resul dindar adını dağlara yazdım sözleri / Adem Gümüşkaya Feat. Resul Dindar - Kış Masalı | funduszeue.info

Resul Dindar Adını Dağlara Yazdım Sözleri

resul dindar adını dağlara yazdım sözleri

Resul Dindar Adını Dağlara Yazdım Mp3 İndir, Adını Dağlara Yazdım Müzik İndir Dinle

Adını Dağlara Yazdım

Resul Dindar - Adını Dağlara Yazdım

Sanatçı

: Resul Dindar

Albüm

: Resul Dindar ()

Şarkı

: Adını Dağlara Yazdım

Boyut

: MB

İndirme

: Toplam İndirme

Tarihinde eklendi, Toplam İndirme

Mp3 indirmek için tıklayın

Sanatçı'nın En Çok İndirilen Mp3leri

Kullanıcı Yorumları (Resul Dindar - Adını Dağlara Yazdım )

Adını Dağlara Yazdım Şarkı Sözü

Adını Dağlara Yazdım İçin şarkı sözü eklenmemiş. Adını Dağlara Yazdım Şarkı sözlerini biliyorsanız bize gönderebilirsiniz.

Adını Dağlara Yazdım Anahtar Kelimeler

Resul Dindar Adını Dağlara Yazdım Mp3 İndir Dinle , Resul Dindar Adını Dağlara Yazdım Şarkı Sözleri , Resul Dindar Albümleri , Resul Dindar Adını Dağlara Yazdım Cep Telefonuna Mp3 İndir,Adını Dağlara Yazdım bedava mp3 indir ,Adını Dağlara Yazdım cepten ücretsiz indir

Sanatçı'nın Son Eklenen Mp3leri

Şuan Dinlenen Mp3'ler

Resul Dindar

Resul Dindar, 24 Ocak doğumlu halk müziği ses sanatçısıdır. yılı Temmuz ayında arkadaşlarıyla birlikte Karmate grubunu kurdu ve grubun solistliğini yaptı. Karmate, Nani ve Nayino adlı iki albüm çıkardı.

Resul Dindar &#; Doldum Dolana Kadar

Sen güllerun eşisun Yağmurlarun peşisun Uşiyen yüreğumun İsitan güneşisun Doldum dolana kadar Sarhoş olana kadar Burdan gitmeyeceğum Seni alana kadar Sabah olana kadar Akşam güneş batmadan Karanluğa k

Resul Dindar &#; Cevher &#; Erise Dağların Karı

Sana çıkan yollarım Düğüm düğüm çözemedim Adını yazdım kalbime Üstünü çizemedim Erise dağların karı Erimez kalbimin buzu Gözyaşım akar durur da Dinmez yüreğimde sızı

Menekşe Çelik &#; Resul Dindar &#; Eser Bahar Rüzgarı

Eser bahar rüzgarı da Erir dağların karı Vermiyorlar adama da Gönül sevdiği yari Yunuslar dizi dizi Aşar Karadeniz&#;i Yalvarırım mevlama da Ayırma ikimizi Yola gidiyorum yola da Gidiyorum İstanbu

Resul Dindar &#; Çift Jandarma

Çift jandarma geliyor da Kaymakam konağından Fiske vursam kan damlar da Kırmızı yanağından Haydi hanım haydi canım Şinanay şirin yarim Haydi hanım haydi balım Şinanay aslan yarim Dağlarda kar sesi var

Resul Dindar &#; Sırdaş

Yürek yanar da ağlar Sesini kimse duymaz Sevdaluk boyle bişey Sevdun mi unutulmaz Kara bulutlar sardi Gene dağun başini Senden sonra kaybetti Bu yürek sırdaşini Anlatsam dertlerumi Dağlara, denizlere

Resul Dindar &#; Duman Aldı Dağlara

Duman aldi dağlara Ben aldum yaylara Kara gözli sevduğum Geldi mi buralara E gürgen ağaçlari Meyva vermeyisunuz Geçti mi burdan yarum Bana demeyisunuz Oy dağlarum dağlarum Dayma gezer ağlarum Darilmam

Resul Dindar &#; En Sonum

Ayriluk ateşinde Yakma bi daha yakma Yüreğum ellerunde Sakın daha bırakma Umudumsun, yolumsun Kanadumsun, kolumsun Sevdan huzurdur bana Sen benum en sonumsun Ben sensuz edemedum Uzağa gidemedum Kendum

Resul Dindar &#; Aslıhan Güner &#; Kapundaki Nar Midur

Kapundaki nar midur Yanundaki yar midur Doğri söyle sevduğum Benden başka var midur Kapundaki nar ise Yanundaki yar ise Allah belami versun Senden (Benden) başka var ise

Resul Dindar &#; Yaşlan Benimle

Aşkım gelip gönlüne Yüreğine bulaşsın Benim senli hayalim Gözlerinde dolaşsın Düşmesin damla yağmur Güneşe karışsın Sonunu bilmez ateş Bırak gönlünce yansın Koklama ayrılık çiçeklerini Aşkın ağacına y

Resul Dindar &#; Ah Görele

Resul Dindar &#; Ah Görele Şarkı Sözü Ah Görele Görele Geçmem konaklarundan O benum sevduğumun Öpsem yanaklarindan Ben inemem inemem Derenun derinine İnsan sevdalanur mi Komşinun gelinine Ağasar d

Resul Dindar &#; Sevdam ile Beraber

Resul Dindar &#; Sevdam ile Beraber Şarkı Sözü Sevdaluğun acisi Kalpten aşaği akar Sevdam olsun yanumda Ölüm olsa kim takar Bazen tulumun sesi Bazen navun ağziyim Sevdam ile beraber Ölüm olsa razi

Resul Dindar &#; Gittiğinde Anladım

Resul Dindar &#; Gittiğinde Anladım Şarkı Sözü Aşkımız ne güzeldi Bittiğinde anladım Pişmanlıklar faydasız Gittiğinde anladım Seni çok sevdiğimi Kalbimdeki yerini Ben senin değerini Gittiğinde anl

Kullanıcı Yorumları (Resul Dindar - Adını Dağlara Yazdım )

Adını Dağlara Yazdım Şarkı Sözü

Resul Dindar - Adını Dağlara Yazdım Sözleri

Gözyaşim kaderden miydi yari

Cektiğim kaderden miydi

Içtim hep ona sarlidim yarim

Tek dostum kadehlermiydi

Adını dağlara yazdım yarim

Buğulu camlara kazdim

Kişin masal dinlemek zor yarim

Hem ağladim hem anlattim

Adını dağlara yazdım yarim

Buğulu camlara kazdim

Kişin masal dinlemek zor yarim

Hem ağladim hem anlattim

Gulmeyen gözler islakti yarim

Benim hayalim vuslatti

Seni sensiz yaşamak zor yarim

Beni de allah yartti

Aşka tövbe etmekte zor yarim

Bir daha böyle sevmekte

Ömrümde bir kere yandı kalbim

Bu canı sana vermekte

Aşka tövbe etmekte zor yarim

Bir daha böyle sevmekte

Ömrümde bir kere yandı kalbim

Bu canı sana vermekte

Özledim gitme deseydin yarim

Bırakma etme deseydin

Şimdi ardima bakmazdim yarim

Elini…

Gökmen çivik

Bizimle iletişime geçmek, telif hakları, şikayet bildirimi, kaldırma isteği. Mp3 Eklemek, şarkı göndermek ve diğer tüm konularda iletişime geçmek için mp3kulisi @ funduszeue.info maili üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Sitemap

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası