another love sözleri türkçe / Another Love (Türkçe Çeviri) - Tom Odell Lyrics | funduszeue.info

Another Love Sözleri Türkçe

another love sözleri türkçe

Ne çılgın bir kız gibi

Çok iyi, ama beni hep bekletti.

Köşede duran

Bütün gece seni bekliyorum

Nerelerdeydin kızım?

Orada olacağını sol kelime

Kızıl göz uçuşunu aldığını öğrendim.

Seni telefonla aradım.

Açmayın, doğrudan sesli mesaja

Whoa no, must be with your other love

He can't do it like me (like me) yani şarkı sözleri: o benim gibi (benim gibi) yapamaz)

Benim gibi seni sevemez, bu yüzden

I ain't stressin'yani şarkı sözleri: stressin'değil

Whoa no, I'll just get me another love

O benim gibi öldüremez (benim gibi)

Benden kaçırmıyorsun, bu yüzden

Bölgedeki tüm bayanlar

Hadi elleri havada göreyim

Wyclef yaklaşık olarak 10 km

Cris Cab, şimdi kızlarla konuşmayacak mısın?

O sıcak sevmek bir

Vibe's got me feelin' right yani şarkı sözleri: Vibe beni doğru hissediyorum var

Beni bekleme

I'm out with my new friend, yeah yani şarkı sözleri: Evet arkadaşımla çıktım

Bana drama vermiyor.

Yapmadığın her şeyi yap

Şimdi bil bakalım ne oldu?

Şimdi aradığınızda doğrudan sesli mesaja

Diğer aşkımla birlikteyim.

He can't do it like me (like me) yani şarkı sözleri: o benim gibi (benim gibi) yapamaz)

O en iyi

She make the man wanna put his name on her chest yani şarkı sözleri: adam onun adını göğsüne koymak istiyorum yapmak

I love the way the wind, man be blowing up her dress yani şarkı sözleri: rüzgar, adam elbisesini üfleme seviyorum

Ve biz okşamak zaman, onu öp

Yatak odası kabadayı bir Shabba rütbeleri gibi

Bütün gece gitmek istediğini söyledi.

Gözlerine bak, beni hipnotize etti

Kırmızı elbisesiyle parlak ışığı görüyorum

Hey kız, sen bir numaralı ödül

Bir numaralı ödül, bir numaralı ödül

Put up your hand if you the number one prize yani şarkı sözleri: eğer bir numaralı ödül elini Kaldır

Fellas içinde the yer eğer sen kız üzerinde the rise

Put up her hand if she the number one prize

Müzik videosunu izle Cris Cab - Another Love

Another Love şarkı sözleri neler?

yılında yayınlanan ve müzik piyasalarını alt üst eden Another Love şarkısı ülkemizde bir paylaşımla yeniden gündem oldu. Ünlü şarkıcı Tom Odell'in milyonlara ulaşan şarkısı "Another Love" son zaanlarda müzik platformlarında bir hayli fazla dinlenmeye vepaylaşılmaya başlandı. Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Tom Odell 'Another Love' yazılı bir çöp konteynerinin fotoğrafını paylaştı. Ancak fotoğraf İstanbul Ümraniye'de çekilmilşti. Fotoğraf ve paylaşım kısa sürede sosyal medyada günün en çok konuşulan olaylarından birisi oldu. Tom Odell "Another Love" şarkısı dinle

Tom Odell kimdir?

Thomas Peter Odell 24 Kasım yılında Odell Chichester , Batı Sussex, İngiltere'de dünyaya geldi. İngiliz şarkıcı-söz yazarı Tom Odell kariyerine yılında Songs From Another Love Ep'si ile başlamıştır ve BRITs Award da Eleştirmenlerin Seçimi ödülünü almıştır. İlk stüdyo albümü olan Long Way Down'u 24 Haziran 'te yayınlamıştır. İkinci albümü ,Wrong Crowd ,10 Haziran da satışa çıkmıştır.

Hava yolları pilotu bir babanın ve ilkokul öğretmeni bir annenin oğludur. Bir kız kardeşi vardır. Odell çocukluğunun bir kısmını babasının işi dolayısıyla Yeni Zelanda da geçirdi. Eğitimine Seaford College da başladı. Piyano öğrenmeye 7.sınıfta başladı; kendi şarkılarını yazmaya ise on üç yaşında başladı.

On sekiz yaşına geldiğinde, Odell York Üniversitesi ' ne gitme planlarını bir kenara bıraktı ve Liverpool'da bir müzik üniversitesi kazanmak için çalışmaya başladı. Bazen büyük annesinin arabasıyla, Londra da sahne alır ve müzik okullarına reklam verirdi. Brighton Institute of Modern Music de okumaya başladı yılında Londraya gitmeden önce Tom and The Tides adında bir grup kurdu. Tom and The Tides "Spider" adında ilk şarkısını Brighton Institute of Modern Music okulunun öğrenci albümü için kaydetti. Ancak, kariyerine solo devam etmek istedi "insanlara güvenmiyordu".

Odell Columbia Records ile anlaşma imzaladı.Lily Allen tarafından keşfedildi. Allen "Onun sahne enerjisi bana David Bowie'yi anımsattı." diye belirtti. Odell albüm avansı aldı: "Dışarı çıktım ve eski bir Mini Cooper satın aldım. Üç hafta sonra İskoçya da bir gösteriye arabayla gittim. Yani yarışçı-yeşil bir Mini Cooper görürseniz, o benimdir." Ekim yılında Songs From Another Love Ep'sini çıkarttı. Odell Ocak 'te BBC Sound Of anketinde beş adaydan biri ilan edildi. Ayrıca bir ay boyunca, "Another Love" BBC program reklamında kullanıldı. Odell aynı yıl BRITs' Critics' Choice Award ödülünü aldı.

Odell'in ilk albümü ,Way Down (Tom Odell albümü)

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası