ceyhun hoca tyt / Baba Koç iİe Birlikte #tyt, #ayt, #yks ye Dershanesiz Hazırlanabilirsiniz.

Ceyhun Hoca Tyt

ceyhun hoca tyt

Merhaba,

YKS'ye Youtube üzerinden yapılan ders yayınlarını kullanarak dershaneye gitmeden sınava hazırlanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenleri aşağıda özetlemeye çalışacağım. Bunları yaparken işi şansa bırakmak istemezseniz tüm süreci sizin adınıza nitelikli olarak takip edecek bir eğitim koçundan destek alırsanız çok daha iyi olacaktır.

• Öncelikle her derse göre seviyenizi temel, orta ve üst seviye olarak belirleyin. Örnek verecek olursak 40 soruluk TYT matematik denemesinde net yapıyorsanız ​temel, arası net yapıyorsanız orta 25'in üzerinde net yapıyorsanız üst seviyedesinizdir.

• Örnek birkaç video izleyerek takip etmek istediğiniz hocayı ve kanalı tespit ediniz. Kanalı tespit ederken, kanalın aktif bir kanal olup olmadığını muhakkak kontrol edin.

• Matematik dersi için elinizde en az bir adet konu anlatımı çalışacağınız bir kaynak ve konuyu öğrenme sürecinde kullanabileceğiniz en az bir soru bankanız olsun. Konu anlatımı olarak giriş ve orta seviyedeyseniz MEB kitaplarını kullanabilirsiniz.

• Fizik, Kimya ve Biyoloji için kesinlikle konu anlatım kaynağınız MEB kitabı olsun. Konuyu videodan izlerken MEB kitabını da takip edin. Bu dersler için kendi notunuzu düzenli olarak bir deftere alıfunduszeue.info yaparken renkli kalemler, görseller, resimlerden muhakkak faydalanın. Bunu hangi seviyede olursanız olun yapın.

• Anlamadığınız bir konuyu farklı kanallardan izleyin.

• Hiç anlamadığınız konuyu daha fazla detay veren üst düzey bir videodan izleyin. Örnek vermek gerekirse elektrik ve manyetizma konusunu anlamadıysanız, konuyu Youtube'da anlatan elektrik mühendisinden dinlemeniz fizik öğretmenine göre daha avantaj sağlayabilir. Mantığını kavramaya çalışın.

• Çalışmalarınız sırasında kavramları anlamadan kesinlikle geçmeyin. Örneğin  beşer kelimesinin bulunduğu cümleyi okuduğunuzda beşer kelimesinin anlamını bilmiyorsanız önce beşerin ne olduğunu öğrenin. Kavramları oturtmadan konunun detaylarına girmeyin.

• Eğer imkanınız varsa bu süreci kesinlikle bir koç danışmanlığında götürmeye gayret edin. Youtube üzerinde yayın yapan çok kaliteli koç hocalar bulunmaktadır. Hocalar yayınlarını her seviye öğrenci için yapmaktadır. Ama bireysel takip bundan çok daha farklıdır. Bunu muhakkak göz önüne alın lütfen. Anlık görüşmelerden ziyade sizi matematiksel olarak da takip edecek, testlerinizi, hatalarınız tespit edebilecek. dikkat hatalarınızın kaynağını bulabilecek bir koç desteği muhakkak alın. (Bizi de bu kapsamda değerlendirin)

Bu bilgiler ışığında Youtube üzerinde bulunan onlarca kanal önerisi yapmış dereceli öğrenciler ve koçların önerilerini izledim. Buradan derlediğim kanal isimlerini sizinle paylaşıyorum. Faydası olması temennisiyle

GÜNCELLEME TARİHİ: 08/08/

Türkçe Edebiyat:      Rüştü Hoca, Türkçe'nin Matematiği, Kadir Gümüş, Önder Hoca, Ethem Hoca,                                                      Kampüs, Edebiyat Ders Notu, Paragrafı Sevdiren Hoca Hamza Kaya

Matematik:                Eyüb B., Rehber Matematik Mehmet Hoca, Hocalara Geldik Vural Hoca, Pisagor                                                 Matematik,  Matematiğin Güleryüzü, Tunç Kurt, Şifreli Matematik, Mustafa Yağcı,                                              Irmak Hoca, Matematiğin Fatihi, Bıyıklı Matematik, İlyas Güneş, Şenol Hoca

Geometri:                  Kenan Kara, Ceyhun Hoca,

Fizik:                        VİP Fizik, Fizikle Barış, Umut Öncül, Fizik TV, Ertan Sinan Şahin, Formülsüz Fizik,                                           Hasan Ongan,  Zafer Hoca, Özgür Fizikçi, Modern Fizikolik,

Biyoloji:                    Fundemantals Biyoloji, Senin Biyolojin, Dr. Barış Hoca Biyoloji, Selin Hoca

Kimya:                       Kimya Adası, Kimya Özel, Gülçin Hoca, Kampüs

Coğrafya:                  Coğrafyanın Kodları, Bayram Meral, Yavuz Tuna, Börü Hoca, Hocalara Geldik, Mehmet                                     Eğit, Leblebi Akademi, LCD Eğitim,

Tarih:                          Ramazan Yetgin, Tarihçi Rıza Hoca,Selami Yalçın,Onur Gece, DTF Tarih, OK Tarih

Felsefe:                       Sosyal Hocam, Kampüs

Din:                             Sosyal Hocam, Kampüs

Planlama:                     BabaKoç, Gri Koç

Sizi tanıyabilirsem, hedefinize uygun yol haritanızı birlikte belirleyebiliriz. Bana ulaşabilirsiniz.

Geometri Temelim zayıf, geometriden nefret ediyorum, geometri çözemiyorum, geometride kalem oynatamıyorum, geometri çözmem lazım diyorsan bu yazı senin için&#; Şunu unutmayın geometri yapan fark atar, hayallerine daha çabuk ulaşır.

Malzemeler: kararlılık, çalışma, azim,

gb internet, Aperitif geometri, 1 tane yaprak harita metod, 1 tane A3 boyunda 60 yaprak defter, 1 tane küçük bloknot

Hamle 1-Çalışacağın Konuyu belirle

Hamle 2-YouTube&#;dan konuyu çalış

Konuyu 3 defa dinlemelisin

👉 1. Sinde sadece dinle

👉2. sinde dinle ve önemli şeyleri formülleri vesaire özet çıkar.

👉3.sünde kağıt kalemi al ve videoyu izlerken soruyu anlattıktan sonra durdur kendin tekrar çöz. Bu şekilde tüm videoyu çöz. 30 dakikalık bir video için 3 saate yakın bir çalışma yapmalısın.

Hamle 3-💪 yaprak deftere çalıştığın konuyla ilgili 💯 tane soru ve çözümünü yaz..

Hamle 4- 👉Küçük blok not a o konuyla ilgili sadece formülleri yaz&#;

⭐️ öol⭐️ ⭐️ Hamle 5-Bu çalışma çok önemli&#; şimdi blok not u kapat ve o konuyla ilgili formülleri ezberden yaz. Eğer bunu yapabiliyorsan o konuyla ilgili soru çözmeye ıbaşlayabilirsin. Hocam ben bunu yapmasam bloknot yanımda dursa soru çözerken baksam olur mu diyorsan cevabım kesinlifkle funduszeue.info böyle biline😊😊 ⭐️ ⭐️ ⭐️

Hamle 6-Aperitif geometriden o konuyla ilgili testleri çöz, çözemediklerini funduszeue.info dan bakabilirsin tüm soruların çözümleri orada mevcut.

Hamle 7-Çözemediğin soruları A3 boyutundaki 60 yaprak deftere yaz ve soruları demlenmeye bırak.

Hamle 8-Soruları Demlendir.. Demlenen soruları yani çözemediğin sorulara uğraş, diyelim ki 30 soru çözemediysen, bunun 20 sini kendin çözmeye çalış&#;

Hamle 9-Geometri bilen bir arkadaşına yaklaş😊😊çözemediğin defterde kalan 10 soruyu ona sor, yardım iste, sen de ona eksik olduğu coğrafya da falan yardım edersin&#;

Hamle Yine çözemediğin sorular kaldıysa Telegram soru çözüm grubun var, oraya beklerim..

funduszeue.info

Programla ilgili soruları yoruma yaz, geometri temeli eksik olan bir arkadaşını etiketle, Programı beraber uygulayın daha güzel olur&#;

#sengelbenidinle #ibrahimhocca #ygs #kpss #ales #dgs #tayfa #tayfa

Merhaba, bu yazımızda sizler için geometri dersi için Youtube üzerinde bulunan konu anlatım ve soru çözümü yapan kanalları incelemeye çalıştık. Geometri en iyi kanal, en iyi ders anlatan hoca kimdir gibi pek çok soru gelebiliyor. Elimizden geldiğince tüm kanallara göz attık ve böyle bir liste oluşturduk. Hadi hiç vakit kaybetmeden Geometri Youtube Kanal önerilerine geçelim.

En İyi Geometri Youtube Kanalları

KENAN KARA İLE GEOMETRİ

Sadece Geometri üzerine videolar çeken bir kanal. Videoları defter üzerinden değil bilgisayar üzerinden çekmektedir. Kanalında çok fazla soru çözüm videoları, deneme çözüm videoları bulunmaktadır. Ayrıca yeri geldiğinde konu anlatım kaynaklarının PDF dosyalarını yayınlamaktadır.

REHBER MATEMATİK

Hocamız sadece konu anlatım ve soru çözümleri yapmıyor size bir dost, bir rehberlik hocanız, bir arkadaşınızmış gibi yaklaşıyor. Hocamızın enerjisi sizin de enerjinizi yükselteceğinden emin olabilirsiniz.

CEYHUN HOCA

Her seviye öğrencinin dinleyebileceği Ceyhun hoca, konu anlatımı dışında MEB Kazanım Testleri, denemeleri, çıkmış soruları gibi çalışmalarla öğrencilerin öğrenmelerini pekiştirerek, her konu için yüzlerce soru çözerek sınava hazırlamaya çalışıyor. Videoları biraz eski olsa da aktifliğini halen korumaktadır. Zaman zaman motivasyon videoları çekerek sizlere her türden yardımcı olmaya çalışıyor.

MERKEZE TEĞET GEOMETRİ

Sohbet şeklinde bir anlatım tarzını benimsemiş olan bu kanalda kendinizi eğlenerek ders öğrenirken bulacaksınız. Her seviyeye hitap etmeye çalışan bu kanalda hem zor seviye sorular hem de orta ve kolay seviye üzerine çözülmüş sorular bulabilirsiniz. Geometriyi anlamakta zorluk çekiyorsanız bu kanalla birlikte bu sorunu aşabileceğinizi düşünüyorum.

ŞENOL HOCA

Youtube&#;da en sevilen hocalardan biri olan Şenol hoca temelden aldığı konuları sempatik ve samimi anlatımı ile konuyu anlamanıza yardımcı olacaktır. Öğrencilerin zorlandığı geometrinin derslerini kısa özetlerle ve püf noktalarıyla anlatarak size kolaylaştırmaya çalışmıştır. Konu anlatımı içerisinde soru çözümlerinde yer ver verdiği için mutlaka bu kanalı incelemenizi öneriyorum.

EYÜP B. MATEMATİK GEOMETRİ 

Geometri dersi için hem konu anlatımları hem soru çözüm videoları bulunmaktadır.

Umarım sizin için yararlı bir liste olmuştur. Elimizden geldiğince güncel ve kaliteli kanallara yer vermeye çalıştık. Bu liste içinde olmayan ve sizin severek izlediğiniz yararlı olarak gördüğünüz kanallar varsa yorum kısmına yazabilirsiniz.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası