mahmut abi kimdir / "Mahmut Abi" lakaplı fenomen Gözde Akgün! - ShowTürk TV

Mahmut Abi Kimdir

mahmut abi kimdir

Gözde Akgün Kimdir ?

Günümüzde en çok kısa video olarak kullanılan platform olan Tiktok her geçen gün gündeme yeni yeni insanlar gelmeye başlıyor. Son zamanlar da belki hepimizin karşısına çıkmıştır. Tiktok&#;a kısa süre içerisinde Mahmut abi tiplesi ile Gözde Akgün çıkmıştı ve erkek sesini duyan kişiler hayretler içerisinde kalıyordu. İlk olarak normal bir tonda başlıyor şarkılarına ve daha sonra erkek sesi ile devam ettiği anda yanında olan erkekler bir anda şoke oluyorlar. Peki bu yeteneği ile tanınan Gözde Akgün gerçekte Kimdir ?

Hem güzelliği hem de güzel bir fiziği ile insanları ilk bakışta hayretle düşüren Gözde Akgün erkek sesi çıkartarak herkesi her geçen gün şoke etmeye devam ediyor. Kısa zaman içerisinde ise Semih Varol ile tiktok videoları paylaşmaya başlamıştı. Daha sonra ikisi video çektiği zaman hemen yapmış oldukları tiplemeler merak konusu oldu.

Gözde Akgün kimdir? Kısaca tanıyalım

• Kaç yaşında: 32
  • Boyu kaç:
  • Kilosu:
  • Burcu:
  • Doğum tarihi:
  • Aslen nereli: Tunceli
  • Yaşadığı şehir: Alsancak / İzmir
  • Tuttuğu takım: Galatasaray
YouTube video

Gözde Akgün kaç yaşında?

Mahmut tiplemesi ile gündeme gelen Gözde Akgün en sonunda yaşını canlı olarak açıkladı. Güzel fenomen Gözde Akgün arkadaşlar 32 yaşında olduğunu açıklamıştır.

Gözde Akgün boyu kaç?

Gözde Akgün paylaşmış olduğu videolarında olduğu yazmaktadır fakat böyle bir şey yok arkadaşlar. Boyu boyundadır.

Gözde Akgün&#;ün sevgilisi var mı?

Soru cevap videosunda izleyenler görür benim sevgilim var deyip yanına bir erkek çağırır ve daha sonra erkeklerle işim yok ben sadece kızlardan hoşlanırım der. Aslında böyle yaparak insanları güldürmeye çalışır ve videolarında ise görürüz ki hep yalnız. Bu yüzden sevgilisi yoktur.

Kaç kardeşsiniz?

Gözde Akgün bir abisi ve bir erkek kardeşi olarak toplamda 3 kardeştirler.

Gözde Akgün evlendi mi?

Gözde Akgün kısa zaman içerisinde Semih varol ile bir gelinlik videosu çekmişti ve bu da birçok kişi de evlendimi sorusu oluşturdu. Fakat Gözde Akgün evli değildir.

Gözde Akgün nerede yaşıyor?

Mahmut tiplemesi ile bilinen Gözde Akgün İzmir / Alsancak&#;ta yaşamaktadır ve Aslen Tuncelidir.

Gözde Akgün nereli?

Gözde Akgün tiktok videosunda nereli olduğunu paylaşmıştı. Gözde Dersimli olduğunu açıklamıştır.

Gözde Akgün hiç estetik yaptırdı mı?

Gözde Akgün takipçilerine yapmış olduğu açıklamada şunları söylemiştir ; benim her yerim orjinal herhangi bir estetik yaptırmadım.

Neden hep kırmızı ruj sürüyorsun?

Kırmızı rengi çok sevdiğinden dudağını her zaman kırmızı ruja boyamaktadır.

Gözde Akgün&#;de kaç tane dövme var?

Gözde Akgünün toplam da 3 tane dövmesi bulunmaktadır. Bunlar birisi sağ bel üstünde , diğer sol bacağında aslan dövmesi olarak , en sonuncusu ise sol göğüs üzerinde kılıç dövmesi olarak.

Gözde Akgün erkek sesi çıkarabildiğini ne zaman keşfetti?

İlkokul zamanlarında o yıllar da pepe&#;nin dedesi rolünü almıştım ve o zamandan beri sesim erkek gibi çıkıyor. Yani bu ses küçüklüğümden beri var.

Kaç farklı ses çıkarabiliyorsun?

Soru cevap videosunda buda soruldu ve beş farklı ses tiplemesi olduğunu açıkladı. Beğenmiş olduğunuz ses tiplerini söyleyin çekeyim dedi.

Neden Mahmut abi tiplemesi yapıyorsun? Neden başka isim değil?

Ben küçükken annem bana sen hep erkeğe benziyorsun ve babam da senin adın mahmut olsun dermiş. Bende küçükken spiderman giymeyi çok severdim ve saçlarım da tam mahmut tiplemesi olduğundan bu ismi tercih ettim.

En sevdiğin Tiktokçu kim?

Gözde Akgün&#;e bir de en çok sevmiş olduğu tiktokçu kimdir diye soruldu ve vermiş olduğu cevap Aras ve ikincisi ise Semih dedi.

Gözde Akgün hangi takımlı?

Takım olarak ben &#;Galatasaraylıyım.&#; açıklamasında bulundu.

Tiktok&#;tan kaç para kazanıyorsunuz?

En çok sorulan soru ne kadar para kazanıyorsun ? fakat bu konuya değinmedi ve yettiği kadar kazanıyorum demiştir.

YouTube video

Gözde Akgün Sosyal Medya hesapları

Gözde Akgün Instagram
Gözde Akgün Tiktok

Mahmut Abi Olarak Tanınan Erkek Sesli Gözde Akgün Kimdir? Sesini Duyanlar Şaştı Kaldı! Gözde Akgün Kaç Yaşında, Aslen Nerelidir?

TikTok isimli sosyal medya sitesinde çektiği videolar ile kısa süre içerisinde ünlenen Gözde Akgün, ilginç bir yeteneği ile adından sıkça söz ettirir hale geldi. Erkek sesi çıkarabilen ve bu ses ile popüler şarkıları seslendiren Gözde Akgün, Mahmut Abi tiplemesi ile ününe ün kattı.

Normal tonda başladığı şarkılara erkek sesiyle devam eden Gözde Akgün, çektiği videolarda tanımadığı kişilerin yanına giderek, herkesi şaşkına çevirmeyi başardı. Öte yandan Gözde Akgün’ün bu popülerliği hakkındaki pek çok konunun merak edilmesini sağladı. Peki, Mahmut Abi olarak tanınan erkek sesli Gözde Akgün kimdir? Gözde Akgün kaç yaşında, aslen nerelidir? İşte, detaylar…

Detaylar diğer sayfada!

Klavye ile galeriyi gezebilirsiniz

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası