günaydın yunanca / Bing Microsoft Translator - Türkçe dilinden Yunanca diline çeviri

Günaydın Yunanca

günaydın yunanca

Son Güncellenme:

Calimero, Yunanca dilinde kullanılan bir kelimedir. Bu kelimenin Türkçe karşılığı günaydın demektir.

Calimero Ne Demek? Ne Anlama Gelir?

Yunan dilini öğrenmek isteyen kişilerin mutlaka öğrenmesi gereken kelimeler vardır. Bu kelimelerden birisi de calimero kelimesidir. Calimero gündelik hayatta yunanlar tarafından oldukça fazla kullanılıyor. Türkçe karşılığı günaydın olan bu kelime, Türkçe dilinde de yaygın olarak kullanılıyor. Günaydın gibi yaygın olarak kullanılan kelimeler, mutlaka öğrenilmesi gereken kelime türleridir.

Yunanca Günaydın Nasıl Denir?

Yunanca dilinde nasıl günaydın denileceği pek çok kişinin araştırdığı bir konudur. Yunanca dilinde günaydın, calimero demektir. Calimero yunan dilinde günaydın olarak kabul ediliyor. Pek çok kişi yaygın olan bu kelimeyi yunan dilinde oldukça sık kullanılıyor. Yunanca günaydın demek, calimero anlamındadır. Calimero kelimesini kullanarak günaydın mesajı verilebilir.

Calimero Ne Demek, Ne Anlama Gelir? Yunanca G&#;naydın Nasıl Denir?

Son Dakika Haberler

EğitimCalimero Ne Demek, Ne Anlama Gelir? Yunanca G&#;naydın Nasıl Denir?

-

Pratik Günlük Yunanca – Bölüm 2 / Selamlaşma &#; Vedalaşma

TürkçeYunancaİyi günlerHerete &#; YaharaMerhabaYa su &#; Ya sasGünaydınKalimera &#; KalimerasasTünaydınKalispera &#; KalisperasasHoşgeldin (Erkek için)Kalos tonHoşgeldin (Bayan için)Kalos tinHoşgeldinizKalos tousHoş buldumKalos sas vrikaHoş buldukKalos sas vrikameHoşçakalınYa su &#; Ya sas &#; Adio sasHoşçakalYa &#; AdioMutlu günlerYa haraİyi akşamlarKalo sas vradiİyi gecelerKalinihta &#; Kalinihta sasİyi öğleden sonralarKalo apogevmaYarın görüşürüzTha se do avrioGörüşürüzTa lemeSelamlarHeretizmusMaria&#;ya selamlarHeretizmata sti MariaKosta&#;ya selamlarHeretizmata ston KostaMaria ve Kosta&#;ya selamlarTus heretizmus mu stin Maria, ston KostaKosta Bey&#;e saygılarımı iletinTa sevi mu ston kirio KostaMaria Hanım&#;a saygılarımı iletinTa sevi mu stin kiria MariaMerhaba, nasılsın?Ya su, ti kanis?Merhabalar nasılsınız?Ya sas, ti kanete?Keyifler nasıl?Pos ta pas?Nasıl gidiyor?Pos pai?Ne oluyor?Ti genete?Ne haber?Ti nea?İyi teşekkürler, siz nasılsınız?Kala efharisto, Esis?Çok iyi, sen nasılsın?Poli kala, esi?Şöyle böyleEçi ki eçiÇok iyi değil.Ohi poli kalaİyi sayılırKaluçikaİyi diyelimAs ta leme kala

Ignore words

Check the boxes below to ignore/unignore words, then click save at the bottom. Ignored words will never appear in any learning session.

All None

Ignore?

Λέγομαι Κώστας Κανάκης.

Benim adım Kostas Kanakis. (λέγομαι)

Χαίρω πολύ.

Çok memnun oldum.

Είμαι ο Κώστας Κανάκης.

Ben Kostas Kanakis'im.

Καλημέρα!

Günaydın!; İyi günler!

Καλημέρα σας!

Size günaydın!

Καλησπέρα σας!

Size iyi akşamlar!

Πώς σας λένε;

Adınız nedir?

Με λένε Μόνικα.

Benim adım Monika. (λέω)

Με λένε Γιάννη.

Benim adım Yannis. (λέω)

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası