komik tayyip fıkraları / En Komik Fıkra - idefix

Komik Tayyip Fıkraları

komik tayyip fıkraları

Bir gün tayyip hakkı rahmetine kavuşur. Ahiretteki melekler ender de olsa hala görevdeki bir başbakanının karşılarına geldiğini görür ve derler;

- Hoş geldin tayyip evladım. Senin özelliğindeki insanlar buralara ender gelirler. Senin gibiler için değişik bir uygulamamız var.

Tayyip heyecanlanır ve bu uygulamanın ne olduğunu sorar. Bunun üzerine ahiretteki melekler;

- Önce bir günlüğüne cehenneme gideceksin. Daha sonraki günde cennete gideceksin ve bize nerede kalmak istediğini söyleyeceksin.

Tayyip kızgın bir şekilde;

- Ama ben cennete gitmeliyim. Kararımı çoktan verdim. Allah için iman ettim.

Bu lafın üzerine melekler kuralların kati olduğunu ve asla değiştirilemeyeceğini salık verirler. Tayyip çaresiz bu teklifi kabul eder. ilk cehennem macerası başlar. Tayyip bir kapıdan içer girer ve karşısında uçsuz bucaksız, yemyeşil bir golf sahası bulur. Birde bakar ki tanıdığı simalar karşısına dikilmiştir. Kimler yoktur ki orda. Adnan Menderes, Turgut Özal ve daha niceleri tayyip'i hoş bir şekilde karşılarlar. Bir taraftan golf oynamaya diğer bir taraftan ise sohbet etmeye devam ederler. Konu genelde "benim memurum işini bilir, köy enstitülerini kapatmanın yararları ve halkı kandırmanın bin bir türlü yolları" gibi eğlenceli sohbetlerden oluşmaktadır. Bir an şeytan tayyp'in yanına gelir ve elindeki margaritayı tayyip'e uzatır. Tayyip;

- ben içki almayayım, teşekkür ederim. Alkol benim için günahların en günahıdır.

Şeytan edalı bir gülüşle;

- iç evladım. Artık herkes ahir. Dünyadaki sınanma günleri geride kaldı.

der. Tayyip ikna olmuş ve içkisinden yudumlar alarak gününü hoş bir şekilde bitirir. Cehennemden çıkar ve melekler tayyip'i ertesi gün için cennete yollarlar. Cennetin kapısından içeri giren tayyip karşısında Atatürk, Nazım Hikmet ve Ecevit gibi bir takım ünlü kişileri görür. Herkes tayyip'i tevazu ile karşılar. insanlardan, doğadan, edebiyattan ve toplumsal sorunlardan bahsedilen sohbetler dönmektedir. Tayyip gördüğü sevgiden dolayı son derece mutludur. Gününü bu şekilde bitiri ve ahirete geçer.

Melkeler tayyip'e sorarlar;

- Evet evladım. Her iki yeri de gördün. Şimdi söyle bakalım nereyi seçeceksin?

Tayyip;

- Her iki yerde de güzel anlar yaşadım. Ama ben kendimden olan insanların yanına gitmek isterim. Yani benim için cehennem daha uygundur.

Melekler tayyip'in isteğini yerine getiriler ve gideceği kapıyı gösterirler. Tayyip kapıyı açar ve gördükleri karşısında dehşete düşer. Daha iki gün önce geldiği yer burası değildir. Dayanılmaz bir sıcak, kötü bir koku ve hepsinden önemlisi elleri kurumuş ağaç dallarına kelepçelenmiş arkadaşları. Tayyip büyük bir korkuyla şeytana döner;

- Burada bir hata olmalı. Benim gördüğüm yer burası değildi.

Şeytan sinsi bir sırıtışla tayyip'e döner ve der ki;

- Kusura bakma evladım. O gördüklerin sadece seçim kampanyasıydı.

ankara'da, adamin biri isine giderken birden
anormal bir trafigin icine duser, ama trafik bir milimetre bile
kipirdamamaktadir. bir sure sonra arabasinin yan
camina birisinin tikladigini gorur ve camini acar
-ne var, ne olmus acaba???
teroristler tayyip erdogan'i
yakaladilareger 1 milyar ytl
verilmezse uzerine benzin dokup yakacaklarmis!
-yaa ,iste onun icin herkesten biraz yardim topluyoruz.
-insanlar ne kadar veriyor ortalama olarak?
-valla, yaklasik olarak 5'er litre!!!

Tayyip'le Bush ilk buluşmalarında birbirlerine hava atarlar.
Bush, Tayyip'e "Bizde öyle bir teknoloji var ki, ölüyü diriltiriz" der.
Tayyip altta kalmaz ve karşılık olarak "Bizde öyle bir teknoloji var ki, partimizin bütün üyelerine metreyi 3 saniyede koşmayı öğretiyoruz" der.
Türkiye'ye döndüğünde Tayyip'i bir düşünce alır. Danışmanlarını çağırtır ve attığı palavrayı anlatır.
"Haftaya Bush geliyor. Yalanımız ortaya çıkacak, acaba ne yapsak?" diye sorar.
Danışmanlarından biri hemen yanıtlar:
"Onlara ölüyü nasıl dirilttiğini sordunuz mu?"
"Hayır sormadık"
"O halde hiç korkmayın başbakanım, alın Bush'u Anıtkabir'e götürün.
Atatürk'ü diriltmesini isteyin. Diriltmezse o rezil olur.
Yok eğer diriltirse, siz zaten metreyi 3 saniyede koşarsınız!!!"

davos'ta, kadının biri yanlışlıkla erkekler tuvaletine girmiştir. bunu gören alaycı bir adam, kadına dönerek, '' burası erkekler tuvaleti hanım '' demiş, kadını mahçup edecek bir üslupla.
bunun üzerine kadın soruyu yapıştırmış, '' recep tayyip erdoğan burada mı? ''
''hayır'' cevabını alınca da, ''e o zaman ben burada erkek falan göremiyorum'' demiş.

anadolu illerinden birine giden tayyip top atışıyla selamlanıyormuş.
ikinci atıştan sonra yaslı bir kadın polise sormuş:
" niye ateş ediyorlar, evladım? "
polis açıklamış: "tayyip geldi de "
" vah, vah ilk atışta isabet ettiremediler demek "

Birisi Taksim'de duvara bir metrelik harflerle "Tayyip Kafasizdir" yazmis. Adama 10 yil ceza vermisler. Bir yili, kamu malina zarar vermekten, dokuz yili da devlet sirrini aciklamaktan.

AKP'nin kurulus yildonumu torenleri sirasinda bir ihtiyar tasidigi pankartla ilgi cekmis.

-Cocuklugumuzu bize bagislayan Tayyip'e tesekkurler! Ihtiyari sorguya cekmisler.
-Sen kiminle alay ediyorsun? Sen cocukken Tayyip henuz dogmamisti bile.
-Iste onun icin tesekkur ediyorum ya!

Tayyip erdoğanla Abdullah gül uçakta konuşuyorlarmış.

Gül;''burdan 20 tl atsam 20 kişi sevinir.''demiş.

Tayyip erdoğan da ''ben 50 tl atsam 50 kişi sevinir.''demiş.

Bunları duyan pilot:
''ben iKiNiZi ATSAM 70 MiLYON SEViNiR.'' demiş.

Pamuk Prenses, Süpermen ve Pinokyo yürüyüşe çıkmışlar
Yürürlerken önlerine bir tabela çıkmış.

" Dünyanın En Güzel Kadını" yarışmasıyazıyormuş üstünde.

- Bu yarışmaya katılıyorum, demiş Pamuk Prenses..
Yarım saat sonra arkadaşlarının yanına dönen Pamuk Prenses'e sormuş
Süpermen ve Pinokyo.
- Eeee, nasıl gitti?
- Birinci oldum, demiş Pamuk Prenses.

Yürüyüşlerine devam ederken önlerine bir tabela daha çıkmış.
"Dünyanın En Güçlü Adamı" yarışmasıyazıyormuş üstünde.
-Bu yarışmaya katılıyorum, demiş Süpermen.
Yarım saat sonra arkadaşlarının yanına dönen Süpermen'e sormuş
Pinokyo ve Pamuk Prenses.
- Eeee, nasıl gitti?
- Şüpheniz mi vardı?, demiş Süpermen.

Yürüyüşlerine devam ederken önlerine bir tabela daha çıkmış.
"Dünyanın En Yalancı insanı" yarışmasıyazıyormuş
-Bu yarışmaya katılıyorum, demiş Pinokyo.
Yarım saat sonra arkadaşlarının yanına gözyaşları içinde dönen Pinokyo'ya sormuş Süpermen ve Pamuk Prenses.
- Ne oldu?
Pinokyo sormuş bu defa " KiM lan BU TAYYiP DENEN ADAM?!?"

tanrı dünyayı yarattığı zaman, gelecekteki ulusların temsilcilerini yanına çağırmış her birine ikişer erdem vermiş. isviçre lilere; düzenlilik ve yasalara saygı ingiliz lere; soğukkanlılık ve asalet japon lara; çalışkanlık ve sabır italyan lara ; neşe ve romantizm.
fransız lara ; şarap ve güzel yemekler türklere ; zeka ve dürüstlük ve tayyip sevgisi meleklerden biri bu dağıtımdan sonra tanrı'ya sormuş: gayet hoş olmuş bu uyarlama.'bütün uluslara ikişer erdem verdiniz ama türklere üç tane'. 'evet ama' demiş tanrı 'sadece ikisini kullanabilecekler' böylece; bir türk zeki ve tayyipci olduğu zaman dürüst olmayacaktır bir türk dürüst ve tayyipci olduğu zaman zeki olmayacaktır bir türk hem zeki hem de dürüst olduğu zaman tayyip'ci olmayacaktır.

müthiş bir fıkra, o kadar müthiş ki
fıkra mı ,gerçek mı ayırt etmekte zorlanırsınız.
gülelim hep birlikte ağlanacak halimize.

tanrı dünyayı yarattığı zaman gelecekteki ulusların temsilcilerini yanına çağırmış her birine ikişer erdem vermiş.

isviçrelilere; düzenlilik ve yasalara saygı.

ingilizlere; soğukkanlılık ve asalet.

japonlara; çalışkanlık ve sabır.

italyanlara; neşe ve romantizm .

fransızlara; şarap ve güzel yemekler.

türklere ; zeka ve dürüstlük ve tayyip sevgisi.

meleklerden biri bu dağıtımdan sonra tanrı'ya sormuş: gayet hoş olmuş bu uyarlama. bütün uluslara ikişer erdem verdiniz ama türklere üç tane.

'evet ama' demiş tanrı 'sadece ikisini kullanabilecekler' böylece; bir türk zeki ve tayyipci olduğu zaman dürüst olmayacaktır. bir türk dürüst ve tayyipci olduğu zaman zeki olmayacaktır. bir türk hem zeki hem de dürüst olduğu zaman tayyip'ci olmayacaktır.

öğrenciler= bedelli öğrencilik istiyoruz.
rte= olmaz. bu dinimize sığmaz. günahtır. okumak lazımdır. zaten kuran ı kerim den inen ilk ayet oku dur.
öğrenciler= uzatma lan 30 bin yeter mi?
rte= yazıp verin. yarın mecliste yeni yasa diye açıklarım.

Sik kadar beyinden çıkmış güldürmeyen fıkralardır.

Kesin temel fıkralarını da çalip kendine uyarlamıştır dediğim fıkralar.

Moved Permanently

Recep Tayyip Erdoğan ile Obama ilk buluşmalarında birbirlerine hava atarlar.
Obama, Recep Tayyip Erdoğan'a
- "Bizde öyle bir teknoloji var ki, ölüyü diriltiriz" der.
Recep Tayyip Erdoğan altta kalmaz ve o da;
--"Bizdeki teknoloji çok farklı, partimizin bütün elemanları metreyi 3 saniyede koşmayı beceriyor" der.
Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'ye döndüğünde bir düşünce alır. Danışmanlarını çağırır ve attığı palavrayı anlatır.
--"Haftaya Obama geliyor, yalanımız ortaya çıkarsa ne yaparız?" diye sorar.
Danışmanlardan biri hemen cevap verir:
--"Onlara ölüyü nasıl dirilttiğini sordunuz mu?"
--"Hayır sormadık."
--"O halde hiç korkmayın başbakanım, alın Obama'yı Anıtkabir'e götürün. Atatürk'ü diriltmesini isteyin. Diriltemezse o rezil olur. Yok eğer diriltirse, siz zaten metreyi 3 saniyede koşarsınız!"

"BEN SİYASİ SUÇTAN DÜŞTÜM"

Bir milletvekilinin konuşabilen ve mecliste meşhur bir papağanı vardır. Papağanın namını başbakan da duymuştur. Bu milletvekiline başbakan gün verir,
"Şu gün gel, seni bakan yapacam. Ha birde papağanını da getir" der.
"Tamam başbakanım" der vekil. Papağan klasik papağandır, yani küfreder, birazda zayıf ve cılız bir papağandır. Milletvekili de papağana 1 hafta boyunca;
"Sakın başbakanın yanında küfredeyim deme. Adam beni bakan yapacak, eğer küfredip işi berbad edersen seni kümese tıkarım" der. Papağan "Tamam" der. Gün gelir çatar, vekil ve papağan başbakanın huzuruna çıkar. Başbakan papağanın cılız olmasından ötürü,
"Bu mu lan o meşhur papağan" der.
Papağan dayanamaz;
"Bu mu lan seni bakan yapacak pezevenk.."
Başbakan sinirlenir tabi. Defol der bakanlık falan yok sana. Vekil eve geldiğinde ilk iş papağanı kümese tıkar. Papağan kümeste eller arkada, bi oraya bi buraya dertli dertli volta atar. Tavuklar gülmeye başlar papağanın haline.
Papağan der ki;
"Ne gülüyosunuz lan, ben sizin gibi orospuluktan düşmedim, siyasi suçtan düştüm."

BEN BAŞBAKAN OLURUM

Oğlunun okuyup adam olmasını isteyen balıkçı, çocuğun sürekli futbol oynayıp derslerini asmasına çok üzülüyormuş. Bir gün oğlunu yine okul zamanı arsada top oynarken yakalayınca kenara çekmiş:
-Bak oğlum, sen okuyasın diye nelere katlanıyorum. Sen ise dersini kırıp, futbol oynuyorsun. niçin?
-Ben okumak istemiyorum. Futbolcu olmak istiyorum.
-İyi de yavrum her futbol oyanayan profesyonel futbolcu olmaz ki
-Sorun değil baba. İyi futbolcu olamazsam başbakan olurum.
Kaynak: Sihirli hikayeler. com
Kalın sağlıcakla.

TAŞIMA ÜCRETİ

Nasreddin Hoca, Akşehir pazarından haftalık alışverişini yaptıktan sonra bir hamal tutmuş. Hamal, Hocayı atlatıp küfeyle birlikte sırra kadem basmış. Tesadüf bu ya, Hoca, aylar sonra pazarda aynı hamalı görmesin mi? Aman görünmeyeyim diyerek telaşla saklanmış.
Eve gelip karısına durumu anlattığında kadın:
– Niye yakalamadın?
deyince, Hoca ne dese beğenirsiniz:
– Bre akılsız kadın, ya benden bunca zamaniık taşıma ücretini isterse!

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası