırrı abi diye diye dilinden düşüremediği kişi.

onu bunu bilmem siyasi mesaj istesem tbmm tv yi açarım. behzat ç. bizim için bir seyir zevki idi. polisiye bir roman idi. olaylar zinciri idi.

ama her güzel şeyin bir sonu varmış

Bolum icin konusmuyorum ama begenilir begenilmez bu kisiye bagli fskat;

Bence sanat toplum icindir.. siyasi ve guncel konulara deginmeli diye dusunuyorum hayli bi haber bir toplumuz ztn buyuk ulkelerde sznatcilar halki bilinclendirmeyi gorev edinmislerdir kocaman bir fransa ornegi ve dunyaca bilinen muhalif fransiz sanati ortada..

Dusuncelerim son bolumden bagimsiz genel gorusumdur

Bolumle ilgili dusuncemde begeni gormesede farkli bir bakis acisi oldugundan pozitiftir..

Bolum icin konusmuyorum ama begenilir begenilmez bu kisiye bagli fskat;

Bence sanat toplum icindir.. siyasi ve guncel konulara deginmeli diye dusunuyorum hayli bi haber bir toplumuz ztn buyuk ulkelerde sznatcilar halki bilinclendirmeyi gorev edinmislerdir kocaman bir fransa ornegi ve dunyaca bilinen muhalif fransiz sanati ortada..

Dusuncelerim son bolumden bagimsiz genel gorusumdur

Bolumle ilgili dusuncemde begeni gormesede farkli bir bakis acisi oldugundan pozitiftir..

muhalif olmak konusunda bu belgeseli incelemek lazim :rolleyes:

Ai Weiwei Never Sorry Part 1 of 15 HD Free Movie - YouTube (funduszeue.info?v=S-knUFWQto4)

muhalif olmak konusunda bu belgeseli incelemek lazim :rolleyes:

Ai Weiwei Never Sorry Part 1 of 15 HD Free Movie - YouTube (funduszeue.info?v=S-knUFWQto4)

Abi telden giriorm acaman suan muhtemelen ama yrn izler yorumumu yaparim :)

Edit: baktim abi bu adami hatirliyorum ama dil eksikliginden tam cikartamadim konuyu

Can Dündar: Behzat Ç.&#;ye sansür kuşkusu doğduğunda Ankaralılar eylem yapıp diziyi Sakarya&#;da toplu izlemişler ve &#;Ankaralı uyuma, Behzat&#;ına sahip çık&#; diye slogan atmıştı. Burada neden sanatçılardan gür bir ses çıkmıyor?

Erdal Beşikçioğlu: Eh tabii herkes geleceğini düşünüyor. Pasta büyük ve siz ondan çok küçük tırtıklar alabiliyorsunuz. Biz devede kulak sayılırız. Bir de &#;ye tabiyiz. Devlete karşı tepki veremeyiz; sorular sorarak konuyu gündeme taşıyoruz.

Can Dündar'la olan röportajından.

Abi telden giriorm acaman suan muhtemelen ama yrn izler yorumumu yaparim :)

Edit: baktim abi bu adami hatirliyorum ama dil eksikliginden tam cikartamadim konuyu

çinli muhalif sanatçı ai weiweinin sanatını, aktivist duruşunu ve hukuk arayışını anlatan, festivalin en sarsıcı belgesellerinden biri. tek kişiyle başlayan aktivistliğin sosyal medyanın doğru kullanılmasıyla ne kadar etkili olabileceği ve çoğullaşabileceğini gözler önüne seren belgesel, tek bir kişinin sistemi değiştiremeyeceğini ancak farkındalık yaratarak insanların uyanık olmalarını sağlayabileceğini gösteriyor. ama ne yazık ki ai weiwei özelinde "sisteme karşı gelirsen bir şekilde seni sustururlar" düsturu bir şekilde ortaya çıkarak adamın 81 günlük kaybolmasına yolaçıyor. uydurma bir suç üstüne atılıyor ve artık kimbilir ne ile korkutulduysa 81 gün sonra sanatçının o aktivist duruşunun yerini derin bir sessizlik alıyor. buna rağmen yarattığı etki dünya çapında oluyor ki belgeselin sonunda twittera yazdığı cümle (bkz: never retreat, retweet) vazgeçmemek gerektiğini bir kez daha gösteriyor.

kaynak: ekşi

Yakin zamanda haberlerde gecmisti mevzusu oradan hatirliyorum buyuk ihtimal cindeki sansurle ilgiliydi..

Simdi bizim sovmen kusaklarin sanatvilari cikiyor ya demec verip halki oyaliyorlar doga rutkaylar mujdat gezenler falan iste esas onlara sormak lazim neden sesinizi baski zamaninda cikartmadini diye..

Cirkin falan ama kral harbiden kraldir benim gozumde..

Konu uzar abi ama medyaya guvenim sifir tek amaclari iktidarin halka dayatmak istedigi bilince yol olmak
Edit: erdal besikciogluna bi roportajda soruyolar "neden ankara istanbulda bogaz var deniz var tarih var " diye oda "buradada anitkabir var birileride ona sahip cikmali" diyor

Konu uzar abi ama medyaya guvenim sifir tek amaclari iktidarin halka dayatmak istedigi bilince yol olmak
Edit: erdal besikciogluna bi roportajda soruyolar "neden ankara istanbulda bogaz var deniz var tarih var " diye oda "buradada anitkabir var birileride ona sahip cikmali" diyor

Timsah medyada bir Ahmet Kaya cilginligidir gidiyor, dizisi, yarismasi bilmem nesi.. yahu yanlis mi hatirliyorum ben yakin gecmisi? tukendiniz mi? malzemeniz mi bitti? reklam gelirleriniz mi dustu? d) hepsi mi yoksa?

bölüm zaten diğer her bölüm gibi emrah serbes'in ürünü. bkz. funduszeue.info
e sana da 10 bölümde bir kendini gösterme şansı verseler sen de böyle çıkışlar yaparsın.

normalde mehmet erdem senarist. ama şarkı söylemeyen. yani ercan mehmet erdem. ki dikkat edin herkesin ölüp bittiği bölüm yani akbaba'nın evinde geçen bölüm onun eseridir. ki bölüm geliyor resmen bomba!

yani nedir? ercan mehmet erdem candır.

Arkadaslar dun aksam komple izledim bolumu fakat dusuncelerim degismedi, bu bolumde cidden ne savunuldu konusmak isteyen var mi?

birde boyle dusunelim mesela

"Teknolojik gözetimin malzemesini
oluşturduğu KCK operasyonları, sadece
Kürtlere ve onlara destek verenleri bir kaç
örnek üzerinden korkutmak, köşeye
çekilmelerini sağlamak amaçlanmıyor.
Kürtlerin ve destekçilerinin her türlü
konuşması, kamusal ya da özel alanda da
ses, söz, ilişki üretmesi engellenmeye
çalışılıyor. Başka deyişle, artık sadece söz
üretenlerin ve onların dillerinin
kolonizasyonu değil, söz üretebilmenin
tüm imkanları kolonize edilmeye çalışılıyor"

akarags

,

ben daha funduszeue.info finalini bugün izleyebildim, en kısa zamanda eksikleri tamamlayıp sizler gibi haftalık hale dönmek istiyorum:D

ben daha funduszeue.info finalini bugün izleyebildim, en kısa zamanda eksikleri tamamlayıp sizler gibi haftalık hale dönmek istiyorum:D

Daha cok yolun var :)

akarags

,

Daha cok yolun var :)

yok yok az kaldı birazdan 77yi izlicem, hızlı gidiyorum maaşallah:D

darkmann

,

u izledim ben az önce bu yeni emrede bi ayaklar var ama çözemedim

nasıl bir bölümdür beynim bulandı ;)

nasıl bir bölümdür beynim bulandı ;)

aynen fazla çekmiş bu bölüm amirim :)

Neler oluyor ben cozemedim hala

erdemsddk

,

Eylül kimdi ? Oteldeki kadın mıydı ? Noldu bu bölümde anlayan varmı:)

Eylül kimdi ? Oteldeki kadın mıydı ? Noldu bu bölümde anlayan varmı:)

bu bölümü anlamak için sezon finalini beklemek lazım gibi:icon_wack

mükemmel bir bölümdü behzat yaşlanınca gayet düzgün bir amca olucakmış demekki

Painkiller

,

Gerçekten çok iyi bölümdü. Terasta Behzat'ın, Berna'ya gitme, Şule'ye de yapma deyişi, of..

bu bölüm şimdiye kadarki en iyi bölümlerinden birisiydi bence.

omerbeytekin

,

Dun geceki bolum ve gecenlerde tamamen evde gecen bolum cok guzeldi ama galiba bitecek artik :(

lnd_samet

,

uykum geldi la izlerken:),

yarıda bıraktım bitireyim şimdi kalan kısmını:)

bu sezon evde geçen bölüm hariç hep yarım bıraktım diziyi

bayıyor behzatın bunalımları

halilcan

,

bu bölüm izlediğim en kötü Behzat Ç bölümüydü son anları saymazsak

CasabLanca

,

bu bölümü ancak izleyebildim
piskolojik ağırlıklı geçmiş, eylül behzatın hayalindeki karaktermiş bunu çözdük bu bölüm. geçmiş bölümler ile iyi sentezlemişler. behzatın iki kızıyla birlikte çatıdaki sahne duygulandırdı.
not : bar sahnelerinde overallu kullanmışlar devamlı matkaplık yaptımız yerde behzonun bunalımlarını izlemek ilginç oldu :hehe:

Onceki bolumlerde "Ister hap atarim, ister hamile kalirim" kisminda tokat atmisti Behzat, simdi ise sariliyor, guzel bir senaryoydu.

Ayrica 23 yasindaki Behzat, saatleri, 23 kapisi buyuk bir sifre.

volkan_gs

,

Ben diziyi bırakma noktasındayım valla sıkıntıdan oyun falan oynuyorum artık izlerken :)

Ali Burak Şık

,

Bölümde normal olarak bi Hayalet çıktı , nası bi bölümdür arkadaş :D

lethaldoze

,

Bipsiz olarak yeni izledim hazalı beğenirdim de ne şişmanlamış öyle ylaa :D tosun gibi olmuş.

Thracian

,

bölümde, da kel adamın şevketin jipten inip bi araca biliyor markasını bilen varmı ?

Yeni bolumden var mi haberler?

Behzat C - Bölüm Tek Parça

mK8Ggnj0UpM
Behzat C- Bölüm Tek Parça - YouTube (funduszeue.info?v=mK8Ggnj0UpM)

lnd_samet

,

bugünde sanırım starda filmi vardı.dün dizi arası reklamı vardı

lethaldoze

,

bipsiz çıkmış izlim :D

Thracian

,

funduszeue.info dan izleyebilirsiniz, +18 i de var tek parça üstelik kalite seçme şlansınız var

akarags

,

bipsiz çıkmış izlim :D

inşallah 81in keyifsizliğini alır, başlıyorum bende:D

Bipsi yarıda kesilip başa döndü bende sizdede oldumu ? Tvden izlemiştim küfür olmadan tadı çıkmıyo aga ya :)

_driver_

,

Bipsi yarıda kesilip başa döndü bende sizdede oldumu ? Tvden izlemiştim küfür olmadan tadı çıkmıyo aga ya :)

şu anda son bölümü bitirdim herhangi bi problem olmadı

akarags

,

18 dakikalik videoda genelde funduszeue.infoya reklam koyuyolar, sonra kaldığı yerden devam ediyo, bende şimdi bitirdim sıkıntı olmadı..

bölüm vasattı, resmen yarım bölümlük konu uzata uzata bir bölüm olmuş, ilk seneyi özlüyorum valla..

lethaldoze

,

18 dakikalik videoda genelde funduszeue.infoya reklam koyuyolar, sonra kaldığı yerden devam ediyo, bende şimdi bitirdim sıkıntı olmadı..

bölüm vasattı, resmen yarım bölümlük konu uzata uzata bir bölüm olmuş, ilk seneyi özlüyorum valla..

İlk sene efsaneydi ya o aksiyon sahneler kovalamacalar, behsatın canlılığı vardı, şimdi ölü ruh gibi gezini olay falan çözdüğü yok

bölümde bağlantıları kuramayan izleyicilerin ağzında yavan bi tad bıraktı.

belkide durumu en iyi özetleyen entry aşağıda paylaşmak istedim
spoiler

daha önce sırf kucağında uyumak için hayat kadınına giden behzat, kadını bir daha bulamayıp, onun yerine sıradan bir pavyon kadınını koyar, sonra yetmeyip bi de hayat kadınıyla birleştirdiği pavyon kadınının hayaliyle bi süre takılıp, o da yetmeyip bu hayale esra'nın cinayetini çözeceğini umduğu kilit bir polis rolü yükleyip, sonra polis olduğunu sandığı için kadını bambaşka yerlerde arayıp hepsi çorba olup da içinden çıkamayınca beynine bu işin nerede ne zaman başladığı sorusunu sorar ve iz sürmeye başlar, ve her şeyin başlangıcına ulaşmaya çalışır. ve savcı cinayetinde hiçbir çıkar yol bulamadığı için kendince bir çıkar yol uydurup bunca zamandır kendi uydurduğu bu açıklamanın peşinden gittiğini fark eder. aslında hiçbiri yoktur, hepsi umutsuzca bir açıklama bulmaya çalışan beyninin yarattığı bir travma sonrası yanılsamadır, oyundur. zaman zaman arşive, yani behzat'ın hafızasına gireriz, burada olaylar arasında bağlantı kurmasına ve farklı insanları birbirleriyle özdeşleştirmesine sebep olan bağlantıları görürüz, 23 yaş, oda numarası vs gibi sayılar. ve böylece bu bağlantıları nasıl kurduğunu anladıkça kimin aslında kimle özdeşleştirdiği biri olduğunu, o imgenin altındaki gerçek kişinin kim olduğunu ve bunu neden yaptığını da öğreniriz. bütün bunları fark edene kadar saat 11'de takılıp kalmıştır, çünkü her şey behzat'ın kafasındadır. behzat esra olayını çabuk atlattı derken aslında hiçbir şeyi atlatamadığını, bunca zamandır esra'nın olayının çözümüne dair izlediğimiz her şeyin aslında bambaşka olduğunu, henüz hiçbir yere varmadığımız gibi aslında hiç başlamadığımızı da öğrendik. ve biri çıkıp "ben yaptırdım" demedikçe ya da güç için kocasını bırakıp daha yüksek rütbeli biriyle evlenen anne ç. olayı kendi yöntemleriyle çözüp bize söylemedikçe öğrenebilecekmişiz gibi de durmuyor. sadece çaresizce kendi kendine oradan oraya savrulan bir behzat var karşımızda.

spoiler
(atakan pasa hazretleri, ~ )

lnd_samet

,

bu hafta yokmuydu yeni bölüm yahu.

Thracian

,

BEhzat ç nin bölümünü +18 izledim, tvyo da orda bile reklam koyuyorlar.

Nedir bu 3 haftalik cekim izni ben anlamis degilim. Ayip ettiler. Yilbasi tatilidir, koymamislardir dedik tamam, ama Ocak ayinin ilk 2 haftasi neyin nesi bir turlu cozemedim.

18 Ocak'mis.

Once kendilerine bagladilar, bir hikaye yarattilar, bagimli ettiler, sebep sonuc iliskisi olusturdular ve simdi seyircinin 3 haftalik sure boyunca nabzini olcecekler.

Nedir bu 3 haftalik cekim izni ben anlamis degilim. Ayip ettiler. Yilbasi tatilidir, koymamislardir dedik tamam, ama Ocak ayinin ilk 2 haftasi neyin nesi bir turlu cozemedim.

18 Ocak'mis.

Once kendilerine bagladilar, bir hikaye yarattilar, bagimli ettiler, sebep sonuc iliskisi olusturdular ve simdi seyircinin 3 haftalik sure boyunca nabzini olcecekler.

yapımcı maddi sıkıntı içindeymiş bi ara dönem dizisi yapıpta tutmamışlardı o yüzdenmiş

halilcan

,

yeni bölümün 18 ocakta olmasına istinaden en güzel yorum
facebookta bir kullanıcı 18 ocak mı ? Dükkanı kapatsaydınız bari yazmış :D

Painkiller

,

dk'ya başlıyor, hazırlanın.:)

SOMEONESPECIAL

,

Başladı

[email protected] :)

3 hafta aranın ardından güzel bi bölüm oldu

bölümden sahneler :p

nA_HHdISZ9E&feature

akarags

,

Bekledik ama değdi dediğim bir bölüm oldu bence, hafifte olsa gözlerimizin pasını aldı:)

kanka harcadi beni karim ya :D

1 sezona basladım ılk sezon gıbısı yok ercument reyız flan fenalarda ızlemeyenler bastan baslasın daha guzel

CasabLanca

,

accentin sağ arka kapıyı boyayan usta ağzıyla püskürtmüş boyayı galiba

accentin sağ arka kapıyı boyayan usta ağzıyla püskürtmüş boyayı galiba

seninde dikkatini cekmis demekki kardesim bu kadarda kotu boyanmaz ki :D

CasabLanca

,

aynen abi ya direk sardırcaktım o bölümü :D ton değil bildiğin renk farkı var

gördüğümde dedimki forumun diline düşer bu. dediğimde oldu hahah :D

;

lethaldoze

,

;

Olay var anlaşılan bu bölümde.

Bipsiz 84;

GokhanRS

,

mevzu var lan. parçaya bakın.

mehmet erdem dizide.

gsi_club

,

güzel bir bölümdü en çok hosuma giden yeri;

cevdet:amirim ben katil oldum
behzat ç:aramiza hos geldin o zaman :)

Bipsizini izlemeye devam :)

Germanian

,

Tekrari varmiydi gece

XM2rcgWWxK8

Mehmet Erdem - Ah Yalan Dünya Behzat Ç. Bölüm - YouTube (funduszeue.info?v=XM2rcgWWxK8)

Bipsiz 85;

Behzat Ç. 'Bipsiz' Bölüm - funduszeue.info (funduszeue.info)

lethaldoze

,

Bipsiz 85;

Behzat Ç. 'Bipsiz' Bölüm - funduszeue.info (funduszeue.info)

İyi artık erken veriyorlar bipsizini. İzliyeyim sağolun :)

exvitermini

,

çok güzel bi bölümdü harunun trip kısa sürdü :D

CasabLanca

,

bipsiz bölümde hayaletin küfürler koparıyor :hehe:

harun öldürüyor insanı hahaha :D :D

lethaldoze

,

Bu bölümde güzeldi, eylülde güzel :D

Bu bolum iyiydi behzat ozletiyor bazen kendisini en keyif aldigim bolumlerden biriside
Akbabanin evinde bolum boyunca icip sacmalamalariydi :D

1 hafta daha ertelemisler, 15 subat olmus, hadi hayirlisi, mide bulandiriyor artik bu ertelemeler ocak basindan beri dogru duzgun izleyemedik.

CasabLanca

,

Adam Film&#;den açıklama;

Bilindiği gibi her yıl ocak ve şubat aylarında televizyon kanalları birçok dizisinin yayınına ara vermektedir.
Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisi de aynı nedenlerle 8 Şubat ve 22 Şubat tarihlerine yayınına ara verecektir.
Diğer yayın günlerinde Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi izleyicisiyle buluşacaktır.Çekimlerimiz ve senaryo kurgumuz sezon başında planladığımız gibi ilerlemektedir.
Bilgilerinize sunarız.

Adam Film’den açıklama;

Bilindiği gibi her yıl ocak ve şubat aylarında televizyon kanalları birçok dizisinin yayınına ara vermektedir.
Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisi de aynı nedenlerle 8 Şubat ve 22 Şubat tarihlerine yayınına ara verecektir.
Diğer yayın günlerinde Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi izleyicisiyle buluşacaktır.Çekimlerimiz ve senaryo kurgumuz sezon başında planladığımız gibi ilerlemektedir.
Bilgilerinize sunarız.

Sacmaliktan baska birsey degil, bence imaji zedeleniyor dizinin.

şükür yeni bölüm geldi korkuyorum bundan sonra 2 hafta bir yayınlıcaklar

funduszeue.info?v=DV3mP8oyAA0

Beyler Behzat Ç. nin geçmiş sezonlarını indirebileceğim bir adres var mıdır?

adres deilde en güzeli torrentten indirmek

ordanda bulamıyorum ki?

akarags

,

başladı sonunda, ilk defa tv'den behzat ç. izliyorum, hayırlısı bakalım:)

BuRaK_eFe

,

bu bölümde güzeldi

Ali Burak Şık

,

"beraber yatmıycaksak ne anlamı var ilişkinin" harun yardırdı yine AS:DF:SDF:S:FÇSDF:

akarags

,

hiiiiç sarmayan bir bölümdü bence, mik gibiydi.. 2haftada bir olucak alıştırdıkları standardın çok altında olucak, en son bıraktırıcaklar o olucak valla:S

Beyler bipsiz bölümü var mı izliyebilcegımz ?

Renaultolog

,

Star TV'nin kendi sitesinde bipsiz bölümler var diye biliyorum

CasabLanca

,

abisiyle konuşurken ne bip girdi öyle :D
behsatın bi bitmediniz amk dediği sahnede koptum :D

BuRaK_eFe

,

bipsizi bekliyorum girsin sayfaya izleyecem :D

bipsiz gelince paylaşın da nasiplenelim :D

lethaldoze

,

bipsiz gelince paylaşın da nasiplenelim :D

Bende onu bekliyorum, behso bipsiz izlenir, soğuk içiniz hesabıı :D

Ben mobil girdigimden starin sitesinden izleyemiyorum
Youtube vs link varmi ?

BaybuRtlu69

,

abisiyle konuşurken ne bip girdi öyle :D
behsatın bi bitmediniz amk dediği sahnede koptum :D

Behzat &#;. 'Andrapozda mıdır nedir?' Bipsiz (18+) Full ve Hd Izle - funduszeue.info (funduszeue.info)

o bölümün bipsizi çıkmış :D

fakat komple bölümün bipsizi henüz yok sitede

Ali Burak Şık

,

Behzat Ç. 'Bipsiz' Bölüm Full ve Hd Izle - funduszeue.info (funduszeue.info)

Bipsiz geldii :D

BuRaK_eFe

,

Behzat Ç. 'Bipsiz' Bölüm Full ve Hd Izle - funduszeue.info (funduszeue.info)

Bipsiz geldii :D

bilgi için tşk ler şükür kavuşturana :D

bipli izlerken normal ama bizsiz izlerken bira fıstık filan izliyorum

sebebini bilmiyorum :D

nitrosystem

,

Bu haftada yok behzat c !!!!!

Sırf bu kadar izledim yarım bırakmayayım diye çıktığı zaman bölüm netten izliyorum. Tadı tuzu da kalmadı dizinin. Umarım konuyu saçmalamadan bağlarlar da ileride hatırladığımızda iyi diziydi derim.

akarags

,

Sırf bu kadar izledim yarım bırakmayayım diye çıktığı zaman bölüm netten izliyorum. Tadı tuzu da kalmadı dizinin. Umarım konuyu saçmalamadan bağlarlar da ileride hatırladığımızda iyi diziydi derim.

tamamen katılıyorum.. herhalde bu kadar sevilen bir dizi ancak bu kadar baltalanabilir..

Artik iyice tiksindirdi bu dizinin verdigi aralar.

Mubtelasi olduk diye istedikleri gibi kullaniyorlar bizleri. Izlememek en iyisi!!!

BuRaK_eFe

,

aynen izleyeni çok ama istikrarlı iş yok nasıl olsa haftaya düşüş olmaz diye..

ebesini a.i yeter lan bi izliyemicekmiyiz sunu haftadan haftaya?

İzliyonuzda haberiniz yokmu olan bitenden.

levent.S

,

Niye ikidebir ara veriliyor diziye bilen varmı?

Ali Burak Şık

,

Adam Film'in bütçe sıkıntısı yüzünden ara verilimişti sanırım

Biliyorsunuz ki Behzat Ç. Bölümde final yapacak. Diziye verilen aralar Haziran ayına denk getirmek için veriliyor. açıklama bu yönde.

GokhanRS

,

cevdet nos bastı

Artik konu pek aktif degil gibi? :)

halilcan

,

Artik konu pek aktif degil gibi? :)

dizide pek aktif değil ki iktidar saolsun içine ettiler abi.

lethaldoze

,

Aynen dizinin eski havası yok. Ama yinede bipsiz olarak keyf veryor.

Beyler Behzat Ç. nin geçmiş sezonlarını indirebileceğim bir adres var mıdır?

Yardımcı olabilecek yok mu?

BuRaK_eFe

,

bugün yok heralde behso :)

Ödül töreninden dolayı yok.

mmged_jan

,

behzat amir redhack ten yardım aldı bu bölümde cinayet görüntülerinin olduğu cd üzerinden bir selam gönderdiler

funduszeue.info
funduszeue.info

lethaldoze

,

off ya çok kötü, bitti demek. İnternet falan devam eteseler böyle daha rahat geniş keşke.

34btr

,

funduszeue.info
funduszeue.info:large
Cinayet büro son çekim günü. Mekanımıza veda ettik bu fotografla(
İnanç Konukçu (hayalet)

son 2 bölüm

izlenebilcek en düzgün diziyi yok etmeyi başardılar sonunda,demokrasi var diyenın ta amk

lethaldoze

,

off be bi efsane daha bitiyor.

Bittigine gore bastakiler huzura erebilir, gercekten milli ickimizi ayran yapacaklar bu gidisle.

Milli icecegimiz Ayran evet, milli ickimiz ise Turk Rakisi, Efes, bomonti, marmara bira ve sarap.

Behzat Ç. gibi anlam yuklu, ciddi derin devlet mesajlari veren gibi bir diziyi bitirmek kolay olmadi. bolume kadar devam edebildiyse, buyuk bir basari su donemde.

fasterhan

,

gerçekten tv'de bu kadar büyük bir kitleye sahip bir diziyide bitirdiler ya , yazıklar olsun ne izleyeceksek artık tv'de , sürekli ulusa sesleniş mi ?

gerçekten tv'de bu kadar büyük bir kitleye sahip bir diziyide bitirdiler ya , yazıklar olsun ne izleyeceksek artık tv'de , sürekli ulusa sesleniş mi ?

Dediğim yanlış anlaşılmasin ama zaten 3 sezonluk bir diziydi behzat ç. Baskılar daha çok bölümlerin zevksizlesmesini sağladı bence.

DoganSuper

,

kanal d nin cinsellik oranı %80 lerde olan dizilerine kaldık yine :)

Ahmet Saraçoğlu

,

Bu sezon neredeyse hiç izlemedim , hangi güne alındı? Final hangi gün??

kanal d nin cinsellik oranı %80 lerde olan dizilerine kaldık yine :)

+ Yada benim gibi televizyonu sadece belli zamanlarda açmakta olabilir :)

Pazartesi ve cuma)

Vatana millete hayırlı uğurlu funduszeue.info güzel dizi daha yayından kalktı

Büyük final yayınlanmış :icon_tup:

harbi çok kötü oldu bee severdim bu diziyi :D

Behzat Ç. Bölüm Fragmanı (Büyük Final) (funduszeue.info)

Saygılar
Rıdvan.

lnd_samet

,

vay arkadaş yaa..
halen anlamıyorum yarım yamalak bitirecekler diziyi.

fasterhan

,

o degilde son bölümlerde muzonun küfürleri kopartıyor diziyi ya :D bipsiz izleyenler bilirler baya sövüyor muzo :D :D

Iyide umarim finalde Nejat Isler ve memduh basgan yer alir, diziyi dizi yapan oyunculardan.

Amirim son kez başladı.

gsi_club

,

bitmesine üzülüyorum :(

erturul çiçek

,

Elveda amirim.

Severek funduszeue.infoçbir bölümünü kaçırmadım.
Bitmese iyi olurdu ama :D

Iyide umarim finalde Nejat Isler ve memduh basgan yer alir, diziyi dizi yapan oyunculardan.

final bölümünde nejat işlerin adı geçmedi konuk oyuncularda. bu olmadı işte

Hangimiz o masada olmak istemedik ki ? Konuşması cok funduszeue.info akıllı ne varsa yok ediyorlar, ızledıgımız 2 3 dızı var oda bitti.

Behzatç iyiydi görmek duymak istediklerim vardı içinde , ama gücün istemedigi bir yapimdi yokluğu hissedeceğiniz , buzamana kadar emeği geçenlere tesekkürler

funduszeue.info

anthinka

,

sx4LxuoYb3c

. :no::no::no::no:

darkmoon

,

dizi ilerde tekrar başlayabilir sonu açık bitirilmiş behzat alıp başını gidiyor yani yarın öbürgün behzat arabayla u dönüşü yapıp yada gezmekden sıkılıp geri dönüp dizi kaldığı yerden devam edebilir.. bence sonunu çok güzel bitirmişler..
iyi haberlerde var ayrıca behzat ç. ankara yanıyor filmlerinin çekimide haziranda başlıycakmış artık behzat ç sanırım sinemada devam edicek..

final yakışmadı.. vasat bir bölümdü..

exvitermini

,

mükemmel dizi mükemmel son

Behzat Ç. ekibinden funduszeue.info'ye özel veda! (funduszeue.info)

İzlemek isteyenler icin efsane sahneler falan var -> funduszeue.info (funduszeue.info)

SOMEONESPECIAL

,

Milliyet - Efsane olan Behzat Ç. replikleri (funduszeue.info)

bütün bölümlerini kaçırmadan izlediğim tek dizi ama behzat Ç. nin Ç ne anlama geliyo bi türlü çözemedim varmı çözebilen ?

Jön Türk

,

bütün bölümlerini kaçırmadan izlediğim tek dizi ama behzat Ç. nin Ç ne anlama geliyo bi türlü çözemedim varmı çözebilen ?

Behzat Ç.'nin Ç'sini açıklıyorum - Radikal Hayat (funduszeue.info)

Behzat Ç.'nin Ç'sini açıklıyorum - Radikal Hayat (funduszeue.info)

teşeşkkür etttim de bu kadar saçma bişeymiymiş boşuna merak etmişim.

Saçma bence böle gazete köşesinde açıklanmaz ç nin anlamı, açıklamak isteseler son bölümde açıklardılar.. Yazar haber olsun diye yazmış çizmiş.. Gerçek in ç si o ney ya :)

Saçma bence böle gazete köşesinde açıklanmaz ç nin anlamı, açıklamak isteseler son bölümde açıklardılar.. Yazar haber olsun diye yazmış çizmiş.. Gerçek in ç si o ney ya :)

katılıyorum :)

lethaldoze

,

Bence çözer in ç si. Ercüment gibi adam bejsat gibi bi başşbelası her gördüğü yerde saygısızlık yapan birini hiç öldürmedi hep korudu nerdeyse. Bence Behso Ercünün kardeşi. Ercüde amirimin annesinin evlendiği 2. kocasının oğlu. ***** dizide bi ara behsat hayalnde anne ve babası tartışırken duyuyordu. Babası komutanımla evleniceksin diyordu annesine. Ercümentte babası zamanında güçlü bir komutan olduğundan güçlü olmuştu. Memduh gibi dağda kurbağa yiyenbir komando onun emrinde çalışıyordu. Babana verdiğim söz var diyerek.

Nasıl bağlantı :D ben aslında iyi dizi yazarım :D

individual

,

bitsin diye bitmiş funduszeue.info kafalarda bazı sorular funduszeue.info dizinin sonu böle olmamalıydı.ercümet'e ne oldu hala cevabı yok.

bitsin diye bitmiş funduszeue.info kafalarda bazı sorular funduszeue.info dizinin sonu böle olmamalıydı.ercümet'e ne oldu hala cevabı yok.

mecburen bitirirsen boyle oluyor demek ki ;)

Sinema filmi çekilecekmiş Ankara Yanıyor funduszeue.info ucu açık kalan soruları cevaplarlar herhalde..

Ankara Sakarya Caddesinde Behzat Ç. Finali - Video - Alkışlarla Yaşıyorum (funduszeue.info)

Bence çözer in ç si. Ercüment gibi adam bejsat gibi bi başşbelası her gördüğü yerde saygısızlık yapan birini hiç öldürmedi hep korudu nerdeyse. Bence Behso Ercünün kardeşi. Ercüde amirimin annesinin evlendiği 2. kocasının oğlu. ***** dizide bi ara behsat hayalnde anne ve babası tartışırken duyuyordu. Babası komutanımla evleniceksin diyordu annesine. Ercümentte babası zamanında güçlü bir komutan olduğundan güçlü olmuştu. Memduh gibi dağda kurbağa yiyenbir komando onun emrinde çalışıyordu. Babana verdiğim söz var diyerek.

Nasıl bağlantı :D ben aslında iyi dizi yazarım :D

Behzat ç.nin annesi başkası ile evlendi; evlendiği adamın soy adını aldı, soyadıda Görmez .
Anne ç. nin soyadı görmez olur, çocuğunun soyadıda Görmez. Ancak Görmez değilde soyadı Çözer ise ayrı.

Emrah Serbes bile bilmiyor ç. nin ne olduğunu. Ç harfi ve ğ hafri alfabede aykırıdır, ğ ilede soyadı olmıcana göre , Ç. aykırılığı iifade eder gibi bişey okumuştum.

Behzat Ç. ( çapulcu )

Cabuk unutuldu buyuk ustad.

funduszeue.info

En guzel pilli bebek parcalarindan "delilik", hatirlayalim.

XaSi7vzGVLM

CasabLanca

,

valla ben unutmadım ne zaman boş vaktim olsa açıyorum youtubedan sahneleri izliyorum
son zamanlarda favorim :D

Harunun asker kaseti :) - YouTube (funduszeue.info?v=QFhTWIqyneI)

Benim günlük şarkı listemde olduğu için unutmam mümkün değil b
Trafo sahnesi, memduh başgan stresli :D , son sahne özellikle.