htc hepsiburada / HTC Desire 20 Pro 6/ TL Hepsiburada | DonanımHaber Forum

Htc Hepsiburada

htc hepsiburada

HTC Desire 20 Pro 6/128 2849 TL Hepsiburada

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  • Yarbay
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Paylaşılan Sıcak Fırsat
    Bağlantı Sayısı: 466
  • Binbaşı
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Paylaşılan Sıcak Fırsat
    Bağlantı Sayısı: 21
    Snapdragon 665 ile ederi fiyat. Çinliler performans olarak pabucunu ters giydirir.

Şimdiden söyleyeyim HTC One M8 kullanmıştım 3 sene boyunca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Paylaşılan Sıcak Fırsat
    Bağlantı Sayısı: 281

Htc one m7.. üniversite yıllarım. Çift hoparlör ve beats uygulaması. Ne güzeldi.. Bitirdiler haticemi

• Çavuş
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    İlk akıllı telefonum HTC incredible s reyis. Benden çok KVK'de durdun ama yine de özledim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Çavuş
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Paylaşılan Sıcak Fırsat
    Bağlantı Sayısı: 54
    Htc one X, one m7, one m8, one m9, one m10 kullanmış biri olarak söylüyorum htc kalitesi tartışılmazdı değerini bilemediler :(

• Çavuş
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Paylaşılan Sıcak Fırsat
    Bağlantı Sayısı: 128

Hani ölünün arkasından konuşuluyor ya şöyle iyiydi böyle güzel insandı diye herkes o şekilde konuşuyorHTC Desire 20 Pro 6/128 2849 TL Hepsiburada 

Anlaşılan kimsenin almaya niyeti yok.

Madem öyleyse ben de kendisiyle olan bir anımı paylaşayım. Birkaç yıl boyunca gözlüksüz 3d teknolojisine sahip olan modelini kullanmıştım çok efsane olaydı. Millete söylüyordum böyle bir olay var diye kimse inanmıyordu 3d video açıp bir veriyordum ellerine ağızları açık kalıyordu.

• Yarbay
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Paylaşılan Sıcak Fırsat
    Bağlantı Sayısı: 9

5 para etmeyen çayna markalarına para kaptırmak yerine

yazmışsınız ancak bilmiyorsunuzki bu telefon da o markaların elinden çıkıyor HTC Desire 20 Pro 6/128 2849 TL Hepsiburada 

HTC'nin ne telefon tasarlayacak ekibi ne de üretecek fabrikası kalmadı. Google'la olan anlaşmadan sonraki bütün telefonlar ODM dediğimiz, HTC'nin sadece isim haklarını ve (artık eskimiş) arayüz yazılımını lisanslayıp ürettirdiği telefonlar. Hindistan ve Çin'deki ODM'ler üretiyor bu telefonları.

• Yüzbaşı
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Paylaşılan Sıcak Fırsat
    Bağlantı Sayısı: 104
    Hatice çoktan bitti ..dandik bir cin markası ucuza isim hakkını alıp Hatice diye çıkarmış wuexiaung diye uydurma bir markayı işte ..bir sıcak fırsatcı olarak bunu çakozlamanızı beklerdim teessüf ederim 🤓

• Yüzbaşı
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Paylaşılan Sıcak Fırsat
    Bağlantı Sayısı: 5
    Sırf android arayüzü nedeniyle sipariş vermiştim. Telefona uygun kılıf bile olmadığı için iptal ettim. Komik ama durum bu.

• DH Yönetici
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Paylaşılan Sıcak Fırsat
    Bağlantı Sayısı: 69706
    Haftanın Birinciliği:
    1 Kez
  • Onbaşı
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    HTC hayranı olarak kendi arayüzünü bırakıp saf android koyması nedeniyle almadım bu cihazı

• Yarbay
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Paylaşılan Sıcak Fırsat
    Bağlantı Sayısı: 201
    Yukarıda bir arkadaş daha fark etmiş. İnternette bir kılıf araması yaptırın sonra bir daha düşünün bu cihaz alınır mı? Çok satılan malları tercih etmek her zaman daha kârlıdır. Bu sadece telefon için değil araba beyaz eşya vs her türlü elektronik ve mekanik alet. Yarın bir gün bozulsa yedek parçası ucuz olur aksesuarı bol ve ucuz olur, yazılımsal sıkıntı olsa destek vereni bol çözümü kolay olur kolay olmasa en azından bir çözümü bulunur vs vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ussuz -- 12 Eylül 2021; 19:0:39 >
  • Yarbay
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Paylaşılan Sıcak Fırsat
    Bağlantı Sayısı: 994
  • Binbaşı
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Paylaşılan Sıcak Fırsat
    Bağlantı Sayısı: 3575

bunun neresi pro

ıps 60hz

video 1080p@30fps

Snapdragon 665

6,5" 201 gram

3-4 yıl önce giriş seviyesine konulan kamera

• Binbaşı
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Paylaşılan Sıcak Fırsat
    Bağlantı Sayısı: 3575

Böyle ucuz telefonlar getirmezler nerede çöp onu getiriyorlar özellikle HTC

HTC yi telefon yerine koyan yok birde cümleye 5 para etmeyen telefonla başlamış arkadaş 6-7 yıl geriden geliyor

Realme Q3 Pro Carnival (230 Euro)

Snapdragon 768G

128GB 8GB RAM

Super AMOLED, 120Hz, 600 nits

UFS 3.1

Video 4K@30/60fps 

stereo speakers 

4500 mAh

6.43" 174 g

https://www.gsmarena.com/realme_q3_pro_carnival-10923.php

Telefonda OIS yok işlemcisi orta seviye milletin ihtiyacını 3-5 yıl görecek telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 13 Eylül 2021; 22:10:10 >
  • Yarbay
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Paylaşılan Sıcak Fırsat
    Bağlantı Sayısı: 44
  • Madem konu " Ah o eski günler,gözümde canlanır maziler" konusuna döndü.

HTC Touch, HTC Touch Pro 2,HTC TyTN (2), HTC HD 2, HTC EVO 3D,HTC Dream,HTC Desire ve HTC M7 / M8 modellerinden birini kullananlar hele gelsin.Sonrası sıradan zaten.
    Hangisi ilk göz ağrınız,hangisi sizi en çok heyecanlandırdı,mutlu etti.

Özellikle HTC Touch Pro 2, HTC Tytn 2, HTC HD modellerini yurt dışından getirttirebilmek için çok uğraşırdık. Bu ürünleri HTC Türkiye'de satsın diye HTC'ye emailler gönderirdik. Zamanla ulaşmak bulmak zor olmadı zaten.
    Forumda PDA ve XDA konularında az mı kafa yorduk.
    O yıllarda forumda bu telefonlar konusunda emeği geçenleri üyelik hesabını mention yaparak hatırlatabilecek var mı? Profilinde Uzman Mobil yazan bir ustamız var mesela çok emeği geçen. Var mı hesabını hatırlayan.

HTC Desire 20 Pro 6/128 2849 TL Hepsiburada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 15 Eylül 2021; 7:5:34 >

• Yüzbaşı
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Paylaşılan Sıcak Fırsat
    Bağlantı Sayısı: 27

HTC mi aman aman uzak dursun bana tamire yollaya yollaya 1 ay sonra yine bozularak en sonunda çöp oldu, xiaomi yıllardır taş gibi kullanıyorum.

• Çavuş
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Paylaşılan Sıcak Fırsat
    Bağlantı Sayısı: 32

En son 3-4 sene önce U play aldım, geçen sene çöp oldu, normalde bu telefon giriş segmenti telefon.

Şimdi Samsung M31S ve Huawei Y7 var ki bunlar o telefondan kesinlikle alt segment değiller ama parmak izi sensörü olsun, ekran dokunmatik olsun kalite olarak kesinlikle onun kat kat altındalar.

• yeni mesaja gitYeni mesaj

Benzer içerikler

HTC Desire 20 Pro 6/ TL Hepsiburada

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  • Yarbay
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Bağlantı Sayısı:
  • Binbaşı
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Bağlantı Sayısı: 21
    Snapdragon ile ederi fiyat. &#;inliler performans olarak pabucunu ters giydirir.

Şimdiden s&#;yleyeyim HTC One M8 kullanmıştım 3 sene boyunca.

• Yarbay
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Bağlantı Sayısı:

Htc one m üniversite yıllarım. Çift hoparlör ve beats uygulaması. Ne güzeldi.. Bitirdiler haticemi

• Çavuş
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    İlk akıllı telefonum HTC incredible s reyis. Benden &#;ok KVK'de durdun ama yine de &#;zledim

• Çavuş
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Bağlantı Sayısı: 54
    Htc one X, one m7, one m8, one m9, one m10 kullanmış biri olarak s&#;yl&#;yorum htc kalitesi tartışılmazdı değerini bilemediler :(

• Çavuş
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Bağlantı Sayısı:

Hani ölünün arkasından konuşuluyor ya şöyle iyiydi böyle güzel insandı diye herkes o şekilde konuşuyorHTC Desire 20 Pro 6/ TL Hepsiburada 

Anlaşılan kimsenin almaya niyeti yok.

Madem öyleyse ben de kendisiyle olan bir anımı paylaşayım. Birkaç yıl boyunca gözlüksüz 3d teknolojisine sahip olan modelini kullanmıştım çok efsane olaydı. Millete söylüyordum böyle bir olay var diye kimse inanmıyordu 3d video açıp bir veriyordum ellerine ağızları açık kalıyordu.

• Yarbay
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Paylaşılan Sıcak Fırsat
    Bağlantı Sayısı: 9

5 para etmeyen çayna markalarına para kaptırmak yerine

yazmışsınız ancak bilmiyorsunuzki bu telefon da o markaların elinden çıkıyor HTC Desire 20 Pro 6/ TL Hepsiburada 

HTC'nin ne telefon tasarlayacak ekibi ne de üretecek fabrikası kalmadı. Google'la olan anlaşmadan sonraki bütün telefonlar ODM dediğimiz, HTC'nin sadece isim haklarını ve (artık eskimiş) arayüz yazılımını lisanslayıp ürettirdiği telefonlar. Hindistan ve Çin'deki ODM'ler üretiyor bu telefonları.

• Yüzbaşı
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Bağlantı Sayısı:
    Hatice &#;oktan bitti monash.pw bir cin markası ucuza isim hakkını alıp Hatice diye &#;ıkarmış wuexiaung diye uydurma bir markayı işte monash.pw sıcak fırsatcı olarak bunu &#;akozlamanızı beklerdim teess&#;f ederim &#;

• Yüzbaşı
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Paylaşılan Sıcak Fırsat
    Bağlantı Sayısı: 5
    Sırf android aray&#;z&#; nedeniyle sipariş vermiştim. Telefona uygun kılıf bile olmadığı i&#;in iptal ettim. Komik ama durum bu.

• DH Yönetici
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Bağlantı Sayısı:
    Haftanın Birinciliği:
    1 Kez
  • Onbaşı
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    HTC hayranı olarak kendi aray&#;z&#;n&#; bırakıp saf android koyması nedeniyle almadım bu cihazı

• Yarbay
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Bağlantı Sayısı:
    Yukarıda bir arkadaş daha fark etmiş. İnternette bir kılıf araması yaptırın sonra bir daha d&#;ş&#;n&#;n bu cihaz alınır mı? &#;ok satılan malları tercih etmek her zaman daha k&#;rlıdır. Bu sadece telefon i&#;in değil araba beyaz eşya vs her t&#;rl&#; elektronik ve mekanik alet. Yarın bir g&#;n bozulsa yedek par&#;ası ucuz olur aksesuarı bol ve ucuz olur, yazılımsal sıkıntı olsa destek vereni bol &#;&#;z&#;m&#; kolay olur kolay olmasa en azından bir &#;&#;z&#;m&#; bulunur vs vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ussuz -- 12 Eylül ; >
  • Yarbay
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Bağlantı Sayısı:
  • Binbaşı
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Bağlantı Sayısı:

bunun neresi pro

ıps 60hz

video p@30fps

Snapdragon

6,5" gram

yıl önce giriş seviyesine konulan kamera

• Binbaşı
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Bağlantı Sayısı:

Böyle ucuz telefonlar getirmezler nerede çöp onu getiriyorlar özellikle HTC

HTC yi telefon yerine koyan yok birde cümleye 5 para etmeyen telefonla başlamış arkadaş yıl geriden geliyor

Realme Q3 Pro Carnival ( Euro)

Snapdragon G

GB 8GB RAM

Super AMOLED, Hz, nits

UFS

Video 4K@30/60fps 

stereo speakers 

mAh

" g

monash.pw

Telefonda OIS yok işlemcisi orta seviye milletin ihtiyacını yıl görecek telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 13 Eylül ; >
  • Yarbay
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Bağlantı Sayısı: 44
  • Madem konu " Ah o eski g&#;nler,g&#;z&#;mde canlanır maziler" konusuna d&#;nd&#;.

HTC Touch, HTC Touch Pro 2,HTC TyTN (2), HTC HD 2, HTC EVO 3D,HTC Dream,HTC Desire ve HTC M7 / M8 modellerinden birini kullananlar hele monash.pwı sıradan zaten.
    Hangisi ilk g&#;z ağrınız,hangisi sizi en &#;ok heyecanlandırdı,mutlu etti.

&#;zellikle HTC Touch Pro 2, HTC Tytn 2, HTC HD modellerini yurt dışından getirttirebilmek i&#;in &#;ok uğraşırdık. Bu &#;r&#;nleri HTC T&#;rkiye'de satsın diye HTC'ye emailler g&#;nderirdik. Zamanla ulaşmak bulmak zor olmadı zaten.
    Forumda PDA ve XDA konularında az mı kafa yorduk.
    O yıllarda forumda bu telefonlar konusunda emeği ge&#;enleri &#;yelik hesabını mention yaparak hatırlatabilecek var mı? Profilinde Uzman Mobil yazan bir ustamız var mesela &#;ok emeği ge&#;en. Var mı hesabını hatırlayan.

HTC Desire 20 Pro 6/ TL Hepsiburada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 15 Eylül ; >

• Yüzbaşı
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Bağlantı Sayısı: 27

HTC mi aman aman uzak dursun bana tamire yollaya yollaya 1 ay sonra yine bozularak en sonunda çöp oldu, xiaomi yıllardır taş gibi kullanıyorum.

• Çavuş
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Bağlantı Sayısı: 32

En son sene önce U play aldım, geçen sene çöp oldu, normalde bu telefon giriş segmenti telefon.

Şimdi Samsung M31S ve Huawei Y7 var ki bunlar o telefondan kesinlikle alt segment değiller ama parmak izi sensörü olsun, ekran dokunmatik olsun kalite olarak kesinlikle onun kat kat altındalar.

• yeni mesaja gitYeni mesaj

Benzer içerikler

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır