garanti evim plus sigortası / EVİM GARNATİDE PLUS SİGORTA POLİÇESİ ZORUNLU MU ?? | DonanımHaber Forum

Garanti Evim Plus Sigortası

garanti evim plus sigortası

Garanti Bankası Evim Garantide Plus Sigortası

Garanti Bankası Sigorta; tarihinde garanti bankası bandırma şubesinden konut kredisi çektim, bana evim garantide plus sigortası zorunlu değil yaptırmak ister misiniz diye sorduklarında kendi isteğimle 1 yıllık sigorta yaptırdım. 1 yıl dolduğunda sigorta otomatik olarak yenilendi, bankaya iptal olması yönünde başvurduğumda bana zorunlu bir sigorta olmadığı ancak banka politikası olarak bunun yapılmasının banka tarafından zorunlu tutulduğu söfunduszeue.infoa dilekçe yazmama, telefonla aramama rağmen hiçbir sonuç elde edemedim. Birdaha garanti bankasıyla asla çalışmam. Sigorta poliçemin iptal edilmesini istiyorum.

Etiket : garanti bankasıgaranti bankası şikayetlerigaranti bankası müşteri yorumlarıgaranti bankası sigortagaranti bankası konut sigortasıgaranti bankası konut kredisigaranti sigortagaranti bankası evim garantide sigortasıgaranti bankası bandırma şubesigaranti bankası sigorta poliçesi Okunma :

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (1)

Evim Garantide

Yangın teminatı
Yangın, yıldırım, infilak veya yangın ve infilak sonucu meydana gelen duman, buhar ve hararetin sigortalı mallarda doğrudan neden olacağı maddi zararlar karşılanır.

Deprem teminatı
Depremin sebep olacağı maddi zararlar karşılanır. İsteğe bağlı olarak seçilir.

Dahili su teminatı
Su tesisatının patlaması, sular kesildiğinde sigortalının ya da komşularının musluklarını açık bırakması sonucu doğabilecek hasarları, yağmur sularının çatıdan sızması gibi zararları karşılar.

Hırsızlık
Sigortalının evindeki eşyalarının çalınması ya da hırsızlıktan dolayı zarar görmesi durumunda kayıpları karşılar.

Sel
Sel, seylap su basması durumlarında ev ve eşyalara gelen zararları karşılar.

Cam kırılması
Evdeki pencere ve kapı üzerinde bulunan camlar kırıldığında oluşan zararı karşılar.

Dekorasyon
Poliçe kapsamındaki herhangi bir nedenle ev içindeki duvar boyalarına ve mutfak dolaplarına gelen zararları karşılar.

Bina teminatı alan müşterilerin ilgili zararları zaten teminat altında olduğundan, dekorasyon teminatı TL limitle özel olarak sadece eşya teminatı alanlar için kapsama alınmıştır.

Komşu/kiracı sorumluluk
Evde meydana gelen bir hasar sonucu komşu evlere, apartman binasına verilen zararları ya da ev sahibiyseniz evden kaynaklanan bir durum sonucu oluşan kiracının zararını karşılar.

Asistans Hizmet Paketi
7 gün 24 saat yararlanabileceğiniz Asistans Hizmet Paketi’mizden yararlanabilir, aklınızdaki soruların yanıtlarına hemen ulaşabilirsiniz.

Konut Yardım Hizmetleri

• Su tesisatındaki kırılma, patlama, arıza nedeniyle acil tamir gerektiren durumlarda tesisatçı gönderilmesi
  • Dahili elektrik tesisatında meydana gelen problemlerde elektrikçi gönderilmesi
  • Anahtarın kaybedilmesi, unutulması durumunda çilingir gönderilmesi
  • Cam kırılması hizmeti
  • Otelde konaklama
  • Konutun korunması ve gözetimi
  • İkametgaha öngörülmeyen dönüş
  • Konut taşınma yardımı

Medikal Hizmetler

• Tıbbi bilgi ve danışmanlık
  • Bedeni yaralanma ve ciddi hastalık durumunda doktor, ambulans, uzman tıbbi ekip ve ekipman gönderilmesi
  • Hastanede yatma durumunda yardım
  • Vefat halinde cenazenin tıbbi şartlara uygun olarak nakli
  • Reşit olmayan çocuklara ani hastalık veya kaza durumunda yardım

Yol Yardım Hizmetleri

• Aracın anlaşmalı servis / yetkili servis / daimi ikametgahın bulunduğu ile çekilmesi
  • Tamirci gönderilmesi
  • Aracın arızalanması veya kaza nedeniyle ikametgah imkanı ve seyahatin devamının sağlanması
  • Onarılan yada bulunana aracın alınması için seyahat
  • Profesyonel sürücü hizmeti
  • Cenazenin nakli

Rezervasyon Hizmetleri

• Turistik, kültürel ve sosyal aktivitelerle ilgili indirim, rezervasyon bilet alımı, kiralık araç rezervasyonu, uçak bileti alma hizmetleri
  • Otel rezervasyonları
  • İş organizasyonları
  • Pre-Travel Service
  • Araç bilgi hattı
  • Acil mesajların iletilmesi

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası