fulledim türkçesi / İngilizce - Türkçe Sözlük | İngilizce - Türkçe Çeviri

Fulledim Türkçesi

fulledim türkçesi

Mehterçeşme Osmanlı Türkçesi Özel DersSaatlik ₺'den ₺'yeMehterçeşme Osmanlı Türkçesi Özel Ders

Abdullah

Bir tıp fakultesi ogrencisi olarak hocamizla yakin zamanda tanisma ve sohbet etme firsatini yakaladim , bu sohbetimizde kendisine bazi sorularim olmustu . Buyuk bir titizlikle sorularimi cevaplayan hocamizin kisa bir sure dahi olsa sohbetinden cok memnun ve zevk aldigimi ictenlikle soyleyebilirim. Çok bilgili ve kulturlu ; hepsinden onemlisi cok iyi bir yonlendiricidir funduszeue.infokle degerli ogrenci arkadaşlarim sizler de herhangi bir konuda yönlendirilmek istiyorsaniz veya kendinizi eksik hissediyorsaniz selim hocayi şiddetle tavsiye ediyorum. Selim hocam sizinle bir sonraki sohbetimizi dört gözle bekliyorum

Abdullah

Mehterçeşme Osmanlı Türkçesi dersini en iyi öğretmenden, en uygun fiyata almanız için hazırladığımız listemizi hemen inceleyin! 17 Öğretmen arasından size en uygun öğretmeni bulun!

hrnedbyt

İstanbul / Bakırköy

Türk Dili Ve Edebiyatı

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi / Fen-Edebiyat Fakültesi

farah

İstanbul / Beylikdüzü

Türk Dili Ve Edebiyatı Ve Türkçe

Yıldız Teknik Üniversitesi / Fen-Edebiyat Fakültesi

En iyi olduğu branşlar: Yabancılara Türkçe Dili Eğitimi , Dil ve Anlatım , Türk Dili ve Edebiyatı

mehlika55

İstanbul / Avcılar

Türkçe/türk Dili Ve Edebiyatı

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi / Edebiyat Fakültesi

En iyi olduğu branşlar: Osmanlı Türkçesi , Türk Dili ve Edebiyatı , Ödev Destek

Eğitim Danışmanı

Online Akademi

Mehterçeşme konumundaki Osmanlı Türkçesi öğretmenlerin profillerini inceleme fırsatınız yoksa eğitim danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza en uygun Mehterçeşme Osmanlı Türkçesi öğretmenini araştıralım ve yönlendirelim

Hemen Başla
glyakcay

İstanbul / Esenyurt

İstanbul Üniversitesi / İktisat Fakültesi

En iyi olduğu branşlar: Türk Dili ve Edebiyatı , Keman ,

meryem-ozdemirr

İstanbul / Başakşehir

Türk Dili Ve Edebiyatı

Marmara Üniversitesi / Fen-Edebiyat Fakültesi

En iyi olduğu branşlar: Osmanlı Türkçesi , Türk Dili ve Edebiyatı ,

esraa-yal

İstanbul / Beylikdüzü

Edebiyat Öğretmeni

Afyon Kocatepe Üniversitesi / Fen-Edebiyat Fakültesi

En iyi olduğu branşlar: Sınıf Öğretmeni , Okuma Yazma , Ödev Destek

omer

İstanbul / Esenyurt

Türk Dili Ve Edebiyatı Öğretmeni

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi / Fen-Edebiyat Fakültesi

En iyi olduğu branşlar: Türkçe ,

gamzefeslegen

İstanbul / Beylikdüzü

Türk Dili Ve Edebiyatı

Trakya Üniversitesi / Edebiyat Fakültesi

En iyi olduğu branşlar: Türk Dili ve Edebiyatı , Dil ve Anlatım ,

semsogretmen

İstanbul / Esenyurt

Türk Dili Ve Edebiyatı

Süleyman Demirel Üniversitesi / Fen-Edebiyat Fakültesi

En iyi olduğu branşlar: Osmanlı Türkçesi , Türk Dili ve Edebiyatı , Dil ve Anlatım

nursaahg

İstanbul / Başakşehir

Türkçe Öğretmeni, Edebiyat Öğret

İstanbul Arel Üniversitesi / Fen-Edebiyat Fakültesi

gulsum-suyer

İstanbul / Beylikdüzü

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi / Fen-Edebiyat Fakültesi

En iyi olduğu branşlar: Osmanlı Türkçesi , Yabancılara Türkçe Dili Eğitimi , İngilizce

gulersucu

İstanbul / Beylikdüzü

Türk Dili Ve Edebiyatı Öğrt.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi / Fen-Edebiyat Fakültesi

En iyi olduğu branşlar: Türk Dili ve Edebiyatı , Hızlı Okuma Teknikleri , Osmanlı Türkçesi

selimpala

İstanbul / Üsküdar

Edebiyat/matematik Öğretmeni & E

Gazi Üniversitesi / Gazi Eğitim Fakültesi

En iyi olduğu branşlar: Türk Dili ve Edebiyatı , Osmanlı Türkçesi , Dil ve Anlatım

songul-saglam

İstanbul / Beylikdüzü

Tarih

Giresun Üniversitesi / Fen-Edebiyat Fakültesi

beytullahyavuz34

İstanbul / Avcılar

Türk Dili Ve Edebiyatı

Akdeniz Üniversitesi / Edebiyat Fakültesi

En iyi olduğu branşlar: Türk Dili ve Edebiyatı , Osmanlı Türkçesi , Dil ve Anlatım

nihansrst

İstanbul / Esenyurt

Ondokuz Mayıs Üniversitesi / Fen-Edebiyat Fakültesi

En iyi olduğu branşlar: Osmanlı Türkçesi , Dil ve Anlatım , Oyun Ablası

ftmnr

İstanbul / Beylikdüzü

Türkçe Ve Edebiyat

İstanbul Üniversitesi / Edebiyat Fakültesi

En iyi olduğu branşlar: Osmanlı Türkçesi , Dil ve Anlatım , Türk Dili ve Edebiyatı

Mehterçeşme Osmanlı Türkçesi Dersleri Alabileceğim En İyi Öğretmeni Nasıl Bulabilirim?

Mehterçeşme Osmanlı Türkçesi özel dersleri veren öğretmenleri incele

Yukarıda listelenen, konumuna en yakın Mehterçeşme Osmanlı Türkçesi öğretmenlerin profillerini; fiyat, yorum, referans, uzmanlık alanları vb. gibi birçok kritere göre karşılaştır ve en ideal öğretmeni keşfet! Eski öğrencilerin yorumlarını okuyup ilgili öğretmen hakkında görüşleri üye kullanıcılardan öğfunduszeue.infoçeşme Osmanlı Türkçesi özel dersleri veren 17 öğretmene 5 yıldızlı 9 yorum geldi.

Mehterçeşme konumuna en yakın öğretmenlerin ders fiyatlarını karşılaştır

Konumuna en yakın Mehterçeşme Osmanlı Türkçesi özel dersleri veren öğretmenlerin ortalama saatlik ders ücreti: TL'dir. Saatlik fiyat aralığı - TL aralığındadır. Sayfamızda yer alan ilgili eğitmenlerin ders ücretleri kısmı sayesinde bütçenize en uygun öğretmeni dakikalar içerisinde bulabilirsiniz.

Sana en uygun öğretmenle Mehterçeşme semtinde Osmanlı Türkçesi derslere başla 😍

Kriterlerine en uygun Mehterçeşme Osmanlı Türkçesi özel ders öğretmenine talebini ilet, şartları konuş ve ister senin belirlediğin yerde ister öğretmeninle ortak olarak belirleyeceğiniz bir yer derslere başla!Mehterçeşme Osmanlı Türkçesi Öğretmenleri talebinize ortalama 3 ⚡ saat dönüş sağlamaktadır.

Mehterçeşme Semtinde Osmanlı Türkçesi Özel Ders Veren Öğretmenlere Gelen Yorumlar

Mehterçeşme Osmanlı Türkçesi öğretmenlerine hızlı erişim

Mehterçeşme Hızlı Erişim

Sakarya Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Bilgiler yepyeni . Türkçe ve edebiyat alanında kendimi yeterli seviyede görüyorum.

Sümeyye ile ilgili bilgiler

Ben Sakarya Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde okuyorum. 2.sınıf öğrencisiyim. Bilgilerim gayet yeni. Aynı zamanda üniversitenin çatısı altında bulunan bir kulübün içerik yazarlığını da yapmaktayım. Yeterli dil seviyesinde belli konular üzerinde metinler yazarak yayınlıyorum ve dil bilgisi hatalarını düzenliyorum.

Dersle ilgili bilgiler

Dersin işlenebildiği tüm diller :

Bir dersi en iyi öğrenmenin yolu anlamadan geçer. Hadi gelin hep beraber bir dersi nasıl daha iyi anlarız onu öğrenelim. Türkçemizi daha iyi kullanalım ve daha anlaşılır konuşalıfunduszeue.info konuşmamızı hemde yazmamızı ilerleterek dil bilgimizi belli bir seviyeye taşıyalım. Ne dersiniz ?

Ücretler

Paket fiyatları

• 5 saat: ₺
  • 10 saat: ₺

ücretsiz dersler

Sümeyye ile yapacağınız bu ücretsiz ilk ders, birbirinizi tanımanıza ve sonraki dersleriniz için ihtiyaçlarınızı belirtmenize olanak sağlayacaktır.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası