arabalar gen karşılaştırma / 26 adet Dizel Otomatik aracın karşılaştırma tablosu | DonanımHaber Forum

Arabalar Gen Karşılaştırma

arabalar gen karşılaştırma

26 adet Dizel Otomatik aracın karşılaştırma tablosu

• Binbaşı
  • Peugeot ve Citroen seafoodplus.info ve seafoodplus.infoği kaptırmamış

Paylaşım i&#;in teşekk&#;rler.
  • Binbaşı
    quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

diğer listede de başta olmalıydı

Resimler b&#;y&#;k g&#;r&#;n&#;yor mu? D&#;zenledim de.
  • Yüzbaşı
    Bu liste biraz mantiksiz dusuk gucteki araclar hem fiyat olarak ucuz hem de yakit olarak az yakarlar sonucta. al benim konsept aracim 20 beygir kilo fiyati lira yakiti da yaklasik 2 litre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
  • h&#;k&#;met dizeli hedef tahtasına koymuşken , dizele almak ? . yılda 30 40 bin yapılıyorsa o istisna .

birde benzinli ve baz model listesi ilave edilse &#;ok daha faydalı olur diye d&#;ş&#;n&#;yorum en azondan listenin ne kadar pahalı olduğu anlaşılır
  • Binbaşı
    Benzinli listesi de yakında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysuleymany -- 26 Ekim ; >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zero-Hour

tamamda bazı markaların t&#;ketim değerleri ger&#;ek&#;i değil

ile o değeri ist veya ankarada yapaman ..

Ankarada &#;ankaya,kızılay dışında &#;ogu yerde yaparsın
  • Zahmet etmişsiniz, elinize saglık. Bir an gercek veriler sandim ama fabrika verileri oldugunu g&#;r&#;nce emeginize &#;z&#;ld&#;m. En basitinden altea bravodan fazla yakar. Auris Leondan vs. Sıralama gercek hayatta hdi ve dci sıralaması ile baslar.

• Yarbay

Orijinalden alıntı: Zero-Hour

tamamda bazı markaların t&#;ketim değerleri ger&#;ek&#;i değil

ile o değeri ist veya ankarada yapaman ..

Yapaman g&#;z&#;m yapaman

• Yarbay

Orijinalden alıntı: ysuleymany

quote:

Orijinalden alıntı: umutsirvan

Zahmet etmişsiniz, elinize saglık. Bir an gercek veriler sandim ama fabrika verileri oldugunu g&#;r&#;nce emeginize &#;z&#;ld&#;m. En basitinden altea bravodan fazla yakar. Auris Leondan vs. Sıralama gercek hayatta hdi ve dci sıralaması ile baslar.

&#;z&#;lme dostum. 15 dakikamı aldı. :-)
    Ger&#;ek veriler nerelerde bulunur ki?

Test kuruluşlarımda tabi onlarında şaibeli durumu var.

• yeni mesaja gitYeni mesaj

Benzer içerikler

customCurrency:"":",":".":0)}} {{seafoodplus.infouru == 1 ? 'Benzin':''}} {{seafoodplus.infouru == 2 ? 'Dizel':''}} {{seafoodplus.infouru == 3 ? 'Hibrid':''}} {{seafoodplus.infouru == 4 ? 'LPG':''}} {{seafoodplus.infouru == 5 ? 'Benzin & LPG':''}} {{seafoodplus.infoayisi == null ? '':(seafoodplus.infoayisi+" ileri")}} {{seafoodplus.infoanTipi == 1 ? 'Düz':''}} {{seafoodplus.infoanTipi == 2 ? 'Otomatik':''}} {{seafoodplus.infoanTipi == 3 ? 'Yarı Otomatik':''}} {{seafoodplus.infoirHacmi == null &#;&#; seafoodplus.infoirHacmi == 0 ? '-':seafoodplus.infoirHacmi}}{{seafoodplus.infoGucu == null &#;&#; seafoodplus.infoGucu == 0 ? '-':seafoodplus.infoGucu}}{{seafoodplus.infork == null &#;&#; seafoodplus.infork == 0 ? '-':seafoodplus.infork}}{{seafoodplus.infoma == null &#;&#; seafoodplus.infoma == 0 ? '-':(seafoodplus.infoma

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir