arsal anadolu lisesi düzce / DÜZCE / MERKEZ - Düzce Arsal Anadolu Lisesi

Arsal Anadolu Lisesi Düzce

arsal anadolu lisesi düzce

Düzce Arsal Anadolu Lisesi Hakkında

Türk Milli eğitimin temel amaçları doğrultusunda; yeniliklere açık, özgür düşünebilen, özgüveni yüksek, çağdaş bireyler yetiştirmeyi hedefleyen bir eğitim kurumudur. Sosyal, kültürel, akademik ve sportif etkinliklerle öğrencilerin gelişimi desteklenmektedir. Modern eğitim, öğretim ve teknoloji koşulları ile bireyleri yükseköğretim geleceğine hazırlamak için çağdaş öğretmen kadrosuyla öğrencilere evrensel değerlere sahip eğitim sunmaktadır.

Düzce Arsal Anadolu Lisesi Bazı Dersler

• Türk Dili ve Edebiyatı
  • Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi
  • Tarih
  • İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük
  • Coğrafya
  • Matematik
  • Fizik
  • Kimya
  • Biyoloji
  • Felsefe
  • Birinci Yabancı Dil
  • İkinci Yabancı Dil
  • Beden Eğitimi ve Spor
  • Görsel Sanatlar

Düzce Arsal Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Düzce Arsal Anadolu Lisesi Adres

Darıcı Mahallesi Sokak No: 52/A Merkez / Düzce

Düzce Arsal Anadolu Lisesi Telefon

0 () 21 86

Düzce Arsal Anadolu Lisesi

Düzce Arsal Anadolu Lisesi telefon numarası, adresi, açılış kapanış saatleri ve Haziran iletişim bilgileri Nerede'da!

Düzce şehrinde Düzce Merkez ilçesinde bulunan Düzce Arsal Anadolu Lisesi nerede ve nasıl gidilir öğrenebilir, yol tarifi alabilirsiniz.

0 () 21 86 numaralı telefondan Düzce Arsal Anadolu Lisesi ile iletişime geçebilir, güncel fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Düzce Arsal Anadolu Lisesi Yorumlar (0 Değerlendirme)

Firmanızı Ücretsiz Ekleyin

İşletmenizi Nerede'a hemen ekleyin, yeni müşteriler sizi bulsun!

Firmanı Ekle

• Düzce Arsal Anadolu Lisesi mezunu olup bir lisans programına yerleşmeye hak kazanan kişi bulunmaktadır. Bu mezunların 43% oranı (50 kişi) yeni mezun iken, diğer 57% oranı (66 kişi) ise önceki yıllarda mezun olmuştur.

• Mezunların üniversite türü dağılımları: Devlet ( kişi / %), Vakıf (14 kişi / %) ve KKTC (1 kişi / %).

• Mezunların puan türü dağılımları: SAY (75 kişi / %), EA (35 kişi / %), DİL (3 kişi / %) ve SÖZ (3 kişi / %).

• Mezunların en çok yerleştikleri üniversiteler: DÜZCE ÜNİVERSİTESİ (12), BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (7), ANKARA ÜNİVERSİTESİ (6), SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (6) ve KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ (5).

• Mezunların en çok yerleştikleri bölümler: Hemşirelik (10), Bilgisayar Mühendisliği (7), Hukuk (7), Mimarlık (5) ve Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (5).

• Burs dağılımları: Ücretsiz (87), Burslu (10), %50 İndirimli (5), İÖ-Ücretli (5), %25 İndirimli (1) ve AÖ-Ücretli (1).

• Mezunlarının yerleştikleri üniversite ve programlara göre Düzce Arsal Anadolu Lisesi ile en benzer 10 lise sıralanmıştır.

Turgut Özal ve Arsal taşınıyor

Geçtiğimiz hafta yaşanan depremin ardından Düzce'ye gelen Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, depremde hasar gören 4 okulun boşaltılacağını, öğrencilerin başka okullara taşınacağını bildirmişti. Arsal Anadolu ve Turgut Özal Anadolu Lisesi'nin hangi okullara taşınacağı belli oldu.

23 Kasım sabahı yaşanan 5,9 şiddetindeki depremin ardından Düzce'ye gelerek okullarda meydana gelen hasarı inceleyen ve bilgi alan Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, 4 okulun boşaltılacağını, öğrencilerin başka okullarda eğitimlerine devam edeceğini açıklamıştı. Özer, hasar gören bu okullarda teknik inceleme yapılacağını, öğrencilerin başka okullara taşınmasının ücretsiz sağlanacağını kaydetmişti.  Bakan özer, Cumayeri Ortaokulu, Hamidiye Şehit Özgür Işık okulu, Turgut Özal Anadolu Lisesi ile Arsal Anadolu Lisesi'nin eğitime kapatıldığını bildirmişti.

Bakan Özer'in açıklamalarının ardından Turgut Özal Anadolu Lisesi ile Arsal Anadolu Lisesi öğrencilerinin hangi okula taşınacağı belli oldu.

TURGUT ÖZAL İBNİ SİNA MTAL’A

2 okulda oluşan hasarın Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yetkilileri ile bakanlığın inşaat emlak genel müdürlüğü yetkililerince yerinde incelendiği ve rapor işlemleri sonuçlanıncaya kadar; Turgut Özal Anadolu Lisesi'nin , Düzce İbni Sina MTAL/ Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne taşınarak, İbni Sina MTAL/ Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin sabahçı, Turgut Özal Anadolu Lisesi'nin öğlenci olarak ikili öğretime geçmesine,

ARSAL 15 TEMMUZ’A

Arsal Anadolu Lisesinin , Düzce 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi'ne taşınarak , 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi'nin sabahçı, Arsal Anadolu Lisesi öğrencilerinin öğlenci olarak ikili öğretime geçmesine, bu okullarda ders süresinin 30 dakika olarak belirlenmesine karar verildi.

#düzce, Çevre, eğitim

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası