metro açık bilet kullanma / Chicago metro kılavuzu - Chicago metrosu haritası, bileti & saatleri.

Metro Açık Bilet Kullanma

metro açık bilet kullanma

LÜTFEN DİKKAT BU SAYFADA VERSİYONLA İLGİ BİLGİLER YERALMAKTADIR   Versiyon sonrası yapılan temel değişiklikler aşağıda adım adım gösterilmiştir.   Lütfen konu başlıklarına tıklayıp eğitim uygulamasını seyredin. ('da yenilendi)   NETBUS CARD ÜYE SÖZLEŞMESİ 

Bu sözleşmenin 2 kopya olarak basılarak imzalanıp ruhsat fotokopileri, imza sirkü fotokopileri, vergi levhası fotokopisi ile beraber Atlas Yazılım'a en kısa zamanda yollanması gerekmektedir.

NETBUS CARD SİSTEM KULLANIMI

NETBUS CARD Görsel 1
NETBUS CARD Görsel 2
Bu dosya da Netbus CARD sisteminin kullanımı grafiksel olarak anlatılmaktadır.
  NETBUS CARD DETAYLI AÇIKLAMA METNİ
Bu dosya da Netbus CARD sisteminin detaylı olarak açıklaması mevcuttur.
  E-bilet(Zebra) yazıcısının Kurulum Dökümanı
Bu bölümde E-bilet(Zebra) yazıcısının kurulumu ile alakalı dökümanı bulabilirsiniz. 
Lütfen dikkatlice okuyunuz. 

E-bilet(Zebra) yazıcısının Windows 7 de tanıtımı izle
Bu bölümde E-bilet(Zebra) yazıcısının Windows 7 de kurulumun nasıl yapıldığı gösterilmektedir. 
Lütfen dikkatlice takip ediniz. 

E-bilet(Zebra) yazıcısının Windows XP de tanıtımı izle
Bu bölümde E-bilet(Zebra) yazıcısının Windows Xp de kurulumun nasıl yapıldığı gösterilmektedir. 

Vodafone Kampanyası ile satış izle
Bu bölümde Vodafone kampanya ile indirimli bilet satışının nasıl yapıldığı gösterilmektedir. 

Java Kurulumu ve VM'nin aktivasyonu
Netbus'ı kullanabilmek icin gerekli olan Microsoft Virtual Machine'in bilgisayara kurulması ve Ayarları yapılarak aktif hale getirilmesi.Lütfen dikkatlice takip ediniz.
  AMADEUS uçak bilet satışını izle 
Bu bölümde Amadeus kullanılarak Yurt Dışı Uçak Biletlrtiin nasıl satılacağı gösterilmektedir.
  Senet transfer eğitim izle 
Bu bölümde Acentelere gelen senetlerin acenteler ve kullanıcılar arasında transferlerin nasıl olacağı gösterilmektedir.
  Otobüs komisyonda senet kullanımı eğitim izle 
Bu bölümde Acentelere gelen senetlerin Otobüs komisyon da nasıl kullanılacağı gösterilmektedir..
  Bilgisayarların NETBUS sistemine kaydedilmesi
Bu bölümde Acentelerin kullandıkları bilgisayar adedinin sağlıklı çıkarılması için kullanılan bilgisayarları
sisteme nasıl kayıt yaptıracağınız hakkında bilgi verilmektedir.
  Atlas Jet Uçak Bileti Satışı
Bu bölümde Atlas Jet Uçak satışının nasıl gerçekleitirildiği adım adım gösterilmiştir. İzle

Atlas Jet Uçak Bileti İptali
Bu bölümde Atlas Jet Uçak bileti iptalinin nasıl gerçekleitirildiği adım adım gösterilmiştir. İzle
  Tarihli güncellemede Kasa Raporu düzenlenmiştir. Yapılan düzenlemeler kısaca şu şekildedir.

• İptaller ( Normal iade, Dış bölge iade, Açık alış, Seyahat çeki alış vb) ilgili satırırn gider kısmına taşınmıştır.
  •  Örnek olarak Yeni raporda normal iade normal satış satırının gider kısmında yer almaktadır. 
    Bir örnek daha verirsek Diğer bölge iptali yine Diğer bölge satışının gider kısmında yer almaktadır.
  • Açık/S.Çek Virmanları, Açık satış, Açık tahsilat, Seyahat Çeki satış , Seyahat çeki tahsilat satırları 
    Açık/S.Çek Hareketleri olarak tek satırda toplandı.
  • Yurtdışı satışları normal satışlardan ayrırıldı.
  • Uçak Bileti satışı satırı eklendi.
  • Diğer Satışlar satırı eklendi (Normal satışların içine giren Lüks Adana ve Yeni adana satışları 
    bu sayede ayrı satırda görülebilecek.)
  • İnternet iptalleri satırı eklendi. (iptal edilen internet satışları bu satırda görülebilecek)
  • Seferi sigorta iade satırı Seferi sigorta satırının gider kısmına alındı
  • Alınan Avans - Verilen Avans Satırları Avans Hareketleri satırında birleştirildi.
  • Gelir ve Masraf satırları Gelir-Masraf satırında birleştirildi
  Açık bilet satışı (Dönüş Kuponu)
Bu bölümde açık bilet satışının nasıl gerçekleitirildiği adım adım gösterilmiştir. İzle

Açık bileti satışa çevirmek
Bu bölümde açık bileti satış a çevirirken neler yapılması gerektiği anlatılıyor. İzle

Satışı Açık bilete çevirmek
Bu bölümde normal satışı Açık satışa çevirirken neler yapılması gerektiği adım adım anlatılıyor. İzle
Pegasus Hava Yolları Bilet İşlemleri Uçak Bileti Bilet İşlemleri Bilet İşlemleri Biletinizle ilgili tüm işlemleri web sitemiz, çağrı merkezimiz ve mobil uygulamamız üzerinden yapabilirsiniz. DEVAM PNR, E-Bilet Numaramı Bilmiyorum Uçuşla İlgili İşlemler

Vuruş bilet sorgulama serbest

Chevron Down icon Check icon Tüm otobüs firmaları, seferlerine belirlenen gün ve saatinde çıkmak için azami gayret göstermektedir. Otobüs sefer iptalleri, beklenmeyen hava durumu koşullarına ve firmaların operasyonel nedenlerine bağlı olarak çok nadir aksaklık gösterebilmektedir. Olası sefer iptali durumunda, tarafınıza ivedi bir şekilde firmadan bilgilendirme yapılacak olup, bilet ücretiniz hiçbir kesintiye uğramadan kartınıza iade edilecektir.

Sorgulama bilet serbest vuruş

Çerezler, ziyaret edilen internet siteleri tarafından tarayıcılar aracılığıyla cihaza veya ağ sunucusuna depolanan küçük metin dosyalarıdır. Web sitemiz ziyaret edildiğinde, kişisel verilerin saklanması için herhangi bir çerez kullanılmamaktadır.

TCDD TAŞIMACILIK A.Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ. Türkçe English Sayın

Iddia serbest vuruş

Bu hizmeti kullanarak dilediğiniz hava limanlarına ait uçuş bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Sorgulama Kriterleri. Havalimanı Seçimi. Hat Seçimi. İç Hatlar Dış Hatlar. Uçuş Seçimi. Gelen Uçuşlar Giden Uçuşlar.

Serbest vuruş pro iddaa hilesi

Milli Piyango sonuçları sayfası üzerinden bilet sorgula sekmesine bilet numarasını giren kişiler biletlerine ne kadar ikramiye isabet ettiğini öğrenebilecekler. İsteyen şans oyunu tutkunları ise sıralı tam liste üzerinden tek tek numaraları kontrol edebilecekler.

6'lı ganyan bilet sorgulama

İddaa ve Milli Piyango bayilerinde serbest vuruş sanal maç oyununa kupon doldurup katılım sağlayabilirsiniz. Serbest vuruş bilet sorgulama.

Serbest vuruş bilet sorgulama

Serbest vuruş bilet sorgulama

NAVİGASYON MENÜSÜ

TARİFE VE &#;CRETLENDİRME

İZMİRİM KART VE BİLET 35

İzmirim Kart Ücret Bedeli
Kişiselleştirilmiş İzmirim Kart Bedeli20,00
Kişiselleştirilmiş İzmirim Kart Zayi Bedeli40,00
Hamiline İzmirim Kart Bedeli15,00

• Biletin sağlıklı bir şekilde çalışabilmesi için; katlanmaması, bükülmemesi ve hasar görmemesi gerekmektedir.

• Biletin aktarma hakkı yoktur.

• Bilet üzerine tekrar dolum işlemi yapılamaz.

• Biletin geçerlilik süresi, ilk kullanım tarihinden itibaren 35 gündür.

• Bilet yetkili bayilerden temin edinebilir.

• İlçelerde, iki farklı bilette bulunan kontörler birleştirilip kullanılamaz.

• Bilet ile birlikte makbuz alınması ve kullanım süresince makbuzların saklanması gerekmektedir.

Bilet 35(Aktarma Hakkı Yoktur)
2 Binişlik Bilet20,00
3 Binişlik Bilet28,00
5 Binişlik Bilet42,00
10 Binişlik Bilet82,00
İlk Kullanımdan İtibaren 35 Gün Geçerlidir.
(Bilet Bedeli 2,50 TL Fiyata Dahildir.)
Aktarma Hakkı Yoktur.

TARİFELER
(A) Fiyat Tarifesi1 Kontör
(B) Fiyat Tarifesi1 Kontör
(C Fiyat Tarifesi2 Kontör
(D) Fiyat Tarifesi2 Kontör
(E) Fiyat Tarifesi (Yerleşke)1 Kontör
(F) Fiyat Tarifesi (Baykuş)2 Kontör
(G) Fiyat Tarifesi (Havaalanı)2 Kontör
(H) Fiyat Tarifesi (Otobüs)1 Kontör
(I) Fiyat Tarifesi (Banliyö) 3 Kontör
(J) Fiyat Tarifesi (Banliyö) 6 Kontör

Otobüs Bileti Rezervasyon Sorgulama

Telefon Numaraları

Metro Turizm biletleri için iptal, iade ve değişiklik işlemleri taşıyıcı firmaların çağrı merkezleri üzerinden yapılmaktadır. Metro Turizm: 34 55

Diğer tğm otobüs bileti işlemlerinizi online olarak bu sayfadan yapabilirsiniz.

Bilet İptal, İade ve Değişim Şartları

Diğer tüm otobüs biletleri için İptal olan veya iade edilen biletlerin geri ödemelerinin kredi / banka kartına yansıması (en fazla 7 gün) iş günü sürebilmektedir. Ücretin belirtilen süre içerisinde, kredi kartı hesabınıza yansımaması durumunda, iletişim formu doldurabilir veya [email&#;protected] mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Kurallar gereği bazı firmalarda otobüs kalkış saatine 24 saat kala bazı firmalarda ise 1 saat kalana kadar online iptal yapılabilmektedir. Bilet satın alırken ödeme sayfasında biletinizi sefere kaç saat kalana kadar iptal edebileceğiniz belirtilmektedir.

Satın alınan biletler/biniş kartı, sadece üzerinde yazılı tarih, saat ve güzergâh için geçerlidir. Üzerinde yazılı gün, saat ve güzergâhta kullanılmayan ve zamanında kullanılmayan biletler geçersiz sayılır.

Metro Turizm biletleri için firmanın belirlediği kurallar geçerli olup; iptal ve değişiklik işlemleri ile ilgili 34 55 Metro Turizm çağrı merkezinden işlem yapılabilir.

Şubeden/Otogardan basılmış olan biletler internetten iptal edilemez. Bu durumda taşıyıcı firmanın çağrı merkezini arayarak bilgi alabilir veya firmanın satış ofisine uğrayarak iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bilette belirtilen seferi düzenlemek taşıyıcı firmanın sorumluluğundadır. Seferler, taşıyıcı firma tarafından çeşitli sebeplerle iptal edilebilir veya ertelenebilir. Bir seferin iptalinde ya da ertelendiğinde uygulanacak prosedür taşıyıcı firma tarafından belirlenir ve duyurulur. İptal veya erteleme halinde taşıyıcı firma şubelerinden ve taşıyıcı firma çağrı merkezinden bilgi alınabilir.

Daha Fazla Göster

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası