seninle bir ömür full izle / Seninle Bir Ömür - The Longest Ride - funduszeue.info

Seninle Bir Ömür Full Izle

seninle bir ömür full izle

Seninle Bir Ömür izle

Seninle Bir Ömür izle, Seninle Bir Ömür full izle, Seninle Bir Ömür hd izle, Luke, eskiden şampiyonlukları olan bir boğa matadorudur ve eski parlak günlerine geri dönme arzusundadır. Sophia ise New York’un sanat camiasında hayallerinin işini kovalayan bir üniversite öğrencisidir. Luke ve Sophie’nin yolları bir şekilde kesişir ve ikisi de ideallerine ulaşmaya çalışırken ilişkileri çetin bir sınavdan geçer. Bu esnada kader ikisinin de karşısına Ira’yı çıkartır. Ira ve Ruth, Luke ve Sophia, zamanın ayırdığı, hayatları iç içe geçmeden önce pek de ortak noktası olmayan iki çifttir. Aşk, bilgelik ve deneyim içeren bir kutu eski mektupla, sevginin anlamını ve gerçek değerleri yeniden keşfeden Luke ve Sophia’nın sıra dışı aşk hikayesini bize sunuyor. Seninle Bir Ömür izle, (The Longest Ride) filmi - yapımı olup, DiziCaps ile hd kalitede izle! Yönetmenliğini 'in yaptığı Dram Romantik türündeki, IMDb puanı 7 olan "Seninle Bir Ömür" filmini hd izleyebilirsiniz. funduszeue.info iyi seyirler diler

Oyuncular: Britt Robertson, Jack Huston, Lolita Davidovich, Melissa Benoist, Scott Eastwood

Yönetmen: George Tillman, Jr.

Yapım Yılı:

Ülke: ABD

Seninle Bir Ömür

"Seninle Bir Ömür" filmine benzer 20 film var.
  • Alacakaranlık Efsanesi : Şafak Vakti Bölüm 2

Bella and Edward'ın kızı olan Renesmee'nin doğumundan sonra Cullen'ler diğer vampir klanlarını da bir araya getirmek için harekete geçerler. Zira Renesmee'yi Volturi'ye karşı en küçük bir iddia ve yalan ithamlardan korumaları gerekir. Ama bu sandıkları kadar kolay olmayacaktır Bir efsanenin daha sonu geliyor yılında

FRAGMANI İZLE

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Çalıntı Hayat

Rory Jansen, yayımlanan ilk kitabıyla birlikte beklenmedik bir şekilde edebiyat dünyasında zirveye yerleşen genç bir yazardır. Son derece yaratıcı ve özgün üslubuyla dikkat çeken genç yazar bir anda döneminin en iyi birkaç isminden biri olarak kabul görmeye başlar. Romanı ise dünya çapında tanınan ve eleştirmenlerin dahi

FRAGMANI İZLE

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Aynı Yıldızın Altında

16 yaşındaki Hazel üç yıldır tiroid kanseriyle boğuşmaktadır ve kanser akciğerlerine de sıçradığı için yanında bir oksijen tüpüyle gezmektedir. Kanserli hastalar için oluşturulan destek grubunun bir terapi seansı esnasında Augustus isimli bir gençle tanışır. Augustus da beyin tümörüyle savaşmış ve bu yolda bir

FRAGMANI İZLE

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Malena

Dünya, ülkelerin arasındaki politik çıkmazlar sebebiyle büyük bir savaşın gölgesindedir. Bu dünyada gençliğine ulaşmaya çabalayan bir çocuk ise kasabalarına gelen, güzeller güzeli bir genç kadın olan Malena'nın etkisiyle kendi erkek kimliğini bulmak üzeredir. Malena, tüm güzelliğiyle faşist bir İtalyan kasabasını

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Tutku Oyunları

Amerika’nın banliyösünde “Madam Bovary” nin yankıları. Sarah, bir reklam müdürü ile yaptığı sevgisiz bir evliliğin içinde savrulurken kızı ile parkta, havuzda uzun saatler geçirerek daha fazlasını elde etmek istemektedir. Brad, bir belgesel yapımcısı ile evli olan olgunlaşmamış bir ev erkeğidir. Ronnie, hapisten

FRAGMANI İZLE

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• The Notebook

Yaşlılar için yapılmış bir bakımevinde yaşayan ve çevresindekiler tarafından 'Duke' diye çağırılan ihtiyar adam sararmış defterinde yazılı olan bir aşk hikayesini okumaya başlar. Hikaye yılında başlar. Güney Carolina'da yer alan Seabrook Adası'na Allie Hamilton isimli 17 yaşında bir genç kız gelir. Ailesiyle

FRAGMANI İZLE

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Titanik

Dünyanın hatırlamak istemediği türden felaketlerden olan 'Titanik faciası', dev prodüksiyonların yönetmeni James Cameron tarafından çekilen görkemli bir film. Teknolojinin son sürat ilerlediği bir dönemde, insanlar üstesinden gelemeyecekleri hiç bir sorun olamayacağına inanmaya başlamışlardır. 'Titanic' adlı dev

FRAGMANI İZLE

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Günahkar

Julia isimli esrarengiz ve güzeller güzeli bir kadın Luis Antonio Vargas isimli genç bir adamın aklını başından alarak onu birtakım sahtekarlık olaylarına bulaştırır. Luis, artık asla geri dönemeyeceği bir suçlar bataklığına girmiştir. Asıl şoku ise, uğrunda her şeyini verebileceği Julia'nın aslında kendisine aşık

FRAGMANI İZLE

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Forrest Gump

Forrest Gump, düşük I.Q. sahibi genç bir adamdır. Jenny ile tanıştığında ona aşık olur. Gump aralarında Elvis Presley, Kennedy, Nixon’ın da olduğu tarihsel kişilerle kaza eseri tanışır ve 50’lerden 70’lerin sonuna kadar gelen bir süre zarfında olaylar gelişir. Gump tamamen tesadüf olarak Vietnam savaşına ve Amerikan

FRAGMANI İZLE

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi

Katrina Kasırgası’nın New Orleans’ı vurduğu gün ölüm döşeğindeki Daisy Williams hastane odasındaki yatağındadır. Yanında kızı Caroline vardır. Daisy, kızından ömürlük dostu Benjamin Button’ın günlüğünü yüksek sesle okumasını ister. Benjamin’in sıra dışı bir yaşam öyküsü vardır. Birinci Dünya

FRAGMANI İZLE

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Joe Black

William Parrish 60'lı yaşlarında bir çok zengin bir adamdır. Çağının en önemli medya patronlarından bir tanesidir. Parrish'in şirketi geleceğiyle ilgili çok önemli bir kararın kıyısındadır. Verilecek karar şirket için bir dönüm noktası olacaktır. Parrish, bir gün bir anda kafasının içinde tuhaf seslerin

FRAGMANI İZLE

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Muhteşem Gatsby

Yazar olma basamaklarını tırmanan Nick Carraway 'lerde eğlence hayatının gözdesi konumuna yükselen New York'a gelir. Kendi Amerikan rüyasının peşindeyken tesadüfen milyoner Jay Gatsby ve onun çevresiyle yolları kesişir. Carraway'nin alkolün su gibi aktığı, göz kamaştırıcı partilerle tanışması fazla zaman almaz. Öte

FRAGMANI İZLE

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Beni Unutma

Ailece seyredilebilecek romantik bir dram Beni Unutma. Robert Pattinson'ın başrolü paylaştığı film, Tyler isimli New York'ta yaşayan ve bir trajedinin tüm aileyi dağıtmasıyla babasına (Pierse Brosnan) karşı isyan bayrağını çeken bir gencin yaşamını aktarıyor. Tyler, talihin bir cilvesi sonucu Ally (Emilie de Ravin) ile

FRAGMANI İZLE

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Aşk

Theodore Twombly hayatını, yakın gelecekte nadir bulunan bir şeye dönüşmüş olan el yazımı mektupları yazarak kazanmaktadır. Ve bu yıllarda insanların işlerini artık bilgisayar programları yerine getirmektedir. Theodore, karısından boşandıktan sonra bir apartman dairesinde tek başına yaşamaya başlar ve bir gün

FRAGMANI İZLE

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Kasımda Aşk Başkadır

Nelson Moss, tüm hayatı işi olan, işkolik bir adamdır. Bir gün ehliyet almak üzere girdiği bir sınavda Sara isimli deli-dolu bir kızla tanışır. Sara, Nelson'dan en azından bir ay boyunca onunla yaşamasını ister. Nelson, teklifi kabul edecektir. Kısa sürede aynı eve taşınan iki insan, yine kısa sürede birbirlerine aşık

FRAGMANI İZLE

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Bir Gün

Emma (Anne Hathaway) ve Dexter (Jim Sturgess) birbirlerine tamamen zıt sosyal yapılardan gelen iki genç insandır. Emma işçi sınıfı bir aileden yetişmiş, hayata dair devrimci ruhu olan bir genç kızdır. Dexter ise baba parası ile okuyan, çapkın ve eğlenceden başka bir şeyi umursamayan biridir. İkilinin yolları üniversiteden

FRAGMANI İZLE

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Daha Yaklaş

Yazı, çizi ve editörlük işleri ile iştigal eden her hevesli katip gibi, Dan da yazarlık yapmayı kafasının içinden hevesle geçirmektedir. Ancak şimdilik, sadece ölüm ilanları yazarak hayatını kazanmak zorunda ve düşlerini ertelemektedir. Yazarlık hedefi olan genç bir gazeteci olan Dan, bir gün tesadüf eseri, bir kaza

FRAGMANI İZLE

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• İnci Küpeli Kız

Tracy Chevalier’in romanından uyarlanan film, Hollandalı ressam Johannes Vermeer’in “İnci Küpeli Kız” tablosunun yaratılış sürecini çevreleyen olayları anlatır. Tablodaki kız hakkında çok az şey bilinmektedir. Her ne kadar herhangi bir tarihi kanıt olmasa da ressamın evinde, uzun yıllar ailesi ve hizmetlileri ile birlikte

FRAGMANI İZLE

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Terminal

Krakozhia isimli bir ülkenin vatandaşı olan Viktor Navorski, JFK hava limanına giriş yaptığı an pasaportunun geçersiz olması nedeniyle Amerika'ya girme hakkını kaybeder. Ülkesine geri dönmek zorunda kalan talihsiz adam bu esnada havaalanında televizyonda yayınlanan haber bültenindeki bir habere takılır. Ülkesi Krakozhia'da sivil

FRAGMANI İZLE

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Aşk Yemini

Yeni evlenmiş birbirine aşık bir çift olan Paige ve Leo bir gece arabada evlerine dönerlerken, bir trafik kazası geçirirler. İkisi de sağ kurtulur fakat Paige 5 sene boyunca komada kalır. Her gün sevgili karısının uyanmasını bekleyen Leo, Paige komadan çıktığında ciddi bir şok yaşar. Zira Paige, ağır bir hafıza kaybına

FRAGMANI İZLE

Puanım :

İzlemek İstiyorum

Vizyondaki En İyi Filmler

Flash
Haile: Bir Aile Kâbusu

En Çok Beklenen Filmler

• Oppenheimer
  • Barbie
  • Kraven The Hunter
  • Sisu
  • Meg 2: Çukur
  • Five Nights At Freddy&#;s
  • Mucize Uğur Böceği ve Kara Kedi
  • Ölümcül Çarpışma
  • Cehennem Melekleri 4
  • Genç Deniz Canavarı Ruby
Tüm beklenen filmler
 Seninle Bir Ömür

FRAGMANI İZLE

Üyeler
3,4 37 Puanlama ve 5 Eleştiri
Puanım :

İzlemek İstiyorum

Eleştiri yaz!

Facebook'ta PaylaşTwitter'da paylaş

Özet

Luke, eskiden şampiyonlukları olan bir boğa matadorudur ve eski parlak günlerine geri dönme arzusundadır. Sophia ise New York’un sanat camiasında hayallerinin işini kovalayan bir üniversite öğrencisidir. Luke ve Sophie’nin yolları bir şekilde kesişir ve ikisi de ideallerine ulaşmaya çalışırken ilişkileri çetin bir sınavdan geçer. Bu esnada kader ikisinin de karşısına Ira’yı çıkartır. Ira ve Ruth, Luke ve Sophia, zamanın ayırdığı, hayatları iç içe geçmeden önce pek de ortak noktası olmayan iki çifttir. Aşk, bilgelik ve deneyim içeren bir kutu eski mektupla, sevginin anlamını ve gerçek değerleri yeniden keşfeden Luke ve Sophia’nın sıra dışı aşk hikayesini bize sunuyor.

Yönetmenliğini George Tillman Jr.’ın üstlendiği filmin senaryosunu Nicholas Sparks’tan uyarlayan isim ise Craig Bolotin. Filmin oyuncu kadrosunda ise Britt Robertson, Scott Eastwood ve Oona Chaplin yer alıyor.

Beyazperde Eleştirisi

90’lı yılların sonundan itibaren yazdığı kitaplar perdeye uyarlanan, Message in a Bottle, Walk to Remember ve The Notebook isimli filmlerle tanıdığımız ünlü aşk romanı yazarı Nicholas Sparks, o gün bugündür ne yazsa, beyazperdede yeri hazır. The Longest Ride, bizdeki adıyla Seninle Bir Ömür, yazarın beyazperdeye aktarılan son işi. Sparks, söz konusu romantizm ve dram olunca kartları doğru oynamayı bilen bir yazar, ancak uyarlama söz konusu olduğunda ortaya her zaman roman düzeyinde başarılı işler çıkmayabiliyor.  Kuzey Karolina’da yaşayan taşralı genç adam Luke, bir sanat okulunun son sınıfında okuyan Sophia ile tanıştığında, hayatının gidişatının değişeceğinin farkında değildir. Eski kafalı ama bir o kadar da centilmen bir adam olan Luke’un o ana kadar hayatında tek bir şey vardır, o da tutkuyla bağlı olduğu baba sporu rodeo. Sakatlığının ardından yarışlara tekrar katılmaya başlayan Luk

Eleştirinin tamamı

Fragmanlar

Ekstra Videolar

Beyazperdede Bu Hafta (29 Mayıs - 4 Haziran)

Öneriler

Son Haberler

Vizyonda Bu Hafta!

Oyuncular

Tüm oyuncular ve teknik ekip

İzleyici eleştirisi: sevdiler

En iyi ve en faydalı yorumlar

Hikayesi farklı ve ilginç. Romantik filmleri sevmememe rağmen gülümseyerek izlediğim bir film oldu. Kurgusu da yeterli düzeyde bana göre. Oyunculuklar ise bunlara göre biraz altta kalmış sanki.. Unutmadan söyliyeyim; filmin son sahnesinde sizi güzel bir sürpriz bekliyor.

kesinlikle izlediğinize pişman olmayacagınız cok guzel bır fılmdı.Klasik aşk hikayelerıne benzemıyor ıcınde hayat dersı de alabılecegınız bolumler var cok zevk aldm hatta gözlerım bıle doldu kısacası bayıldımmm

Çok ama cok guzeldii ağladim sonunda ama filme bayildim

Çoğu filmi sıkıcı bulup yarıda bırakan bir vatandaş olarak,bu bu filmi bi kaç kez izledim ve zerre sıkılmadıfunduszeue.info, öyle aman aman bir senaryo ve oyunculuklar olmasa da, filmin tuhaf bir kendine has "izletirliği" var. Tavsiye ederim.

5 İzleyici eleştirisi

Fotoğraflar

38 Fotoğraf

Bunları Biliyor musunuz?

Detaylar

Seninle Bir Ömür, Nicholas Sparks'ın beyazperdeye aktarılan kitabı.

Oyuncu Kadrosu

Filmin başrol oyuncusu Scott Eastwood, ünlü yönetmen ve oyuncu Clint Eastwood'un oğlu.

Detaylar

Filmin yapımcıları aynı zamanda Aynı Yıldızın Altında filminin de yapımcıları.

Başlık

Teknik bilgiler

Ülke ABD

Dağıtımcı TME (The Moments Entertainment)

Yapım yılı

Metrajuzun metrajlı film

İlginç Detaylar 4 başlık

Bütçe34 $

Dil İngilizce

Görüntü formatı -

RenkRenkli

Ses formatı-

Yapım formatı-

Viza numarası-

Bu Filmi Beğendiysen, Şunlara da Göz At:

Bu filmi sevdiyseniz, şunlar da ilginizi çekebilir: : Yılın en iyi filmleri , En iyi film: Dram, {Genre} türündeki en iyi filmler :

Yorumlar

Tüm Sinema Haberleri

Michael Keaton Başrollü "Batman Beyond" Filmi Mümkün mü?
Karakterlerin Saçma Kararlar Verdiği 10 Klasik Bilim Kurgu Filmi
James Cameron Kaybolan Denizaltı Hakkında Konuştu: Titanic&#;le Benzerliği Gerçeküstü!
"Spider-Man: Across the Spider-Verse" Gişede Önemli Bir Eşiği Geçti
Dwayne Johnson&#;lı Yeni "Hızlı ve Öfkeli" Filminin Adı Belli Oldu
Vizyondaki Filmler: "Büyü de Gel", "Haile: Bir Aile Kabusu", "Tebessüm"
Tüm sinema haberleri

En Popüler Fragmanlar

Büyük Kaçış Fragman

Culpa mía Altyazılı Fragman

Culpa mía Altyazılı Fragman

Hızlı ve Öfkeli 10 Teaser

Hızlı ve Öfkeli 10 Teaser
 Gün Fragman

Spider-Man: Across The Spider-Verse (Part One) Dublajlı İlk Görüntüler

Spider-Man: Across The Spider-Verse (Part One) Dublajlı İlk Görüntüler

Haile: Bir Aile Kâbusu Fragman

Haile: Bir Aile Kâbusu Fragman
Yeni çıkan tüm fragmanlar

Flash
Transformers: Canavarların Yükselişi
Örümcek-Adam: Örümcek-Evrenine Geçiş
Hızlı ve Öfkeli 10
Elemental: Doğanın Güçleri
Haile: Bir Aile Kâbusu

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası