ne olur al beni / Sözler ve tablar

Ne Olur Al Beni

ne olur al beni

Alev Alev Şarkı Sözleri

• Aşk Denen İllet

Yakaladı aşk beni de bağladı G&#;z&#;m&#;n o yaşına bile bakmadı Yapamadım onsuz da olmadı Elim kolum &#;ylesine bağlı *** Sen hi&#; oldun mu Bu duruma d&#;şt&#;n m&#; Benim gibi sevdin mi Bir dene *** &#;l&#;p &#;l&#;p dirildin mi Yağmurlarda gezdin mi Seviyorum dedin mi Bir kere *** Aşk denen şu illet Hep peşinde millet Vallahi de zillet Gel de idare et

• Hadi S&#;yle

Olan oldu deli g&#;n&#;l sabret Onu benden ayırdılar affet Savuruyor dayanılmaz hasret Acısı &#;ıkar bir yerlerden *** Bize neler oldu Niye d&#;şt&#;k bu hallere Bu yaşanan yalan mıydı *** S&#;yle hadi s&#;yle Bu kadar kolay mı b&#;yle Durma hadi s&#;yle Bu aşk değil de ne *** S&#;yle hadi s&#;yle Bu kadar kolay mı b&#;yle Durma hadi s&#;yle Bu aşk değil de ne

• Hoppa Hoppa

Mesele bu uslanmayan g&#;nl&#;m Değişemem b&#;yle ge&#;ti &#;mr&#;m Ne sevdalar ne vedalar g&#;rd&#;m Bilemezsin nasıl yanıp s&#;nd&#;m *** Anla, n'olur anla Alışırsın buna sende zamanla Sorma n'olur sorma Ben b&#;yleyim, beni artık fazla yorma *** Hoppa hoppa ruhum hoppa Bir g&#;n orda bir g&#;n burada Hoppa hoppa g&#;nl&#;m hoppa Hi&#; yanılmam bu hususta *** Hoppa hoppa ruhum hoppa Bir g&#;n onla bir g&#;n bunla Hoppa hoppa g&#;nl&#;m hoppa Bana uymaz hi&#;bir sevda

• Yanlışsın

Birdin, bir yektin benimle G&#;zeldin, hoştun, G&#;lbebektin Senindim her g&#;n her şeyimle Değişirsin diye bekleyip Sabrettim *** Sen kendi derdini Kendinle hallet Benden sorulmasın Sevgiyle hasret *** kendi derdini Kendinle hallet Benden sorulmasın Sevgiyle *** Bir anda unuturum aldırmam Boş yere kendimi kandırmam Her g&#;zele kendimi kaptırmam Sen yanlışsın Yanmışsın *** Bir anda unuturum aldırmam Boş yere kendimi kandırmam Her g&#;zele kendimi kaptırmam Sen yanlışsın Yanmışsın

• G&#;nahkar Yaz

• Şimdi İkimiz

• Yeniler

• Sebep Olma

• Ayşegül Aldinç Al Beni Mp3 İndir, Al Beni Müzik İndir Dinle

Ayşegül Aldinç Al Beni Sözleri

Sen gideli sevgilim bahçemde güller açmıyor

Geceler bitmek bilmiyor,

Geceler buz gibi sabah olmuyor

Şimdi ben sensiz nasıl yaşarım söyle

Şimdi ben sensiz neyleyim söyle

Son bir kez görebilsem seni

Tutsam dokunsam ellerine

Yokluğun dayanılmaz oldu

Hasret kaldım gül yüzüne

Şimdi ben sensiz nasıl yaşarım söyle

Şimdi ben sensiz neylerim söyle

Söyle, ben sensiz nasıl yaşarım söyle

Al beni, götür gittiğin yere

İstersen vur yerden yerlere Ne olur al beni, götür gittiğin yere

Yeter ki, yeter ki terketme

Ne olur al beni, götür gittiğin yere

İstersen vur yerden yerlere

Ne olur al beni götür gittiğin yere

Yeter ki, yeter ki terketme

Bekledim seni gecelerce

Yaralı ceylan misali

Ardından düştüm yollara

Mecnun'a koşan leyla misali

Şimdi ben sensiz nasıl yşarım söyle

Şimdi ben sensiz neylerim söyle

Söyle, ben sensiz nasıl yaşarım söyle

Al Beni Anahtar Kelimeler
    Ayşegül Aldinç Al Beni Mp3 İndir Dinle , Ayşegül Aldinç Al Beni Şarkı Sözleri , Ayşegül Aldinç Albümleri , Ayşegül Aldinç Al Beni Cep Telefonuna Mp3 İndir,Al Beni bedava mp3 indir ,Al Beni cepten ücretsiz indir

Al Beni (V2) Lyrics

FAQs for Al Beni (V2)

When was Al Beni (V2) released?

Al Beni (V2) is a turkish song released in

Al Beni (V2) is a turkish song released in

Which album is the song Al Beni (V2) from?

Al Beni (V2) is a turkish song from the album 7'den Sonsuza Barış Manço Set.

Al Beni (V2) is a turkish song from the album 7'den Sonsuza Barış Manço Set.

Who is the music director of Al Beni (V2)?

Al Beni (V2) is composed by Baris Manco.

Al Beni (V2) is composed by Baris Manco.

Who is the singer of Al Beni (V2)?

Al Beni (V2) is sung by Baris Manco.

Al Beni (V2) is sung by Baris Manco.

What is the duration of Al Beni (V2)?

The duration of the song Al Beni (V2) is minutes.

The duration of the song Al Beni (V2) is minutes.

How can I download Al Beni (V2)?

You can download Al Beni (V2) on JioSaavn App.

You can download Al Beni (V2) on JioSaavn App.

sen gideli sevgilim,
    bahçemde güller açmıyor
    geceler bitmek bilmiyor,
    geceler buz gibi sabah olmuyor
    simdi ben sensiz nasil yasarim soyle
    simdi ben sensiz neyleyim soyle
    son bir kez gorebilsem seni
    tutsam dokunsam ellerine

yoklugun dayanilmaz oldu
    hasret kaldim gul yuzune

simdi ben sensiz nasil yasarim soyle
    simdi ben sensiz neylerim soyle
    soyle, ben sensiz nasil yasarim soyle
    al beni, gotur gittigin yere
    istersen vur yerden yerlere
    ne olur al beni, gotur gittigin yere
    yeter ki, yeter ki terketme
    ne olur al beni, gotur gittigin yere
    istersen vur yerden yerlere
    ne olur al beni gotur gittigin yere
    yeter ki, yeter ki terketme
    bekledim seni gecelerce
    yarali ceylan misali
    ardindan dustum yollara
    mecnuna kosan leyla misali

simdi ben sensiz nasil ysarim soyle

simdi ben sensiz neylerim soyle

soyle, ben sensiz nasil yasarim soyle

Report lyrics

Ayşegül Aldinç Lyrics

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası