erkeğe iltifat etmek / Bir erkeği kalbinden vuran sözler! Onlara bunları söylemenize bayılıyorlar - Aşk - İlişkiler

Erkeğe Iltifat Etmek

erkeğe iltifat etmek

Duyulmamış ve Yaratıcı İltifat Mesajları

İltifat Sözleri

Kısa güzel iltifatlar ile karşınızdayız. Yaratıcı, zekice ve güzel iltifatları bu yazımızda bulabilirsiniz. Sevgiliye, bayanlara veya eşinize gönderebileceğiniz en güzel resimli iltifat sözleri aşağıdaki kısımda yer alıyor. İşte en güzel iltifatlar;

"Sözcükler sahte ve sanat dolu olabilir; İç çekmeler kalbin doğal dilidir."
- Thomas Shadwell

O güzel kokun ve bakışların, sana olan hasretimi güçlendiriyor.

"Aşk kutsal bir enerji rezervidir, ruhsal evrimin kanı gibidir."
- Pierre Teilhard de Chardin

Gözlerinin derinliğinde kayboluyorum.

Sana ihtiyacım olduğunu artık anlamalısın.

Anılarımızın hatırına sevme beni, kalbimin güzelliğini keşfet.

"Dünyanın en tatlı sesi, bir kadının dili."
- Bryan Procter

"Aşk, kendini iyileştirmeyle sonuçlanan karşılıklı bir kendini vermedir."
- Fulton J. Sheen

İltifat Sözleri

"Sevmenin gücünün sınırı yoktur."
- John Morton

"Geldiğin yerde aşkı aramak zorunda değilsin. Ben senin için buradayım."
- Werner Erhard

"Aşkın en büyük hediyesi, dokunduğu her şeyi kutsal kılma yeteneğidir."
- Barbara De Angelis

"Kısa süre önce aşık olduğumuz insanlarla birlikte olmaktan duyduğumuz derin sevinç gizlenemez."
- John Cheever

Bir manzara olduğundan habersiz duruşun.

Öpüyorum gökyüzü gibi bakan gözlerinden.

Güneşi olmayan kalbe gökkuşağı açtırdın güzel insan.

Sonra mucize diye bir şeyden bahsettiler. Gözlerin geldi aklıma.

Biraz güler misin? İlaç alacak param yok da.

İltifat Sözleri

Sen yeter ki çocukluk yap. Gönlümde salıncağın hazır.

Dokunmadan sevmenin mümkün olduğunu senden öğrendim.

Senin gülüşün benim en sevdiğim mevsim.

Hayal ettiğim ne varsa seninle yaşamak istiyorum.

Bazen öyle güzel gülüyorsun ki, bütün dünya kör olsun istiyorum.

Sevgiliye İltifat Sözleri

Mutluluk nedir dediler, yanında geçirdiğim anların anlamını anlatamadım.

Üzerinde pijama olsa bile, nasıl oluyor da her zaman bu kadar güzel görünüyorsun? Merhaba, neden bu kadar güzel olduğunu bilmek istiyorum.

Etrafımda olduğunda başka bir şeye ihtiyacım olmuyor.

İltifat Sözleri

Seni hak edecek ne yaptım bilmiyorum. Nasıl bu kadar şanslı olabilirim?

Kahverengi gözlerinle gökyüzü gibi bakıyorsun.

Sen olmadan nasıl var olacağımı bilmiyorum.

Narinliğini gören kelebekler seni kıskanır.

Geceyi aydınlatan ay misali senin parlayan gözlerin ışık saçıyor gönlüme.

Güneşe gerek yok, gözlerindeki sıcaklık içimi ısıtıyor.

Bir insanın gülüşünden cennet mi görünür? Bir gülüyorsun cennetten bir fragman yayınlanıyor sanki.

Güneş mi doğdu yoksa sen mi uyandın?

Sabahları görmek istediğim ilk şey sensin.

Seni senden daha çok seviyorum anlasana.

Hayatım tamamen senin üzerine kurulu.

Gel de, kapında yatayım, git de, kölen olayım.

İltifat Sözleri

Gözlerinin renginde boğulmuşum ben.

Hayat bana daima sana bağlanmayı öğretti. Bende bildiğim şeyi yapmaya devam ettim.

Sözlerimi geri alamam, yazdığımı baştan yazamam, ama seni hala seviyorum.

Etkileyici İltifat Sözleri

Burası huzur kokmuş buradan geçmişsin belli.

Manzara seyretmek için gidilen bir yerde bile senden güzel bir görsel olamaz.

Ne kadar fedakar olursanız olsun, adı gün gelir “yapmasaydın” olur.

O kadar iyi bir arkadaşsın ki, tanıştığın herkes için mükemmel bir hediye gibisin.

Su gibi duru güzelliğin karşısında dili tutulur tüm şairlerin.

Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

İltifat Sözleri

Kusursuz tavırların var. Korkunç kararlar verdiğimde beni yargılamadığın için sana minnettarım.

Tek bir göz hareketiyle aklımı başımdan alan tek kadınsın.

Ben senin kirpiklerinin rastgele dizildiğine inanmıyorum.

Sen muhteşemin kelime anlamının tam karşılığısın.

Bana şair diyorlar da senin şiir olduğunu göremiyorlar.

Bir gülüşün etrafa ışıklar saçtığını sen de gördüm.

Güzelliğini anlatacak kadar zengin bir lisan yok dünyada.

İltifat Sözleri

Gül güzelliğinden utanır solar seni gördüğü zaman.

Üzerinde pijama olsa bile, nasıl oluyor da her zaman bu kadar güzel görünüyorsun? Merhaba, neden bu kadar güzel olduğunu bilmek istiyorum.

Hayatımda, ne kadar saçma olursa olsun, tüm hayallerimi destekleyecek bir kişi var. O da sensin, mükemmel insan.

Etrafımda olduğunda başka bir şeye ihtiyacım olmuyor.

Güzel İltifat Sözleri

Bir bakışınla bu kalbim atmaya başladı mesajlarınla yürümeye başladım gülüşünle yalan dünyamı aydınlattın aşkım seni çok seviyorum.

Aşk acı ise sen niye tatlısın?

Bal gözlüm benim cennetim benim yalan dünyadaki tek gerçeğimsin, dünyadaki tek gerçeğim oldun yalan dünyayı unuttum.

Bir ışıltı onun baharı seher vakti de açılan gülerin başı hiç bitmez onun aşkı.

Saçlarının kokusuna alıştım bebeğim sen benim cennetimsin ancak bundan sonra sen benim cehennemim olursun bunu unutma gülüm.

Bugün yine o kadar güzelsin ki gözlerim kamaştı.

İltifat Sözleri

Bu dünyada bir sürü insan var, kimi mutlu kimi mutsuz, kimi gülüyor kimi ağlıyor, ama iyiliğe ve güzelliklere layık olan tek bi insan var oda şuan mesajımı okuyor.

Yüzünü dönme bana ne olur dünyam cehennem olur, yüzüme gül ne olur sensiz hayat bana haram olur gül yüzlüm.

Ne dil yeter seni anlatmaya, ne göz kıyar sana bakmaya, ne ellerim dayanır sana dokunmaya, ne kollarım uzanır seni sarmaya, hiç ömür yeter mi? bir sen daha bulmaya bir tanesi.

Seninle yaşlanmak tek idealim, gözlerine bakarak ömrümü bitirmek ise vasiyetim bebeğim.

Erkeklerin kalbi otobüse benzer, gireni çıkanı belli olmaz. kızların kalbi mezara benzer, giren bir daha çıkamaz.

Her günün sevgi huzur mutlulukla dolsun hayat tüm umutların gerçeğin olsun kıskanan sen değil dünya olsun her şey gönlünce olsun.

İltifat Sözleri

Senin en güzel yerin kahverengi gözlerin.

Dünyada pek çok insan var ki bazıları mutlu bazıları mutsuz bazıları sevinçli bazıları değil ama şu dünyada en mutlu en sevinçli bir kişi var oda bu yazıyı okuyan

Kalbimde öyle bir cümlesin ki nokta koymaya bile yer bulamıyorum

Öyle güzel gülmelisin ki, insanlar seni ağlatmaya utanmalı.

Kadına İltifat Sözleri

Bu dünyada bir sürü insan var, kimi mutlu kimi mutsuz, kimi gülüyor kimi ağlıyor, ama iyiliğe ve güzelliklere layık olan tek bir insan var o da şu an mesajımı okuyor.

Hayatımda bir ilksin aşkım, ilk defa aşık oldum hayatımı verdim sana, şimdi seninle yaşıyorum bu dünyada.

Sen bir pınarsın içilen ama kanılmayan, seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, varlığına doyulmayan, yokluğuna dayanılmayan.

Sarı saçların güneşin ışığıyla birleşince saf altın gibisin aşkım, güzel gözlerinle bana bakınca hayata başlıyorum o anda.

Şafak vakti yağan çiğ tanesi kadar masum, gün batımında denizlerden esen rüzgar kadar çılgın ve okyanusun derinliklerindeki inci taneleri kadar özelsin aşkım.

Yüzünü dönme bana ne olur dünyam cehennem olur, yüzüme gül ne olur sensiz hayat bana haram olur gül yüzlüm.

İltifat Sözleri

Gözlerine bakınca cenneti görüyorum bir tanem, güzel gözlerinden sen sorumlusun.

Seni ilk gördüğümde hayattan zevk almayı öğrendim, elini tutunca kalbimin atışını hissettim, sözlerinle gülmeyi öğrendim aşkım.

Sarı saçların güneşin ışığıyla birleşince saf altın gibisin aşkım, güzel gözlerinle bana bakınca hayata başlıyorum o anda.

Yürüdüğün yol olmak isterim, hiç aksamadan seni yürütmek için bu hayatta.

Manzaram sensin ve daima sana bakacağım.

Gözlerimi alamadığım tek kadın sensin desem.

Yanında derin bir nefes almam yetiyor, hayata tutunmama.

İltifat Sözleri

Saçlarının dalgalanması kadar güzel bir şey olamaz.

Seni özlediğim kadar kimseyi özlemedim, gecelerim kıskanır oldu artık sana çektiğim hasreti biriciğim.

Hadi evet de, bana evet de, açtım ellerimi kalbime bekliyorum o sıcacık sevgini.

O gülüşündeki gamze olmak isterim güzelliğine güzellik katmak için.

Seni yaşadığım kadar hayatı yaşasaydım, hayatımda kimse olmazdı aşkım.

Bu mesajımı sana kalbimin en şiddetli sesiyle yolluyorum, seni seviyorum.

Sen bir erkeğin isteyip de elde edemediği varlıksın Sen yalan dünyaya gönderilmiş meleğimsin, tek gerçeğimsin aşkım.

İltifat Sözleri

Seni yaşarken yanımda nesneler görünmez yanında, sana küçük buseler atarken hayatla bağlantım kopar o an.

Sevgin bir numara, seviyorum seni bebeğim güzelliğin yeter dünyaya.

Bir bakışınla bu kalbim atmaya başladı, sözlerinle yürümeye başladım, gülüşünle yalan dünyamı aydınlattın aşkım seni çok seviyorum.

Dünyanın 7 harikası bile senin yanında değersiz kalır aşkım, sen benim içimdeki dünyamın tek harikasısın.

Senin iç güzelliğin yeter bu yalan dünyadaki polyanacı sevgilere aşkım, içinin güzelliği yüzüne vurmuş ay yüzlüm benim.

Saçlarının kokusuna alıştım bebeğim sen benim cennetimsin ancak bundan sonra sen benim cehennemim olursun bunu unutma gülüm.

Yürüdüğün yol olmak isterim, hiç aksamadan seni yürütmek için bu hayatta.

Yüzünü dönme bana ne olur dünyam cehennem olur, yüzüme gül ne olur sensiz hayat bana haram olur gül yüzlü

Gözlerindeki hayat ışığı dünyamı aydınlatıyor, yaşadığım hayat seni kıskanıyor bebeğim.

Kısa İltifat Sözleri

-Dünyanın en güzel yeri neresidir biliyor musun?
+ Neresi?
– Az kaysana.

Masallar güzeldir bir de kahramanı sensen.

+Annemden daha güzel yemek yapıyorsun.
-Herkes annenden güzel yemek yapar Orkun, senin annen yemek mi yapıyor allasen?

İltifat Sözleri

+Hiç kimseyi daha senin kadar seksi ütü yaparken görmedim.
-Ütü yaparken seyrettiğin o şırfıntı kim kocacığım benim, cevap ver!

Erkeklerin kalbi otobüse benzer, gireni çıkanı belli olmaz. Kızların kalbi mezara benzer, giren bir daha çıkamaz.

Dünyada pek çok insan var ki bazıları mutlu bazıları mutsuz bazıları sevinçli bazıları değil ama şu dünyada en mutlu en sevinçli bir kişi var oda bu yazıyı okuyan.

+Parmağını kahvemin içine sokar mısın? Şekerim yok da.
-Tabi sevgilim, yetmezse bir de mangalda közleyeyim istersen!

+Sen olmasaydın, seni icat etmek isterdim.
-Ben senin neyi icat etmek, neyi keşfetmek istediğini çok iyi biliyorum mendebur herif!

+Sensiz bir saniye, sonsuzluk gibi geliyor bana.
-Bana da geliyor hayatım bana da!.. Hem de soldan soldan!

Etkisi Altına Alacak İltifat Sözleri: Sevgiliye, Kadına, Erkeğe En Güzel, Zekice, Yaratıcı İltifat Kelimeleri

Haberler

Blog

Sözler ve Mesajlar

Etkisi Altına Alacak İltifat Sözleri: Sevgiliye, Kadına, Erkeğe En Güzel, Zekice, Yaratıcı İltifat Kelimeleri

Doğru zamanlama beklenildiğinde gerçekten içten yapılan bir iltifat hem karşımızdakini hem de bizi mutlu eder. Yüzü asık, mutsuz ve günü kötü geçen bir arkadaşımızı, aile bireyimizi ya da sevgilimizi mutlu etmek için ya da sadece içimizden geldiği için ettiğimiz küçücük bir iltifat, tüm kötü duyguların yerini iyisine bırakabilir. Bazı durumlarda iltifat ederken ne diyeceğimizi bilemediğimiz anlar olur. Biz de sizler için en güzel, komik, anlamlı, kıza, erkeğe, sevgiliye, aileye, duygusal, övgü dolu, etkileyici iltifat sözlerini derledik. Keyifli okumalar

En Güzel İltifat Sözleri

En Güzel İltifat Sözleri

En Anlamlı İltifat Sözleri

En Anlamlı İltifat Sözleri

Kızlara İltifat Sözleri

Kızlara İltifat Sözleri

Erkeklere İltifat Sözleri

Erkeklere İltifat Sözleri

Komik İltifat Sözleri

Komik İltifat Sözleri

Zekice İltifat Sözleri

Zekice İltifat Sözleri

Kısa İltifat Sözleri

Kısa İltifat Sözleri

Yaratıcı İltifatlar

Yaratıcı İltifatlar

İltifat Kelimeleri

İltifat Kelimeleri

Övgü Dolu İltifatlar

Övgü Dolu İltifatlar

Bu İçerik de İlginizi Çekebilir

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

İltifat Sözleri

penisinin boyu ne kadar uzun daha önce hiç böylesini görmemiştim.

baklava dilimi kaslı bir karnın var.

heralde bir fahişenin "ben para almadan da yapardım" demesi olur.

+ hayvansın necatii
- tabii kızım ne sandın

+omuzların albatros gibi.

"ben de seni"

itirazı olan?

-vücud mu çalışıyorsun?
bırak iltifatı, bu soru bile erkeği şaha kaldırır.

gözlerim senden başkasını görmüyor erkeğim.

çok piçsin bilader.

(bkz: iltifat etmek)

senden dünyada o kadar çok var ki

Dünyanın en güzel varlığının sesinin, kelimelerinin, duygularının, arzularının odak noktasındayım bu yüzden dünyanın en mutlu insanıyım.

"oha ne kadar büyüükkk"

aman allahım ne kadar da insana benziyorsun.
diğerlerinden çok farklısın.

Bir kadının bir erkeğe yapacağı en güzel iltifat:"Ruhumu tamamlıyorsun" demesidir.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir