erkek çocuğu kaç yaşına kadar emzirilir / EMZIRME - определение и синонимы слова emzirme в словаре турецкий языка

Erkek Çocuğu Kaç Yaşına Kadar Emzirilir

erkek çocuğu kaç yaşına kadar emzirilir

-İkiden bir çıkınca bir kalırmış..yalan! Sen gidince ben kalır mıyım sanıyorsun?..

-два минус один будет один…ЛОЖЬ!По-твоему, я останусь, если ты уйдешь?

– Hayatta iki kör tanıyorum ; 1.’si senden başkasını görmeyen ben, 2.’si beni göremeyen sen.

-Я знаю 2-х слепых в моей жизни:1-этоя , который(ая)никого не видит, кроме тебя 2-это, ты, который не замечает меня..

– Seni yıldızlara benzetiyorum, onlar kadar uzak, onlar kadar erişilmezsin, ama bir farkın var, onlar bin tane sen bir tanesin.

-Я сравнивю тебя со звёздами, ты также далек и недосегаем как они, но у тебя одно отличие, их тысячи а ты ОДИН.

– Seni sen olduğun için değil, seninle birlikte olduğumda ben olduğum için seviyorum.

-Я люблю тебя не за то, кто ты, а за то, кто я, когда я с тобой.

-Aşkım sana verebilecek hediyelerin en güzelini veriyorum: Kalbimi. Alınacak hediyelerin en güzelini alıyorum: Kalbini… Söylenecek en güzel şeyi söylüyorum: Seni seviyorum.

-Любимый я дарю тебе самый лучший подарок который я только могу подарить – Моё сердце. Получаю лучший из возможных подарков который я могла получить – Твоё сердце… Говорю самое прекрасное – Я тебя люблю.

-Ne Varsa Aradığım, Bil ki Sende Bulmuşum Senden öncesi Yoktu, Seninle Var Olmuşum, Sende Bütün Umutlar, Sende Bütün Duygular Beni Bende Arama, Ben Artık Sen Olmuşum!

-Все, что я искал, знай, нашел в тебе, до тебя никого не было, с тобой я живу, с тобой все мои мечты, к тебе все мои чувства, не ищи меня во мне, я уже тобой стал(а)!

-Bedenimde Bir Can Var Avuc Içi Kadar O Canda Bir Kalp Var Dünya Kadar O Kalpde Bir Sevgi Var Sonsuza Kadar O Sevgide Ise Bir Sen Varsin.

-внутри меня душа, в душе моей с ладошку сердце, а в сердце том любовь огромная как мир….в любви той только ты навеки.

-Dünde, Bugünde, Yarinda Yüregin Kadar Yanindayim, Kendiniyalniz Hissettiginde Elni Yüregine Koy Ben Hep Oradayim

-и вчера и сегодня и завтра я рядом я в сердце твоем. если станет одиноко? приложи руку к сердцу и почувствуешь – я тут.

-Kül Olmus Ates Yanarmi?buz Tutmus Su Akarmi?bu Gözler Seni Sevdi Baskasina Bakarmi

-Может ли пепел гореть? Может ли лед течь? Мои глаза полюбили тебя, могут ли они на другого взглянуть?

-Böyle Bir Dünyada Seninle Yaşamak Varken, Böyle Uzak Kalmak Gücüme Gidiyor, Senin Verdiklerini Seninle Paylaşmak Varken, Seni Sensiz Yaşamak Içime Sinmiyor

-Когда можно жить с тобой в этом мире, меня убивает это росстояние, когда можно делить с тобой все то что ты мне даешь, жить тебя без тебя губит меня.

-Hadi çik Gel Bu Gece Düşlerime Yildizlar Salinarak Yağsin üzerimize Ay Işiği örtüp Gizlesin Ikimizi Sana Söz Olsun Ki Ertelerdim Doğacak Olan Güneşi Sensiz Başka Günlerime

-Belki Fazla Yaziyorum.belki Fazla Rahatsiz Ediyorum.kusura Bakma Ama Amacim Bu Degil.ben Sadece Seni Unutmadigimi Hatirlatmak Istiyorum!!

-Может я очень много пишу тебе, может я беспокою тебя, извини, но не это моя цель. Я просто хочу напомнить о том, что я не забыла о тебе!

-Her An Aklimdasin Kalbimdesin Cünkü Benim Askimsin Biliyorum Seni Seviyorum. Her Gece Son Bulustugumuz Sahile Gidiyorum Sana Tekrar Sarilip öpmek Istiyorum Seni Cok özledim Canim.

– Ты все время у меня на уме (имеется ввиду в памяти, думает) в сердце, потому что ты моя любовь, я знаю я люблю тебя. Каждую ночь я брожу по берегу где мы виделись последний раз, и я хочу вновь обнять и поцеловать тебя. Я очень по тебе скучаю душа моя

-Bir Gül Olmak Isterdim! Neden Mi? Beni Koparip Kokladiğinda Vücudunun Derinliklerine Girip Bir Daha Oradan çikmamak Için

-Хотелось бы быть цветком! Почему? Чтоб когда ты сорвешь меня и будешь нюхать, попасть в глубину твоего тела и никогда не выходить.

-Birgün Bana Soracaksin,beni Mi Yoksa Hayati Mi Daha çok Seviyorsun Diye. Hayati Diyeceğim, Küsüp Gideceksin Ama Hiçbir Zaman Bilmeyeceksin Ki Benim Hayatim Sensin.

-Однажды ты спросишь у меня, что ты любишь больше меня или жизнь? Я отвечу жизнь, ты обидешься и уйдешь, но ты никогда не узнаешь что моя жизнь это ТЫ.

-Simdi Uzaklardasin Benimle Degil, Ben Ise Yanlizim Seninle Degil, Adin Kalbimde Dilimde Degil, Kalbim Seninle Icimde Degil, Seni Cok Seviyorum Elimde Degil

-Сейчас ты далеко, не со мной. А я одинок(а) не стобой.Твоё имя в сердце моём а не на устах, моё сердце не во мне а с тобою, не в моей власти, я очень люблю тебя.

-Korkma Sakin Gecelerden, Pencerende Yildiz Gibi Parliyacagim, Uzaklarda Yanlizim Sanma Sakin, Nefes Gibi Icinde, Golge Gibi Arkanda, Can Gibi Caninda Olacagim…

-Нивкоем случае не бойся ночи, я буду гореть как звезда в окне твоём, не думай что в дали я одинок(а) я буду в тебе как вдох, как тень за тобой, и как душа в твоей душе.

-Askim Sana Verebilecek Hediyelerin En Guzelini Veriyorum: Kalbimi. Alinacak Hediyelerin En Guzelini Aliyorum: Kalbini.. Soylenecek En Guzel Seyi Soyluyorum: Seni Seviyorum..

-Любимый я дарю тебе самый лучший подарок который я только могу подарить – Моё сердце. Получаю лучший из возможных подарков который я могла получить – Твоё сердце.. Говорю самое прекрасное – Я тебя люблю

-Baliklarin Sevgisini Bilirmisin, Birbirlerine Dokunamazlar Ama Sevgilerini Hep Yüreklerinde Hissederler. Bende Simdi Sana Dokunamiyorum, çünkü Sen Hep Yüregimdesin

-Знаешь ли ты любовь рыб, они не могут дотронуться до др друга, а всегда чуствуют любовь в своих сердцах. И я щас не могу дотронуться до тебя, потому что ты всегда в сердце моём.

-Simdi Yoksun… Seni Diledigim Gibi Düsünebilirim Tutar Ellerini öpebilirim Uzun Uzun ..kimseler Ayiplamaz Beni Yoklugunda Seni Sevdigimi Anlayamazlar..

-Тебя нет сейчас, Я могу думать о тебе как пожелаю, могу долго долго тебя целовать держав за руки.. Никто не застыдит меня, в твое отсуствие не поймут что я люблюб тебя.

-Kimbilir Hangi Aksam Günesle Beraber Bende Sönecegim Kimbilir, Hangi Ellerden Son Suyumu Içecegim Belki Göremeden ölecegim, Fakat Yinede Seni ‘ebediyen Sevecegim’

-Uzakliklar Küçük Sevgileri Yok Eder , Büyükleri Yuceltir Tipki Rüzgarin Mumu Söndürüp Atesi Yukselttigi Gibi..

-Расстояние уничтожает маленькую любовь, но возвышает (усиливает) большую (настоящую) подобно тому как ветер гасит и усиливает огонёк свечи.

-Dostlugumu Sadece Gökyüzü Bilsin, Cunku Oranin Sahitleri Sayilamayacak Kadar Cok Ve Sen Oyle Ozelsin Ki Sana Ancak Yildizlar Sahitlik Yapabilir!

-Пусть мою дружбу знает только небо, Потомучто там неисчесляемое количество свидетелей, и ты настолько особенный (ая) что только звёзды могут быть твоими свидетелями.

-Mutluluk daima yakınımızdadır, yakalamak için çoğu zaman elimizi uzatmak yeter, uzatıp yakaladığın mutluluklarla dolu yıllar senin olsun, doğum günün kutlu olsun!

– Hayatta üç şeyi sevdim; seni, kalbimi, ümit etmeyi…seni sevdim, sensin diye, kalbimi sevdim, seni sevdi diye, ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye…

-Я в жизни полюбил 3 вещи, Тебя, моё сердце, и надеется.. Тебя – потому что это ты, Своё сердце – потому что оно полюбило тебя, Надеется – а вдруг полюбишь и ты меня.

-Sana ne demeliyim? Hayatım desem hayat kısa, güneşim desem güneş batıyor, çiçeğim desem o da soluyor…sana canim demeliyim, çünkü bu can seninle yaşıyor!

-Как мне надо называть тебя? Если жизнь моя, то она коротка, если солнышко то оно заходит, если цветок то и он вянет.. Мне надо называть тебя душой моей, потомучто эта душа живёт тобой!

Значение слова "emzirme" в словаре турецкий языка

НОВОСТИ, В КОТОРЫХ ВСТРЕЧАЕТСЯ ТЕРМИН «EMZIRME»

Здесь показано, как национальная и международная пресса использует термин emzirmeв контексте приведенных ниже новостных статей.

EMZİRME HAFTASI VE KANSER AYI NEDENİYLE STANT AÇILDI

Zonguldak Halk Sağlığı Müdürlüğü 1-7 Ekim Emzirme haftası ile Meme Kanseri bilinçlendirme ayı etkinlikleri kapsamında kentin en işlek alışveriş merkezlerinde ... «Milliyet, Окт 15»

HASTANEDE 'EMZİRME HAFTASI' ETKİNLİĞİ

Emzirme ile anne ile bebek arasında güçlü bir bağ kurulur. Hiçbir besin anne sütünün yerini tutmaz. Emzirme pratik, masrafsız, temiz ve her zaman hazırdır" dedi ... «Milliyet, Окт 15»

Emzirmek ne işe yarar?

Eskişehir Halk Sağlığı Müdürlüğü Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar Programlar ve Kanser Şube Müdürü Uzm. Dr. Aslı Melek Zeytin, emzirme, tıpkı yemek yapmak ... «HABERTURK, Окт 15»

Emziren anne daha çabuk kilo veriyor

Acıbadem Adana Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Bircan Hızlı Karabacak, emzirme sırasında kurulan göz ve ten temasının bebeğin anneye ... «Vatan, Окт 15»

Emzirmenin anneye sağladığı 6 yarar

Anne için emzirmek anneliği hissetmek, anlamak ve tadına varmak için çok önemli bir eylem. Emzirmek annelik duygusunun gelişmesini sağlarken, anne ile ... «Mynet Haber, Окт 15»

Anne sütünün büyüme ve gelişmeye yararları...

6 aydan sonra ek besinlerle birlikte 2 yaşına kadar da emzirmeye devam etmelisiniz. İLK GELEN SÜT Sütün salgılanmasını etkin bir şekilde başlatmak için ... «Hürriyet Aile, Авг 15»

Ömür Gedik'in tepki alan emzirme yazısı

Hürriyet gazetesindeki köşesinde, Dünya Emzirme Hastası sebebiyle yapılan çağrılara katılmadığını söyleyen Ömür Gedik, kendisinin emzirmekten ... «Ensonhaber, Авг 15»

DÜNYAM HASTANESİNDEN DÜNYA EMZİRME GÜNÜ GÜNÜ …

1 Ağustos Dünya Emzirme Günü nedeniyle Özel Dünyam Hastanesinde düzenlenen etkinlikte hasta ve yakınlarına kutlanan günün önemi anlatıldı. Düzenlenen ... «Milliyet, Авг 15»

HAMAMYOLUNA BEBEK BAKIM VE EMZİRME ODALARI YAPILDI

Odunpazarı Belediyesi, ilçe genelinin eksiklerini tamamlamaya devam ediyor. Yediler Parkı'nda hizmete açılan Bebek Bakım ve Emzirme Odası, yeni bebek ... «Milliyet, Июл 15»

Nil Karaibrahimgil ölen emzirme hemşiresini yazdı

Ünlü sanatçı Nil Karaibrahimgil oğlunun doğumunun ardından kendisine emzirme hemşiresi olarak yardımcı olan Zeynep Aydın'ın vefatının ardından duygusal ... «Sabah, Июн 15»

ССЫЛКИ

« EDUCALINGO. Emzirme [онлайн]. Доступно на <https://educalingo.com/ru/dic-tr/emzirme>. Июн 2023 ».

Значение слова "emzirmek" в словаре турецкий языка

НОВОСТИ, В КОТОРЫХ ВСТРЕЧАЕТСЯ ТЕРМИН «EMZIRMEK»

Здесь показано, как национальная и международная пресса использует термин emzirmekв контексте приведенных ниже новостных статей.

Emzirmek ne işe yarar?

Eskişehir Halk Sağlığı Müdürlüğü Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar Programlar ve Kanser Şube Müdürü Uzm. Dr. Aslı Melek Zeytin, emzirme, tıpkı yemek yapmak ... «HABERTURK, Окт 15»

Bebeklere 6 ay su bile vermeden emzirmek hayat kurtarıyor

"Dünya Emzirme Haftası" nedeniyle açıklama yapan Dr. Asiye Nuhoğlu, anne sütünün, bebek sağlığı, bebek ölümlerinin azaltılması, orta ve ileri yaş grubundaki ... «Hürriyet, Окт 15»

Türkiye'de bir tabu: Toplum içerisinde emzirmek

Tüm dünyada anneler emzirmiş olsalar da olmasalar da bir bebeği beslemenin en doğru yolunun emzirmek olduğunu düşünüyorlar. Bunun yanı sıra anneler ... «Sözcü, Сен 15»

Emzirmek üzerine bir tartışma

Ayşe yazının girişinde kendi deneyiminden yola çıkarak emzirmenin müthiş bir duygu olduğunu belirtti. “Oran buran görünecek her yerde emzirme” diyen “öküz” ... «BUGÜN, Авг 15»

Emzirmek güzeldir!

Emzirmek çoğu kadın için güzeldir. Memeden çocuğa geçen sadece hayatı boyunca sağlığının temelini oluşturacak mikroorganizmalarla dolu bir sıvı değil, ... «HABERTURK, Авг 15»

Ömür Gedik'in tepki alan emzirme yazısı

Hürriyet gazetesindeki köşesinde, Dünya Emzirme Hastası sebebiyle yapılan çağrılara katılmadığını söyleyen Ömür Gedik, kendisinin emzirmekten ... «Ensonhaber, Авг 15»

Bebek Emzirmek Orucu Bozar mı Emziren Anne Oruç Tutabilir mi?

Bebek emzirmekle oruç bozulur mu, emziren anneler oruç tutabilir mi? Oruçlu iken bebek emzirilir mi emzikli kadın oruç tutar mı işte merak ettiğiniz fetva. «Yeni Ülke, Июн 15»

Meme Kanseri Olan Annenin Bebeğini Emzirirken Yaşadığı …

Kate bebeğini emzirirken çektirdiği fotoğrafları, Facebook hesabından; "Emzirmek ne kadar kutsal bir bağ! Kalbiminin bir parçası kırık diğer parşası ise kabarmış ... «Mynet Haber, Апр 15»

Emzirmek, bebek ve anneyi hastalıklara karşı koruyor

SİVAS Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Nilüfer Tuğut, anne sütünün çocuklarda lösemi, annelerde ise başta ... «Star Gazete, Апр 15»

Blake Lively: 'Emzirmek tüm vaktimi alıyor'

'Emzirmek şu an benim tüm vaktimi alan tek iş. Pompacı gibiyim, arabayı ancak böyle sürebiliyoruz!' Sanırım benim için en önemli işi organize etmeyi başardım ... «Sabah, Апр 15»

ССЫЛКИ

« EDUCALINGO. Emzirmek [онлайн]. Доступно на <https://educalingo.com/ru/dic-tr/emzirmek>. Июн 2023 ».

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir